انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 8:41pm

پاسخ به موضوع  [ 110 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 11  بعدی
 LRL آنتنی 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

نه هوشی جان همونطور که قبلا گفتم مدار شما قطعا ایراد و اتصالی داشته. وگرنه هیچ فرکانس متر دیجیتالی ما نداریم که 0.4 آمپر جریان بکشه! مصرفشون در حد زیر 40 میلی آمپر باید باشه. یعنی حداقل 10 برابر کمتر از چیزی که برای شما بوده! :D

چهارشنبه 25 اردیبهشت1392 - 7:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
سلام به همه
خیلی ها دوس دارن بتونن یه دستگاه خوب بسازن و بتونن ازش واسه درآوردن پول استفاده کنند
من دنبال منتاژ و فروشش نیستم ، منطقه ما جنس زیاد داره میخوام ازش استفاده کنم
ممنون میشم اگه کسی لطف کنه و تو ساختن یه ردیاب خوب به یه آماتور کنه
انشاله بموقش جبران میکنم
ممنون بخاطر فضای خوبتون

عظمت را در چشم کسانی دیدم که بی توقع مهربانند.

چهارشنبه 25 اردیبهشت1392 - 7:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان میشه یک LRL آنتنی عملی ارایه بدین. گشتم چیز درست و حسابی پیدا نکردم

پنج شنبه 2 خرداد1392 - 12:32pm
YIM

باسلام به همه دوستان
چند سوال در مورد LRL آنتنی داشتم لطفا جواب بدهید
1- جنس آنتنها چیه؟
2-نحوه درست کردنش را هم بفرماید (هم انهایی که به زمین وصل میشه و هم انهایی که در دست میگریم )

باتشکر از دوستان

چهارشنبه 15 خرداد1392 - 7:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ar135 نوشته است:
باسلام به همه دوستان
چند سوال در مورد LRL آنتنی داشتم لطفا جواب بدهید
1- جنس آنتنها چیه؟
2-نحوه درست کردنش را هم بفرماید (هم انهایی که به زمین وصل میشه و هم انهایی که در دست میگریم )

باتشکر از دوستان

جنس انتن ها از برنج هست
شما 2 رشته از سیم جوش برنجی نمره 4 یا 3 رو میگیرید(4 بهتر هست)..طول انتن ها از 42-45 خوبه و طول دسته هم 12 خوبه...واسه اونایی هم که به زمین وصل میشه 20 سانتی متر خوبه.
viewtopic.php?f=35&t=220
به لینک بالا مراجعه کن بهتر متوجه میشی

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

چهارشنبه 15 خرداد1392 - 9:44am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه دوستان من خیلی تحقیق کردم برای ساختن یه ردیاب خوب و بیشتر سایت رو گشتم فکر کنم این ردیاب LRL ارزش ساختن رو داشته باشه به هر حال از آقا حمید و سایر دوستانی که این ردیاب رو ساختن کمک میخوام که منو راهنمای کنن در مورد ساخت یه ردیاب خوب و راحت و کم در دسر که کدوم ردیاب بهتره و جواب میده تو زمین چون میخوام کار کنه منتظر جواب شما هستم

جمعه 14 تیر1392 - 8:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mojtaba gold نوشته است:
سلام به همه دوستان من خیلی تحقیق کردم برای ساختن یه ردیاب خوب و بیشتر سایت رو گشتم فکر کنم این ردیاب LRL ارزش ساختن رو داشته باشه به هر حال از آقا حمید و سایر دوستانی که این ردیاب رو ساختن کمک میخوام که منو راهنمای کنن در مورد ساخت یه ردیاب خوب و راحت و کم در دسر که کدوم ردیاب بهتره و جواب میده تو زمین چون میخوام کار کنه منتظر جواب شما هستم

سلام مجتبی جان شما اگر ردیابی میخواید که کارکنه و جواب بده و بتونید مشکلاتتون رو در موردش در این انجمن مطرح کنید بهتره ردیاب قدرتمند انجمن رو تهیه کنید و خودتون رو از خلاص کنید از دست خیلی مشکلات که در امر ردیابی وجود داره :YMPEACE:

جمعه 14 تیر1392 - 8:17pm

سلام دوستان.تو نقشه ی این ردیاب D1مقدارش معلوم نیست.اگه میشه لطف کنین مقدارش رو بگین

یکشنبه 23 تیر1392 - 7:31am
مدیر کل
مدیر کل

bloody2012 عزیز به فلزجو خوش اومدین.
D1 در واقع LED یا دیود نورانی هست که برای تست باطری موقعی که کلید فشاری رو فشار میدین استفاده میشه و ضعیف بودن باطری رو نشون میده! چیز مهمی هم نیست چون در ردیابی نقشی نداره! بنظر من از ال ای دی قرمز استفاده کنین بهتره.

یکشنبه 23 تیر1392 - 12:52pm

مرسی مهندس حمید.من همه ی پستها رو خوندم.به خدا انقدر که دوستان و شما دقیق روی موضوع ها سوال و پاسخ داشتین دیگه سوالی نمونده بود.من ساخ توباکس رو شروع کردم.من عمران(نقشه برداری) خوندم.تجربه ی کار با رد یابم دارم.اگه کمکی از دستم بر بیاد واسه انجمن حتما انجام میدم.با تشکر از شما و همه ی بچه های انجمن

دوشنبه 24 تیر1392 - 4:09pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 110 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Saeed020 و 81 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure