انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 3:37pm

پاسخ به موضوع  [ 22 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3
 سیگنال ژنراتور با ATmega16 & 32 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

amir9297 نوشته است:
سلام دوستان :x
من میتونم مدار سیگنال ژنراتور با دقت دهم یا صدم هرتز را برای علاقمندان طراحی و اجرا کنم ولی چون تازه به سایت فلزجو پیوستم و مطالب فلزیابی و ردیابی را دنبال میکنم چند سئوال برای طراحی واسم هست اگه اساتید بخصوص آقا حمید جواب بدن ، این مدار رو احتمالا ظرف مدت دوهفته طراحی ، تست و اجرا میکنم .
سئوالات :
1- محدوده فرکانسی که دنبالش هستین چه محدوده ای هست ؟
2- چه نوع شکل موجی مد نظرتون هست ؟ مربعی یا سینوسی یا هردو ؟ منظورم اینه که کدوم بهتر جواب میده ؟
3- برای ردیابی چه ولتاژی در خروجی سیگنال ژنراتور مناسب هست ؟

توصیه من به دوستان بخصوص اساتید و کسانی که تجربه ردیابی با فرکانس را دارن اینه که بهترین ردیابی که در بازار موجود هست و کارکردش مورد تاییده و میشه روش کار کرد معرفی کنند تا با مهندسی معکوس و تست با اسیلوسکوپ به یک نتیجه مطمئن رسید .

امیر جان خبری ازت نشد داداش
ما منتظر طرخ شما هستیم @};-

پنج شنبه 1 مهر1394 - 3:08am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

حقیقتش من از برنامه نویسی سر در نمیارم
دوستانی که تو برنامه نویسی تخصص دارند ، آیا میشه سورس کد این مداری رو که میزارم تغییر داد و دهم هرتز رو بهش اضافه کرد
این فایلی که میزارم مربوط به فانکشن دیجیتال هست که تو بیشتر سایت های خارجی کیتش به فروش میرسه
ظاهرش که نشون میده مدار کاملی باشه و از همه مهمتر این که ساختش راحت هست
پیشنهاد من به اساتیدی که در برنامه نویسی تخصص دارند اینه که به جایه این که بخوان برنامه نویسی فانکنشن رو از صفر شروع کنند به فکر ارتقاع این جور مدار ها بکنند ( البته اگه امکان پذیر باشه)

http://s6.picofile.com/d/c85df027-66a7-4248-a9f5-a53dea07f996/DDS_Signal_Generator_1.rar

گفت دانایی که گرگی خیره سر ----- هـست پـنـهـان در نـهـاد هـر بـشر
لاجرم جاری است پیکاری بـزرگ ----- روز و شب مابین این انسان و گرگ
.
.
.
(گرگ درون - فریدون مشیری )

پنج شنبه 2 مهر1394 - 12:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 22 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 51 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure