انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 اردیبهشت1403 - 12:33am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69 , 70 ... 96  بعدی
 اى کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

alikhan نوشته است:
hafez نوشته است:
داداش فریدون من اگه بدونم جواب این مدار صد درصده برای باطری از خارج تغذیه باطری میدم یعنی از طریق دسته به شکلی که فیش باطری به زیر دسته بخوره و دیگر کارها که در تست اولیه واقعا جواب داده اما مشگل من این هست که اگه میشد قدرت خروجی رو با یه چوک قرمز زیاد کرد عالی میشد

البته با یه مدار دیگه این کارو کردم منظورم انتقال انرژی هست حالا شما میگی که خروجی این مدار که زحمتش رو شما کشیدین و جای تشکر داره چند ولته ؟
و اینکه اگه امکانش هست بگید جطوری از چوک استفاده کنم ؟

سلام
من ساختم و بیرون چند تست هم انجام دادم. مطمئن باشید جواب میده.
تشکر از فریدون و رستم و بقیه دوستان
یا حق

جناب علیخان اگه ممکنه بیشتر در مورد تستهاتون توضیح بدید
ممنون

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

یکشنبه 8 شهریور1394 - 9:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با عرض سلام خدمت همه دوستان
رستم جان من هم سوالی داشتم که مدتیه فکرم رو مشغول کرده . از فانکشن خود ZOOM X7 چه خبر ؟ آیا نشده که قسمت فانکشنش مهندسی معکوس بشه ؟ اگر این طور هست می تونید اطلاعاتش رو در دست رس قرار بدید ؟ اگر این قضیه امکان داشت دیگه خیلی از عزیزان در مقابل این مدار جبهه نمی گرفتن و مدام نمی گفتن این همون مدار قاسمیه و کار شما رو کوچک جلوه بدن . در حالی که فقط در قسمت فانکشن با اون مدار مشترکه .

یا حق @};- @};- @};-

یکشنبه 8 شهریور1394 - 9:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hafez نوشته است:
داداش فریدون من اگه بدونم جواب این مدار صد درصده برای باطری از خارج تغذیه باطری میدم یعنی از طریق دسته به شکلی که فیش باطری به زیر دسته بخوره و دیگر کارها که در تست اولیه واقعا جواب داده اما مشگل من این هست که اگه میشد قدرت خروجی رو با یه چوک قرمز زیاد کرد عالی میشد

البته با یه مدار دیگه این کارو کردم منظورم انتقال انرژی هست حالا شما میگی که خروجی این مدار که زحمتش رو شما کشیدین و جای تشکر داره چند ولته ؟
و اینکه اگه امکانش هست بگید جطوری از چوک استفاده کنم ؟

دوست عزیز در مورد وات خروجی مدار در دیتا شیت ROOSTAM 1 حد اکثر 30 وات و ROOSTAM 2 حد اثر 20 وات ذکر شده که در عمل حدود 20% هم کمتره . که برای یک ولتاژ خروجی بالا بهترین ترانس ، ترانسیه گه وات اون با وات خروجی مدار یکی باشه یعنی همون سایز EE65که در مدل توماسی استفاده از اون غیره ممکنه
ولی با اسراری که سما برای مدل توماسی دارید پیشنهاد می کنم اول مدار رو با مقاومتهای ایستاده طراحی کنید و بعد از ساخت ، مدل های مختلف رو تست کنید منظورم بدون ترانس با چک صوتی و غیره . در کل چیزی که شما می خوای بدون تست های مختلف و صرف وقت و حوصله به دست نمی آد .

موفق باشید

یا حق

یکشنبه 8 شهریور1394 - 9:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

reza.1286 نوشته است:
alikhan نوشته است:
hafez نوشته است:
دست بگید جطوری از چوک استفاده کنم ؟

سلام
من ساختم و بیرون چند تست هم انجام دادم. مطمئن باشید جواب میده.
تشکر از فریدون و رستم و بقیه دوستان
یا حق

جناب علیخان اگه ممکنه بیشتر در مورد تستهاتون توضیح بدید
ممنون

سلام

من دستگاه رو برای تست به بیرون از شهر بردم. چند جا دستگاه رو روشن کردم بعضی جاها که اصلا آنتن ها تکون نمی خوردند طلا گذاشتیم جواب داد از همه طرف و بارها یک واکنش رو داشتم. با چند قطعه طلا از فاصله دور تا روی نقطه رو می شد بدون دردسر دنبال کرد. با برنج هم همین تست ها رو انجام دادم که نتایج به نظر من خوب بود. روی هر مود، دستگاه فقط فلز مشخص شده را نشان می داد و جالب بود :)
یا حق

یکشنبه 8 شهریور1394 - 2:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

fereidon نوشته است:
رستم جان من هم سوالی داشتم که مدتیه فکرم رو مشغول کرده . از فانکشن خود ZOOM X7 چه خبر ؟ آیا نشده که قسمت فانکشنش مهندسی معکوس بشه ؟ اگر این طور هست می تونید اطلاعاتش رو در دست رس قرار بدید ؟ اگر این قضیه امکان داشت دیگه خیلی از عزیزان در مقابل این مدار جبهه نمی گرفتن و مدام نمی گفتن این همون مدار قاسمیه و کار شما رو کوچک جلوه بدن . در حالی که فقط در قسمت فانکشن با اون مدار مشترکه .

یا حق @};- @};- @};-

با سلام
فریدون عزیز متاسفانه به هیچ عنوان قابل کپی برداری نیست در چند صدم ثانیه با یک اورکلاک خارجی که هنوز نفهمیدم از کجا کنترل میکنه نمونه میگیره
اگر مورد خاصی مشخص شد (مثل همین که متوجه شدم این دستگاه با کنترل هارمونیک عمق و حجم زنی میکنه ) که یک مدار کنترل تن معرفی کردیم و اینکه 2 موج باید همزمان ارسال بشن یا ترکیبی یا هم دامنه که مدار اقای قاسمی رو به عنوان بیس کار اعلام کردیم )حتما اعلام میکنیم
و اونایی که جبهه گرفتن ایا فکر کردید که دلیل جبهه گرفتنشون چیه
یا موضوع رو متوجه نمیشن و 2 تا خط میخونن و پروفسور میشن و میخوان چیزی بگن و میخوان خودی نشون بدن که فعلا همین دستگاه هم براشون زیاده ZOOM7X که جای خودشو داره
ویا با ساخت این دستگاه توسط دوستان کار و کاسبیشون بهم میخوره که این قشر حق دارن که خودشونو بالا پایین بزنن
همینجا اعلام میکنم این مدار محصول زحمت جناب قاسمی (برای استفاده از مدارشون به دلیل استفاده کردن از موج درست ) که فقط یک اشتباه داشت و این بوده که به اشتباه این موج رو به زمین میفرستاد و اقا فریدون بابت مدار کنترل تن و امپیلی و یک ایده کوچک از من حقیر بوده حالا اگر هر کسی با این موضوع مشکل داره خواهشن دیگه اینجا نیاد مگر نه .........

یکشنبه 8 شهریور1394 - 5:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rostam نوشته است:
fereidon نوشته است:

یا حق @};- @};- @};-

با سلام
فریدون عزیز متاسفانه به هیچ عنوان قابل کپی برداری نیست در چند صدم ثانیه با یک اورکلاک خارجی که هنوز نفهمیدم از کجا کنترل میکنه نمونه میگیره
اگر مورد خاصی مشخص شد (مثل همین که متوجه شدم این دستگاه با کنترل هارمونیک عمق و حجم زنی میکنه ) که یک مدار کنترل تن معرفی کردیم و اینکه 2 موج باید همزمان ارسال بشن یا ترکیبی یا هم دامنه که مدار اقای قاسمی رو به عنوان بیس کار اعلام کردیم )حتما اعلام میکنیم
و اونایی که جبهه گرفتن ایا فکر کردید که دلیل جبهه گرفتنشون چیه
یا موضوع رو متوجه نمیشن و 2 تا خط میخونن و پروفسور میشن و میخوان چیزی بگن و میخوان خودی نشون بدن که فعلا همین دستگاه هم براشون زیاده ZOOM7X که جای خودشو داره
ویا با ساخت این دستگاه توسط دوستان کار و کاسبیشون بهم میخوره که این قشر حق دارن که خودشونو بالا پایین بزنن
همینجا اعلام میکنم این مدار محصول زحمت جناب قاسمی (برای استفاده از مدارشون به دلیل استفاده کردن از موج درست ) که فقط یک اشتباه داشت و این بوده که به اشتباه این موج رو به زمین میفرستاد و اقا فریدون بابت مدار کنترل تن و امپیلی و یک ایده کوچک از من حقیر بوده حالا اگر هر کسی با این موضوع مشکل داره خواهشن دیگه اینجا نیاد مگر نه .........

رستم جان بی نهایت سپاسگزارم
مثل یک انسان کم حرف که فقط کلام های مفید ازش شنیده میشه تمامی تمام پست هایی که تو این انجمن داشتی زیبا و مفیده :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

برات آرزوی موفقیت می کنم

یا حق @};- @};- @};-

یکشنبه 8 شهریور1394 - 8:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من چند روزه ساختم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

یکشنبه 8 شهریور1394 - 9:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تقدیم دوستان

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 8 شهریور1394 - 10:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد رستم و فریدون عزیز من برای کسی تا الان که از خدا عمر گرفتم جبهه نگرفتم تاز از شما دو عزیز هم تشکر میکنم بابت ارائه این مدار فقط اگه امکان داره بگید چطور میتونم از یک چوک در خروجی استفاده کنم از این چوک قرمزها که اندازه بند انگشته چندتا تو ابزارهام دارم واقعیتش تا الان از چوک استفاده نکردم

یکشنبه 8 شهریور1394 - 10:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hafez نوشته است:
استاد رستم و فریدون عزیز من برای کسی تا الان که از خدا عمر گرفتم جبهه نگرفتم تاز از شما دو عزیز هم تشکر میکنم بابت ارائه این مدار فقط اگه امکان داره بگید چطور میتونم از یک چوک در خروجی استفاده کنم از این چوک قرمزها که اندازه بند انگشته چندتا تو ابزارهام دارم واقعیتش تا الان از چوک استفاده نکردم

با سلام
دوست من منظور شما نیستید شما از دوستان خوب ما هستید
با اهمتر سر چوکها رو اندازه بگیرید یک طرف در حدود 3 تا 4 اهم و یک طرف از 200 تا 400 اهم (بستگی به نوع چک ) اونطرفی که اهم پایین داره رو به خروجی امپیلی و طرفی که اهم بالا داره رو به انتنها وصل کنید
مطمعن باشید جواب میده فقط موقع کالیبره باید با شرایط جدید کالیبره کنید
موفق باشید

یکشنبه 8 شهریور1394 - 11:40pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69 , 70 ... 96  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 64 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure