انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 12:40pm

پاسخ به موضوع  [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 192  بعدی
 ادامه ای کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون از اینکه تشریف اوردید رستم جان
انشالله که به کمک شما و فریدون عزیز و دیگر دوستان به یه دستگاه خوب برسیم و برای کاووش ازش استفاده کنیم

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

شنبه 21 شهریور1394 - 9:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با درود

از رستم عزیز تقاضا دارم تا فیلمی از ردیاب تهیه کنند که در آن مشخص شود آنتن ها به سمت هدفی میچرخند حال هدف هرچی باشد آهن قزاضه یا ذرات یا چاه فاضلاب و...
در غیر اینصورت به عقیده بنده هرکی مطالب این تاپیک رو میخونه داره وقت خودشه طلف میکنه شما ردیابی ساختید که کار میکنه و اون را عمومی کردید و جای تشکر داره به جای نوشتن این همه قوانین فیزیک که مطمعنا 99.99 درصد مخاطبان انجمن حتی یک کلمه چیزی ازش سر در نمیارند بهتره فیلمی که عرض کردم را تهیه کنید که وقت و انرژی و زمان کمتری هم میبره و برای همه هم قابل درک و فهم هست و از همه مهم تر ثابت میکند این ردیاب کار میکند.

موفق و پیروز باشید.

شنبه 21 شهریور1394 - 9:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

صالح جان نمیخوای چرایی حرکت آنتن رو بدونی ؟
فیلم هم گذاشته میشه سر وقتش
اما انگار باورمون نداری که اینجوری تقاضای فیلم میکنی چندبار در تلگرام که عطاشو به لقاش بخشیدم به شما گفتم که مدار داره کارمیکنه حالا اگه به ما اعتماد نداری خیلی هزینه ساخت زیادی نداره یکی بسازی با چشم خودت نتیجه کار رو ببینی یهتره

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

شنبه 21 شهریور1394 - 9:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

saleh700 نوشته است:
با درود

از رستم عزیز تقاضا دارم تا فیلمی از ردیاب تهیه کنند که در آن مشخص شود آنتن ها به سمت هدفی میچرخند حال هدف هرچی باشد آهن قزاضه یا ذرات یا چاه فاضلاب و...
در غیر اینصورت به عقیده بنده هرکی مطالب این تاپیک رو میخونه داره وقت خودشه طلف میکنه شما ردیابی ساختید که کار میکنه و اون را عمومی کردید و جای تشکر داره به جای نوشتن این همه قوانین فیزیک که مطمعنا 99.99 درصد مخاطبان انجمن حتی یک کلمه چیزی ازش سر در نمیارند بهتره فیلمی که عرض کردم را تهیه کنید که وقت و انرژی و زمان کمتری هم میبره و برای همه هم قابل درک و فهم هست و از همه مهم تر ثابت میکند این ردیاب کار میکند.

موفق و پیروز باشید.

سلام صالح جان

فیلم تهیه کردن از ردیابی دنگ و فنگ داره. نباید کسی یا جایی مشخص بشه که بعدا قابل پیگیری باشه وگرنه ..... ~O) خودت بهتر میدونی. حالا جا و فیلم بردارو و ... ! ولی این ردیاب رو من ساختم وکار میکنه. سخت نگیر بساز و بیرون خونه تست کن خرجش حدود 50 تومن بیشتر نمیشه!
یا حق

شنبه 21 شهریور1394 - 10:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همه دوستان :

اول بگم خیلی وقته عضوم ولی سعی میکنم کم پست بذارم !!

ممنونم از رستم و حمید و همهی اساتید که حداقل نوشته هاشون علمی .
به نظر من اگر مداری قرار ساخته بشه حتما حتما باید تز قوانین فیزیکی پیروی کنه بر خلاف بعضی پست هایی که خوندم. مگه غیر از اینه که کار کرد کلی مدار مدار فیزیکی است ؟؟و حرکت انتنها یک پدیده فیزیکی هست ؟؟

من حدود 5 ساله که زندگیمو کامل وقف دفینه کردم . ولی از همون اول به ردیاب شک داشتم و و هنوزم دارم
بنا به هزار مطلب انگیلیسی که خوندم و حتی در email های بعضی طراحان این وسیله و یا حتی مسابقات با جوایز ملیاردی که بدون پیروز موند :)) :)) :))
ولی در کل حدود 1 ماهی میشه پیگیر شدم چون با کمال تعجب شاهد کار کردن یه چیز خیلی ساده تر به نام شاغول بودم !!! #:-s #:-s #:-s :-J که تو دست خودم با کمال نا باوری همون نتیجه هایی رو داد که در دست صاحب وسیله داد و جالب تر از اون چیزی بوود که زیر زمین بود و دیگه نیست !!!!

و این رو هم بگم اگر کسی نمیفهمه مطلاب دوستان رو کافیه بره و دیپلم بگیره یا حتی فیزیک پیش رو بخونه کافیه !!!

الان من دانشجوی مکانیم کلیات مطلاب دوستان درسته ولی تا بحال منو قانع نکرده که انرژی به نسبت زیاد برای حرکت دادن یک میله برنجی ( اصلا بدون احتصاب اصتحکاک داخلی وسیله و هوا و.. ) از کجا میاد ؟؟؟
الانم دارم مدار و انتن هارو برای این مدار و سه مدار دیگه درست میکنم که تا حالا 550 تومن خرج کردم با این که میدونم احتمال 80% هیچکدوم کار نمیکنن ..

ولی در کل از تمامی دوستان که بحث علمی میکنن تشکر میکنم ..

شنبه 21 شهریور1394 - 10:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
دوستان میخوام یک جور دیگه پیش بریم تا همه هم یاد بگیرن و هم مطمعن کار کنن هدف من این نیست که یک دستگاه بسازید و بیفتید تو بیابون و یا بفروشید به مردم و نتونن کار کنن و فحش بخورید هدف من اینه که چیزی یاد بگیرید
هر چیزی که تا حالا گفتم رو فراموش کنید و اینطور شروع کنید (البته به اساتید محترم اهانت نشه چون اینجا بحث از 99.99 درصد بچه هاست که متوجه نمیشن این روش رو انجام میدم)
برای ابتدا کار یک اهنربای مثبت به یک سر انتن و یک اهنربای منفی به سر دیگش وصل کنید تا حرکت خود به خود انتن به سمت شمال و جنوب رو ببینید (همون قطب نما)
بعد ازمایشات رو در صورت جواب گرفتن گسترش میدم
مرکز ثقل اگر وسط باشه بهتره

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 21 شهریور1394 - 11:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
مهندس رستم عزیز خوشحالیم دوباره حضور دارید @};-

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

یکشنبه 21 شهریور1394 - 12:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خوب دوستان حالا بگردید دنبال آهن ربایی که فقط یک قطب مثب یا منفی داشته باشه تا تست آقای رستم رو انجام بدید اینو تو علوم دبستان خوندیم که هر آهن ربا ۲ قطب داره!!! آهن ربای مثبت دیگه چه صیقه ایه!
و اما از اونجا که جناب رستم دستان اصلا پاسخی به درخواست بنده ندادند دیگه حرفی ندارم بزنم جز اینکه آرزوی سلامتی هر چه زودتر برای ایشون و دیگر کسانی که از این دستگاه جواب گرفتن بکنم
بدرود

یکشنبه 21 شهریور1394 - 12:36am
کاربر فعال
کاربر فعال

saleh700 نوشته است:
خوب دوستان حالا بگردید دنبال آهن ربایی که فقط یک قطب مثب یا منفی داشته باشه تا تست آقای رستم رو انجام بدید اینو تو علوم دبستان خوندیم که هر آهن ربا ۲ قطب داره!!! آهن ربای مثبت دیگه چه صیقه ایه!
و اما از اونجا که جناب رستم دستان اصلا پاسخی به درخواست بنده ندادند دیگه حرفی ندارم بزنم جز اینکه آرزوی سلامتی هر چه زودتر برای ایشون و دیگر کسانی که از این دستگاه جواب گرفتن بکنم
بدرود

از عکس کاملا مشهوده دوست عزیز لطفا بیشتر دقت کنین

یکشنبه 21 شهریور1394 - 12:42am
کاربر فعال
کاربر فعال

بحث این نیست که مدارکار میکنه یا نه؟ قطعا اگه فرکانسی به انتنها برسه کار خواهد کرد .مشکل من و شاید برخی دیگه اینجاست که این مدار میتونه ذرات رو تا حدود زیادی حذف کنه یا نه؟ یا ایکنه درصد خطای این دستگاه چقدره ؟
مهم اینه نه تئوریات بدرد ما میخوره و نه دستگاهی که خطا زیاد بزنه

یکشنبه 21 شهریور1394 - 1:35am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 192  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 44 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure