انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 7:09am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 90 , 91 , 92 , 93 , 94 , 95 , 96  بعدی
 اى کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب مهندس رستم ، برادر من دلگیر نباش ، دیگه برای همه ی ما مشخص هست جریان چیه .
یک عده مامور شدن و دارن دست بدست هم میدن تا چوب لای چرخ پروژه ی شما بزارن. یک عده هم دارن بازار کارشونو از دست میدن . یک عده هم خدا خداشونه پروژه شما جواب قابل قبول بده و بزن به کار تولید و فروش.
تاپیک " ای کاش " با راهبری شما تا لحظه نگارش این موضوع 14243 بار مورد بازدید واقع شده است که آمار چشم گیری هست.
من از شما دعوت میکنم به صحنه ی رقابت برگردید و مثل رستم بر حریفان و اهریمنان فائق آیید.
اگر شما قهر را پیشه کنید در حقیقت اهریمنان و پلیدان به اهدافشون میرسند و رستم زمان مارو شکست خورده قلمداد خواهند نمود.
به هر حال من فکر میکنم که ردیاب رستم 1 و رستم 2 در کنار مجموعه ردیابهای 35 و 25 و موبایلی و ... مکمل کار بچه ها خواهند بود.

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

چهارشنبه 18 شهریور1394 - 10:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
fereidon نوشته است:
rot نوشته است:
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ و اﺳﺎﺗﻴﺪ ﻋﺰﻳﺰ
ﻣﻦ ﺗﻀﻤﻴﻦ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﻛﻪ ﻃﺮﺡ اﺳﺘﺎﺩ ﺭﺳﺘﻢ ﺟﻮاﺏ ﻣﻴﺪﻩ!
ﻓﻘﻄ ﻗﻂﻌﺎﺕ ﺭﻭ ﺟﻨﺲ اﺻﻠﻲ ﺑﮕﻴﺮﻳﺪ
و اﺳﺘﺎﺩ ﺭﺳﺘﻢ ﻋﺰﻳﺰ ﻫﻢ ﻳﻜﺒﺎﺭ ﺩﻳﮕﻪ ﻃﺮﺡ ﺭﻭ ﺑﺎﺯﺑﻴﻨﻲ ﻛﻨﻦ!
ﻣﻦ ﻫﻢ ﻣﺪاﺭ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺗﻘﻮﻳﺖ ﺭﻭ ﻣﻴﺰاﺭﻡ ﺑﺮاﺗﻮﻥ
و ﺭﻭ اﺳﻜﻮﺏ اﻳﻦ ﻣﺪاﺭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻋﺎﻟﻲ ﺟﻮاﺏ ﺩاﺩﻩ

دوست عزیز اگر بقیه دوستان توضیحات منو راجع به مدار roostam 1 بخونن متوجه میشن که تو کار کرد مدار شکی نیست حالا یکی مثل جاوید پیدا میشه و مدار تحت برسی رو ( roostam 2 ) جلو جلو درست میکنه و باعث میشه دیگران هم بسازن و آب تو آسیاب دشمن میریزه و الی آخر روز اول به ما میگه ولتاژ DC بعد شکل موج AC رو میزاره و تا آخر که بخونی میبینی چه خبره

سلام فریدون جان
برادر من وقتی شما یه مداری رو قرار میدید باید اول یه نمونه بسازید و تست کنید و اگر نتیجه خوب بود برای عموم قرار بدید نه اینجوری!
شما مدار رستم 2 رو گذاشتین که مثلا اصلاح شده مدار اولی بود. حالا چند نفر اومدن اینو ساختن و نتیجه نگرفتن میشه سنگ اندازی و خرابکاری؟
شما اگه ساختین و جواب داده حداقل یعنوان مطرح کننده این مدار یک فیلم تست قرار بدین شما فقط میگین ساختم دادم به دوستان نتیحه گرفتن اینجوری که نمیشه دادا
خیلی دمتون گرمه بخدا...
حق نگهدارتون

آخرین بار توسط reza68 در چهارشنبه 18 شهریور1394 - 11:00pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 18 شهریور1394 - 10:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
hafez نوشته است:
آقا روت لطفا مدار رو بزار تا استاد فریدون اون رو یکپارچه کنن تا ورژن جدید رو بسازیم

سلام به همه هربلایی سر مدار میارید بیارید ولی pcb را دیگه از ای بزرگتر نفرمائید خواهشا ~X( ~X(

چهارشنبه 18 شهریور1394 - 10:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رضا جان داداش من با 2003 هم توماسی و هم دو آنتنه در سطح نتیجه خوب بوده من فقط بابت ترانس گیر کردم اگه واقعا ایرادی هست باید بررسی بشه وگرنه داره کار میکنه ، انشالله مشگل حل میشه جوش نزن داداش

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

چهارشنبه 18 شهریور1394 - 11:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

rot نوشته است:
delta 1 نوشته است:
hafez نوشته است:
بزن زنگو ،، خدا رو شکر که تایید شد میشه ردیابی کرد هرچند خطا داشته باشه اصلا ردیاب یعنی خطا ، اپراتور رو عشقه

خسته نباشی با این استدلالت

اﻣﺎ ﺟﻨﺎﺏ ﺩﻟﺘﺎ!!!
ﻫﺮ. ﺳﺨﻦ اﺯ ﺭﺩﻳﺎﺑﻪ 35 ﺭﻳﺸﺘﺮ ﺯﻟﺰﻟﻪ ﻣﻴﺎﺩ ﺗﻮ اﻧﺪاﻣﺖ!!!
و ﻫﺮﺟﺎ ﺣﺮﻑ ﺭﺩﻳﺎﺑﻪ ﻛﺎﺭ ﺁﻣﺪﻱ ﻣﻂﺮﺡ ﻣﻴﺸﻪ اﻱ ﺩﻱ ﺩﻟﺘﺎ ﻓﻌﺎﻝ ﻣﻴﺸﻪ!!!
ﺷﻤﺎ ﺷﺎﻳﺪ ﻓﻜﺮ ﻣﻴﻜﻨﻲ ﻣﺎ اﺣﻤﻘﻴﻢ.???,
اﻣﺎ ﻧﻪ ﺧﻮﺩﺗﻲ
ﺑﻴﺲ ﺭﺩﻳﺎﺏ اﺳﺘﺎﺩ ﺭﺳﺘﻢ ﺧﻮﺏ ﻫﻢ ﻛﺎﺭ ﻣﻴﻜﻨﻪ!!! و ﺗﻮ ﺧﻮﺏ ﻣﻴﺪﻭﻧﻲ!!!!!
و اﻳﻦ ﺩﻟﻘﻚ ﺑﺎﺯﻳﺎﺗﻢ ﺩﻳﮕﻪ ﺗﻜﺮاﺭﻳﻪ.!!!!!!
اﺯ ﺗﻌﺪاﺩ ﭘﺴﺘﺎﺕ ﻣﻌﻠﻮﻡه!!!!ﻛﻪ ﭼﻜﺎﺭﻩ اﻱ.!!!!!
اﻣﺎ ﺗﺎﭘﻴﻚ ﺭﺩﻳﺎﺏ ﻣﻦ! اﮔﺮ ﻣﺮﺩﻱ و ﻭﺟﻮﺩ ﺩاﺭﻱ ﺑﻴﺎ ﻋﻤﻠﻲ ﺛﺎﺑﺖ ﻛﻨﻴﻢ
ﺗﻮ ﺑﺎ. ﻫﺮ ﺭﺩﻳﺎﺑﻲ ﻛﻪ ﺩاﺭﻱ, و ﺗﺎ ﺩﻩ ﺗﺎ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﻣﺠﺎﺯﻱ ﺑﻴﺎﺭﻱ.!!!!
و ﻣﻦ ﺑﺎ ﺭﺩﻳﺎﺏ ﺳﺎﺧﺖ ﺧﻮﺩﻡ اﺯ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﻱ ﺳﺎﻳﺖ ﻫﻢ ﺩﻋﻮﺕ ﻛﻨﻴﻢ ﻛﻪ ﺷﺎﻫﺪ ﺑﺎﺷﻦ !
و ﭘﻨﺞ ﻫﺪﻑ ﺭﻭ ﭼﺎﻝ ﻛﻨﻧﻦ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﺑﻌﺪﺵ اﻳﻦ! ﮔﻮﻱ و اﻳﻦ ﻣﻴﺪاﻥ!!

باشه بابا تنم با شنیدن اسم 35 میلرزه و محض اطلاع جنابعالی بنده دو تا 35 دارم پس در مجموع روزی دوباره تنم میلرزه که برای سلامتی فکر کنم خوب باشه :D
ردیاب کارامد !! مثلا مثل مال شما که فقط چند تا عکس هرچند یکباره از این پروژه سری خودت اپ میکردی =)) . بنده این ردیاب رو درست زمانی ساختم که شما داشتید تازه از انجمن های خارجی درباره ردیاب مطلب دانلود میکردید .در اجمن اقای قاسمی چند سال پیش که شما یادتون نمیاد ولی قطعا اقا حمید میدونه چه زمانی رو میگم و چقدر عمرمون باهاش تلف شد.
در باره تعاداد پستا هم حرف نمیزنم چون نمیدونی من کی هستم؟ [-X
درباره مسابقه هم قسم خورم که نیومده باختی ! اونچه من دارم تو تو خواب هم ندیدی :-BD
بهرحال شما با این اسباب بازی وقتت رو تلف کن .شاید چند سال دیگه بحرفم رسیدی ;) ;)

پنج شنبه 18 شهریور1394 - 1:07am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

هر کسی که مداری گذاشت که بچه ها ازش نتیجه گرفتن بنده نه تنها دستاشو بلکه جفت پاهاشو هم میبوسم . این از من
ولی اونی که بیاد و چند تا خازن و مقاومت سر هم کنه که پوزی بده و جیب خیلی ها رو تو این شرایط بد اقتصادی خالی کنه اون موقع دیگه پارازیتی میشم اونم از نوع سیگنال قویش :D

پنج شنبه 18 شهریور1394 - 1:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
delta 1 نوشته است:
هر کسی که مداری گذاشت که بچه ها ازش نتیجه گرفتن بنده نه تنها دستاشو بلکه جفت پاهاشو هم میبوسم . این از من
ولی اونی که بیاد و چند تا خازن و مقاومت سر هم کنه که پوزی بده و جیب خیلی ها رو تو این شرایط بد اقتصادی خالی کنه اون موقع دیگه پارازیتی میشم اونم از نوع سیگنال قویش :D

mesle mard bia reghabat !
ostad kani ,jawid , hamzeh , rostam. karami ....
dar hozore hamin asatid bia reghabat !
agar to bordi man radyabamo misozonam
agar man bordam , medaro midim kawoshgar anboh tolid kone bede bacheha !!!!!! ba kamtarin ghimat!!!!!!!!

قسمت !

پنج شنبه 18 شهریور1394 - 1:21am
استاد
استاد

fereidon نوشته است:
rot نوشته است:
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ و اﺳﺎﺗﻴﺪ ﻋﺰﻳﺰ
ﻣﻦ ﺗﻀﻤﻴﻦ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﻛﻪ ﻃﺮﺡ اﺳﺘﺎﺩ ﺭﺳﺘﻢ ﺟﻮاﺏ ﻣﻴﺪﻩ!
ﻓﻘﻄ ﻗﻂﻌﺎﺕ ﺭﻭ ﺟﻨﺲ اﺻﻠﻲ ﺑﮕﻴﺮﻳﺪ
و اﺳﺘﺎﺩ ﺭﺳﺘﻢ ﻋﺰﻳﺰ ﻫﻢ ﻳﻜﺒﺎﺭ ﺩﻳﮕﻪ ﻃﺮﺡ ﺭﻭ ﺑﺎﺯﺑﻴﻨﻲ ﻛﻨﻦ!
ﻣﻦ ﻫﻢ ﻣﺪاﺭ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺗﻘﻮﻳﺖ ﺭﻭ ﻣﻴﺰاﺭﻡ ﺑﺮاﺗﻮﻥ
و ﺭﻭ اﺳﻜﻮﺏ اﻳﻦ ﻣﺪاﺭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻋﺎﻟﻲ ﺟﻮاﺏ ﺩاﺩﻩ

دوست عزیز اگر بقیه دوستان توضیحات منو راجع به مدار roostam 1 بخونن متوجه میشن که تو کار کرد مدار شکی نیست حالا یکی مثل جاوید پیدا میشه و مدار تحت برسی رو ( roostam 2 ) جلو جلو درست میکنه و باعث میشه دیگران هم بسازن و آب تو آسیاب دشمن میریزه و الی آخر روز اول به ما میگه ولتاژ DC بعد شکل موج AC رو میزاره و تا آخر که بخونی میبینی چه خبره

درود بر دوستان
فریدون جان شما خیلی اشتباه کردی مداری که به گفته خودتون در دست بررسی هست برای عموم در سایت گذاشتیدحالا که جواب دیگه نمیده من را سرزنش نکنید اصلا چه کسی گفته که به جز ماسفت باید برای تفویت موج مربعی و نیم سیکل مربعی استفاده بشه این را که یه ادم ساده هم میدونه.2003 و سایر تقویت کننده های صوتی صرفا برای موج سینوسی کارامدی دارند این را بدونید
دو هفته هست دارم داد میزنم خروجی ولتاز ac این مدار برای القا ترانس بالای 1 اهمی توان نداره نه گوش شما نه گوش استاد رستم بدهکار این مطلب هست مدار من و حافظ و یکی از دیگه از بچه ها یکسان عمل میکنند پس مدار مشکل داره این عکس هایی هم که از شکل موج گذاشتم مربوط به ولتاز ac خروحی با ولتاز0.24 میلی ولت هست
پس لطفا دیگران را به کم کاری یا ناتوانی متهم نکنید اونجه باید متهم کرد اخلاق مشکل دار شما هست که تاب انتقاد پذیری ندارد
دوستان تا افردای مثل فریدون که سنگلجی هستند و افرادی که من را متهم به همکاری با مجتبی و مهندس حمید برای فروش ردیاب35 میکنند و تا فروشندهگان بی مروت و کلاهبرداردر سایت با هم همکاری میکنند که این سایت را دربسته کنندو افرادی که حتی یاد نگرفتند که با فرد بزرگتر از خود چگونه اداب معاشرت داشته باشند و و الکی دیگران را متهم به چیری میکنندو یا حرف های سبک میزنند ادامه دادن برای من در این سایت غیر ممکن هست
چون احساس میکنم دیگه وضعیت افراد سایت و پستهایی که میزننداکثرا به قصد تخریب سایت قلمداد میشوند و عقل حکم میکنه که تا توهین بیشتر نشده رفع زحمت کنیم
با تشکر از دوستانی که ما را این مدت تحمل کردند و با تشکر از مهنذس حمید که واقعا من یکی اون را خیلی زحمت دادم در مورد ردیاب.
موفق و موید باشید کوچک شما

جاوید

یه جنوبی

پنج شنبه 19 شهریور1394 - 4:47am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

جاوید جان از شما بعیده شما از زحمتکشان این انجمن هستین فعالیتهای شما بر هیچ کس پوشیده نیست اگه ماها بخوایم بخاطر حرف یه سری از کاربرا پا پس بکشیم دیگه انجمنی باقی نمیمونه که.این ماها هستیم که باید محکم سر جامون بایستیم.اگه دقت کنین چقدر از کاربرا به هدف تخریب این انجمن و به عناوین مختلفی اومدن که مهندس حمید پستهاشونو پاک نکردن که هیچ بلکه مقتدرانه جواب دندان شکن بهشون دادن .چه بسا من تو انجمنهای دیگه هم عضوم و همیشه انجمن فلز فلز جو بر سر زبانها امده.این یعنی پر بیننده ترین سایت انجمن فلز جو هست چون وافعا بحث تخصصی صورت میگیره و شک نداشته باش همین تلاش و پشتکار انجمن علی الخصوص شماها هستین که باعث میشه ما بیشتر به هدفمون برسیم واین چیزی رو نمیطلبه جز تلاش و پشتکار شما عزیان.اقا فریدونم منظور خاصی نداشتن هر چند ناخواسته عناوینی رو عنوان کردن . بنده اصلا ایشونو نمیشناسم ولی از گفته هاش اینچنین برداشت کردم که مثلا شماها به همین راحتی تلاش و زحمتی رو که کشیدید در اختیار هر کسی نگذارید از طرفی هم حرف شما درسته جاوید جان کاملاقبول دارم مداری که هنوز در زمره ازمون و خطاست نباید علنیش کرد .خلاصه بازم استاد جاوید من به شخصه از طرف کل کاربرا ازتون عذر خواهی میکنم انشالله که سایر عزیزانی که میخوان پا به دنیای فلز یابی بزارن مخصوصا میخوان به پیشبرد عالم ردیابی کمک کنند با استاد جاوید هماهنگ باشن چرا که هدف ما یا بهتر بگم امثالی مثل استاد جاوید چیزی جز نتیجه دادن و گرفتن جواب قطعی از ردیاب نیست .

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

پنج شنبه 19 شهریور1394 - 7:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقای جاوید درست چشماتو باز کن و ببین این همون پست صفحه 58ته یک بار دیگه بخون ببین چی نوشتم مخصوصا عباراتی که زیرش خط کشیده شده

و در فایل دوم از تمامی پیشنهادات برادر رستم استفاده شده و همچنین سلکتور از این مدار حذف شده است در اصل می توان گفت که مداری کاملا متفاوت با مدار اول طراحی شده در ساخت آن عجله نکنید ابتدا برادر رستم باید در موردش نظر بده البته من این مدارو هنوز نساختم ولی در اولین فرصت خواهم ساخت
امیدوارم دوستان از عمل کرد ما راضی باشن ما رو از دعای خیر بی نصیب نزارین

آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان ، آرزوی ماست

یا حق

پنج شنبه 19 شهریور1394 - 9:34am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 90 , 91 , 92 , 93 , 94 , 95 , 96  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 42 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure