انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 6:44pm

پاسخ به موضوع  [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46 , 47 ... 192  بعدی
 ادامه ای کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
دوستان عزیز هیچ کار مخفی و خاصی انجام نمیشه و فقط تا اتمام کار و حاصل شدن نتیجه نهایی دست نگه داشتیم
هادی عزیز اگر کسی چیزی خواست بهش میدن اگر به زور به کسی 10 تن طلا هم بدی براش ارزش نداره و من این اشتباه رو کردم
تنها کسانی که تا به حال بدون منت به این پروژه کمک کردن از نظر سخت افزاری جناب فریدون و از نظر برنامه نویسی جناب مهندس امیر عزیز بودند و البته کمک دیگر دوستان
که واقعا بدون منت و فقط برای ایکاشیها که غضنفر گردن نشکسته معرفیشون کرد دارن کار میکنن
من اجازه عمومی کردن زحمات دوستان رو ندارم و به خودشون مربوط میشه
الان اگر بخوام بیام بگم داریم چیکار میکنیم دوباره پروفسورها به ما بیسوادها حمله میکنن
حالا برنامه نویسهای عزیز میخواهید واقعا کار کنید با زبان ساده روش کار رو میگم -البته من در برنامه نویسی مهارتی ندارم

شما 2 تا موج داری مستقل ازهم یکی 25 هرتز و یکی موج هدف مثلا 5000 هرتز
حالا موج 25 هرتز شما در 1.25 ثانیه 4 باراز 24 تا 26 هرتز منبسط میشه
و موج هدف شما از 4500 تا 5500 یکبار در 1.25 ثانیه منبسط میشه
و دوباره این عمل تکرار میشه
و 2 خروجی میکرو بعد از میکس شدن و تقویت و مدار تن به ترانس و سپس به انتنها میره
شما این کارو انجام بده تا من دلیلشو براتون توضیح بدم
برنامه مینویسی 4 قسمت در نظر بگیرید
1 -منوی استارت بعلاوه مخلفات(کد ورود -تبلیغات -ورژن-و کانتر-و غیره)
2-منوی اتومات که فرکانس چند مود معروف رو بهتون میدم البته مثل توضیحی که دادم کار کنه
3-مود دستی که هم فرکانس پایه و هم هدف رو بشه دستی تنظیم کرد (هدف از 500 هرتز تا 20 کیلو هرتز با استپ 1 هرتز)
و پایه از 24 تا 26 هرتز با استپ 0.1 هرتز)
البته توانایی انبساط داشته باشن
ولتاژ یا دیوتی موج هدف رو 2.7 ولت و موج پایه رو 1.5 ولت بگیرید
بازم اگر متوجه نشدید بگید جور دیگه توضیح بدم

هر کس خواست برنامه بنویسه خصوصی پیام بده اونجا بحث کنیم و این تایپیک رو شلوغ نکنید
مهندس امیر برنامه جالبی نوشتن که تقریبا نیمی از راه رو پیش رفتن و خیلی دقیق کار شده حالا هادی عزیز و آمتنسیت محترم
منتظر نظرات شما هم هستم

یکشنبه 26 مهر1394 - 7:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

و 4-منوی کالیبره که یک ورودی برای سنسور مغناطیسی (سنسور مغناطیس HMC1052L) تعریف میکنید و ورودی دوم جبرانساز زاویه از افق که پیشنهاد میکنم از ماژول CMPS09 استفاده بشه
خوب دوستان بسم الله

یکشنبه 26 مهر1394 - 8:06am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

رستم جان بعید بدونم که این موارد رو یک میکروی ساده بتونه انجام بده ؟ باید از یک میکروی پیشرفته استفاده کرد
البته من زیاد سر رشته ندارم بنابراین از تمامی دوستان برنامه نویس عزیز خواهش میکنم که مطالبی که اقا رستم گفتند رو انجام بدن و برنامه نویسی کنند و حتی از مهندس حمید عزیز

یکشنبه 26 مهر1394 - 12:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال

عرض ادب خدمت دوستان عزیز :

دلم نیومد این یکی رو بیان نکنم.

این یکی از شاهکارهای جناب رستم عزیز هستش. ایشون یک چیزایی رو شنیدن و میخوان اونا رو بصورت مخفیانه و با ایما و اشاره به ما بگن ولی خودشون از محاسبات اطلاعات درستی ندارن.

دوست عزیز اگر هدف شما کمک رسانی و یاری دوستان هستش بیایین قشنگ مثل گفته آمیتیست عزیز عکس بزارین یا اطلاعات کافی بدین. تا سایر دوستان به یاری هم کاری از پیش ببرن که مایه افتخار جنابعالی بشه چون این تاپیک بالاخره متعلق به شماست.

موفق باشید

همه آنچه را میبینی نصفشو باور کن و هیچ یک از آنچه را که میشنوی باور نکن

یکشنبه 26 مهر1394 - 4:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

من هم فکر میکنم ایرادی در گفته های مهندس رستم هست چون قبلا گفته بودند که در 0.25 ثانیه فرکانس 25هرتز ارسال ودر سه چهارم ثانیه فرکانس 25 هرتز قطع میشه
ولی الان حرفها عوض شد در مورد عوض شدن فرکانس هدف هم مشخصا نقاط مختلف از یک منطقه پشت سر هم تشدید میشه که باعث گیج شدن دسته ها میشه =((
لطفا اطلاعات کاملی بزارین
چون برنامه نویسی وقت میبره و من هم دوست ندارم برای مبهمات برنامه نویسی کنم باید اطلاعات اولیه دقیق باشه

چون از دوستان یاد گرفته ام وظیفه خودم میدونم که یاد بدم هرچند اندک باشد

یکشنبه 26 مهر1394 - 4:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
اگر واقعا با این برداشت میخواهید کار کنید و فرق بین زمان ارسال یک موج و پایه زمانی یک موج رو نمی دونید از شما خواهش میکنم برنامه ننویسید
هادی جان من از شما اینوخواستم من گفتم یک موج بین 24 تا 26 هرتز که مشخصا بیس تایمی موج هم مشخصه در 1.25 ثانیه 4 بار نوسان بدید (مثلا در 1 ثانیه 4 بار بگی الف) و بعد دوست من بین 24 تا 26 یک دهم به یک دهم 21 بازه است نه 20 تا
من دیگه کاریرو که داره اتمام میشه رو نمیخوام از اول شروع کنم و دیگه در رابطه به برنامه نویسی و توضیحات مربوط به ان پاسخ نمیدم
شما ملاک رو بر نادرست بودن بگیرید و از شما استدعا دارم (امیتیست و هادی عزیز) که این بحث رو فراموش کنید
کسی که موضوع را متوجه شد و جزو نخبگان برنامه نویسی کشور است داره کارو انجام میده شما استادای عزیز بیخیال بشید
ممنون

یکشنبه 26 مهر1394 - 5:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

3-مود دستی که هم فرکانس پایه و هم هدف رو بشه دستی تنظیم کرد (هدف از 500 هرتز تا 20 کیلو هرتز با استپ 1 هرتز)

شما خودتون فرمودین 0.1 هرتز

من چیزی نمیگم دوستان قضاوت کنند.

یکشنبه 26 مهر1394 - 6:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

rostam نوشته است:
با سلام
اگر واقعا با این برداشت میخواهید کار کنید و فرق بین زمان ارسال یک موج و پایه زمانی یک موج رو نمی دونید از شما خواهش میکنم برنامه ننویسید
هادی جان من از شما اینوخواستم من گفتم یک موج بین 24 تا 26 هرتز که مشخصا بیس تایمی موج هم مشخصه در 1.25 ثانیه 4 بار نوسان بدید (مثلا در 1 ثانیه 4 بار بگی الف) و بعد دوست من بین 24 تا 26 یک دهم به یک دهم 21 بازه است نه 20 تا
من دیگه کاریرو که داره اتمام میشه رو نمیخوام از اول شروع کنم و دیگه در رابطه به برنامه نویسی و توضیحات مربوط به ان پاسخ نمیدم
شما ملاک رو بر نادرست بودن بگیرید و از شما استدعا دارم (امیتیست و هادی عزیز) که این بحث رو فراموش کنید
کسی که موضوع را متوجه شد و جزو نخبگان برنامه نویسی کشور است داره کارو انجام میده شما استادای عزیز بیخیال بشید
ممنون

شما با نخبگان بچرخید و من و آمیتیست هم سعی میکنیم فرمولای فیزیک رو مرور کنیم.

وقتی که اشتباهی رو مرتکب شدین باید جرات مواجه شدن با اون هم داشته باشین و پاسخ گو باشین.

دوست عزیز قوی باشین محکم باشین. من خودم وقتی حرف اشتباهی رو که زدم اگر اشتباه بوده باشه به گردن میگیرم و سعی میکنم جبران کنم و تصحیحش کنم.

خوب همگی ما که ذاتا ایده آل به دنیا نیومدیم که طی مرور زمان و مطالعه و پرسیدن و گوش شنوا داشتن پیشرفت میکنیم.

حمید جان جواب شما یکی رو در تاپیک قبلی داده بودن ولی حیف ساده دلانی چون من.

متشکرم ازتون بابت همه چی

یکشنبه 26 مهر1394 - 6:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هادی مگنت نوشته است:

شما خودتون فرمودین 0.1 هرتز

من چیزی نمیگم دوستان قضاوت کنند.

دوست عزیزم گفتم مود دستی یعنی وقتی که میخواهید دستی تنظیم کنید با این استپ تغییر کنه
حالا خودت قضاوت کن که اینقدر با عجله تصمیم میگیری

یکشنبه 26 مهر1394 - 6:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هادی مگنت نوشته است:
rostam نوشته است:
با سلام
ممنون

شما با نخبگان بچرخید و من و آمیتیست هم سعی میکنیم فرمولای فیزیک رو مرور کنیم.

وقتی که اشتباهی رو مرتکب شدین باید جرات مواجه شدن با اون هم داشته باشین و پاسخ گو باشین.

دوست عزیز قوی باشین محکم باشین. من خودم وقتی حرف اشتباهی رو که زدم اگر اشتباه بوده باشه به گردن میگیرم و سعی میکنم جبران کنم و تصحیحش کنم.

خوب همگی ما که ذاتا ایده آل به دنیا نیومدیم که طی مرور زمان و مطالعه و پرسیدن و گوش شنوا داشتن پیشرفت میکنیم.

حمید جان جواب شما یکی رو در تاپیک قبلی داده بودن ولی حیف ساده دلانی چون من.

متشکرم ازتون بابت همه چی

بازم منتظر جواب من نموندی و یه کله بریدی و دوختی و رفتی من دیگه هیچی نمیتونم بگم
امیدوارم موفق باشی

یکشنبه 26 مهر1394 - 6:42pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46 , 47 ... 192  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure