انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 25 اردیبهشت1403 - 10:03am

پاسخ به موضوع  [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 192  بعدی
 ادامه ای کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

rot نوشته است:
saleh700 نوشته است:
خوب دوستان حالا بگردید دنبال آهن ربایی که فقط یک قطب مثب یا منفی داشته باشه تا تست آقای رستم رو انجام بدید اینو تو علوم دبستان خوندیم که هر آهن ربا ۲ قطب داره!!! آهن ربای مثبت دیگه چه صیقه ایه!
و اما از اونجا که جناب رستم دستان اصلا پاسخی به درخواست بنده ندادند دیگه حرفی ندارم بزنم جز اینکه آرزوی سلامتی هر چه زودتر برای ایشون و دیگر کسانی که از این دستگاه جواب گرفتن بکنم
بدرود

saleh jan nadani khodt ro pay asatid nazar !
kami khejalat khobeh !!!
ma dahe50hy ha yad gerftim adab ro ,bozorgi kochiki ro
ahanrobaye nodiom bedone ghotbe !!!
alan fahmidi????

جناب روت پر مدعا من دیگه نخواستم تو این تاپیک پستی بزارم اون دو پست هم برای روشن شدن موضوع برای خودم بود.ولی شما منو نادان خطاب کردی باید جوابتون رو بدم
باید خدمتتون عرض کنم اون تست با آهن ربا و چرخش آنتن به سمت شمال مزخرفی بیش نیست شما اگه راست میگید همین تست با وصل کردن آهن ربا به آنتن رو انجام بدید و فیلم بزارید اگه تونستید ثابت کنید سمت شمال میچرخه اونوقت میتونید منو نادان خطاب کنید

دوشنبه 23 شهریور1394 - 10:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

صالح جان شما هم آتیشت تنده ها داداش خوب قبول کن اشتباه از جانب شما بود خوب کجای دنبا آهنربا رو دیدی که تک قطب باشه حالا رستم جان گفتن آهنربای مثبت خوب خودت که میدونی دوقطبی هست و منظور ایشون استفاده از دو قطب مثبت آهنربا بوده در حالی که شما با طرز حرف زدنت به نوعی کم و بیش ایجاد تشنج میشه یعنی اون مدلی که پست گذاشتی این حالت به وجود میاد ،رستم دستان ، حالا لاید بریم دنبال آهنربای مثبت ، قبول کن داداش بده دیگه شما که اعصابت از جایی دیگه خورده نباید با دیگران این مدلی حرف بزنی حالا اگه متوجه منظور رستم جان نشده بودی میتونستی مثل من و دیگران سوال کنی آهنربای + چیه ؟ نه اینکه به تمسخر حرف بزنی
در هرصورت من از شما معذرت میخوام و از شما درخواست دارم اگه در رابطه با ردیابی واقعا واردتر از دیگر دوستان هستی خوب ما همگی شاگردیتو میکنیم چه ایرادی داره

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

دوشنبه 23 شهریور1394 - 12:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
سلام به همه
کسی درمورد ردیاب لکترا سرچ اطلاعات بدرد بخوری دارد لطفا آپ کند تا همه استفاده کنند \M/
اینم چندتا لینک
http://www.geotech1.com/cgi-bin/pages/c ... /index.dat
http://www.longrangelocators.com/forums ... hp?t=15739
http://archive.randi.org/site/index.php ... ism-1.html

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 23 شهریور1394 - 1:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
A.D.H1360 نوشته است:
باسلام به همه دوستان واساتید محترم
راستش منهم تاحلاخیلی به ردیاب باور نداشتم که صد البته دلیلش در کم بودن فرصت کافی برای کار با این نوع مدارات بوده ولی با توجه به متفاوت بودن این مدار از نظر شکل موج خروجی تصمیم گرفتم اونو بسازم ویه کم روش وقت بزارم تنها یک سوال داشتم توی مدار شماره ترانزیستور BC170 استفاده شده یا ماسفت BS170 ؟

دوستانی که ساختن کسی نبود به این سوال ما جواب بده!!؟؟ آخه باید قطعات رو سفارش بدم نمیخوا چیزی اشتباه باشه یا بعد نصب باعث ایجاد مشکل بشهB-)

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

دوشنبه 23 شهریور1394 - 2:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ترانزیستور.

دوشنبه 23 شهریور1394 - 2:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نقل قول:
استادمعذرت میخوام اگه سئوالاتم خیلی ابتدایی هست
عرض کردم بنده بیسواد هستم
فرکانس 25 هرتز از مدارساخته شده داده میشه؟(((چون هنوز نساختم پرسیدم مدار قابلیت تنظیم/ فرکانس دستی داره؟)))

مطلب دوم که فرمودید با تلرانس ایا با یکی از ولوم ها انجام میشه؟؟ کدوم ولوم

اگه ممکنه دوستانی که ساختند زحمت توضیح با عکس را بکشند

با سلام
ببخشید در اون پرانتز نوشتم که انتنتون توانایی اهنربا شدن نداشته باشد
خوب دوست من مرکز ثقل یعنی وسط انتن که زیاد مهم نیست چون شما با انتن به این شکل کار میکنید بنابراین به همین روش تست بگیرید
اون فلش که گذاشتم دسته ردیاب و اون میله ای که ابتدا و انتهاش انربا گذاشتم میله انتن است
فرکانس رو از یک مدار فانکشن و یا موبایل استفاده کنید و فرکانس رو از 25 تا 25 هرتز بالا ببرید
امیدوارم متوجه شده باشید

دوشنبه 23 شهریور1394 - 2:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

rot نوشته است:
dorod
ostad rostame aziz
man ahanrobaye nodiuom ro be anten zadam !
1, faghat noke anten be shomal mire !
2, gahy yek charkhe kamel mizane ama baz ham noke anten mire samte shomal

3. taghriban 3ta 6 sanieh tol mikeshe gardesh !
4, hich ferekanci ham nadadam!
5, tanha ba ahanrobaye nodiom test kardam!

خسته نباشی دوست من انتن شما خوب کار میکند به این زمان 3 تا 6 ثانیه اهمیت بده که علتشرو به جاش میگم
حالا این 2 تست رو انجام بده تا قدرت حرکت انتن شما مشخص بشه
1- طبق لیستی که گفتم تاثیر میدانهای دیگر رو ببین (مثال در 5 متری یک ماشین ببینید انتن شما چند درجه منحرف میشود - تقریبی-)
2- اهنربا رو بردار و یک فرکانس 25 هرتز به انتن بده و حرکت انتن ایندفعه عمد بر میدان یعنی شرق به غرب می ایستد را برسی کن
ممنون از تست شما

دوشنبه 23 شهریور1394 - 3:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hafez نوشته است:
ممنون جناب روت عزیز اما تست شما حتما باید با فرکانس 25 هرتز انجام بشه و نکته مهمتر اینکه دسته باید در وسط قرار بکیره و شما پشتت به شرق و در مقابلت غرب باشه و با دادن فرکانس با یک دست و گرفتن گوشی در یک دست دیگه و فعال کردن کرنومتر گوشی همزمان آنتن رو که نگهداشتی با دست ول کنی تا چر خش کنه زمانیکه به سمت شمال چرخید کرنومتر رو قطع کرده و شماره ثبت شده سانیه رو یادداشت کنی برای دادن فرکانس 25 هرتز میتونی از فانکشن گوشی اندرید استفاده کنی

حافظ عزیز نیازی نیست که مرکز ثقل باشه هدف ما کالیبره کردن و مطمعن شدن از کارکرد انتن هست و من خودم گفتم با اهنربا تست شود
ممنون از شما

دوشنبه 23 شهریور1394 - 3:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
saleh700 نوشته است:
rot نوشته است:
saleh700 نوشته است:
خوب دوستان حالا بگردید دنبال آهن ربایی که فقط یک قطب مثب یا منفی داشته باشه تا تست آقای رستم رو انجام بدید اینو تو علوم دبستان خوندیم که هر آهن ربا ۲ قطب داره!!! آهن ربای مثبت دیگه چه صیقه ایه!
و اما از اونجا که جناب رستم دستان اصلا پاسخی به درخواست بنده ندادند دیگه حرفی ندارم بزنم جز اینکه آرزوی سلامتی هر چه زودتر برای ایشون و دیگر کسانی که از این دستگاه جواب گرفتن بکنم
بدرود

saleh jan nadani khodt ro pay asatid nazar !
kami khejalat khobeh !!!
ma dahe50hy ha yad gerftim adab ro ,bozorgi kochiki ro
ahanrobaye nodiom bedone ghotbe !!!
alan fahmidi????

جناب روت پر مدعا من دیگه نخواستم تو این تاپیک پستی بزارم اون دو پست هم برای روشن شدن موضوع برای خودم بود.ولی شما منو نادان خطاب کردی باید جوابتون رو بدم
باید خدمتتون عرض کنم اون تست با آهن ربا و چرخش آنتن به سمت شمال مزخرفی بیش نیست شما اگه راست میگید همین تست با وصل کردن آهن ربا به آنتن رو انجام بدید و فیلم بزارید اگه تونستید ثابت کنید سمت شمال میچرخه اونوقت میتونید منو نادان خطاب کنید

jenabe saleh
filmam mizaram!
dishab 20 bar test kardam!!!!

قسمت !

دوشنبه 23 شهریور1394 - 3:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
A.D.H1360 نوشته است:
A.D.H1360 نوشته است:
باسلام به همه دوستان واساتید محترم
راستش منهم تاحلاخیلی به ردیاب باور نداشتم که صد البته دلیلش در کم بودن فرصت کافی برای کار با این نوع مدارات بوده ولی با توجه به متفاوت بودن این مدار از نظر شکل موج خروجی تصمیم گرفتم اونو بسازم ویه کم روش وقت بزارم تنها یک سوال داشتم توی مدار شماره ترانزیستور BC170 استفاده شده یا ماسفت BS170 ؟

دوستانی که ساختن کسی نبود به این سوال ما جواب بده!!؟؟ آخه باید قطعات رو سفارش بدم نمیخوا چیزی اشتباه باشه یا بعد نصب باعث ایجاد مشکل بشهB-)

doste aziz BS170 hast !

قسمت !

دوشنبه 23 شهریور1394 - 3:48pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 192  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 43 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure