انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 13 اردیبهشت1403 - 12:21am

پاسخ به موضوع  [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 94 , 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100 ... 192  بعدی
 ادامه ای کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

من جای 2003 از 2030 استفاده کردم فقط چنتا از مقاومتا و خازنا رو عوض کردم . 2030 خروجیش 50 وات بیشتره.
یه خورده تحقیق کردم و کلا میگن 2005 ایسی بیخودیه نسبت به بقیه ت د آ ها. ولی به نظر من اگه قسمت امپری رو بتونید از اول طراحی کنید و از ایسی های دوبلر ولتاژ استفاده کنید مثل 386 یا 555 خیلی بهتر نتیجه میگیریم البته یه نظره ممنون.

Get Rich Or Die Trying

سه شنبه 9 آذر1394 - 2:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
درود بر استاتید عزیز
متاسفانه ردیابی یک علم خاصه که منشا اون در وجود هر کسی نیست !!!
من دیدگاهم نسبت به ردیابی کمی متفاوت شده ، و اصلا از ردیاب انتظار نقطه زنی دقیق ندارم !!!!
همین که ردیاب تا چهار متر و شعاع صدمتر جواب بده کافیه !!!
قبلا تمام فکر عمق بیشتر بود ، اما الان همین سطحی کافیه ، چرا که حفاری بالا جیب پر و اکیپ هم دل میخواد که نیست
دوستانی که دارم. تجارب خوبی به من انتقال دادن
تو محیط هایی کار میکنم که کاملا باستانی هستن ، و نمونش امامزاده ای که هنگام سنگ کاری تو طاقچه خمره هایی از طلا پیدا میشه که اعتقاد پاک همین افراد باعث شده که روش رو بزارن و سنگ کنند !!!
ردیاب در این محیط واکنشش خیلی جالبه و انتن ها غیر ارادی به سمت همون مکان نشانه میرن و در داخل کاملا گیج میزنن انتن ها گاهی به شدت باز میشن و گاهی دور از طاقچه قیچی میشن
انگار میدان مغناطیسی عجیبی اونجا هست !!!
به همین خاطر میگم همین قدر کافیه ، و انتظاری برا نقطه زنی ندارم
نکته جالبه دیگه فرکانس هست ، که با اکثر فرکانس های نزدیک طلا هم واکنش داره آنتن ، پس دقت فرکانسی هم از اون حرفاست
بار که باشه ، از واکنش انتن راحت میشه فهمید

قسمت !

سه شنبه 9 آذر1394 - 2:32am
کاربر فعال
کاربر فعال

rot نوشته است:
درود بر استاتید عزیز
متاسفانه ردیابی یک علم خاصه که منشا اون در وجود هر کسی نیست !!!
من دیدگاهم نسبت به ردیابی کمی متفاوت شده ، و اصلا از ردیاب انتظار نقطه زنی دقیق ندارم !!!!
همین که ردیاب تا چهار متر و شعاع صدمتر جواب بده کافیه !!!
قبلا تمام فکر عمق بیشتر بود ، اما الان همین سطحی کافیه ، چرا که حفاری بالا جیب پر و اکیپ هم دل میخواد که نیست
دوستانی که دارم. تجارب خوبی به من انتقال دادن
تو محیط هایی کار میکنم که کاملا باستانی هستن ، و نمونش امامزاده ای که هنگام سنگ کاری تو طاقچه خمره هایی از طلا پیدا میشه که اعتقاد پاک همین افراد باعث شده که روش رو بزارن و سنگ کنند !!!
ردیاب در این محیط واکنشش خیلی جالبه و انتن ها غیر ارادی به سمت همون مکان نشانه میرن و در داخل کاملا گیج میزنن انتن ها گاهی به شدت باز میشن و گاهی دور از طاقچه قیچی میشن
انگار میدان مغناطیسی عجیبی اونجا هست !!!
به همین خاطر میگم همین قدر کافیه ، و انتظاری برا نقطه زنی ندارم
نکته جالبه دیگه فرکانس هست ، که با اکثر فرکانس های نزدیک طلا هم واکنش داره آنتن ، پس دقت فرکانسی هم از اون حرفاست
بار که باشه ، از واکنش انتن راحت میشه فهمید

پیام خان مشکل واکنش میدونی به چه دلیله ؟ خروجی امپری رو جای انتنا به اسپیکر وصل کنی میفهمی . حسن زیرک میخونه . اگه هگزشو تغییر بدی به ابی درس میشه نقطه زنی هم میکنه.

Get Rich Or Die Trying

سه شنبه 9 آذر1394 - 2:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ایگی جان
من با ردیابی کار میکنم که هم آنالوگه ، و هم آمپلی نداره ، ولی جایی واکنش میده یه کوچلو نقطه زن میزنم یه کوچولو جنس در میارم
تو هم با حسن زیرک شوخی نکن ، که جاش نیست !!!!

قسمت !

سه شنبه 10 آذر1394 - 4:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یه کوچولوشو ببین
امیدوارم دیده باشی و اجبارا حذف میکنم عکس رو ...

قسمت !

سه شنبه 10 آذر1394 - 4:14am
استاد
استاد

rostam نوشته است:
با سلام
دوستان و جاوید عزیز من با نظر شما مخالفم
نمونش خودتون جناب جاوید من شاید چندین بار به شما گفتم که درک شما از ردیابی اشتباهه و با این که در رابطه با کار با انواع ردیاب استاد هستید هنوز به نتیجه مطلوب نرسید برای رسیدن به نقطه مشترک جواب سوالات منرو نمیخواد بدید فقط در ذهنتون برسی کنید
چندین بار ردیاب زدید و اشتباهی کندید- چندین بار فلزی رو زدید و در حفاری به فلز دیگه برخوردید و یا چرا در قدیم به روشهایی ردیابی با ابزار اولیه و یا روشهای شیمیایی موفق میشدند و الان سخت شده - ایا تاثیرات میدانهای مجازی رو کار رو میدونید و چند سوال دیگه
جاوید عزیز شما هی تاکید میکنید فلزات سطحی میگیره که این حرف شما اصلا منطقی نیست که شما یکچیزی رو مخفی کنید و بلافاصله با ردیاب بزنید
یک فلز تا اولین دوره عمر خود رو نگذرونه به وسیله ردیابی نمیتونید اون رو اشکار بکنید که اگر اشکار بشه یا شانسی است یا طرف به خاطر زیرکیش و حدسش پیداش میکنه
جاوید عزیز این بچه هایی که اینجا هستند و به قول شما سه نفرشون میتونن قضیه رو درک کنن خودشون گلیم خودشون رو از اب بیرون میکشن ولی بقیه چی به نظر شما خدار و خوش میاد که یک جوان کم درامد پول خودش رو صرفا به خاطر به به و چه چه چند نفر دور بریزه
به نظر من شما صرفا به خاطر تجربه بالایی که دارین منتظر یک دستگاهید و من اینجا به شما قول میدهم با این نوع طرز فکر در مورد ردیابی اگر بهترین دستگاه رو هم بزاریم بازم نتایج شما یکسان است
به طور کلی اگر اپراتور درک درستی از نوع کاری که میخواد انجام بده داشته باشه با یک چوب انار هم میتونه کار کنه
دوست دارید روش ساخت یک شاقول به مبلغ 500 تومان را به شما یاد بدم که تعجب کنید ولی به شرطی که بدونید دنبال چی میگردید
ما با نظر دوستان موافقم و باید گروهی کار بشه ولی تا دوستان نتونن یک انتن ساده بسازند و تستی رو که گفتم انجام ندن و به نتیجه نرسن همینجا استب کردیم

درود بر شما
چناب رستم شما چندین بار فرمودید که من در مورد طرز کار ردیاب اشتباه میکنم و منهم در دو یا سه پست قبلتر خدمتتون عرض کردم که دیدگاه اشتباه من در مورد ردیابی واقعیت امر ردیابی را عوض نمیکنه هر چند که با همین طرز فکر اشتباه هم به گفته شما اشتباهی در نقطه زنی و عمق زنی و پیدا کردن هدف نداشتم یا به عبارتی دیگه محال ممکنه یه هدف از دستم در برود
در ضمن تا حالا من دو بار تست فلز زنده یکی بخاطر دوستان و یکی هم در حیاط خونه کردم واصلا تست فلز زنده را با ردیاب قبول ندارم و صرفا تمام تستها با هدف های واقعی بوده
استاد رستم نمیدونم که اپراتوری ردیاب شما در چه حد هست و چند بار رفتی بیرون و روی چند نوع منطقه یا جنسی خاک و در چه هوایی ردیاب زدید و چند مورد حفاری داشتید و چه نتایجی رسیدید اما واقعیت امر این هست هدف زیر خاک تا چند بار نزنی قلقش دستت نمیاد به دونستن فرضیات علمی و روی کاغذ نمیشه جتس هدف را مشخص کرد این یکی را مطمعن باش مگر اینکه فرضیات علمی به قانون تبدیل شوند و خصوصیت قانون هم نتایج یکسان در همه جا باید باشه
اینکه میفرمایی انتظار نباید داشت که کسی نتیجه تلاش خودش را با به به با چه چه در اختیار دیگران قرار بده منطقی هست ولی این منطقی نیست که بیاد اطلاعات اولیه وثانویه و اخریه را از یه سایت عمومی که چندین نفر دارن زحمت میکشن و هزینه میکنن و وقت میزارن بگیره و بعد نم پس نده اینکه حرام خوری یا به نوع دیگه سگ خوری هست ایا به نظر شما محصول تولیدی با افکار دیگران و زحمت دیگران باز متعلق به اون شخص میباشه که سو استفاده کرده از همکاری با دیگران
اینکه کسی در عین همکاری به نتیجه ای از ساخت مثبت برسه میتونه نتیجه تلاش خودش را در سایت برای فروش بزاره اون هم فروشی که بر مبنای همکاری باشه نه اینکه یه قیمت بالا بزاره که با بازار سیاه رقابت کنه

استاد رستم این تایپیک مربوط به مدارت و ساخت اونها هست مربوط به اپراتوری ردیاب و همینطور ارائه فرضیات ردیابی من و شما و دیگران نیست و اگه واقعا بجث هایی که شما میکنید صرفا برای ساخت مدار هست میتونید یه تایپیک باز کنید و نجوه ساخت از تئوری اولیه و مدار و یا برنامه میکرو الی اخر را اونجا دقیق توضیج دهید و کسی هم مزاحمتون نمیشه حداقل من یکی هر روز چند سطر با عتاب براتون نمی نویسم مثل تایپیک نقطه زن فلزجو که فقط هر وقت هوس کردم یه سر اونجا برای مرور روزانه میزنم و اصلا هیچ دخالتی نمیکنم و هیچ پست منفی یا مثبت نمیزنم
رستم جان بچه های این سایت از بس این مدارت ناتوان و پیش پا افتاده را ساخته اند دیگه خسته شده اندو تقریبا دیگه دلی براشون نمونده که باز دنیال یه مداری باشند که سرو ته اون دیگه بر مبنای فرضیات باشه و ایا واقعا اگه خودتون بودید دست به ساخت این چنین مداری با عملکرد وهویت ناشناخته میزدید درسته که نابرده رنج گنج میسر نمیشود اما واقعا رنج بردن و نرسیدن به هدفی که معلوم نیست چیه بنظرتون منطقی هست
اگه مشکل شما تعداد دانش اموزان هست تا چند نفر بخوام که ییان و این انتن تلسکوپی را بسازن و تست کنن و نتیجه را بگن ولی باور کن اینجا اینجوری نیست اینجا وضعیت خرید و یا ساخت و تلاش بچه ها به این نحو هست که از هر دستگاهی که مورد نظر عموم هست دو نفر یا سه نفر که خبره در این کار هست سوال میکنند اگه جواب اون افراد مثبت بود اقدام بکار میکنند نه اینکه ایتدا کار خرید و یا ساخت را تموم میکنند بعد از اون افراد که تبجر دارند سوال کنند باور کن هر روز تقریبا روزی دو یا سه ساعت یا بچه ها به من زنگ میزنند و یا خودم با اونها در تماس هستم و اگه جوابی برای سوالاتشون داشته باشم اونها را راهنمایی میکنم یا راهنمایی میگیرم
واقعیت جو حاکم در سایت را برات تا اندازه ای فکر کنم روشن کرده باشم. نمونه واقعی همین ساخت طرج رستم بود اگه برگردی به چند صفجه قبل تعداد مخاطبین واقعی از انگشتان یک دست فراتر نمیره و تقریبا بقیه انتظار نشسته اند که نتیجه ای که من یا اساتید دیگه از این طرح دارند از زبون خودمون بشنوند و بعد اگه جواب ما مثبت بود اون را تهیه کنند یا خودشون بسازند وضعیت اینحوری هست و تماس های روزانه من تقریبا بر همین موضوع هست.ماه قبل حدود 150 ساعت تماس تلفنی با بچه های سایت داشتم دیگه خودت ته قضیه را بخون
کلا اینجا باید چند نفر ابتدا بسازند اگه به نتایج مثبتی رسیدن دیگران با احتیاط دنبال اونها راه می افتند سیستم رفتاری کاربران سایت تقریبا اینجوری هست
من توانی در ساخت مدار ندارم اما اگه واقعا کسی بتونه مدار را طبق فرضیات شما برام بسازه میتونم هزینه اون را متقبل شوم مثل طرج رستم که دوتا از بچه ها زحمت کشیدند و دوتا برام فرستادندو ما هم تست کردیم و نتایج را هم جسته و گریخته در سایت گذاشتم

سه شنبه 10 آذر1394 - 5:54am
کاربر فعال
کاربر فعال

ببینم مشکل از کجاس . من موج خروجی دارم ولی روی ال سی دی فقط یه ردیف مربع وجود داره . مشکل چی میتونه باشه

Get Rich Or Die Trying

سه شنبه 10 آذر1394 - 12:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rostam نوشته است:
خوب دوست من اگر میخواهید ماهیتش مشخص بشه یکبار بخونید هر چیزی رو که نوشتم
موفق باشید

دوست عزیز و استاد گرامی من تقریبا اکثر مطالب شمارو خوندم ولی یک سوال ابتدایی دارم
من در مورد نیرویی که /انتن هارو به حرکت در میاره دارم صحبت میکنم، اغلب کاربران ردیاب آنتنی همیشه این سوال براشون بوده که چرا آنتن هارو به یک جای ثابت مثل پایه ی میز محکم ببندن هیچ حرکتی انجام نمیشه و دوستان همیشه گفتند که بدون دخالت بدن اینکار شدنی نیست حالا دلیلشو هر کسی یه چیزی میگه
خب من میگم باشه شما دسته هارو ببیند به پایه های میز و با دستت دسته هارو لمس کن ببین حرکت داره یا نه؟ حتما که حرکتی ندارد . حالا باز این سوال مطرحه که چرا حرکت ندارد که برخی می گویند مقدار نیروی کششی که آنتن هارو به حرکت در میاره کمتر از اینرسی و اصطکاک خود آنتن هاست. خب عزیز شما به یکن نفر بگو مقدار آنتن هارو حرکت بده ببین بازم حرکت میکنه؟؟؟
وقتی یک پدیده ای که علمی نیست واسه چی دارین وقتتون رو روش میذارین؟
چطور یک میله برنجی هم موج میفرسته و هم دریافت میکنه و هم حرکت میکنه؟
من الان انتها رو تو دستم میگیرم بدون هیچ گونه حرکتی با نیروی ذهنی هر جا که بخوام آنتنها حرکت میکنه
ببینین دلیل اصلی حرکت آنتن ها فقط و فقط نیروی ذهنی افراد هستش
اینکه میگن 99 درصد خطا داره درسته ولی اون 1 % چطور؟
من میگم که اون 1% بر حسب توانایی ذهنی که دارند میتونن هدف رو ردیابی کنن
یعنی ذهنشون این توانایی رو داره که هدف رو بگیره و به دسته ها انتقال بده.
الکی خودتون رو با دسته ها و انواع فانکشن ها و ... خسته نکنین. اینطوری نمیشه ردیابی کرد
ردیاب خود شخصه نه آنتن و فانکشن و....
حداقل با این مواردی که هست اینطوریه مگر اینکه یکی بیاد و این توانایی رو داشته باشه که دستگاهی بسازه که واقعا ردیابی کنه عین فلز یاب یک دلیل علمی و محکم پشتش باشه.
استاد این فرضیات و استناد هایی که شما میکنین تا زمانی که نشه استفاده کرد در حد فرضیات میمونه
اگه واقعا نیروی کششی ایجاد میشه خب بازم میگم چه لزومی داره که آنتن حرکت کنه به ابن کشش
بجاش یک سیستم دریافت کننده درست بشه و این نیرو یا کشش رو دریافت و سنس کنه.
بنظرم اینجا افرادی هستند که با همکاری هم میتونن به این تقطه از علم ردیابی برسند.
موفق باشین

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

سه شنبه 10 آذر1394 - 12:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rostam نوشته است:
بهرام نوشته است:
چه کلاهبرداره ناشی بوده :)

بهرام عزیز منهم در مورد کیفیت ساختش شک داشتم و کاملا مشهوده که قسمت دیجیتال و پیکره بندیش دستی انجام شده ولی دستگاه با تکنولوژی بالا و دقیق کار میکنه امریکایها در عراق بیشترین میراث تاریخی عراقی ها رو با همین دستگاه به یغما بردن بعد از کارهایی که روش انجام دادم و بعد از برسی عملکردش به نظامی بودن و کارکرد بالاش پی بردم
لعنتی ادم رو یاد تفنگهای دوربین دار امریکایی میاندازه که با پارچه دوربینش رو میبندند
پوریای عزیز میگه رنگ بدنش با ناخن کنده میشه ولی ایکاش میدونست که به این مواد (رنگ و پوشش فسفری زیرش) که به سرعت قابل اشتعال است و احتمالا برای زمانی که میخواهند سریع دستگاه رو از بین ببرند طراحی شده چی میگن و اگر شک دارید به اقا پوریا بگید یک فندک به دستگاه بزنه
که اگر دستگاهش اصل باشه در عرض جند ثانیه فقط یک خمیر ازش میمونه
و پوریا میگه چسب حرارتی رو سوراخ کردن تادستگاه به تعادل برسه و من از ایشون یک سوال دارم به نظر شما کسی که انگلیسی بلد نیست ولی با اجیل مجیل یه ای سی قفل شده رو کپی میکنه و یا برنامشو مینویسه با اینهمه غلط املایی و اونجور مدار رو سر هم میکنه که پروفسورها خندشون بگیره اونوقت دنبال به تعادل رسوندن دستگاهشه که شما که استاد ردیابی هستید اگر به هر طرف این دستگاه 50 گرم وزنه هم بزارید بازم کار خودشو میکنه و این چرخ و فلک میچرخه و اون بلبرینگ و متعلقات هم سر کاریه و اصلا کارایی نداره و عمدا برای رد گم کنی گذاشتن و خیلی متاسفم که دوستان عوض همکاری فقط میخوان این موضوع رو سرکوب کنن

به قول حمید میشه قسمت دیجیتال رو کپی کرد ولی قسمت انالوگ دستگاه رو نمیشه یادمه زیر برد دستگاه (انالوگ) یک چیپی بود 12 پایه به اسم VRT55 است که متاسفانه معلوم نیست چیه (که نمیتونم وارد جزعیات بشم و این مطالب رو صرفا جهت اطمینان شما میگم)

سلام رستم جان ببخشید من یک چند روزی نبودم والان تونستم به سایت سر بزنم.درواقع چیزی که من از حرفهای شما فهمیدم سیستم دقیقا مثل مگنتومتر کار میکنه امابه صورت پیشرفته تر اما هنوز هم متوجه نشدم چرا زبان رو که به راحتی میتونه حتی با یک دیکشنری که در صورت مسلط نبودن حل کنه اومده خودسرانه اشتباه نوشته خب این که خیلی موضوع رو بدتر میکنه همه به فکر این هستن که سیستمی که امریکایی معرفی میشه چطور زبانش نامفهوم هست :) من هم شک ندارم که کار داخله اما مهم کارکردش هست که به چه صورت کار میکنه اگه بتونه بین این همه موانع هدف رو درست تشخیص بده که خوب هست حالا میخواد امریکایی باشه یا افغانی به هر حال اگر به سیستم شما ودوست خوبمون اقا پوریا دست راسی دارن که بتونن انالیز کنن ومشخصاتش رو در بیارین که کفایت میکنه اصل اینه مدار به چه صورت کار میکنه که با گفته های شما تا حدودی میتونه مثل مگنتومتر کار کنه

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 10 آذر1394 - 1:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
بهرام نوشته است:
rostam نوشته است:
بهرام نوشته است:
چه کلاهبرداره ناشی بوده :)

بهرام عزیز منهم در مورد کیفیت ساختش شک داشتم و کاملا مشهوده که قسمت دیجیتال و پیکره بندیش دستی انجام شده ولی دستگاه با تکنولوژی بالا و دقیق کار میکنه امریکایها در عراق بیشترین میراث تاریخی عراقی ها رو با همین دستگاه به یغما بردن بعد از کارهایی که روش انجام دادم و بعد از برسی عملکردش به نظامی بودن و کارکرد بالاش پی بردم
لعنتی ادم رو یاد تفنگهای دوربین دار امریکایی میاندازه که با پارچه دوربینش رو میبندند
پوریای عزیز میگه رنگ بدنش با ناخن کنده میشه ولی ایکاش میدونست که به این مواد (رنگ و پوشش فسفری زیرش) که به سرعت قابل اشتعال است و احتمالا برای زمانی که میخواهند سریع دستگاه رو از بین ببرند طراحی شده چی میگن و اگر شک دارید به اقا پوریا بگید یک فندک به دستگاه بزنه
که اگر دستگاهش اصل باشه در عرض جند ثانیه فقط یک خمیر ازش میمونه
و پوریا میگه چسب حرارتی رو سوراخ کردن تادستگاه به تعادل برسه و من از ایشون یک سوال دارم به نظر شما کسی که انگلیسی بلد نیست ولی با اجیل مجیل یه ای سی قفل شده رو کپی میکنه و یا برنامشو مینویسه با اینهمه غلط املایی و اونجور مدار رو سر هم میکنه که پروفسورها خندشون بگیره اونوقت دنبال به تعادل رسوندن دستگاهشه که شما که استاد ردیابی هستید اگر به هر طرف این دستگاه 50 گرم وزنه هم بزارید بازم کار خودشو میکنه و این چرخ و فلک میچرخه و اون بلبرینگ و متعلقات هم سر کاریه و اصلا کارایی نداره و عمدا برای رد گم کنی گذاشتن و خیلی متاسفم که دوستان عوض همکاری فقط میخوان این موضوع رو سرکوب کنن

به قول حمید میشه قسمت دیجیتال رو کپی کرد ولی قسمت انالوگ دستگاه رو نمیشه یادمه زیر برد دستگاه (انالوگ) یک چیپی بود 12 پایه به اسم VRT55 است که متاسفانه معلوم نیست چیه (که نمیتونم وارد جزعیات بشم و این مطالب رو صرفا جهت اطمینان شما میگم)

سلام رستم جان ببخشید من یک چند روزی نبودم والان تونستم به سایت سر بزنم.درواقع چیزی که من از حرفهای شما فهمیدم سیستم دقیقا مثل مگنتومتر کار میکنه امابه صورت پیشرفته تر اما هنوز هم متوجه نشدم چرا زبان رو که به راحتی میتونه حتی با یک دیکشنری که در صورت مسلط نبودن حل کنه اومده خودسرانه اشتباه نوشته خب این که خیلی موضوع رو بدتر میکنه همه به فکر این هستن که سیستمی که امریکایی معرفی میشه چطور زبانش نامفهوم هست :) من هم شک ندارم که کار داخله اما مهم کارکردش هست که به چه صورت کار میکنه اگه بتونه بین این همه موانع هدف رو درست تشخیص بده که خوب هست حالا میخواد امریکایی باشه یا افغانی به هر حال اگر به سیستم شما ودوست خوبمون اقا پوریا دست راسی دارن که بتونن انالیز کنن ومشخصاتش رو در بیارین که کفایت میکنه اصل اینه مدار به چه صورت کار میکنه که با گفته های شما تا حدودی میتونه مثل مگنتومتر کار کنه

امضات منو کشته ;)

سه شنبه 10 آذر1394 - 1:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 94 , 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100 ... 192  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 67 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure