انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 12:39pm

پاسخ به موضوع  [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 ... 192  بعدی
 ادامه ای کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

fereidon نوشته است:
آمیتیست نوشته است:
سلام دوستان
علاوه براستاد جاوید کسی هست که ردیاب مهندس رستم رو ساخته وتست کرده باشه قبلا که من این ردیاب رو که مهدی قاسمی فایلش رو عمومی کرد ساختم در مود طلا علاقه شدید به حفره مخصوصا لانه روباه یا لانه حیوونها زیر سنگ بزرگ داشت الان چطوره؟
در اینکه از فرکانس 25 هرتز باید استفاده بشه شکی نیست ولی باید دیوتی سایکل مربوط به طلای قدیمی دفن شده زیر خاک دقیق در بیاد
استاد جاوید شما تجربه خاصی در مورد فرکانس طلای قدیمی دارین که نزدیک به 25 هرتز باشه و ولوم وزن در اون مقدار کمی رو نشون بده
به نظرم باید برنامه این ردیاب دوباره نویسی بشه :-?
واما روت عزیز شما روی چه حساب وکتابی میگین که سنس الکترونیکی ممکن نیست مگه مدار فرانکو سنس الکترونیکی با فرکانس 8 مگا هرتزی نداره

دوست عزیز من این طرحو به شکل های مختلف ساختم و اونو بارها امتحان کردم در مورد لونه حوجه تیغی و حفره هایی مثل این من دستگاه رو تست کردم ( البته برای این که بدونم آیا میشه اتاق های زیر زمین رو شکار کرد ) ولی هیچ حساسیتی به اونها نداشت
اما در مورد این که برنامه دوباره باید نوشته بشه با شما موافقم و چقدر خوب می شد در این مورد همه با هم همکاری می کردیم

یا حق @};- @};- @};-

دوست خوب آقای فریدون
من جای همه دوستان از شما ومهندس رستم که واقعا تلاش کردید وحاصل تلاشتون رو بی منت در اختیار دوستان قرار دادید تشکر میکنم
چون شما بیشتر از هر کس دیگه ای در جریان ساخت و تست این مدار هستید به نظرتون من کدوم مدار رو بسازم بهتر کار میکنه آیا tda2005 یا tda2003 بکار ببرم کدوم شماتیک بینقص هست و جواب خوبی میده لطفا راهنمایی کنین ممنونم

چون از دوستان یاد گرفته ام وظیفه خودم میدونم که یاد بدم هرچند اندک باشد

شنبه 11 مهر1394 - 2:27pm
استاد
استاد

درود بر شما
امیتیست جان من کاری به طرز تفکر افراد ندارم که نظرشون درچه مواردی چی هست اگه نامی از 35 اینجا بردم صرفا توانایی اون و این طرح رستم 2 می باشه و ردیاب گلدن کینگ مهدی قاسمی. هر دستگاهی هم معایب داره هم محاسن اینکه ما بتونیم کل تواناییهای هر چند دستگاه را در یک مدار جمع کنیم مهم هست مهم این نیست که یکی از پست دیگران خوشش بیاد یا نیاد یا سو تفاهم بشه
شما هم بهتره اگه توانایی داری در مورد سنس گیرنده الکترونیکی تحقیق کنید و بدنبال نتایجی باشید تا کمکی به دیگران باشه ووقت خودتون رابرای سو تفاهمات احتمالی به هدر ندهید چون یه سایت عمومی هست و احتمال اینکه یه کاربر تندروی کنه وجود داره

شنبه 11 مهر1394 - 3:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود بر شما
ازدوستان خواهشمندم در مورد ردیاب 35 و اپرانوریش در این تاپیک چیزی ننویسند چون این تاپیک متعلق به ردیاب رستم هست با اینکار شما دوست عزیز عملا چوب لای چرخ میزارین و باعث میشید تا موضوع تاپیک منحرف شود
ما اینجا هستیم تا پیشرفت مدار رستم رو بررسی کنیم نه اینکه از ردیاب 35 که آزموده شده هست تمجدید کنیم
ضمنا استاد جاوید شما هم بهتر هست از ردیاب 35 حرفی در این تاپیک به میان نیارید تا در مورد شما سو تفاهم پیش نیاد دوست من
درود بر شما آمیتیست گرامی
اطلاع دادن در باره تجربه خودم به این معنی نبود که بگم ردیاب 35 بهتره یا خوبه و تبلیغی کنم ومیتونید ازش نتیجه بگیرید! یکوقت سوء تفاهم نشه بلکه منظور من بیشتر قسمت آخر عرایضم در باره مگنت و انرژی بدن هر شخص است که باهم فرق میکنه( که البته این زیاد هم خارج از موضوع تاپیک نیست) و حتی احتمال داره اشخاصی بتونن فقط با دوتکه سیم خالی بدون هیچگونه خوراک و دستگاه هم موفق به ردیابی صحیح و درست بشن که این دور از ذهن نیست به هر حال در کل من فقط خواستم در جواب اون دوستمون آقا مجتبی که از ردیابی مایوس شده بودند و در همین تاپیک هم اعلام کرده بودند ، بگم ردیابی کار میکنه و اصول هم داره ولی نه برای همه :-?
پیروز و موفق باشید @};-

شنبه 11 مهر1394 - 5:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام بر استاد رستم و اقا فريدون عزيز
من pcb رو به اين صورت درست كردم ايا فكر ميكنيد برا رفع نويز بهتره يا تاثير نداره
ممنون از تلاش شما وهمه عزيزان
پیوست:
PCB9 1.JPG

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

یکشنبه 12 مهر1394 - 12:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
archilO نوشته است:
من pcb رو به اين صورت درست كردم ايا فكر ميكنيد برا رفع نويز بهتره يا تاثير نداره
پیوست:
PCB9 1.JPG

afarin va sad afarin!!!
khili khob darawordi

قسمت !

یکشنبه 12 مهر1394 - 12:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
archilO نوشته است:
پیوست:
PCB9 1.JPG

agar ye medare noiz giro dasti bekesham mitoni ezafe koni be medar ?
ba ein medar aksare noizaye ferekanc bala hazf mishe

قسمت !

یکشنبه 12 مهر1394 - 12:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rot نوشته است:
archilO نوشته است:
پیوست:
PCB9 1.JPG

agar ye medare noiz giro dasti bekesham mitoni ezafe koni be medar ?
ba ein medar aksare noizaye ferekanc bala hazf mishe

سلامت باشي روت عزيز
انشالله كه بتونم البته اگه اساتيد مدارتو ببينن و برا اين مدار تاييد كنن به روي چشم

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

یکشنبه 12 مهر1394 - 1:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست گرامی آمیتیست عزیز
تمامی تست های من با مدار ROOSTAM 1 بوده و به خاطر گرفتاری هنوز مدار ROOSTAM 2 رو نساختم اما رستم هر دو مدارو تست کرده و بهتره ایشون پاسخ سوال شما رو بده
البته بهتره که هر دو مدار با اسیلوسکوپ تست بشه و کیفیت موج خروجیش مقایسه بشه

یا حق @};- @};- @};-

دوشنبه 13 مهر1394 - 8:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

archilO عزیز یقینا طرح PCB شما در نویز تاثیر گذار خواهد بود از شما سپاس گذارم
اما در مورد مدار های پیشنهادی در مورد انواع آمپلی یک خواهش از همه دوستان دارم که امیدوارم به خواهشم توجه کنن .
ببینید عزیزان اگر هر کس مداری پیشنهاد کنه دوستانی که تازه وارد این تاپیک میشن دچار سر در گمی میشن ( این سوالو بارها دیدم که میپرسن بالاخره کدوم مدارو بسازیم یا مدار نهایی کدومه ) یا این که این تاپیک مثل تاپیک قبلی دچار بی نظمی میشه از شما خواهش می کنم اگر مداری کار آمد سراغ دارید اول اونو بسازید و بعد اونو تست کنید و با مدار فعلی مقایسه کنن اگر کیفیت بهتری مشاهده کردید اونو به سایر دوستان تقدیم کنید .

از همه دوستان سپاسگذارم

یا حق @};- @};- @};-

دوشنبه 13 مهر1394 - 8:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلا اقا رستم عزیز واقا فریدون عزیز از این که زحمت زیادی میکشین که این پروزه خوبتر پیش بره جای تقدیر و تشکر فراوان داره از شما دو استاد عزیز میخایم که در مورد درست کردن انتنهاش و کدوم مدار بهتر هستش که بدونیم مدار 2003 یا 2005 رو درست کنیم اگه براتون مقدوره برامون عکس انتنها و اتصالات رو هم بزارین و مشخصات ترانس رو هم بدین ودر موردش یه مقدار توضیح بدین که کار مونتازش برای ما راحتر شه از شما ومحبت بی دریغ تون کمال تشکر وداریم

دوشنبه 13 مهر1394 - 2:17pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 ... 192  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure