انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 8:17am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 89 , 90 , 91 , 92 , 93 , 94 , 95 , 96  بعدی
 اى کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
orginal نوشته است:
سلام به همه
طرح اول ردیاب را ساختم بدون مشکل کار می کند و ترانسش هم از رله در آوردم در اهداف سطحی فوق العاده است ولی در عمق را فعلا دقیقا نتوانستم چک بکنم ولی به ظاهر امر این که با دستگاه زمین شناسی هم منطقه ای که ردیاب می زند را چک کردم متوجه شدم این ردیاب به سمت حفره می رود و مسیری را اگر تونل داشته باشد کمترین عمق نسبت به سطح زمین را به عنوان هدف می زند که البته شاید هم بار کوچکی داشته باشد فعلا نمی دانم ولی کلا باعث می شود عمق حفاری کاهش پیدا کند و یک جای دیگر را هم که زده بودم یکی از دوستان رویش کار کرد و گفت که مفرغ آشغال در آورده که البته بنده هدف را به عنوان طلا زده بودم ولی باید دوستان چند ماهی را به بنده فرصت دهند تا به طور عملی چند جا را کاوش کنم ببینم ردیابش چند مرده حلاج است (دوستان سریع قضاوت نکنند) این را هم بگویم در منطقه ما بار در عمق زیاد هستش به طوری که مثلا سرباری را اگر خوش شانس باشی توی 4 متری پیدا کنی وگرنه سرباریش هم 8 الی 10 متری هستش چه برسد به بار اصلیش خدا اجداد ما را بیامرزد(وشون تیروک بوسیندی بوه) :D :D ;)

:)

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

چهارشنبه 18 شهریور1394 - 7:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
شما سیستم رو برای تست ببر تپه قلعه های ثبت شده اونجا تست کن خوب دستت میاد که تو عمق چند مرده حلاجه تو خطه شما هم کم نیست

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

چهارشنبه 18 شهریور1394 - 7:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سید جواد نوشته است:
شما سیستم رو برای تست ببر تپه قلعه های ثبت شده اونجا تست کن خوب دستت میاد که تو عمق چند مرده حلاجه تو خطه شما هم کم نیست

سید جان آخه یه حرفی میزنیدها شما گوش بگیر ببین چی میگم البته جسارت نشه من به شخصه برای شما احترام خواصی قائلم اما مگه هر تپه باستانی و ثبت شده دارای جنسه ؟ خود میراث چند وقت پیش اعلام کرد تو تلویزیون که ثبت یک مکان سرفا به دور از وجود جنس به ارزش محلی ، آداب و رسوم ،و روش زندگی اونجا به ارزش میرسه نه اینکه بگیم جنس هست حالا این رو هم در مظر بگیرید شما که دیگه خاک خورده این کار و این راه هستید دقیقا میدونید ردیابی به دیدن محل و دیدن جنس حفاری شده در محلی که شما حضور دارید تاثیر 100% میزاره این یعنی وقتی شما مثلا به محلی میرید که به اسم تپه باستانی معروفه چه بخوای چه نخوای تمام حرکتها به سمت تپه ختم میشه چون ذهنیت شما اونجا رو جنس میبینی
سرتو درد نیارم سید از نظر من که خیلی تو این مقوله فکر ،تجربه،عمل میدانی ،و منطق گرا جلو رفتم میگم بهترین روش برای سربلندی یک مدار آنتن زدن در محلی هست که شما ا.ونجا نباشی و یکی در عمق مناسب فلزی رو دفن کنه و شما قادر به پیدا کردن محل دفن بشی البته با اولین قیچی طرف مقابل هم ذرتی نگه بله اینجاست کمی با اعصاب و روانت بازی کنه تا شما حتی در استرس هم بتونی با قاطعیت بگی اینجاست

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

چهارشنبه 18 شهریور1394 - 7:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
سید جواد نوشته است:

سلام به همگی دوست عزیز ممنونم از شما
البته به نظر بنده بهترین مکان برای تست ردیاب فقط می تواند قبرستان متبرک و مقدس و ارزشمند و....... گبریان باشد که هم عمقش نسبتا کم است و هم با نقطه زن می شود قبل از کندن محل دقیق را مشخص کرد و کار بسیار راحتی است وگرنه در محل ما تپه که فراوان است ولی عمقشان بالا است و حتی فلزیاب های پالسی و وی ال اف و ....جواب گویش نیست و ارزش تست ردیاب را که ندارد چون حتما باید چندین متر بکنیم تا بفهمیم ردیاب درست زده است یا نه؟ :((

چهارشنبه 18 شهریور1394 - 8:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamid f نوشته است:
fereidon نوشته است:
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
همون طوری که در اوایل کار این تاپیک خدمت رستم عزیز عرض کردم . ( به محض اوج گرفتن این تاپیک کسانی که بازارشون به هم می خوره قطعا سنگ اتدازیشون رو شروع می کنن ) که متاسفانه همون طور هم شد .
من مثل رستم تو علم فیزیک وارد تیستم و برای من فقط تجربیاتم ارزش داره
خوب از میان دوستان تعدادیشون این مداررو ساختن و اگر تست بیرون هم داشته باشن برای اونا هم یقینا تجروبیاتشون براشون ارزش داره نه صحبت های بیهوده .
بنده از این دو مدار ROOSJAM 1 رو ساختم و بار ها به وسیله خودم و دوستانم تست شده و پاسخش هم عالی بود .اما هنوز وقتم اجازه نداده کهTOOSTAM 2 رو هم بسازم
اگر آقا رستم مجددا به این تالار برگرده من هم این مدارو می سازم حتی طر حهای دیگه که مدت هاس رو اونا کار می کنم رو هم در اختیار دوستان می زارم .
اما اگر ............ [-X [-X [-X [-X

یا حق @};- @};- @};-

نمی دونم چرا بعضی ها برای کمک کردن بهونه در میارن
کم نبودن کسانی که بی منت اطلاعات خودشون رو در اختیار همه قرار دادن
اقا رستم هم تا یکی ازش انتقاد کرد سریع خداحافظی کردن
اینو بخاطر داشته باشید که باید بی منت به دیگران کمک کنید و ثوابش رو از جایی که انتظار ندارید قطعا دریافت خواهید کرد
اگه کمک شما وابسته به چیزی و یا منت دار باشه خواهشا کمکی نکنید.
انجمن هم بدون من و و هم بدون شما و بعضی های دیگه بکارش ادامه خواهد داد.
@};-

دوست عزیز یه حو چند نفر که این تاپیک داشت خفشون می کرد پیدا شدن و دارن کاملا هدفمند دارن تاپیک رو تعطیل می کنن و به دوست عزیز آقا رستم هم توهین می کنن شما و دیگر دوسنان عزیز هستین اما این مافیای ردیاب فروش نمزارن این تاپیک به کارش ادامه بده

یا حق

چهارشنبه 18 شهریور1394 - 8:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ ﯾﻪ ﺣﻮ ﭼﻨﺪ ﻧﻔﺮ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺗﺎﭘﯿﮏ
ﺩﺍﺷﺖ ﺧﻔﺸﻮﻥ ﻣﯽ ﮐﺮﺩ ﭘﯿﺪﺍ ﺷﺪﻥ ﻭ ﺩﺍﺭﻥ
ﮐﺎﻣﻼ ﻫﺪﻓﻤﻨﺪ ﺩﺍﺭﻥ ﺗﺎﭘﯿﮏ ﺭﻭ ﺗﻌﻄﯿﻞ ﻣﯽ
ﮐﻨﻦ ﻭ ﺑﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ ﺁﻗﺎ ﺭﺳﺘﻢ ﻫﻢ
ﺗﻮﻫﯿﻦ ﻣﯽ ﮐﻨﻦ ﺷﻤﺎ ﻭ ﺩﯾﮕﺮ ﺩﻭﺳﻨﺎﻥ ﻋﺰﯾﺰ
ﻫﺴﺘﯿﻦ ﺍﻣﺎ ﺍﯾﻦ ﻣﺎﻓﯿﺎﯼ ﺭﺩﯾﺎﺏ ﻓﺮﻭﺵ
ﻧﻤﺰﺍﺭﻥ ﺍﯾﻦ ﺗﺎﭘﯿﮏ ﺑﻪ ﮐﺎﺭﺵ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺑﺪﻩ
ﯾﺎ ﺣﻖ

chand id malomol hal!!!!!!!!!!!!!!!!!?!?????????????

قسمت !

چهارشنبه 18 شهریور1394 - 8:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rot نوشته است:
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ و اﺳﺎﺗﻴﺪ ﻋﺰﻳﺰ
ﻣﻦ ﺗﻀﻤﻴﻦ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﻛﻪ ﻃﺮﺡ اﺳﺘﺎﺩ ﺭﺳﺘﻢ ﺟﻮاﺏ ﻣﻴﺪﻩ!
ﻓﻘﻄ ﻗﻂﻌﺎﺕ ﺭﻭ ﺟﻨﺲ اﺻﻠﻲ ﺑﮕﻴﺮﻳﺪ
و اﺳﺘﺎﺩ ﺭﺳﺘﻢ ﻋﺰﻳﺰ ﻫﻢ ﻳﻜﺒﺎﺭ ﺩﻳﮕﻪ ﻃﺮﺡ ﺭﻭ ﺑﺎﺯﺑﻴﻨﻲ ﻛﻨﻦ!
ﻣﻦ ﻫﻢ ﻣﺪاﺭ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺗﻘﻮﻳﺖ ﺭﻭ ﻣﻴﺰاﺭﻡ ﺑﺮاﺗﻮﻥ
و ﺭﻭ اﺳﻜﻮﺏ اﻳﻦ ﻣﺪاﺭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻋﺎﻟﻲ ﺟﻮاﺏ ﺩاﺩﻩ

دوست عزیز اگر بقیه دوستان توضیحات منو راجع به مدار roostam 1 بخونن متوجه میشن که تو کار کرد مدار شکی نیست حالا یکی مثل جاوید پیدا میشه و مدار تحت برسی رو ( roostam 2 ) جلو جلو درست میکنه و باعث میشه دیگران هم بسازن و آب تو آسیاب دشمن میریزه و الی آخر روز اول به ما میگه ولتاژ DC بعد شکل موج AC رو میزاره و تا آخر که بخونی میبینی چه خبره

چهارشنبه 18 شهریور1394 - 8:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

rot نوشته است:
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ و اﺳﺎﺗﻴﺪ ﻋﺰﻳﺰ
ﻣﻦ ﺗﻀﻤﻴﻦ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﻛﻪ ﻃﺮﺡ اﺳﺘﺎﺩ ﺭﺳﺘﻢ ﺟﻮاﺏ ﻣﻴﺪﻩ!
ﻓﻘﻄ ﻗﻂﻌﺎﺕ ﺭﻭ ﺟﻨﺲ اﺻﻠﻲ ﺑﮕﻴﺮﻳﺪ
و اﺳﺘﺎﺩ ﺭﺳﺘﻢ ﻋﺰﻳﺰ ﻫﻢ ﻳﻜﺒﺎﺭ ﺩﻳﮕﻪ ﻃﺮﺡ ﺭﻭ ﺑﺎﺯﺑﻴﻨﻲ ﻛﻨﻦ!
ﻣﻦ ﻫﻢ ﻣﺪاﺭ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺗﻘﻮﻳﺖ ﺭﻭ ﻣﻴﺰاﺭﻡ ﺑﺮاﺗﻮﻥ
و ﺭﻭ اﺳﻜﻮﺏ اﻳﻦ ﻣﺪاﺭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻋﺎﻟﻲ ﺟﻮاﺏ ﺩاﺩﻩ

درود به همه بزرگواران ارجمند و گرامی
من هنوز شروع به ساخت نکردم /البته مدار ایکسپوفر انجمن و مدار اقای قاسمی قبلا ساختم که متاسفانه 2تا السی دی سوزوندم

حالا که اساتید بزگوار تایید کردن که کار میکنه میخوام بسازم
اگه جناب rot لطف کنند مدارتقویت هم ارائه بدن ممنون میشمکه اخرین نسخه رو دوستانی که میخوان بسازند

از مهندس حمید عزیز که که لطف شون کماکان شامل حال همه هست تقاضا میکنم درصورت امکان اگه وقت شون اجازه میده کمی درپیشرفت این مدار کمک کنند((( اگه فایل هگزبشه بهینه کردبهتروالاتغییرات سخت افزاری اگه پیشنهادی دارند ممنون میشم لطف کنند راهنمایی کنند))) تا دوستانی که مثل بنده توان خرید ردیاب فوق حرفه ای35 ندارند ین ردیاب کمک حالشون بشه

علم اگر درثریا بود مردانی از سرزمین پارس بدان دست پیدا میکردن

پیامبراکرم(ص)

آخرین بار توسط شکارچی در چهارشنبه 18 شهریور1394 - 9:13pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 18 شهریور1394 - 9:05pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا روت لطفا مدار رو بزار تا استاد فریدون اون رو یکپارچه کنن تا ورژن جدید رو بسازیم

چهارشنبه 18 شهریور1394 - 9:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا روت چی شد پس مدار تقویت داداش
یه عکسم از اسکوپ بزار

چهارشنبه 18 شهریور1394 - 9:50pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 89 , 90 , 91 , 92 , 93 , 94 , 95 , 96  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 62 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure