انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 10:22am

پاسخ به موضوع  [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 160 , 161 , 162 , 163 , 164 , 165 , 166 ... 192  بعدی
 ادامه ای کاش ... 
نویسنده پیغام

دوست عزیز ماتستها رو انجام دادیم و اعلام کردیم و حتی مدار قبلی رو ساختیم یه دفعه همه چیز رفت تو خصوصی و تاپیک متوقف شد و هر کسی رو راه ندادند هرچند اصراری نداریم که مداری رو علنی کنند و زحماتشونو به ما بدند لااقل انتظار داریم سوالات ماروپاسخ بدند به هر حال مدار مال خودشونه و اختیارش با خودشونه ما خواستیم همه با هم جلو بریم نه افراد خاص به نظر من این تاپیک برای افراد کم وسعه و اگر قرار باشه کمکی به اونها بشه بهتره تاپیک ادامه پیدا کنه وتمرکز روی کوتاه کردن دست فروشنده ها کمکی نمیکنه چون ماها همدیگرو که نمیشناسیم ممکنه هر کسی فروشنده باشه توانمند بودن ما هست که دست افراد سودجورو کم میکنه نه تک روی ما سطح آگاهی افراد تو این زمونه هم به قدر کافی بالاست

یکشنبه 27 تیر1395 - 4:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
سلام به همه دوستان
اگر مشکل با چندتا تست حل میشه من حاضرم تمام تستها را انجام دهم و اطلاعاتش را در تایپیک قرار دهم
پس لطفا یک نفر تمام تست ها و مشخصات طراح تایپیک را یکجا و به ترتیب جمع کند تا به ترتیب توسط ما و دیگر دوستان انجام شود این هم چانه زنی بی موردی ندارد که :-BD :-? :-?

یکشنبه 27 تیر1395 - 7:50pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام خدمت همه دوستان (موافقان و مخالفان)
قضیه این تایپک و مبحث بسیار جذابش شده قضیه هدایت قوم جاهل توسط پیامبر و تلاش بیش از حدش و انکار روز افزون قومش جاهلش... با عرض پوزش از تمام کسانی که ممکنه بهشون بر بخوره.
اما حقیقت محض رو گفتم. نتونستم بیشتر از این صبر و سکوت کنم و بیخیال باشم. تو ذات من نبود که بیخیال باشم نسبت به بقیه اما کاری کردند که آدم به کل باید خودشو به بیخیالی بزنه تا این انسانهای خیّر و انسان دوست در این میدان به تاخت و تاز خودشون مشغول باشند (همانهایی که جناب رستم عزیز اشاره کردند) و بقیه اونایی هم که چشم به کمکِ بقیه دوختند فقط نظاره گرند تا خدا از غیب بهشون برسونه. بی آنکه کوچکترین تلاشی در خور شان بکنند .
تلاشی که در نهایت سودشو خودشون میبرند. شمایی که دنبال موفقیتی و یه شبه پولدار شدن واقعا نمی ارزه یه خورده به خودت زحمت بدی چیزی که ازت میخوان و برای خودت سودمنده رو انجام بدی؟
ممکنه که درخواست رستم بسیار پیش و پا افتاده باشه اما با قاطعیت تمام بنده از درخواست ایشون حمایت میکنم و اعلام میکنم که تا این درخواست جناب رستم رو پاس نکنید مطمئن باشید در ردیابی رفوزه مطلق خواهید بود.

کاملا این باد رو از سر خود بیرون کنید که با بیخیالی و خوش خیالی بتونید ردیاب بزنید.(البته اگه میخواید ردیاب زن شوید).
اگه سرتون درد نمیکنه بهتره کلا بیخیال ردیابی بشید چونکه با این طرز تفکرتون و با بیخیالی رد شدن از نظریه های جناب رستم و درخواستش مطمئن باشید هیچ موفقیتی نخواهید داشت. البته بحث من سر ردیاب های آنتنی هست.

من حدودا دوسال پیش تقریبا میخواستم همین مسایل که جناب رستم مطرح کردند رو مطرح کنم در تایپک حقایق ردیابی 35 که با دیدن اون برخوردها به کلی پشیمون شدم.
الانم که جناب رستم بسیار استادانه در حال ارائه و آموزش اصول ردیابی درست هستند شما اینطور باهاش رفتار میکنید. چیزی که از همون ابتدا پیش بینیشو کرده بودم و به رستم عزیز هم هشدار داده بودم اما نیت خیرخواهانه ایی که ایشون دارند و بسیار هم قابل تحسینه باعث شد تا این مرحله پیش بیان و اینهمه حرف و حدیث بشنون و تحمل کنند.

من اگه از بچه ها بگذرم و اگه از اونایی که سر رشته ایی از الکترونیک ندارن بگذرم اما حقیقتا از جناب حمید بسیار بسیار متعجبم که چرا نمیخوان یه مطلب علمی جدید رو قبول کنن یا حداقل بخوان تحقیقی در موردش بکنند. و فقط و فقط با توسل به داشته علمیشون و اینکه این مطالب جدید رستم رو جایی ندیده اند مدام بر طبل انکارش بکوبن و خوش خیالهارو با خودش همسو کنند که در مقابل انسان بزرگوراری مثل رستم عزیز بایستند و اینطور ناجوانمردانه به استهزاش بگیرند.

جناب رستم تلاشت و علمت رو می ستایم و امیدوارم موفق باشی هر جا که هستی و هر جا که خواهی رفت.
من قبلا بسیار تلاش نمودم تا طرز فکر بچه ها در مورد ردیابی رو تغییر بدم اما نشد. الانم نمیشه و فکر میکنم تا ابد هم نشه؛ مگه اینکه یه ربات طراحی بشه که براشون همه کار کنه و ردیابی کنه و مثل انسان به حرف بیاد و بگه بیایید اینجا نقطه دقیق دفینه ست.
شاد باشید و پیروز. @};-

یکشنبه 27 تیر1395 - 8:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام جناب رستم عزیز و تمامی دوستان
رستم جان میشه ی بار کامل روش ساخت انتن رو بگید تا من و تمام دوستانی ک میخان این تاپیک فعال بمونه و به نتیجه قابل قبولی برسند،انجام بدیم!!!؟؟؟ :ymhug:
عزیزان توجه داشته باشن همه با هم هماهنگ باشن تا به نتیجه قابل قبول برسیم.منظورم این ک هر کس یه روش خاص رو پیش نگیره. [-X
در ضمن عزیزان ما این جا نیستیم ک کسی رو محکوم کنیم این جا هستیم تا ی چیزی یاد بگیریم یا بیاموزیم.به هم طعنه نزنید!!!!!! [-X
با تشکر :ymhug: :ymhug: :x
@};-

یکشنبه 27 تیر1395 - 9:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
دوستان عزیز و بخصوص کانی عزیز ممنون از اضهار نظرتون و خوشحالم که امثال شما و امیر و فریدون و اورجینال و اویل من ودیگر دوستانی و جود دارند که همفکری نزدیکی با هم داریم
دوستان شاید براتون سوال شده باشه که چرا من دارم این کار رو انجام میدم و چه سودی برای من داره
به خداوندی خدا جز کمک کردن به جوانهایی که دنبال این کارند تا شاید بتونن زندگی خود رو تغییر بدن و دنبال دزدی و مواد فروشی و غیره نمیرن نیست و وقتی میبینم که یک سری از خدا بیخبر هم دارن سر اینها کلاه میزارن خونم به جوش میاد
که خود خداوند میگه منفورترین انسانها از نظر من دو قشرن اول اونهایی که حق هم نوعشون رو میخورن و دوم کسانی که شاهد حق خوری از یک فرد مظلوم هستند و صداشون در نمیاد خدارو شکری از نوع اولیها نیستیم و دارم سعی میکنم تا از نوع دومیها هم نباشم
دستگاه اصلی تقریبا امادس ولی همانطور که گفتم و شما هم اشاره کردید ردیابی صرفا داشتن یک دستگاه نیست و تا زمانی که پیرامون خودتون رو نشناسید مثل دنبال گشتن یک سوزن در قعر اقیانوسه
به طور مثال در تستهایی که انجام دادم تا حالا تو طبیعت بکر چیزی در حدود 15 موج ثابت و 100 موج متغییر که هر کدومش میتونه تاثییر مستقیم بر عمل ردیابی بزاره پیدا کردیم و تا حدود 60 درصدش رو تونستیم شناسایی کامل کنیم و لی مابقی هنوز گنگه که بطور مثال یکیشون شکست امواج ماهواره ای از چند گیگا هرتز به نیم مگاهرتز بوده که به خودی خود تعئیرات مخرب زیادی داره
کانی عزیز امثال شما که ید طولانی در این کار دارید نیازی به تست ندارید هدف من اینه 10 نفر از این بچه های ضعیف شروع به کار بکنند و هیچ هزینه ای براشون نداره و یاد بگیرند مگرنه اگر تمام مطالب که گفتم رو جمع کنید شما و اساتیدی مثل شما به راحتی مدار رو میسازند
بعضی از دوستان در ابتدا تستها رو انجام دادن و موفق هم شدن و دیگه نیستن که چون هدف منهم همین بود خوشحالم
مدار اصلی رو که داره کار میکنه و تصویرش رو چند صفحه قبل گذاشتم با دوستان روسی ساختیم البته نه برای این کار چون گنج یابی کوچکترین کاریه که میشه باهاش انجام داد
مثال یکی از کارهای معمولیش محاسبه ارتعاشات سطح سیارات برون مرزیست و یا اندازه گیری ارتعاشات هسته مرکزی زمین و غیره
البته مداری کار امد امیر عزیز و فریدون اماده کردند که جهت تست در اختیار منه و انشالله در اولین فرصت چک میکنم
و اگر دوستان خواستند عمومیش میکنند و اگر نخواستند عمومیش نمیکنند ولی من خودم فعالیت ایکاشیها رو ببینم
خودم یکمدار بهتر از مدار رستم در اختیارشون میزارم
موفق باشید

یکشنبه 27 تیر1395 - 9:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

MINLAB2 نوشته است:
سلام جناب رستم عزیز و تمامی دوستان
رستم جان میشه ی بار کامل روش ساخت انتن رو بگید تا من و تمام دوستانی ک میخان این تاپیک فعال بمونه و به نتیجه قابل قبولی برسند،انجام بدیم!!!؟؟؟ :ymhug:
عزیزان توجه داشته باشن همه با هم هماهنگ باشن تا به نتیجه قابل قبول برسیم.منظورم این ک هر کس یه روش خاص رو پیش نگیره. [-X
در ضمن عزیزان ما این جا نیستیم ک کسی رو محکوم کنیم این جا هستیم تا ی چیزی یاد بگیریم یا بیاموزیم.به هم طعنه نزنید!!!!!! [-X
با تشکر :ymhug: :ymhug: :x
@};-

دوست عزیز صفخه دو رو مطالعه کنید

یکشنبه 27 تیر1395 - 9:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنونیم استاد رستم
دوستان من اولین ای کاشی صفر کیلومترم که این تست استادو انجام میدم
posting.php?mode=rephttps://www.felezjoo.com/posting.php?mode=reply&f=10&t=299https://www.felezjoo.com/posting.php?mode=reply&f=10&t=2997#7#ly&f=10&t=2997#

یکشنبه 27 تیر1395 - 9:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

zakari نوشته است:
ممنونیم استاد رستم
دوستان من اولین ای کاشی صفر کیلومترم که این تست استادو انجام میدم
https://www.felezjoo.com/posting.php?mo ... 0&t=2997#7#ly&f=10&t=2997#

خواهش میکنم دوست من
ولی این چیه

یکشنبه 27 تیر1395 - 9:59pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

خواهش میکنم.
رستم عزیز من این تستهای شما و بلکه بسیار فراترشو بیش از 2سال پیش با جناب مارتین انجام دادیم و به نتایج بسیار در خور توجهی هم رسیدیم و قصد مطرح کردنشو داشتیم ولی نشد یا بهتر بگم نگذاشتند. اما چیزی که مسلمه اینه که ما یا حداقل من ضرری نکردیم.

همین افرادی که اینطور برخوردهای غیرمنصفانه رو انجام میدن و مدام انکار میکنند و قاه قاه میخندن مطمئن باشن در نهایت خودشون ضرر میکنند.
بهترین مدار و ردیاب و دستگاه دنیا هم به کار این افراد نمیاد و هیچ استفاده ایی هم نمیتونن ازش بکنند.

یکشنبه 27 تیر1395 - 10:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
دوستان خواهشا نخواهید که از اول توضیح بدم به خدا من حوصله و توان حمید رو ندارم تمام مطالب رو گفتم لطفا مطالعه کنید شاید 2 ساعت هم طول نکشه اگر در جمع بندی مشکلی بود در خدمتم

یکشنبه 27 تیر1395 - 10:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 160 , 161 , 162 , 163 , 164 , 165 , 166 ... 192  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure