انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 5:09am

پاسخ به موضوع  [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 175 , 176 , 177 , 178 , 179 , 180 , 181 ... 192  بعدی
 ادامه ای کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت دوستان خصوصا آقا رستم و آقا فریدون @};- دوستانی که با کم کردن ولوم تریبل توی مدار آمپلی صداشون کم میشه و افت پیدا میکنه بجای خازن 10 نانو 100 نانو بذارن منم این مشکل داشتم حل شد

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

در مقابل تقدیر خداوند مانند کودک یک ساله ای باشید که هروقت او را به بالا می اندازند ، یقین دارد که او را خواهند گرفت

دوشنبه 1 شهریور1395 - 10:26am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه
میخاستم بدونم چرا این دوسیم از 5 ولت مدار ماسفت رفته به canalوصل شده!!!!!؟؟؟؟؟؟ :-? :-? :-o
مگه این قسمت برای تغییر مود نیست؟؟؟؟؟ :-\
دوستان کسی تا الان تست نگرفته؟؟؟؟؟
تاپیک خیلی باید فعال تر اینی ک هست باشه ناسلامتی یه طرح اومده ک همه استفاده کنن؛پس همه باید همکار یکنن نه این ک هر کسی بری واسه خودش این جوری طرح کامل نمیشه و همه یه لنگه هوا میمونن!!!!اگر منم،من تازه دو روزه مرخصی گرفتم دارم روی این مدار کار میکنم الانم دارم سیم کشی داخل جعبه ها مو میکنم تابرم تست.واسه انتن ها ک حسابی سرویس شدم. بابا یکم دست بجمبونید همه اماده میخان!!!!!فقط وقتی طرح بیرون نیامده خوب بلد هستن سنگ بندازن ک همه رو سر کار گذاشتی...طرحی در کار نیست....اومدی اطلاعات گرفتی.... :-w X( والا منم باشم قهر میکنم میرم!!!!!چه برسه مدارم رو هم عمومی کنم!!!!!ما ایرانی ها همه راحت طلب شدیم!!!!!همه چیز رو اماده میخایم!!!! X( من الان تو این فکرم چطوری و کجا برم واسه کالیبره کردن!!!؟؟؟؟
یه سال بخور نون و طره یه عمر بخور نون و کره
ممنون

دوشنبه 1 شهریور1395 - 10:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز منم این سوال شمارو چندبار از آقا فریدون پرسیدم نمیدونم چرا جواب نمیدن

در مقابل تقدیر خداوند مانند کودک یک ساله ای باشید که هروقت او را به بالا می اندازند ، یقین دارد که او را خواهند گرفت

دوشنبه 1 شهریور1395 - 10:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز
اصلا کار این خروخی 5 ولت چی هست؟؟؟؟ :-\
توی شکل ک به نظرمیرسه ک به یکی از پایه های کلید وصل شده و اون یک به زمین مدار وصل شده!!!!به هر حال .... :-o
شما هنوز تست نگرفتی؟؟؟
@};-

دوشنبه 1 شهریور1395 - 11:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان این مدار ماسفت عمرا جواب نمی ده در یه جایی دلیلشو به آقا فریدون گفتم مدارایرادداره خودتونو اذیت نکنید

چهارشنبه 3 شهریور1395 - 3:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام t555
حالا اگر میشه لطف کنید به جای این ک ایه یاس بخونید ایرادشو این جا هم بگید!!!!! :-?
@};-

چهارشنبه 3 شهریور1395 - 5:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال

t555 نوشته است:
سلام دوستان این مدار ماسفت عمرا جواب نمی ده در یه جایی دلیلشو به آقا فریدون گفتم مدارایرادداره خودتونو اذیت نکنید

سلام منم با حرفت موافقم دوست عزیز منم 2 تا 840 سوزوندم

چهارشنبه 3 شهریور1395 - 6:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

عرض سلام

امیدوارم دوستان طراح رو نرنجونده باشم.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

همه آنچه را میبینی نصفشو باور کن و هیچ یک از آنچه را که میشنوی باور نکن

چهارشنبه 3 شهریور1395 - 6:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mahan2000 نوشته است:
t555 نوشته است:

سلام منم با حرفت موافقم دوست عزیز منم 2 تا 840 سوزوندم

سلام پس این جور ک معلوم هست باید فکر چاره باشیم!!!!!! :-? :-\
راستی این مدار TDA7377 توی فایل جدید واسه جی هست؟؟؟؟برای استفاده به جای مدار ماسفت ؟؟؟؟؟ :-\
@};-

پنج شنبه 3 شهریور1395 - 1:07am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به کسانی ک میام توی این تاپیک سر میزنن میخونن ولی هیچ کاری نمیکنند ونظاره گر هستند ببینند چی میشه!!!!!! ;)
شدیدا نبود اقا رستم و اقا فریدون احساس میشه!!!!!!میشه گفت ک حتی یکی از دلایل سکوت تاپیک هم همین میتونه باشه البته بعد از کم کاریه من و همسال من!!!!!!!
اقایون اگر میخاید به نتیجه ای برسیم باید باهم همکاری کنیم!!!؟؟؟نمیدونم چرا وقتی میخایم پیشرفت کنیم بعضی ها میخان جلو این رو بگیرن.بعضی ها هم نظاره میکنن تا ببینن چی میشه تا اگر به چیزی رسیدن اونا هم از کنارش بخورن!!!!والا اگر کمی از کارکردتون بگید اشکالی پیش نمیاد کسی نمیگه چرا!!!!!! :(
من توی انتن هام مشکل پیش اومده ک نتونستم تست بگیرم!!!
به امید پیشرفت درکنار هم :x
@};-

پنج شنبه 4 شهریور1395 - 11:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 175 , 176 , 177 , 178 , 179 , 180 , 181 ... 192  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 83 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure