انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 27 اردیبهشت1403 - 5:54am

پاسخ به موضوع  [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 84 , 85 , 86 , 87 , 88 , 89 , 90 ... 192  بعدی
 ادامه ای کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان سلام اولا باید از همه دوستان منجمله آقا رستم عزیر که باعث و بانی ایجاد این تایپیک منه غضنفر یا محسن بودم و همچنین معذرت میخوام از همه دوستان بابت به وجود آمدن اینجور بحثها
دوم اینکه بابت حرف استاد رستم بابت حرفشون ناراحت شدم که گفتن اونهایی که درخواست این مدار رو کردن فقط نظاره گرن و حرفی نمیزنن ، باید عرض کنم که استاد رستم عزیز من ورژن 2003 رو ساختم و هم به صورت توماسی و هم دو آنتنه که عکسش رو هم تو انجمن گذاشتم در کل بعد از چند وقت تست کردن این مدار قاسمی که شما براش یه آمپیلی پیشنهاد دادید که عمل حجم ، عمق،و شعاع رو انجام میده و شما هم چندین بار عرض کردید که مدار قاسمیه و من فقط این و این تغییرات رو به واسطه درکی که زوم 7 متوجه شدید روش اعمال کردید و باید بگم اینکه اسم این مدار رو بچه های بی انصاف به اسم شما شناختن و هی مدار رستم رستم کردن و با این کار به بحث اول شما و استاد حمید دامن زدن که این مدار قاسمیه و بقیه ماجرا
نکته بعدی در رابطه با حرف و نظر شما در رابطه با کار کرد سه ولوم بود که تنها دلیل اینکه مدار رو ساختم همین ماجرا بود که واقعا جواب داد و من در هر شرایطی تست کردم و جواب هم داد و تشکر میکنم از شما بابت این طرح به این سادگی ولی عملی
نکته بعدی در رابطه با سنس هست که خیلی تست کردم و میتونم بگم تا 80 درصد از قیچی های من با کشف فلز هرچند بی ارزش خاتمه یافته و در این رابطه میتونم بگم واقعا با دیگر دستگاها و مدارات به جز فانکشن دیجیتالم به این نتیجه با این درصد بالا در کشف محل دفن فلز در خاک مواجه نبودم و از این بابت هم تشکر ویژه دارم از شما و اقای قاسمی پس میشه گفت اگه این طرح به نوعی هرچند یک درصد هم که شده از زوم 7 باشه واقعا داره کار میکنه
اما نکته مهم . حائز اهمیت اینه که این مدار با این درصد بالای فلز اما با هر مدی که میگردی و سرچ میکنی واقعا همون فلز رو آشکار نمیکنه گاهی به آهن با مد طلا و گاهی مس با مد نقره و گاهی پوست ساندیس و فلزات آلمینیومی با مد برنز آشکار میکنه و تفکیک نه در این مدار و نه در هیچ مدار دیگری بی معنیه پس هر فروشند ای که داره این متن منو میخونه الکی تو تبلیغاتش چرت و پرت تحویل مردم نده
کلام آخر من این مدار رو واقعا قبول دارم نه به خاطر اینکه از زوم 7 یا هر وسیله دیگر ی کپی شده باشه اما من این مدار رو مدار قاسمی و مدار اامپیلی برای سه حالت عمق و حجم و شعاع میدونم اما اگه بشه راهی برای تفکیک واقعی این مدار ارائه داده بشه در کنار قابلیت کشف فلزش میتونه به ای کاشی ها کمک کنه
ممنونم از همه دوستان از جمله رستم جان و استاد حمید عزیز

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

چهارشنبه 4 آذر1394 - 8:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

fereidon نوشته است:
باز این تایپیک به صفحه 90 رسید و دل درد ها شروع شد
بگذریم :YMBRINGITON:
بیچاره رستم اومد ثواب کنه کباب شد
روش این دفعه تون خیلی جالب بود چون دیدید که جنجال تو تایپیک ها دیگه جواب نمی ده حالا خدارو شکر که به رستم وصله سیاسی نچسبوندین راستی یه مژده بدم مدار بعدی که قرار عمومی بشه البته نه تو این سایت جواب همه این کارهاتونو می ده چون دیگه یک دونه هم 35 به فروش نمی ره
خداحافظ
:-H :-H :-H :-H :-H

روش رستم جالب بود یا من. تو پست آخر من و حمید ص 86 همه چی توضیح داده شده. معما طرح نکردیم که.دوستان بخونن کلاه خودشون رو قاضی کنن.میفهمن کی بازی در آورده

چهارشنبه 4 آذر1394 - 8:53pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب رستم واقعا دیگه حوصله بحث بیهوده با شما رو نداریم! ما هر چه با شما بحث میکنیم شما خودتو به اون راه میزنی! یک جمله فارسی نوشتی و ادعا کردی ترجمه یک جمله انگلیسی هست که اون شرکت به شما جواب داده در حالیکه مشخصا لینک ترجمه فارسی به انگلیسی گوگل رو براتون گذاشتم که با همون غلط گرامری مخصوص گوگل دقیقا همون جمله رو تحویل ما میده! ببخشید بنظر شما بنده و دیگران تا چه حد احمقیم که باید این توجیهات بی پایه و اساس شما رو پی در پی قبول کنیم؟ من شخصا تا همین حد احمق بودم که 2 سال شما رو در انجمن تحمل کردم! اما دیگه کافیه. کاری از شما و دوستتون ساخته بود در این مدت انجام داده بودین و یا دادین. از زحمات شما هم خیلی ممنون و شرمنده. پستها و توضیحات و بحثهای من و شما و سایر دوستان در هر دو تاپیک موجود و در پیشگاه قضاوت عموم قرار داره. لذا دیگه نیازی به این موش مردگیها نیست.
جناب فریدون شما هم که از اول مشخص بود همدست رستم هستین و هر سازی ایشون زدن شما هم همراهی کردین! تصور نمیکنم نیاز به توضیح اضافی باشه. سادگی و حماقت و صبر و حوصله ما هر چه که اسمش بود مهلتش به پایان رسید. لذا شرمنده حضور شما هم هستیم.
خدمت سایر عزیزان عرض کنم مداری که موضوع این تاپیک بوده اساسش ردیاب ایکسپوفر هست که کل برنامه دیجیتال این دستگاه به حق و حقیقت قسم بیش از 50 خط نیست و توسط هر برنامه نویسی قابل انجامه! کاری که این دوستان انجام دادن قرار دادن یک آمپلی دارای ولوم باس و تریبل در مسیر خروجی بود. طی این مدت همگان شاهد هستن بحث دیگری در خصوص این مدار مطرح نشد و مباحث کپی پیست شده فیزیک و نامربوط به ردیاب همراه با تبلیغ دستگاه زوم 7 و 8 و ... قاطی داستان شد که بالاخره بعد این همه مدت مشخص شد واقعیت داستان و هدف چی بوده. در مورد بسیاری از موارد ارتباط علم فیزیک و مبحث ردیابی مشخصا چند مورد رو که من مطمئن بودم و مطلب دقیقش رو میدونستم با جناب رستم بحث کردیم و ایشون با زیرکی از زیر اشتباه مطلب خودش شانه خالی کرد و الان هم که میبینید بحث زاویه بحرانی 17 درجه رو مطرح کردن که دکترای فیزیک هم از فهمش عاجزه و با همین حرفها دارن به ریش ما میخندن! بنابراین اصلا فکر نمیکنم برای ساخت مداری که مدتها پیش مطرح شده و هیچ جزئیاتی هم دیگه درش تغییر نمیکنه نیاز به این جنجال ها داشته باشیم! مدار مشخصه و در 3 نسخه تا اینجا به بنده فرمودن که در پست اول تاپیک قرار بدم تا همه بتونن دانلود و استفاده کنن و من هم همین کار رو کردم! پس چیزی بر گردن بنده یا انجمن نیست و کسی هم جلو کار فنی رو نگرفته. دوستان میتونن تجربیات خودشون رو در زمینه مدار ترکیبی ایکسپوفر کماکان مطرح کنن. ولی بدون حضور رستم یا فریدون و یا حتی کاربران جدیدی که بارها و بارها اولین پستشون رو سعی کردن در این تاپیک بنویسن و مشخصه که داستان چیه!!! اگر کسی بخواد جواب بگیره بقدری کاربر قدیمی و شناخته شده داریم که دیگه نیازی به این نیست کاربر تازه وارد هنوز عضو نشده اعلام کنه از این مدار جواب گرفته!!!
حالا این دوستان هر وقت بحثی شد و ما در موارد فنی و یا شبهات جدی که ملاحظه کردین صحبت کردیم یاد ردیاب 35 افتادن و هی ذکر میکنن که اگر این ردیاب یا اون ردیاب رو کسی بسازه دیگه کسی 35 نمیخره! اولا که عرض کنم شما خواب سیستم ردیاب 35 رو هم نمیتونین ببینین ولی با این حال بهتره بدونین اون ردیاب دیگه فروشی هم نداره که ما نگران باشیم یا اینکه شما تهدید کنین! حالا گیریم این ردیاب هست و به 35 ربط داره. ولی جناب رستم چرا نمیفرمایین که سر چرندیات فنی که در تاپیک چنس مطرح کردین هم تحریم شدین؟ اونجا هم سود و زیان ما در میان بود یا شما داشتی مدار رو خراب میکردی؟ با ایده مضحک آپ امپ دو طبقه؟ یا سر همین مدار پالسی فلزجو یادتون رفته در خصوصی بمن گفتین بجای LF357 اگر از 741 استفاده بشه برد دو برابر میشه؟! چیزی که مرغ پخته رو هم به خنده وا میداره و من خیلی محترمانه پاسخ شما رو دادم که بهتره شما به اوضاع ردیاب خودتون برسین!!! اینها رو گفتم تا بلکه برخی دوستان بیشتر اگاه شده باشن ما با چه کسانی مواجه هستیم. گذشته از این کاری در سطح چند برابر عظیم تر از ردیاب رو بنده به رایگان در زمینه فلزیاب انجام دادم و نتیجشو میبینید. هیچوقت هم از علم فیزیک نامربوط سخن به میان نیاوردم. کاری انجام دادم که نتیجش رو همه دارن استفاده میکنن! شما هم اگر میتونستین انجام داده بودین. پس خواهشا ادای نخبه ها رو در نیارین. با ادعا و کپی پیست بازی کردن کسی نخبه نشده. این زور زدنها و یارگیری کردنها هم از 3 سال پیش در انجمن رایج بود و این اخرین ورژنش بوده. چشم و گوش ما دیگه از این چیزها پره. کسی بخواد به دیگران کمک کنه مدلش این نیست! کسی هم بخواد روی یک مدار خاص کار کنه باز مدلش این نیست! اینها رو هر عاقلی متوجه میشه. اما اینکه جاهلان و بددلان در مورد صحبتهای من چه فکری کنن اصلا برام اهمیتی نداره. چون شخصا برام این مهمه که در طول مسیر کاری انجمن تمام سعیم رو کردم که هیچوقت از مسیر حقیقت خارج نشم و به همین دلیل خیلی راحت و با سر بالا با اینطور افراد و جریانات برخورد میکنم. از این به بعد هم به امید خدا همینطور خواهد بود.

چهارشنبه 4 آذر1394 - 8:56pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون hafez عزیز از اینکه نظرات و تستهای خودتون رو بیان کردین. قطعا نتایج شما و دیگر دوستان شناخته شده خیلی بیشتر برای همه ما سندیت داره. ردیاب اولیه ایکسپوفر هم از ابتدا عرض کردیم کار میکنه و بحث سر کارایی ولومهای باس و تریبل بود که شما اشاره کردین. همینطور وضعیت تفکیک که مشخص هست. اما در خصوص اینکه مثلا روی مود آهن طلا هم سنس میشه ؛ قسمتیش در اکثر ردیابها درسته و قسمتیش هم میتونه به دلیل تغییرات محسوسی باشه که ولومها روی شکل موج اعمال میکنن و عملا طیف فرکانسی منتشر شده در حدی وسعت پیدا میکنه که میتونه چند هدف رو همزمان سنس کنه! اما اینجا جا داره صحبت شما رو هم اصلاح کنم که مدار اصلی مربوط به اقای قاسمی هم نیست! بلکه طبق گفته خود ایشون از یک ردیاب یونانی کپی برداری شده که البته بیس این مدار فقط قسمت ژنراتور اون ردیاب بوده. لذا صرفا اعتبار انتشار اولیه این ردیاب به اقای قاسمی تعلق داره وگرنه اصل ردیاب که خیلی هم سادست مربوط به جای دیگه میشه. نکته دیگه اینکه این مدار با احتساب ولومهای باس و تریبل هیچ ارتباطی به ردیاب زوم و غیره نداره! ما اینجا مشخصا فقط ولومهای باس و تریبل رو داریم که کار جدیدی صورت میدن و مشابه اون اصلا در ردیاب زوم وجود نداره. تازه اگر ردیاب زوم با عملکرد واقعی وجود خارجی داشته باشه که البته هنوز هم ثابت نشده و جناب پوریا هم در بررسی فنی و عملی خودشون کلا کارکرد اون ردیاب رو رد کردن. لذا ایده کپی برداری و مهندسی معکوس و این مسائل از ابتدا بی پایه بود. همونطور که در پست قبلی جناب فریدون خودشون فاش کردن هدف فروش یک ردیاب جدید به بهانه انتشار یک ردیاب نصفه نیمه بوده! جناب رستم هم که در صفحات اخیر بدون هیچ موضوعیتی یهو فرمودن چه دلیلی داره من فلان مدار رو عمومی کنم!!! یعنی اگر چیز واقعا با ارزشی وجود داشت که کارکرد آنچنانی هم داشت خودشون هیچوقت منتشرش نمیکردن! حال تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل!

چهارشنبه 4 آذر1394 - 9:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید جان عکس دوتا سکه مسی رو که با این مدار زدم تلگرام دادم بجه ها بزارن اینجا که با مد طلا زدم
چون نتم نفتیه واقعا افتضاح

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

چهارشنبه 4 آذر1394 - 9:14pm

درود خدمت دوستان لازم به ذهکر عرض کنم من بی طرف و کم تجربم :D فقط چون جناب محسن گروه گفتن بذارین و نتم ضعیفه به پاس کمکایی که کردن آپ کردن عکسا کار کوچکی بود http://s6.picofile.com/file/8224749184/ ... 222719.jpg
http://s6.picofile.com/file/8224749250/ ... 222722.jpg

چهارشنبه 4 آذر1394 - 10:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
سلام به همه
البته بنده هم با این ردیاب یک جایی را گرفتم که داخلش 1 متری چند قطعه شکسته و خرد شده مفرغ بی ارزش بود و هیچی
ولی این را هم بگویم همونجا گلادیاتور و اکاام و چند یونیاب برده بودند هیچ کاری از دستشان بر نیامده بود و من در عرض 10 ثانیه تونسته بودم جاش را پیدا کنم
و واقعا دست آقا رستم و آقا فریدون درد نکند

چهارشنبه 4 آذر1394 - 11:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بنده هم از تلاشهای جناب رستم و جناب فریدون تشکر میکنم.

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

چهارشنبه 4 آذر1394 - 11:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستانی که با این ردیاب موفقیتی هر چند جزئی بیان اعلام کنن
اما ای کاش این همه زحمت برای یک درصد نبود

نه مرگ آنقدر ترسناک است و نه زندگی آنقدر شیرین که آدمی پای بر شرافت خود گذارد.حضرت علی (ع)

چهارشنبه 4 آذر1394 - 11:45pm

من هم از تلاشهای جناب رستم و فریدون عزیز تشکر میکنم . ولی یادمون باشه تنها جایی که اطلاعات بصورت علمی (هرچند کم) در خصوص ردیابی ارائه میشد ، توسط جناب رستم بود . یک عده از دوستان حرفه ای بودن و یه عده هم مثل من ناشی و حتی یاد نداشتیم چطور یه آنتن برنجی بسازیم و اونو رفع عیب کنیم و ببینیم اصلا برای ردیابی مناسب هست یا نه ؟
رستم عزیز در الکترونیک زیاد وارد نبودن و ادعایی هم در این خصوص نداشتن .
بهرحال از جناب رستم ممنونم بخاطر مفاهیم پایه ای که آموزش دادن که لازمه برخی از اونها را نام ببرم که ایشون بدونن مفاهیم را گرفته ایم .
فرکانس پایه یا فرکانس زمین ، میدان زمین و میدان ذرات مزاحم ، زاویه شکست امواج ، امواج اسکالر ، رزونانس ، انرژی نقطه صفر ، نیمه عمر و علت فرکانسهای متعدد

پنج شنبه 4 آذر1394 - 2:35am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 84 , 85 , 86 , 87 , 88 , 89 , 90 ... 192  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 47 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure