انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 11:58pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 69 , 70 , 71 , 72 , 73 , 74 , 75 ... 96  بعدی
 اى کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

هادی مگنت نوشته است:
fereidon نوشته است:
رستم جان از طرفی با صحبت های اخیر شما ، ما فانکشنی نیاز داریم که فرکانس اون از 25 ترتز تا 25.5 هرتز قابل تغییر باشه اون هم در حد صدم یا شاید هم هزارم با دیوتی سایکل پایین . اگر موج منطقه شناسایی بشه و دستگاه دقیقا با همون موج کار کنه قدرت ودقت بیشتری پیدا می کنه . آیا درسته ؟

یا حق @};- @};- @};-

فریدون عزیز خدمت شما و دوستان

open source هم هستش و میشه روش کار کرد

http://www.avr-asm-tutorial.net/avr_en/ ... en_m8.html

http://www.8051projects.net/download-d2 ... oject.html

همه آنچه را میبینی نصفشو باور کن و هیچ یک از آنچه را که میشنوی باور نکن

سه شنبه 10 شهریور1394 - 8:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هادی مگنت نوشته است:
هادی مگنت نوشته است:
fereidon نوشته است:

فریدون عزیز خدمت شما و دوستان

open source هم هستش و میشه روش کار کرد

http://www.avr-asm-tutorial.net/avr_en/ ... en_m8.html

http://www.8051projects.net/download-d2 ... oject.html

هادی جان ممنون و متشکرم ، هر دوتاشون خوبه اما برای کار ما یک تغییر کلی لازم داره . من هم که از برنامه نویسی صفرم . باید ببینیم که از دوستان کسی پیش قدم میشه .

یا حق @};- @};- @};-

چهارشنبه 11 شهریور1394 - 9:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان لطفا حاشیه نروید و سرانجام این مدار رو مشخص کنید
در مورد کارایش شکی نیست ولی منتظر اعلام نتایج دوستانی که ساختند هستم هم از نظر شعاع و هم حجم و عمق
فکر کنم تمام مطالب را گفتم و تا اعلام نتیجه کار فقط بحث اصلاح مدار دوستانی که کار نمیکند را داریم
موفق باشید

چهارشنبه 11 شهریور1394 - 9:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رستم جان از توصیه به جای شما متشکرم
منظورم پیشرفته تر کردن همین مدار در آینده نه چندان نزدیک بود .
صد البته که همین طرح وقتی پاسخ خوبی داده باید با جدیت ازش استفاده بشه

یا حق @};- @};- @};-

چهارشنبه 11 شهریور1394 - 9:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

fereidon نوشته است:
hafez نوشته است:
نه داداش دو آنتن بقلی منفی مداره و وسطی حکم مثبت مدار دارم روی دو آنتنه کار میکنم اما نمیدونم دو آنتنه جواب میده یا نه
فقط یه مشگلی که مدارم دارم برنامه دیر اجرا میشه ؟ از چی میتونه باشه ؟
در ضمن مدار باید کوجیکتر بشه تا از باکس کوچکتری هم استفاده بشه تا بازهم سبکتر بشه اما نکته اصلی پیدا کردن نقطه ثقل اصلیه باکسه که واقعا در درست کار کردم مدار سهیمه
نکته بعدی استفاده از ولوم مینیاتوری هست که کوچیکه و از ولوم معمولی سبکتر بهتر و با کیفیت تره اسم این نوع ولوم ،ولوم بیسیمی هستش

پیشنهاد می کنم از واوم های پلاستیکی استفاده کنی .
یک مطلب دیگه هم که به نظرم رسید اینه که اگر می خوای از چک استفاده کنی دیگه وصل کردن دو آنتن کناری به خط منفی کار درستی به نظر نمی آد .
به امید خدا اگه تموم شد از نتیجه تست هات ما رو بی خبر نزار

موفق باشی

یا حق @};- @};- @};-

؟؟؟؟؟؟؟

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

چهارشنبه 11 شهریور1394 - 9:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا رستم داداش لطفا بگید حالاکه با 25 هرتز ثابت داره دستگاه جواب میده خوده دستگاه میتونه بدونه انسان روی یک چهارپایه جواب بدهو
اگه اشتباه نکنم یه جای این تایپیک گفتین

چهارشنبه 11 شهریور1394 - 9:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فریدون جان جواب سوال قبلی رو بده
و اینکه مدار روی خاک واقعا به سمت فلز مورد انتخاب میره و اگه فلز انتخاب شده وجود نداشته باشه آنتن حرکت خاصی انجام نمیده توی خاک رو هنوز امتحان نکردم به خاطر شرایط نامناسب

چهارشنبه 11 شهریور1394 - 9:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محسن جان چیزی که شما میگی رو تست نکردم و فکر می کنم تجربه و علم رستم در این مورد هم بالاتر باشه ؟
اما تست هایی که من انجام دادم تست تو خاک و واقعی بود . در مورد حرکت آنتن ها جایی که فلزی نباشه ، آنتنها حرکت نمی کنه

چهارشنبه 11 شهریور1394 - 10:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hafez نوشته است:
فریدون جان جواب سوال قبلی رو بده
و اینکه مدار روی خاک واقعا به سمت فلز مورد انتخاب میره و اگه فلز انتخاب شده وجود نداشته باشه آنتن حرکت خاصی انجام نمیده توی خاک رو هنوز امتحان نکردم به خاطر شرایط نامناسب

سلام
همونطور که فریدون عزیز گفتند اگر فلز نباشد آنتن حرکت نمی کند ولی به محض حضور فلز انتن ها واکنش نشون میدن البته اگر رو مود فلز مورد نظر باشد. با این وجود داخل منزل به دلیلی که نمیدونم واکنش آنتن ها خیلی کم و در حد صفر است! ~O)
یا حق

چهارشنبه 11 شهریور1394 - 11:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hafez نوشته است:
آقا رستم داداش لطفا بگید حالاکه با 25 هرتز ثابت داره دستگاه جواب میده خوده دستگاه میتونه بدونه انسان روی یک چهارپایه جواب بدهو
اگه اشتباه نکنم یه جای این تایپیک گفتین

دوست من شما وقتی انتنها رو در دست میگیرید جدا از فرکانس پایه یک کمک کوچک هم برای حرکت انتن به سمتی که هدف است انجام میدهیدکه اگر این نیرو زیاد باشد خطا میکنید و اگر نباشد حرکتی نمیبینید مگر اینکه مقدار میدان هدف بسیار بزرگ باشد که اگر این مقدار نیروی کم برای حرکت انتنها نباشد انتنها حرکت نخواهد کرد که علت استفاده از این نیروی اولیه بحث اصطکاک انتنها و عدم رعایت زاویه مناسب است و جبران این خطاست
در حالت ثابت باید اصطکاک به صفر برسد و زوایا در سه محور صفر باشد

چهارشنبه 11 شهریور1394 - 12:03pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 69 , 70 , 71 , 72 , 73 , 74 , 75 ... 96  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f و 32 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure