انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 9 اردیبهشت1403 - 3:29am

پاسخ به موضوع  [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 192  بعدی
 ادامه ای کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود برهمه اساتید

ارزو میکنم که همیشه صمیمت بین اساتید وبزرگواران برقرار باشه و تاپیک را علمی ادامه بدیم
باز ارزو میکنم دیگر اساتید هم درمباحث شرکت کنند تاماهم از راهنماییها وعلمشون بهرمندبشیم
اگه پروفسورحمید عزیزهم افتخار بدن وهمونجور که فرمودند ازمباحث علمی استقبال میکنند درصورتیکه مدار به نتایج خوبی رسید بزرگواری کنند و1فایل قدرتمند هم برای این مدار بنویسند با تمام ترفندهایی که برای35 نوشتند مطمئنا من یکی که تا عمر دارم برای خودش وخانوادش ارزوی موفقی وسلامتی دارم

از همه اساتید که برای انجمن واعضا و علی الخصوص این تاپیک زحمت میکشند وقت میزارند تشکر میکنم
(((من یکی که داشتن35 برام ارزوشده . . . وام که نشد بگیریم اگه 1روز به بار بزنم با پولش حتما میخرم خخخخ)))

1تقاضایی هم دارم از همه بزرگواران

انشاله که از مدار بهترین نتیجه رو بگیریم به همین دلیل خواهشمندم تا حد امکان از پست های تکراری /سئوالات تکراری
یا تعریف تمجید خوداری بشه تا وقتی حجم تاپیک سنگین میشه برای گشتن 1مطلب صفحات رانگردیم

ضمنا احتمالا دوستانی هم درانجمن باشند که مثل من سواد الکترونیک نداشته باشند
تا حدامکان درخواست راهنمایی باعکس را دارم
یا به زیان خیلی ساده توضیح بدین
فرضا همین ازمایش ساده ای که استادرستم فرمودند اگه ممکنه یک عکس بزارید تامن بیسواد بدونم منظور از مرکز ثقل چیه؟ انتنی که ساختیم از انتهای انتن 11 سانت( 85درجه)خم شده حالامن چه جوری باید این مرکز بیارم وسط؟
download/file.php?id=34218&t=1
پیوست:
250.jpg

2- انتنها را تو دست نگه داریم یا جایی ثابت بشه؟

اگه حرفام زیاد شد سرتون درد اوردم عذرخواهی میکنم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

علم اگر درثریا بود مردانی از سرزمین پارس بدان دست پیدا میکردن

پیامبراکرم(ص)

آخرین بار توسط شکارچی در یکشنبه 22 شهریور1394 - 9:40pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 22 شهریور1394 - 9:30pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

rostam نوشته است:
hafez نوشته است:
اگه دوستمون آقا amir9297 هم زحمت نوشتن فایل هگز جدید با منوی جدید رو بکشن دیگه از زیر یوق مدار قاسمی هم خارج میشیم
در ضمن استاد رستم من از آنتن یکی از دوستان در مورد فرکانس منطقه تست زدم اما متوجه منظورتون از کرنومتر گوشی و جرخش به شمال و دهمی متوجه نشدم بیشتر توضیح میدید

شما اول با اهنربا طبق عکسی که گذاشتم امتحان کنید و ختی انتن از قبیل اصطکاک و نا تراز بودن زاویشو برطرف کنید حالا باید انتنی داشته باشید مثل قطب نما که اگر ولش کنید به سمت شمال و جنوب بایسته در این حالت انتن شما اماده کار است
بعد اهنربا ها را بردارید انتن دیگر نباید حرکتی داشته باشد (نکته اول -اهنربای شما نباید خاصیت اهنربا شدن داشته باشد-بعدا توضیحات کامل رو میدم) حالا یک فرکانس 25 هرتز به انتن بدهید و ببینید چند ثانیه میکشد تا قطبین را نشان دهد مثال 8 ثانیه بعد فرکانس را با تلرانس یک دهم یک دهم بیشتر کنید تا این زمان به حداقل برسد در این فرکانس شما بهترین تطابق را خواهید داشت
البته فاصله زیر را رعایت کنید

استادمعذرت میخوام اگه سئوالاتم خیلی ابتدایی هست
عرض کردم بنده بیسواد هستم
فرکانس 25 هرتز از مدارساخته شده داده میشه؟(((چون هنوز نساختم پرسیدم مدار قابلیت تنظیم/ فرکانس دستی داره؟)))

مطلب دوم که فرمودید با تلرانس ایا با یکی از ولوم ها انجام میشه؟؟ کدوم ولوم

اگه ممکنه دوستانی که ساختند زحمت توضیح با عکس را بکشند

علم اگر درثریا بود مردانی از سرزمین پارس بدان دست پیدا میکردن

پیامبراکرم(ص)

یکشنبه 22 شهریور1394 - 9:39pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تایپیک چرا سوت و کور شد یعنی کسی آنتن و آهنربای نودیوم نداره تو خونه یه دست صدا نداره ها من الان تو محیطی هستم که تست رستم جان میسر نیست به خاطر نکات آخری که گفتن دوستان لطفا دست بجنبونید

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

یکشنبه 22 شهریور1394 - 10:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
hafez نوشته است:
تایپیک چرا سوت و کور شد یعنی کسی آنتن و آهنربای نودیوم نداره تو خونه یه دست صدا نداره ها من الان تو محیطی هستم که تست رستم جان میسر نیست به خاطر نکات آخری که گفتن دوستان لطفا دست بجنبونید

chashm man teste taswiri migiram !
nodiome por ghodratam daram!
chikar konam

قسمت !

یکشنبه 22 شهریور1394 - 11:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

saleh700 نوشته است:
خوب دوستان حالا بگردید دنبال آهن ربایی که فقط یک قطب مثب یا منفی داشته باشه تا تست آقای رستم رو انجام بدید اینو تو علوم دبستان خوندیم که هر آهن ربا ۲ قطب داره!!! آهن ربای مثبت دیگه چه صیقه ایه!
و اما از اونجا که جناب رستم دستان اصلا پاسخی به درخواست بنده ندادند دیگه حرفی ندارم بزنم جز اینکه آرزوی سلامتی هر چه زودتر برای ایشون و دیگر کسانی که از این دستگاه جواب گرفتن بکنم
بدرود

saleh jan nadani khodt ro pay asatid nazar !
kami khejalat khobeh !!!
ma dahe50hy ha yad gerftim adab ro ,bozorgi kochiki ro
ahanrobaye nodiom bedone ghotbe !!!
alan fahmidi????

قسمت !

دوشنبه 22 شهریور1394 - 1:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ahan robaye nodiom!

قسمت !

دوشنبه 22 شهریور1394 - 1:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

dorod
ostad rostame aziz
man ahanrobaye nodiuom ro be anten zadam !
1, faghat noke anten be shomal mire !
2, gahy yek charkhe kamel mizane ama baz ham noke anten mire samte shomal

3. taghriban 3ta 6 sanieh tol mikeshe gardesh !
4, hich ferekanci ham nadadam!
5, tanha ba ahanrobaye nodiom test kardam!

قسمت !

دوشنبه 22 شهریور1394 - 1:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ax anten ke jahate shomale!

قسمت !

دوشنبه 22 شهریور1394 - 1:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون جناب روت عزیز اما تست شما حتما باید با فرکانس 25 هرتز انجام بشه و نکته مهمتر اینکه دسته باید در وسط قرار بکیره و شما پشتت به شرق و در مقابلت غرب باشه و با دادن فرکانس با یک دست و گرفتن گوشی در یک دست دیگه و فعال کردن کرنومتر گوشی همزمان آنتن رو که نگهداشتی با دست ول کنی تا چر خش کنه زمانیکه به سمت شمال چرخید کرنومتر رو قطع کرده و شماره ثبت شده سانیه رو یادداشت کنی برای دادن فرکانس 25 هرتز میتونی از فانکشن گوشی اندرید استفاده کنی

دوشنبه 22 شهریور1394 - 2:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان از علیرضا خبری نشد مبنی بر طراحی مدار با آمپیلی 2003 با خروجی ولتاژ مناسب؟؟؟؟

دوشنبه 23 شهریور1394 - 8:54am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 192  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 51 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure