انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 5:15pm

پاسخ به موضوع  [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی
 ساخت ردیاب طلا آنتنی 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

با تشکر از mrmr16 عزیز که شبیه سازی مربوط به میکرو رو برای من فرستادن. البته فقط میکرو درست کار میکرد! بهرحال چند فرکانس رو که از پایه 6 قابل مشاهده بود استخراج کردم که به صورت زیر هست:

Gold: 4991.3 Hz
Void1: 9208.1 Hz
Void: 9082.7 Hz
Bronz: 11068.1 Hz

موج هم بصورت ساده مربعی هست. بنظر میاد از تایمر میکرو استفاده شده و به همین دلیل امکان فرکانس دقیق و خواسته شده وجود نداره و به همین لحاظ فرکانسها حدودی در اومدن! پایه 6 که حاوی فرکانس هست در مدار اصلی ظاهرا استفاده نشده و با پایه 23 اشتباه شده!
در هر صورت مدار بدی نیست ولی نظر من هم در موردش چندان مثبت نیست! :D

جمعه 26 تیر1394 - 10:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون استاد حمید اما بلاخره واسه ساخت این مدار کدوم فایل نهایی شده از طرح فیبر تا فایل هگز که ما هم بتونیم بسازیم

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

شنبه 27 تیر1394 - 11:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من همه قطعات رو دارم اما بلد نیستم فیبر طراحی کنم بچه ها یکی لطف کنه برای ساخت و طرح فیبر کمک کنه

شنبه 27 تیر1394 - 11:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
با تشکر از mrmr16 عزیز که شبیه سازی مربوط به میکرو رو برای من فرستادن. البته فقط میکرو درست کار میکرد! بهرحال چند فرکانس رو که از پایه 6 قابل مشاهده بود استخراج کردم که به صورت زیر هست:

Gold: 4991.3 Hz
Void1: 9208.1 Hz
Void: 9082.7 Hz
Bronz: 11068.1 Hz

موج هم بصورت ساده مربعی هست. بنظر میاد از تایمر میکرو استفاده شده و به همین دلیل امکان فرکانس دقیق و خواسته شده وجود نداره و به همین لحاظ فرکانسها حدودی در اومدن! پایه 6 که حاوی فرکانس هست در مدار اصلی ظاهرا استفاده نشده و با پایه 23 اشتباه شده!
در هر صورت مدار بدی نیست ولی نظر من هم در موردش چندان مثبت نیست! :D

دوستانی که توانایی دارند لطفا مدار پی سی بی رو اصلاح بفرمایند بلکه ما هم صاحب ردیاب شویم
یا حق

چهارشنبه 31 تیر1394 - 1:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام خدمت دوستان عزیز و مهندس حمید عزیز میخوام تو این تایپک یه خواهش از مهندس حمید کنم البته خواهش خیلی از دوستان هم هست که وضع مالی خوبی ندارن که دستگاه ردیاب بگیرن و جاهای خوبی هم سراغ دارن که جنس دارن .مهندس حمید جان من بشخصه و از طرف همه دوستانی که ردیاب ندارن و دنبال ردیاب هستن خواهش میکنم یه ردیاب که تاییدش میکنید برای ساخت بزارینشما که بی دریغ بر سر همه ی ما منت گذاشتی و شرمندمون کردی این بزرگی رو بکنید و یه ردیاب کارامد بزارید برای من و امثال من که وضغ مالی خوبی ندارن و واقعا تو انجمن فلز جو جای یه ردیاب خوب خالیه تا بعبارتی کار دفینه یابی با دستگاهی فلز جو تکمیل بشه با وجود یه ردیاب در کنار دستگاه شما خیلی از دوستان میتونن به موفقیت های زیادی برسند ببخشید زیاد حرف زدم امیدوارم مهندس حمید عزیز هوای ما که قدرت خرید ندازیم رو داشته باشن با تشکر

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 11:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سعید جان اگه به تایید باشه که استاد حمید به جز 35 دستگاه دیگری رو تایید نمیکنن ،اما منم مثل شما خیلی دوست دارم یه مداری هرچند ساده با چند فرکانس دقیق مثل اون فرکانسهایی که استادها در بخش فرکانسها گذاشتن رو طراحی و برای دوستان بزارن و تشکر میکنم از همه کسانیکه دارن این انجمن رو مدیریت میکنن

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 12:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بله دوست عزیز حافظ جان تا بینم نظر مهندس حمید عزیز چیه ما منتظر نظرشون هستیم

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 1:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پیشنهاد اقا حمید استفاده ازموبایل بود
ولی شرافتا همین موبایل اندروید رو هم خیلی ها نمتونن تهیه کنند
گوشی پایین تر از 600 یا 700 تومن بکار نمیاد چون نه موجش دقیق میشه نه فرکانسش

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 1:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

delta force نوشته است:
پیشنهاد اقا حمید استفاده ازموبایل بود
ولی شرافتا همین موبایل اندروید رو هم خیلی ها نمتونن تهیه کنند
گوشی پایین تر از 600 یا 700 تومن بکار نمیاد چون نه موجش دقیق میشه نه فرکانسش

سلام داداش ربطی به گوشی نداره چون خودم با گالکسی فیت قدیمی هم شکل موجم درست هم فرکانسم و اینکه یه مدار تقویت کننده کلاس؟dبرای دوستان عکسشو میزارم که قیمتش خیلی پاینه و کارامد هم هستش اگه مهندس حمید تاید کنن واسه استفاده تو موبایل جهت تقویت ازش استفاده کنین خوب میشه

شنبه 3 مرداد1394 - 9:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینم عکس

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 3 مرداد1394 - 10:09am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 36 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure