انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 11:33pm

پاسخ به موضوع  [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 ... 192  بعدی
 ادامه ای کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آمیتیست نوشته است:
سلام.دوستان
نحوه وصل ترانس به خروجی مدار چطور هست اولیه ترانس به دونقطه روی مدار وصل میشه یا به یکنقطه و به زمین مدار وصل میشه
دوستانی که مدار رو ساخته اند لطفا توضیح بدهند

ثانویه ترانس (قسمت ولتاژ پایین) به خروجی امپلی وصل میشه. اگه از 2005 استفاده کردید به دو سر خروجی و اگه از 2003 استفاده کردید سر خروجی و نقطه منفی

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

سه شنبه 21 مهر1394 - 9:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
آمیتیست نوشته است:
سلام.دوستان
نحوه وصل ترانس به خروجی مدار چطور هست اولیه ترانس به دونقطه روی مدار وصل میشه یا به یکنقطه و به زمین مدار وصل میشه

دوست من قسمتی از ترانس که اهم کمتری داره به خروجی مدار وصل میشه

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

سه شنبه 21 مهر1394 - 9:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

alirezaii21 نوشته است:
آمیتیست نوشته است:
سلام.دوستان

دوست من قسمتی از ترانس که اهم کمتری داره به خروجی مدار وصل میشه

ممنونم دوست عزیز
@};- :YMPEACE:
نمیدون چرا این تاپیک سوت وکور شده :((

چون از دوستان یاد گرفته ام وظیفه خودم میدونم که یاد بدم هرچند اندک باشد

سه شنبه 21 مهر1394 - 11:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اره دوست عزیز هیچ کس حتی اقا رستم هم یه سری به ما نمیزنه در مورد ترانس ومشخصات ترانس که باید چند اهم باشه ودر مورد انتنها .پراب ها هم کسی نیست یه توضیح مختصر بده

سه شنبه 21 مهر1394 - 11:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
آمیتیست نوشته است:
سلام.دوستان

سلام دوست گرامی
شما خروجی مدار را به سیم پیچ ثانویه که دارای سیم ضخیم تر است وصل نموده و دسته ها را به سیم پیچ اولیه که داری سیم نازکتر از 010 یا کمتر از 0.1 میل است و بیشتر بوبین ترانس پیچیده شده است متصل نمائید :-BD :-BD :-BD :-BD :-BD

سه شنبه 21 مهر1394 - 11:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
HOSSEIN447 نوشته است:
اره دوست عزیز هیچ کس حتی اقا رستم هم یه سری به ما نمیزنه در مورد ترانس ومشخصات ترانس که باید چند اهم باشه ودر مورد انتنها .پراب ها هم کسی نیست یه توضیح مختصر بده

دوست عزیز در مورد ترانس می توانید از ترانس 3 ولت به 220 ولت استفاده کنید
هم می توانید سیم پیچ رله های 220 ولتی را در بیارید و 90 دور سیم 030 دورش بپیچید \M/
و این سیستم هم فعلا نیازی به پراب ندارد و به صورت جفت آنتن و یا توماسی استفاده می شود ;)

چهارشنبه 21 مهر1394 - 12:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز در مورد توماسی اطلاعات کافی ندارم میشه در مورد استفاده کردن و نصبو در ست کردن دسته یه توضیحی بدین ..خیلی ممنون از لطفتون

چهارشنبه 21 مهر1394 - 12:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

HOSSEIN447 نوشته است:

دوست عزیز اول این آرامشی که در تایپیگه همون تاریکی قبل از سپیده صبحه . دوم صفحه اول این تایپیک فایل رستم 2 رو دانلود کنید که در اون یک فایل wordهست که مشخصات ترانس تو اون ذکر شده سوم این که این دستگاه به پراپ وصل نمیشه و مستقیم به دو آنتن میزه

چهارشنبه 22 مهر1394 - 12:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان در مورد فانکشن بنده از چوک قرمز استفاده کردم که خیلی خوب جواب داده منتها بدون امپلی در مورد مدار جناب رستم باید چک کنم میشه از چوک قرمز استفاده بشه یا نه

چهارشنبه 22 مهر1394 - 1:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

HOSSEIN447 نوشته است:
اقا رستم سلام من به گفتار و صداقت شما شکی ندارم . فقط یه زحمت براتوون داشتم که در مورد کار با این ردیاب و اماده به کار کردنش توضیح بدین تا موقع کار به مشکل بر نخوریم یه چندتا عکس از مدارم میزارم ببینین ممنون

حسین عزیز عالی شده منتظر نتایج هستم

چهارشنبه 22 مهر1394 - 3:37pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 ... 192  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 66 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure