انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 4:33pm

پاسخ به موضوع  [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 ... 192  بعدی
 ادامه ای کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

راستی دوستان من یک سفر ماموریتی دارم و تا 5 شنبه هفته بعد نیستم
موفق باشید

جمعه 10 مهر1394 - 8:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
rostam نوشته است:
موفق باشید

سلام به همه
آقا ما هم منتظرتان می مانیم تا انشاالله به سلامتی برگردی و از اطلاعات شما بازهم استفاده نمائیم :-BD

جمعه 10 مهر1394 - 8:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
آمیتیست نوشته است:
rostam نوشته است:
آمیتیست نوشته است:
دوستان از مهندس رستم خبری نشد؟؟
مهندس رستم لطفا هر چی اطلاعات از مدارzoom7 داری رو کن مطمعننا استفاده از یک آیسی آمپلی فایر با یک ترانس افزاینده و میکروکنترلر مدار مهدی قاسمی نمیتونه جواب بده ولی اگه روی همون ردیابzoom7کار کنیم به نتیجه میرسیم

دوست من اگر اینقدر مطمعن هستید که جواب نمیده لطفا نسازید و یا تا اخر این قصه صبر کنید
زوم 7 هم همینه و تا در این مدار به نتیجه نرسید درک تئوری کاری اون مدار براتون سخت میشه
شما لطفا مطالب رو در ایکاش مسدود شده مرور کنید اگر موردی بود در خدمتم

رستم عزیز
من نمیخوام خودم رو معرفی کنم ولی مطمعن باشین درک هیچ مدار الکترونیکی برای من آنچنان سخت هم نیست وتا بحال کلی مدار با دوستان در همین انجمن کار کردیم و به نتیجه رسوندیم
وکلی مدار هم خودم طراحی ودر نت منتشر کرده ام
حالا شما اگه از نحوه کار دستگاههایmri اطلاعاتی دارین اینجا بیان کنین که با همین موضوع ردیاب مچ کنیم واین رو بهتون عرض کنم تاوقتی که سنس الکترونیکی روی ردیاب سوار نکنیم مطمعنا خطا در ردیاب زنی جولان خواهد کرد چون هرکسی از ظن خود هدفهایی رو در ریر زمین آشکار خواهد کرد :D و مثل 35 حرف وحدیث همه جا رو پر میکنه پس در نتیجه روی این مدار زوم نکنین اطلاعات از ردیاب zoom7 بزارین تا من هم راهنمایی کنم یک مدار درست وحسابی سرهم کنیم
پس لازمه ردیاب خوب سنس الکترونیکی هست نمیدونم چرا علاقه ای نداری از مدار zoom7یکی دو تا عکس بزاری نکنه خودت میخوای تنهایی مهندسی معکوسش کنی ناقلا :D

doste aziz
AZ LAHAZE ELMI SENSE ELEKTRONIKI VASE RADYAB AMALI NIST !

TARAHANI MESLE MOHANDS HAMID , ZODTAR DONBALESH BODAN!

قسمت !

شنبه 10 مهر1394 - 12:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
rostam نوشته است:
موفق باشید

YAWARE HAMISHE MOMEN !TO BORO SAFAR SALAMAT .....

قسمت !

شنبه 10 مهر1394 - 12:24am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان
علاوه براستاد جاوید کسی هست که ردیاب مهندس رستم رو ساخته وتست کرده باشه قبلا که من این ردیاب رو که مهدی قاسمی فایلش رو عمومی کرد ساختم در مود طلا علاقه شدید به حفره مخصوصا لانه روباه یا لانه حیوونها زیر سنگ بزرگ داشت الان چطوره؟
در اینکه از فرکانس 25 هرتز باید استفاده بشه شکی نیست ولی باید دیوتی سایکل مربوط به طلای قدیمی دفن شده زیر خاک دقیق در بیاد
استاد جاوید شما تجربه خاصی در مورد فرکانس طلای قدیمی دارین که نزدیک به 25 هرتز باشه و ولوم وزن در اون مقدار کمی رو نشون بده
به نظرم باید برنامه این ردیاب دوباره نویسی بشه :-?
واما روت عزیز شما روی چه حساب وکتابی میگین که سنس الکترونیکی ممکن نیست مگه مدار فرانکو سنس الکترونیکی با فرکانس 8 مگا هرتزی نداره

چون از دوستان یاد گرفته ام وظیفه خودم میدونم که یاد بدم هرچند اندک باشد

شنبه 10 مهر1394 - 12:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با عرض سلام
استاد رستم اگر امکان داره در مورد ردیابی اتاق خالی یا غارها و حفره ها توضیح بدید و این که آیا میشه با فرکانس 25 این کارو کرد و اگه میشه شما چه پیشنهادی دارید ؟

یا حق

شنبه 11 مهر1394 - 8:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آمیتیست نوشته است:
سلام دوستان
علاوه براستاد جاوید کسی هست که ردیاب مهندس رستم رو ساخته وتست کرده باشه قبلا که من این ردیاب رو که مهدی قاسمی فایلش رو عمومی کرد ساختم در مود طلا علاقه شدید به حفره مخصوصا لانه روباه یا لانه حیوونها زیر سنگ بزرگ داشت الان چطوره؟
در اینکه از فرکانس 25 هرتز باید استفاده بشه شکی نیست ولی باید دیوتی سایکل مربوط به طلای قدیمی دفن شده زیر خاک دقیق در بیاد
استاد جاوید شما تجربه خاصی در مورد فرکانس طلای قدیمی دارین که نزدیک به 25 هرتز باشه و ولوم وزن در اون مقدار کمی رو نشون بده
واما روت عزیز شما روی چه حساب وکتابی میگین که سنس الکترونیکی ممکن نیست مگه مدار فرانکو سنس الکترونیکی با فرکانس 8 مگا هرتزی نداره

دوست عزیز من این طرحو به شکل های مختلف ساختم و اونو بارها امتحان کردم در مورد لونه حوجه تیغی و حفره هایی مثل این من دستگاه رو تست کردم ( البته برای این که بدونم آیا میشه اتاق های زیر زمین رو شکار کرد ) ولی هیچ حساسیتی به اونها نداشت
اما در مورد این که برنامه دوباره باید نوشته بشه با شما موافقم و چقدر خوب می شد در این مورد همه با هم همکاری می کردیم

یا حق @};- @};- @};-

شنبه 11 مهر1394 - 9:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مجتبی455 نوشته است:
با سلام خدمت دوستان من این ردیاب وانواع دیگری از ردیابها راساختته ام با دقت ووسواس فراوان انواع دستگاههای اندازه گیری را هم در اختیار دارم اسکوپ فرکانس متر و غیره از بابت کار کرد خود مدار اطمینان دارم بیش از بیست سال است که شغلم ورشته ام الکترونیک است ..ولی تا حال نتوانسته ام از ردیاب کار بگیرم ...انواع فلزات در جاهای مختلف چال کردهم که در عمق دو متر تا سه متر است وبیش از دو سال از عمر ان میگذرد ...فقط به نتیجه ایی که رسیدم ردیاب اگر جای هدف را بلد باشی بر اثر تلقین ذهن انتنها را خودت حرکت میدی روی هدف البته این نتیجه گیری شخصی منه ..
حالا اگر دوستان واساتید عزیز روش علمی برای تست از ردیاب دارن بفرمایید تا شبه من حل شود در کل ردیاب را چطور تست کنیم البته قصد جسارت نیست ولی مثلا در فلزیاب های پالسی باچشم میبینبم که اگه فلزی را به لوپ نزدیک کردیم دستگاه واکنش نشون میده...حالا در ردیاب انتی چه باید کرد ...یکی میگوید فقط فلز جدید را میزنه یکی میگه نه فقط قدیم را میزنه یک روشی که تاثیر ذهن نباشد ومثلا من جای جسم را ندانم .. وبتوانم ان را پیدا کنم اگر میشود بفرمایید مچکرم از زحمات کلیه دوستان

درود بر شما آقا مجتبی گرامی
فقط در جواب شما که فرمودید(اگر جای هدف را بلد باشی بر اثر تلقین ذهن انتنها را خودت حرکت میدی روی هدف البته این نتیجه گیری شخصی منه ..) عرض کنم من جایی رفتم برای ردیابی که دوستان اول خواستند بنده و ردیاب 35 رو تست کنند، به همین خاطر یکی از حاضران که اتفاقا طلا فروش بود تعداد 8 عدد سکه تمام بهار آزادی با خودش برای تست آورده بود محل تست هم یک باغ بزرگ 2 هکتاری بود که تقریبا نیمی از اون بدون درخت بود من در ویلای داخل باغ به همراه صاحب باغ و یکی دیگر از دوستان نشستم و شخصی که دوست صاحب باغ و طلا داشت رفت و آنها را داخل باغ و در عمق 40 سانتی مدفون کرد و پس از برگشت ایشون بنده بدون حضور هیچ یک از آنها (فقط از دور نظاره گر بودند) ظرف مدت 20 دقیقه محل دفن طلاها که تقریبا در 200 متری ویلا قرار داشت رو پیدا کردم که باعث شد خود ایشان شگفت زده بشوند البته این زمان طولانی هم بدلیل خیس بودن زمین بود چون ساعتی قبل نم بارانی هم زده بود و تا عمق 20 سانتی نمناک بود. به هر حال منظور بنده از بیان این تجربه فقط جهت اطلاع رسانی به دوستانی که نتیجه گیری مثل شما دوست عزیز دارند بوده و در ضمن یاد آوری کنم برای من همچون استاد گرامی جاوید عزیز کاملا محرز است که مگنت یا انرژی بدن اپراتور در ردیابی حرف اول رو میزند چه بسا شما و یا دیگران از لحاظ این مگنت یا انرژی بدنی نقطه ضعفی داشته باشید که در ردیابی با انواع دستگاهها دچار اشکال میشوید.
پیروز باشید @};-

شنبه 11 مهر1394 - 11:01am
استاد
استاد

آمیتیست نوشته است:
سلام دوستان

درود بر شما
طلا یه فلزی هست که تجزیه نمیشه به خاطر همین هم مگنتی تولید نمیکنه بخاطر همین هم فرکانس طلای جدید با فرکانس طلای زیر خاک فرق نباید کنه ولی یه مشکل هست که طلا در مجاورت کوزه یا فلز یا ذرات و یا خاک هایی که در مجاورت اون هستند با اونها شاید تبادل شیمیایی کند و یک هاله که مگنت هست تشکیل بده دلیلی هم که ردیاب ذرات و یا فلزات دیگه را با فرکانس طلا میگیره صرفا تشابه فرکانسی هست.مگنت ها اقسام متفاوتی دارند که اگه این مگنت ها شناخته شوند میشه نتیجه بهتری برای تشخیص جنس فلز با توجه به مگنت اونها داد

شنبه 11 مهر1394 - 12:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

kurosh نوشته است:
مجتبی455 نوشته است:
با سلام خدمت دوستان من این ردیاب وانواع دیگری از ردیابها راساختته ام با دقت ووسواس فراوان انواع دستگاههای اندازه گیری را هم در اختیار دارم اسکوپ فرکانس متر و غیره از بابت کار کرد خود مدار اطمینان دارم بیش از بیست سال است که شغلم ورشته ام الکترونیک است ..ولی تا حال نتوانسته ام از ردیاب کار بگیرم ...انواع فلزات در جاهای مختلف چال کردهم که در عمق دو متر تا سه متر است وبیش از دو سال از عمر ان میگذرد ...فقط به نتیجه ایی که رسیدم ردیاب اگر جای هدف را بلد باشی بر اثر تلقین ذهن انتنها را خودت حرکت میدی روی هدف البته این نتیجه گیری شخصی منه ..
حالا اگر دوستان واساتید عزیز روش علمی برای تست از ردیاب دارن بفرمایید تا شبه من حل شود در کل ردیاب را چطور تست کنیم البته قصد جسارت نیست ولی مثلا در فلزیاب های پالسی باچشم میبینبم که اگه فلزی را به لوپ نزدیک کردیم دستگاه واکنش نشون میده...حالا در ردیاب انتی چه باید کرد ...یکی میگوید فقط فلز جدید را میزنه یکی میگه نه فقط قدیم را میزنه یک روشی که تاثیر ذهن نباشد ومثلا من جای جسم را ندانم .. وبتوانم ان را پیدا کنم اگر میشود بفرمایید مچکرم از زحمات کلیه دوستان

درود بر شما آقا مجتبی گرامی
فقط در جواب شما که فرمودید(اگر جای هدف را بلد باشی بر اثر تلقین ذهن انتنها را خودت حرکت میدی روی هدف البته این نتیجه گیری شخصی منه ..) عرض کنم من جایی رفتم برای ردیابی که دوستان اول خواستند بنده و ردیاب 35 رو تست کنند، به همین خاطر یکی از حاضران که اتفاقا طلا فروش بود تعداد 8 عدد سکه تمام بهار آزادی با خودش برای تست آورده بود محل تست هم یک باغ بزرگ 2 هکتاری بود که تقریبا نیمی از اون بدون درخت بود من در ویلای داخل باغ به همراه صاحب باغ و یکی دیگر از دوستان نشستم و شخصی که دوست صاحب باغ و طلا داشت رفت و آنها را داخل باغ و در عمق 40 سانتی مدفون کرد و پس از برگشت ایشون بنده بدون حضور هیچ یک از آنها (فقط از دور نظاره گر بودند) ظرف مدت 20 دقیقه محل دفن طلاها که تقریبا در 200 متری ویلا قرار داشت رو پیدا کردم که باعث شد خود ایشان شگفت زده بشوند البته این زمان طولانی هم بدلیل خیس بودن زمین بود چون ساعتی قبل نم بارانی هم زده بود و تا عمق 20 سانتی نمناک بود. به هر حال منظور بنده از بیان این تجربه فقط جهت اطلاع رسانی به دوستانی که نتیجه گیری مثل شما دوست عزیز دارند بوده و در ضمن یاد آوری کنم برای من همچون استاد گرامی جاوید عزیز کاملا محرز است که مگنت یا انرژی بدن اپراتور در ردیابی حرف اول رو میزند چه بسا شما و یا دیگران از لحاظ این مگنت یا انرژی بدنی نقطه ضعفی داشته باشید که در ردیابی با انواع دستگاهها دچار اشکال میشوید.
پیروز باشید @};-

درود بر شما
ازدوستان خواهشمندم در مورد ردیاب 35 و اپرانوریش در این تاپیک چیزی ننویسند چون این تاپیک متعلق به ردیاب رستم هست با اینکار شما دوست عزیز عملا چوب لای چرخ میزارین و باعث میشید تا موضوع تاپیک منحرف شود
ما اینجا هستیم تا پیشرفت مدار رستم رو بررسی کنیم نه اینکه از ردیاب 35 که آزموده شده هست تمجدید کنیم
ضمنا استاد جاوید شما هم بهتر هست از ردیاب 35 حرفی در این تاپیک به میان نیارید تا در مورد شما سو تفاهم پیش نیاد دوست من

چون از دوستان یاد گرفته ام وظیفه خودم میدونم که یاد بدم هرچند اندک باشد

شنبه 11 مهر1394 - 2:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 ... 192  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure