انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 4:11am

پاسخ به موضوع  [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 162 , 163 , 164 , 165 , 166 , 167 , 168 ... 192  بعدی
 ادامه ای کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان
من فقط برام مقدور بود تست فرکانس 25 هرتزو انجام بدم که با 25.6هرتز سریعترین زمان بدست اوردم که انتن ها به سمت شمال مغناطیسی زمین حرکن کردن با هفت ثانیه که فکر کنم زیاده وانتن هام روان نیستند

چرا به سمت شمال میرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوشنبه 28 تیر1395 - 4:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

zakari نوشته است:
سلام دوستان
من فقط برام مقدور بود تست فرکانس 25 هرتزو انجام بدم که با 25.6هرتز سریعترین زمان بدست اوردم که انتن ها به سمت شمال مغناطیسی زمین حرکن کردن با هفت ثانیه که فکر کنم زیاده وانتن هام روان نیستند

چرا به سمت شمال میرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون و خسته نباشید
علت حرکت انتنها به سمت قطبین هم راستا شدن انتن شما با میدان مغناطیسی زمین است
تستهای دیگر را هم انجام بدید و نتایج را اعلام کنید

دوشنبه 28 تیر1395 - 5:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام به دوستان گرامی
ازمایش با اهن رباهای لنز سی دی رایتر برای من که خیلی ناامید کننده بود حداقل 15 ثانیه طول میکشه تا با شمال وجنوب هم راستا بشه نمیدونم مشکل از کجاست؟
ا

دوشنبه 28 تیر1395 - 10:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان لطفا نتایجتونو اعلام کنید
.یعنی کسی جدیدا این تست ها را انجام نداده!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

دوشنبه 28 تیر1395 - 10:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

zakari نوشته است:
سلام به دوستان گرامی
ازمایش با اهن رباهای لنز سی دی رایتر برای من که خیلی ناامید کننده بود حداقل 15 ثانیه طول میکشه تا با شمال وجنوب هم راستا بشه نمیدونم مشکل از کجاست؟
ا

با سلام
دوست من انتن شما حالت نگه داشتن پسماند رو داره از انتنی استفاده کنید که اهنربا بچسبه ولی وقتی اهنربا رو برداشتید انتن دیگه اهنربا نباشه و با براده اهن تست کنید
با این حالت انتن شما که با فرکانس خوب جواب میده و با اهنربا ضعیف در مواقعی که در میدانهای واقعی قرار بگیرید انتن شما با شبه امواج اشباع میشه و انتن زنیهای بعدیتون همراه با خطاست یعنی اولین بار خوب میزنید ولی در دفعه های بعدی انتن شما گیج میزنه که یا باید انتن رو عوض کنید و یا بعد از هر بار به تعادل رسیدن انتن اونرو دی مگ کنید
موفق باشید

سه شنبه 29 تیر1395 - 7:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

zakari نوشته است:
دوستان لطفا نتایجتونو اعلام کنید
.یعنی کسی جدیدا این تست ها را انجام نداده!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

شما نفر سومید دو نفر قبلی موفق شدند و دیگه اینجا نمیان

سه شنبه 29 تیر1395 - 7:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Kani نوشته است:
خواهش میکنم.
رستم عزیز من این تستهای شما و بلکه بسیار فراترشو بیش از 2سال پیش با جناب مارتین انجام دادیم و به نتایج بسیار در خور توجهی هم رسیدیم و قصد مطرح کردنشو داشتیم ولی نشد یا بهتر بگم نگذاشتند. اما چیزی که مسلمه اینه که ما یا حداقل من ضرری نکردیم.

همین افرادی که اینطور برخوردهای غیرمنصفانه رو انجام میدن و مدام انکار میکنند و قاه قاه میخندن مطمئن باشن در نهایت خودشون ضرر میکنند.
بهترین مدار و ردیاب و دستگاه دنیا هم به کار این افراد نمیاد و هیچ استفاده ایی هم نمیتونن ازش بکنند.

با سلام
با نظر شما کاملا موافقم

سه شنبه 29 تیر1395 - 7:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

rostam نوشته است:
zakari نوشته است:
سلام به دوستان گرامی
ا

با سلام
دوست من انتن شما حالت نگه داشتن پسماند رو داره از انتنی استفاده کنید که اهنربا بچسبه ولی وقتی اهنربا رو برداشتید انتن دیگه اهنربا نباشه و با براده اهن تست کنید
با این حالت انتن شما که با فرکانس خوب جواب میده و با اهنربا ضعیف در مواقعی که در میدانهای واقعی قرار بگیرید انتن شما با شبه امواج اشباع میشه و انتن زنیهای بعدیتون همراه با خطاست یعنی اولین بار خوب میزنید ولی در دفعه های بعدی انتن شما گیج میزنه که یا باید انتن رو عوض کنید و یا بعد از هر بار به تعادل رسیدن انتن اونرو دی مگ کنید
موفق باشید[

استاد دقیقا همین مشکلو تودفعات انتن زنی داشتم ممنون از راهنماییتون ولی جمله اخر پیامتون را متوجه نمیشم ..
.......یا بعد از هر بار به تعادل رسیدن انتن اونرو دی مگ کنید....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم توضیح بدین

سه شنبه 29 تیر1395 - 8:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام
دوستان من این آزمایش آنتن را با سیم برنجی انجام دادم که موفق نبود آنتن از چه جنسی باشد
که بتواند با آهنربا و فرکانس با مغناطیس زمین واکنش نشان دهد.
در ضمن همپای شما برای به ثمر رسیدن پروژه تا آخرین مرحله خواهم بود.
با احترام

سه شنبه 29 تیر1395 - 9:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من با انتن برنجی انجام دادم شماره 4

سه شنبه 29 تیر1395 - 10:59pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 162 , 163 , 164 , 165 , 166 , 167 , 168 ... 192  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure