انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 11:48am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 63 , 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69 ... 96  بعدی
 اى کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hafez نوشته است:
یه فیبر کوچولو برای دوستان

دوست عزیز به شما هم تبریک عرض می کنم و از زحماتتون سپاسگزارم
پیشنهاد من برای شما که می خواهید مدار رو با مدل توماسی بسازید اینه که سعی کنید مقاومت هارو به صورت ایستاده طراحی کنید تا باز هم مدار فضای کمتری اشغال کنه و اما این که من در مورد توماسی اقدامی انجام نمیدم اینه که مصرف باطری این طرح مقداری بالاست و در مدل توماسی نمی توان از باطری سنگین استفاده کرد حالا نمی دونم شما این مشکلو چه طور حل می کنید .
ما رو هم از پیشرفت کارت بی اطلاع نزار

یا حق @};- @};- @};-

جمعه 6 شهریور1394 - 4:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داداش فریدون من اگه بدونم جواب این مدار صد درصده برای باطری از خارج تغذیه باطری میدم یعنی از طریق دسته به شکلی که فیش باطری به زیر دسته بخوره و دیگر کارها که در تست اولیه واقعا جواب داده اما مشگل من این هست که اگه میشد قدرت خروجی رو با یه چوک قرمز زیاد کرد عالی میشد

البته با یه مدار دیگه این کارو کردم منظورم انتقال انرژی هست حالا شما میگی که خروجی این مدار که زحمتش رو شما کشیدین و جای تشکر داره چند ولته ؟
و اینکه اگه امکانش هست بگید جطوری از چوک استفاده کنم ؟

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

جمعه 6 شهریور1394 - 5:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
hafez نوشته است:
به نظر شما این مسیر تا باکس دوم ایجاد نویز نمیکنه

سلام دوست گرامی به نظر بنده اگه ترانس و آنتن به یک باکس کوچکتر منتقل بشه دور از میکرو بهتر هم هستش البته به شرط اینکه از سیم هایی بدون نویز و همچنین فیش خوب برای اتصال استفاده شود \M/

جمعه 6 شهریور1394 - 8:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hafez نوشته است:
داداش فریدون من اگه بدونم جواب این مدار صد درصده برای باطری از خارج تغذیه باطری میدم یعنی از طریق دسته به شکلی که فیش باطری به زیر دسته بخوره و دیگر کارها که در تست اولیه واقعا جواب داده اما مشگل من این هست که اگه میشد قدرت خروجی رو با یه چوک قرمز زیاد کرد عالی میشد

البته با یه مدار دیگه این کارو کردم منظورم انتقال انرژی هست حالا شما میگی که خروجی این مدار که زحمتش رو شما کشیدین و جای تشکر داره چند ولته ؟

سلام
من ساختم و بیرون چند تست هم انجام دادم. مطمئن باشید جواب میده.
تشکر از فریدون و رستم و بقیه دوستان
یا حق

شنبه 6 شهریور1394 - 1:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

alikhan نوشته است:
hafez نوشته است:

سلام
من ساختم و بیرون چند تست هم انجام دادم. مطمئن باشید جواب میده.
تشکر از فریدون و رستم و بقیه دوستان
یا حق

موفق باشید دوست من

شنبه 6 شهریور1394 - 1:35am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
استاد رستم من یه سوال پرسیدم جواب ندادید امیدوارم اینودیگه جواب بدید
ما اگه بخواهیم یک فانکشن دیگه بجای این mfd ونصل کنیم جواب میده یا نه ؟ یعنی یک مدار دیگه رو به تقویت کننده و مدار باس و تربل وصل کنیم چون اکثر دوستان دنبال خلاء زن هم میگیردن و با این مدار نمیشه خلاء یابی کرد .
مثل هم فانکشن دیجیتال تو انجمن

شنبه 7 شهریور1394 - 2:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamid f نوشته است:
سلام
ما اگه بخواهیم یک فانکشن دیگه بجای این mfd ونصل کنیم جواب میده یا نه ؟ یعنی یک مدار دیگه رو به تقویت کننده و مدار باس و تربل وصل کنیم چون اکثر دوستان دنبال خلاء زن هم میگیردن و با این مدار نمیشه خلاء یابی کرد .

با سلام
دوست من پرسیدید که چرا سوالتون رو جواب ندادم چون من از اول تایپیک دارم قصه لیلی و مجنون رو تعریف میکنم و شما یکدفعه میاید میگید لیلی زن بود یا مرد
دوست من اگر تایپیکهارو خونده باشید خدمتون عرض کردم که ردیاب با یک موج خطا داره شما باید موجتون رو سوار بر موج پایه کنید حالا کدوم فانکشن هر دو موج رو با هم میتونه بفرسته من تو تایپیکها ندیدم اگر مداری مدنظرتون است بفرمایید برسی میکنیم
بله شما میتونید از یک فانکشن 2 کاتاله و یک میکسر استفاده کنید به این صورت که در یک کانال 25 هرتز و در کانال دیگه فرکانس مورد نظر رو دقیق با اسکوپ سوار هم کنید و بعد مدار کنترل تن و بعد امپیلی و اگر نیاز بود ترانس افزاینده بزارید
موفق باشی دوست من

شنبه 7 شهریور1394 - 4:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
ﻣﻐﺰﻫﺎﯼ ﺑﺰﺭﮒ ﺩﺭ ﺧﺼﻮﺹ ﺍﯾﺪﻩ ﻫﺎ ﺻﺤﺒﺖ ﻣﯽ
ﮐﻨﻨﺪ،ﻣﻐﺰﻫﺎﯼ ﻣﺘﻮﺳﻂ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺣﻮﺍﺩﺙ ﺑﺤﺚ
ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ،ﻣﻐﺰﻫﺎﯼ ﮐﻮﭼﮏ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺤﺚ
ﻣﯽ ﮐﻨﻨ

قسمت !

شنبه 7 شهریور1394 - 5:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال

rostam نوشته است:
hamid f نوشته است:
سلام

با سلام
دوست من پرسیدید که چرا سوالتون رو جواب ندادم چون من از اول تایپیک دارم قصه لیلی و مجنون رو تعریف میکنم و شما یکدفعه میاید میگید لیلی زن بود یا مرد
دوست من اگر تایپیکهارو خونده باشید خدمتون عرض کردم که ردیاب با یک موج خطا داره شما باید موجتون رو سوار بر موج پایه کنید حالا کدوم فانکشن هر دو موج رو با هم میتونه بفرسته من تو تایپیکها ندیدم اگر مداری مدنظرتون است بفرمایید برسی میکنیم
بله شما میتونید از یک فانکشن 2 کاتاله و یک میکسر استفاده کنید به این صورت که در یک کانال 25 هرتز و در کانال دیگه فرکانس مورد نظر رو دقیق با اسکوپ سوار هم کنید و بعد مدار کنترل تن و بعد امپیلی و اگر نیاز بود ترانس افزاینده بزارید
موفق باشی دوست من

استاد خوب ما نمیدونیم چکار کنیم بجز پرسیدن که کاری از دستمون بر نمیاد.
:(

شنبه 7 شهریور1394 - 11:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamid f نوشته است:
rostam نوشته است:
hamid f نوشته است:
سلام

با سلام
موفق باشی دوست من

استاد خوب ما نمیدونیم چکار کنیم بجز پرسیدن که کاری از دستمون بر نمیاد.
:(

دوست من یک بار از اول تایپیک رو مطالعه کنید مطمعن باشید هم متوجه میشوید و هم میتونید به بقیه هم کمک کنید

شنبه 7 شهریور1394 - 11:41pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 63 , 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69 ... 96  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: FX5 و 36 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure