انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 27 اردیبهشت1403 - 4:30am

پاسخ به موضوع  [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 83 , 84 , 85 , 86 , 87 , 88 , 89 ... 192  بعدی
 ادامه ای کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
سلام به همه
دوستان اینجوری که پیش بره صفحات این تایپیک هم مثل تایپیک قبلی به عدد نحس 96 برسد درش ناگهان قفل میشه
پس خیلی مواظب خودتان باشید داخل این تایپیک جا نمونید و از همه مهمتر لای درش گیر نکنید =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

چهارشنبه 4 آذر1394 - 1:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

rostam نوشته است:
هادی مگنت نوشته است:
سلام خدمت دوستان

امواج اسکالر با آنتنهای تلسکوپی تولید نمیشن، پس اونیکه مد نظر شماست نمیتونه در این ردیاب صدق کنه. پس این ردیاب کذب هستش و مطمئن باشید در مورد شکل امواج خروجی غیر از موج سینوسی یا مربعی چیز دیگری وجود نخواهد داشت.

امواج اسکالر یا سولیتون پالس رو من تونستم توسط میکرو و با لوپ لوله ای مخصوص تولید کنم و توسط گیرنده از پشت یک سینی سنس کنم. قابل ذکر هستش که چنین امواجی توانایی عبور از قفس فارادی رو دارن.

بازهم خوب مطالعه نکردی
امواج اسکالر تولید نمیشه توسط دستگاه بلکه امواج اسکالر تولید شده از تشدید مغناطیسی 2 موج پس از رسیدن به زاویه حرکتی بحرانی (17 درجه)
وتبدیل از حالت طولی به عرضی و برگشت رزونانسی تبدیل به انرژی نقطه صفر و تولید موج مرکب میشود که توسط انتنها دریافت و سپس تحلیل میشود
لطفا خوب مطالعه و نظر بده شناخت شخصیتی شما کمی مشکل است نمیدوم کم سواد با ادعا هستید یا با سواد عجول
موفق باشید

اینجا کلاس شخصیت شناسی نیستش که راجع به شخصیت همدیگه نظری ارائه داده بشه. من که چنین اجازه ای بخودم نمیدم.

من نگفتم با میکرو بلکه توسط میکرو و با لوپ مخصوص تونستم تولید کنم و شما اگر قبول ندارید لازم نیس که من درش پافشاری کنم.

ولی این چیزی که من گفتم بصورت عملی آزمایش کردم. و توسط پالسی که میکرو میداد و با لوپ لوله ای که بطول 60 سانت و به قطر 5 سانت و اهم حدود 1 اهمی تونستم از پشت سینی سنس داشته باشم که هر چه لوپ به گیرنده نزدیکتر میشد سنس قویتر میگشت.

دارم روی برنامه کار میکنم و حدود 60 70 درصد کارها پیش رفته و آشکارسازی هم با میکرو انجام میشه و اگه ایشالاه تا یکماه آینده برنامه کامل بشه فایل ویدئو از شبیه سازی قرار خواهم داد.

ولی مداری و فایل هگزی گذاشته نخواهد شد.

جناب رستم عزیز من شما رو باسواد دانا میدونم که شما اگه باز راهنمایی کنید ممنون میشیم.

همه آنچه را میبینی نصفشو باور کن و هیچ یک از آنچه را که میشنوی باور نکن

چهارشنبه 4 آذر1394 - 2:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
عجب! خیلی ممنون systembbp عزیز که ما رو روشن کردین.
بنده موضوع رو بررسی کردم و متاسفانه باید عرض کنم حق با ایشون هست! در واقع جمله مذکور به فارسی نوشته شده و سپس توسط مترجم گوگل به انگلیسی ترجمه شده:
https://translate.google.com/#fa/en/%D8 ... B%8C%D8%AF
جالبه که اگر بعد از "می باشد" نقطه گذاشته بشه که البته در زبان فارسی هم درستش همین هست (!!!) ترجمه گوگل هم عوض میشه ولی اگر نقطه گذاشته نشه ؛ گوگل دقیقا همین متن انگلیسی رو به ما میده. ظاهرا فقط "with the" در پایان جمله که دارای ایراد بوده بصورت دستی حذف شده. وگرنه در میانه جمله غلطهای گرامری وجود داره که مخصوص مترجم گوگل هست. با توجه به اینکه با تغییر کوچکترین جزئیات در جمله فارسی ؛ گوگل متن انگلیسی متفاوتی به ما میده ؛ احتمال یکسان در اومدن جمله گوگل با چنین جمله ای توسط یک انسان انگلیسی زبان کمتر از یک درصد و با احتساب غلط گرامری دقیقا یکسان این احتمال واقعا صفر هست!!!
لذا 2 حالت وجود داره. یکی اینکه جناب رستم واقعا تماس گرفته باشن و کمپانی مذکور جواب رو توسط مترجم گوگل به ایشون تحویل داده باشه! خب با توجه به امریکایی بودن کمپانی این مساله هم ممکن نیست مگر اینکه اون کمپانی هم غیر امریکایی باشه. با تحقیق و پیگیری که من در خصوص سایت http://americanindustrialinc.com انجام دادم برام مشخص شد این سایت از سال 1999 (حداقل به مدت 16 سال!) آنلاین بوده و با مشخصاتی معتبر در ایالت میشیگان امریکا ثبت شده و آدرس درج شده در قسمت تماس سایت با آدرس ذکر شده در خود سایت مطابقت داره. لذا احتمال اینکه این کمپانی مشکلی در کارش باشه و لااقل اپراتورشون انگلیسی زبان نباشه محال ممکنه!
پس حالت دوم این هست که جناب رستم در جواب ما مساله تماس به این کمپانی و متن مذکور رو از خودشون و به دروغ ساختن تا بلکه توجیهی باشه برای اینکه نشون بدن دستگاه زوم 8 واقعا مربوط به این کمپانی یا بقول خودشون ارگانهای خاص هست! متاسفانه باید عرض کنم طبق مدارک و شواهد قطعا همینطور بوده.
حالا باید از جناب رستم پرسید چه دلیلی داشت که شما چنین دروغی سر هم کنین؟ چه منفعتی برای شما وجود داره که اصرار میکنین اون دستگاه فارغ از هر کارایی که داره به ارگان خاصی تعلق داره؟ اون هم با دروغ و پیغام تماس ساختگی؟! یعنی همه ما تا الان سر کار بودیم؟ وقت اضافی داریم از یک طرف مسائل نامربوط شما در خصوص ردیابی رو بخونیم و از طرف دیگه با این کلکها مواجه بشیم؟ شما اگر یک درصد دنبال واقعیت موضوع بودی که پیغام ساختگی درست نمیکردی یا با مطالب پوریا اون طور برخورد نمیکردی و بعدش هم که گفتن کارایی دستگاه اونطور بوده خیلی وقیحانه و با نگاه یک دانشمند به چند بیسواد سر و ته قضیه رو هم آوردی! خیر بنده دیگه اجازه چنین صحنه پردازی هایی رو به شما و امثال شما نخواهم داد. ماهها صبر و حوصله در کنار دهها و صدها صفحه تاپیکی که پر شده نشان از کلیت داستان داره. واقعا این مدت و این میزان کار برای رسیدن به هر نتیجه ای کافی بود. ولی داریم میبینیم شما مدار پیشنهادی خودتون رو که هیچ ارتباطی به دستگاه زوم نداشت چطور با این دستگاه ناکارامد پیوند زدین و در نهایت که زوم هم زیر سوال رفت برای اثبات کاراییش متوسل به پیغام جعلی شدین!
جناب رستم از اونجا که ذره ای هم به مساله فوق شک ندارم و شواهد و مدارکش رو این بار دیگه دوستان در اختیار من گذاشتن و بهیچ وجه بحث خصومت شخصی و این اراجیفی که شما همیشه گفتین مطرح نیست ؛ فقط یک بار به شما فرصت میدم که با بیان واقعیت از دوستان عذرخواهی کنین و در این صورت میتونین در انجمن حضور داشته باشین. وگرنه اگر به درست کردن پیغام جعلی تحت نام اون شرکت اعتراف نکنین و باز هم آسمون و ریسمون جدیدی ببافین بلافاصله از فلزجو تحریم میشین. حالا بنده هیچ ولی توهین به شعور این همه کاربر هم حد و حدودی داره استاد!

با سلام
من واقعا برای همتون متاسفم
من هیچ چیز نمیتونم بهتون بگم که هر چیزی بخوام بهتون بگم با توجه به نوع طرز فکرتون دوباره اراجیف و چرت و پرتهای خودتون رو خواهید گفت
بنابر این احتمالا من باید سازنده زوم باشم و دارم دستگاه خودم رو تبلیغ میکنم
ایا واقعا فروش چند دستگاه اینقدر براتون مهمه که اگر فرضا رقیبی براش پیدا بشه ابتدا شروع به تخریب و وقتی میبینید اطلاعات لازم برای بحث رو ندارید میرید سراغ حاشیه سازی و اسمون ریسمون کردن
و شاید فکر میکنید تمام اطلاعات رو گرفتیم و حالا رستم رو عصبانی کنیم و سپس تحریمش کنیم و بعد دستگاهی بسازیم و بریم دنبال فروشش
دوست من اشتباه میکنید یک صدم اطلاعات رو هم ندادم
میگید با گوگل چی چی ترجمه کردم چرا خودتون پیغام نمیدید نترسید FBI سراغتون نمیاد جرات این کارم ندارید و فقط استاد حاشیه سازی هستید
البته حق دارید بعضی وقتها از خودم میپرسم چرا دارم این کار رو میکنم و چه سودی برای من داره جز دیدن یک سری جوان مظلوم که افتادن دنبال شما که هم مافیای فروش دستگاه و هم دلال فروش قطعات برای شرکتهای قطعه فروشی هستید و درصد میگیرید
میخواهید تحریم کنید بسم الله شما هر اتهامی به ادم میزنید و هر چیزی از دهانتون در میاد میگید و ادعا میکنید مدافع حقوق اعضا هستید
من فقط دوست دارم یک مرد با غیرت که دستگاه رستم رو ساخته بیاد و با در نظر گرفتن هر چیزی که براش مقدسه نظرشو بگه که اگر دستگاه رو بی نقص ساخته باشه و نتیجه نگرفته باشه هر چیزی که شما میگید درسته (البته خدارو در نظر بگیره و نیاد اراجیف بگه) نه شما ها که تو ذهنتون دستگاه رو ساختید و باهاش کار کردید و حفاری هم کردید و به نتیجه نرسید
از معرفت همه شما ممنونم که نزدیک به 900 پست در سایتتون گذاشتم و اخرش شدم جاعل و حقه باز و سند درست کنو غیره
فکر کنم اخرین پستم تو این تایپیک باشه امیدوارم دوستانی که اغفال میشن نجات پیدا کنن و کلاهبردارها به راه راست هدایت بشن و دوستان سر در گم راهشونو به خیر پیدا کنن
روزهایی خوبی در این تایپیک داشتم
خداحافظ

چهارشنبه 4 آذر1394 - 6:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

رستم نوشته است " امواج اسکالر تولید نمیشه توسط دستگاه بلکه امواج اسکالر تولید شده از تشدید مغناطیسی 2 موج پس از رسیدن به زاویه حرکتی بحرانی (17 درجه)
وتبدیل از حالت طولی به عرضی و برگشت رزونانسی تبدیل به انرژی نقطه صفر و تولید موج مرکب میشود که توسط انتنها دریافت و سپس تحلیل میشود
لطفا خوب مطالعه و نظر بده شناخت شخصیتی شما کمی مشکل است نمیدوم کم سواد با ادعا هستید یا با سواد عجول
موفق باشید"
اقا رستم این متن رو من بیش از ده بار خوندم نمیفهمم .معنیش چیه .میشه یه کم واضح تر منظورتو بگی .منظور از زاویه بحرانی چیه .به پسر عموم هم که رتبه 48 کنکور داره و خوراکش فیزیکه و داره دکترا میخونه نشون دادم سرش گیج رفت ، اقا رستم تو رو خدا .داداش چی میزنی .که اینقدر توهم زا هست .بگو تو رو خدا من خیلی وقته دنبالشم ؟ 8-}

آخرین بار توسط talar در چهارشنبه 4 آذر1394 - 7:57pm ویرایش شده است، در کل 3 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 4 آذر1394 - 7:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نقل قول:
من راجع به دستگاه هیچ نظری ندارم.فقط این جمله بنظر نمیاد جواب شرکت باشه.از اونجایی که نگارشش خیلی اشتباهه.
و البته بنظرم جمله ی فارسی رو تو گوگل ترنسلیت نوشتید و ترجمه کردید.(یعنی ترجمه ی درست فارسی به انگیسیه پیام شما چیز دیگریست )شک ندارم ایمیلی نزدید یا شاید اون آمریکاییهای بیچاره دیکتشون انقدررر بده ه ه.
و جهت اطلاع اگه جملتون کمی پیچیده باشه ترجمه گوگل با ایراد گرامری براتون ترجمش میکنه.

با سلام
دوست من میشه لطف کنید و بفرمایید چطور ترجمه کردید که به این نتیجه رسیدید ترجمه 10 تا کلمه انگلیسی چقدر مشکله که با گوگل چیچی برسی میکنید من که زدم اینطور نوشت
شماره سریال است که شما با که متعلق به سازمان خاص است اگر مجموعه موجود است لطفا با FBI
و قاعدتا هم اگر برعکس بزنیم هم همین رو مینویسه
حالا شما چطور به ترجمه من رسیدید که بهانه دست بعضی ها میدید و شاید همدستید
راستی یک پست هم بزار و مثلا بگو رستم دیروز مسواک نزده شاید بهتر بتونید محکومم کنید
ایکاش یک مورد علمی پیدا میکردی نه این اراجیف رو کاراگاه کاستر
متاسفم برای کارهایی که انجام میدید
اگر میترسی به سایتش ایمیل بزنی یه ایمیل الکی تو کافینت بساز و شماره الکی بده و جواب رو بگیر و بعد متخصص زبان بشو

چهارشنبه 4 آذر1394 - 7:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

talar نوشته است:
رستم نوشته است " امواج اسکالر تولید نمیشه توسط دستگاه بلکه امواج اسکالر تولید شده از تشدید مغناطیسی 2 موج پس از رسیدن به زاویه حرکتی بحرانی (17 درجه)
موفق باشید"
اقا رستم این متن رو من بیش از ده بار خوندم نمیفهمم .معنیش چیه .میشه یه کم واضح تر منظورتو بگی .منظور از زاویه بحرانی چیه .به پسر عموم هم که رتبه 48 کنکور داره و خوراکش فیزیکه و داره دکترا میخونه نشون دادم سرش گیج رفت؟ 8-}

تالار عزیز تا حمید نیومده و تحریم نشدم جواب شما رو هم بدم
وقتی دو موج هم کمیت به هم برخورد میکنند (موج ارسالی از انتنها و موج موجود از هدف) تشدید پسماند به وجود میاد که این تشدید پسماند باعث تولید موجی رزونانسی (نیرو دار ) میشه که در جهت مخالف حرکت میکنه به خاطر خاصیت اینموج امواج اسکالر تولید که با توجه به اینکه در محیط هوا قابلیت حرکت ندارند این موج شکسته شده که این زاویه شکست 17 درجه میباشد و حاصل 2 موج طولی و عرضی میشود که این تقسیم موج تولید انرژی کمی به اسم انرژی نقطه صفر میشود که این انرژی و ارتعاش حاصل از موج عرضی باعث ایجاد میدان در اطراف هر میله طولی در اطراف شما میشود که اگر میله ها توانایی حرکت میدانی به دور خود باشند شروع به تعامد با میدان مادر میشود و چون دسته های انتن شما حال به هر طریقی (یا تزریق فرکانس پایه از یک منبع و یا بدنتان) دارای میدان پایه میباشد میدان بزرگتر را به عنوان میدان غالب درک کرده و شروع به همسان شدن با ان میدان میشود
فکر کنم همونی که اول نوشتم ساده تره و هر چقدر بخواهید سادهتر بشه باید معانی اسمها رو یک به یک برسی کنید

چهارشنبه 4 آذر1394 - 8:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باز این تایپیک به صفحه 90 رسید و دل درد ها شروع شد
بگذریم :YMBRINGITON:
بیچاره رستم اومد ثواب کنه کباب شد
راستی یک سوال داشتم که از اساتید می خوام که منو راهنمایی کنن پسر عموم یک دستگاه خریده به نام ZOOM 9 به مبلغ 25 میلیون تومان و پسر داییم یک دستگاه دیگه خریده به نام ZOOM 10 به مبلغ 30 میلیون تومان و یکی از دوستانم یک دستگاه خریده به نام ZOOM 11 و مبلغ 35 میلیون تومان و هر سه دستگاهشونو می فرئشن اونم از دم قسط حالا به نظر شما اساتید کدومو بخریم که اون دوتای دیگه ناراحت نشن
روش این دفعه تون خیلی جالب بود چون دیدید که جنجال تو تایپیک ها دیگه جواب نمی ده حالا خدارو شکر که به رستم وصله سیاسی نچسبوندین راستی یه مژده بدم مدار بعدی که قرار عمومی بشه البته نه تو این سایت جواب همه این کارهاتونو می ده چون دیگه یک دونه هم 35 به فروش نمی ره
خداحافظ
:-H :-H :-H :-H :-H

چهارشنبه 4 آذر1394 - 8:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

fereidon نوشته است:
باز این تایپیک به صفحه 90 رسید و دل درد ها شروع شد
بگذریم :YMBRINGITON:
بیچاره رستم اومد ثواب کنه کباب شد
راستی یک سوال داشتم که از اساتید می خوام که منو راهنمایی کنن پسر عموم یک دستگاه خریده به نام ZOOM 9 به مبلغ 25 میلیون تومان و پسر داییم یک دستگاه دیگه خریده به نام ZOOM 10 به مبلغ 30 میلیون تومان و یکی از دوستانم یک دستگاه خریده به نام ZOOM 11 و مبلغ 35 میلیون تومان و هر سه دستگاهشونو می فرئشن اونم از دم قسط حالا به نظر شما اساتید کدومو بخریم که اون دوتای دیگه ناراحت نشن
روش این دفعه تون خیلی جالب بود چون دیدید که جنجال تو تایپیک ها دیگه جواب نمی ده حالا خدارو شکر که به رستم وصله سیاسی نچسبوندین راستی یه مژده بدم مدار بعدی که قرار عمومی بشه البته نه تو این سایت جواب همه این کارهاتونو می ده چون دیگه یک دونه هم 35 به فروش نمی ره
خداحافظ
:-H :-H :-H :-H :-H

فریدون عزیز از آشنایتون خوشحال شدم موفق باشید

چهارشنبه 4 آذر1394 - 8:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال

امواج سولیتون هرگز با میله ای یا چیزی تولید نمیشه فقط توسط لوپهای مخصوص تولید میشن.

و اون موج حاصل از آنتن با موج موجود از هدف اسمش تداخل هستش نه اسکالر.

شکل لوپ و امواج خروجی رو آپلود کردم.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

همه آنچه را میبینی نصفشو باور کن و هیچ یک از آنچه را که میشنوی باور نکن

چهارشنبه 4 آذر1394 - 8:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

شما یه بار دیگه جوابی که به قول خودتون دریافت کردید رو مرور کنید دستتون میاد داستان چیه.بحث غلط گرامری نیست که بگم من متخصصم استاد. اصلا این جمله اونقدری غلطه که یه بچه انگیسی زبون بیسوادم نمیتونه گفته باشه ، چه برسه یه کمپانی آمریکایی. و از قرار متن فارسی درست اون با ترجمه غلط در گوگل ترنسلیت(همون گوگل چیچیه شما) همراهه. (توضیحات کامل تر رو حمید تو پست آخر گفت تکرار نمیکنم)
میگید که یک صدم اطلاعات رو هم ندادم...پس بفرمایید تو این چند وقت سرکار گذاشتید دوستان رو دیگه.
پوریا میگه با ناخون میکشیم روش رنگش میریزه میگی دستگاه نظامیه دیگه!!واسه نابود سازی سریع...
میگن تو سایت هیچ نامی ازش نبردن و اصلا کار اون کمپانی چیز دیگه ای هست میگه دستگاه نظامیه
پوریا میگه کار نمیکه میگه بلد نیستی تو .اطلاعت دفترچشم غلطه.
دوست عزیز من کاراگاه کاستر نیستم شما فیلم پلیشسی زیاد میبینی
در ضمن از فریدون عزیزم که بابت پی سی بی و ... زحمت کشیده تشکر میکنم
در ضمن من اصلا راجع به مدار رستم نظری ندادم.خودمم قرار بسازمش چون قطعاتشو خریدم.فروشندم نیستم.تا چند وقت پیش قرار بود شما زحمت ساخت مدار خودمم بدم به شما.
در ضمن رستم راست میگه.تک تک دوستان یه ایمیل بزنن به اون کمپانی تا بفمن کی راست میگه کی غلط.خود شما هم فریدون جان میل بزن

آخرین بار توسط systembbp در چهارشنبه 4 آذر1394 - 8:43pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 4 آذر1394 - 8:26pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 83 , 84 , 85 , 86 , 87 , 88 , 89 ... 192  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 94 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure