انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 4:27am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 62 , 63 , 64 , 65 , 66 , 67 , 68 ... 96  بعدی
 اى کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

hafez نوشته است:
یه فیبر کوچولو برای دوستان

دوست عزیز خسته نباشید اگه امکانش هست فایلهای کامل رو برای دانلود بزار خیلی ممنون

پنج شنبه 5 شهریور1394 - 11:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

johnlewis نوشته است:
hafez نوشته است:

دوست عزیز خسته نباشید اگه امکانش هست فایلهای کامل رو برای دانلود بزار خیلی ممنون

فیبر همون فیبر فریدونه فقط من کمی فاصله ها رو کم کردم و فیبر رو کوچیکتر کردم

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

پنج شنبه 5 شهریور1394 - 6:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال

hafez نوشته است:
johnlewis نوشته است:
hafez نوشته است:

فیبر همون فیبر فریدونه فقط من کمی فاصله ها رو کم کردم و فیبر رو کوچیکتر کردم

بله خیلی ممنون اما کاش به پی دی اف تبدیل میکردین چون مجبورم فایل رو از طریق فتوشاپ پرینت بگیرم و متاسفانه کیفیتش خیلی بد در میاد

پنج شنبه 5 شهریور1394 - 6:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله خیلی ممنون اما کاش به پی دی اف تبدیل میکردین چون مجبورم فایل رو از طریق فتوشاپ پرینت بگیرم و متاسفانه کیفیتش خیلی بد در میاد

درود به دوستان
فایل pdf برای pcb
پیروز باشید @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 5 شهریور1394 - 6:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

kurosh نوشته است:

درود به دوستان
فایل pdf برای pcb
پیروز باشید @};-

خیلی ممنون دوست عزیز
ولی این خیلی بزرگ پرینت میشه

پنج شنبه 5 شهریور1394 - 7:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بیا داداش

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

جمعه 5 شهریور1394 - 12:47am
کاربر فعال
کاربر فعال

hafez نوشته است:
بیا داداش

ممنونم داداش

جمعه 5 شهریور1394 - 1:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد رستم توی مدارات سایت کدوم رو برای مود فرکانس ازاد برای این طرح پیشنهاد میدید؟

جمعه 6 شهریور1394 - 2:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

signal نوشته است:
با سلام به دوستان مخصوصا آقا رستم عزیز @};-
یه سوالی ذهن منو خیلی مشغول کرده اونم اینه که این همه آیسی آمپلی های با کیفیت و خوب و جدید هست
چرا تو این مدارات زوم شده به tda2003و 2005 مال 20 سال پیش که تقویت کننده سطح پایینی هست . فقط مزیتی که داره تا حدودی
در مقابل اتصال کوتاه لحظه ای مقاومه ، در صورتی که الان آسی های hi fi خوبی با قیمت مناسب تو بازار هست .
آیا دلیل خاصی داره؟ :-? من خودم با ردیاب مبایلی کار میکنم ، تجربم زیاد نیست ولی راضیم .
خیلی دلم میخاد این ردیابو بسازم ولی ایسی tda تو ذوقم میزنه . از اونجا که من با خیلی از این ایسی های صوتی 10 - 15 سال پیش خیلی سرو کله زدم و کاملا میدونم کیفیتش در چه حدی هست میگم .تا نظر دوستان چی باشه .... :-H

دوستان عزیز سلام علیکم
دوست عزیز از این که در این گونه موارد اقدام به برسی کردید چای تشکر و قدر دانی داره اما طبق یرسی هایی که بنده انجام دادم اکثر آی سی های hi fi دارای ولتاژ متقارن هستن یا این که ولتاژ اونها بالاست که تامین منبع تغذیه اونا کار مشکلیه tda2003و 2005 رو به این خاطر انتخاب کردیم که :
1 - در بازار ایران به وفور یافت میشه به شکلی که در هر جای ایران میشه تهیه کرد
2 - با ولتاژ 12 کار می کنه و نیازی به مدار متقارن نداره
3 - در برابر اتصال کوتاه مقاوم تره ( کار بران ردیاب می دانن که بر خورد اتفاقی آنتنها با هم همیشه پیش می آد )
4 - قیمت پایین
با این حال از شما تشکر می کنیم و خواهش می کنیم به دنبال یک آی سی با مزیت های بالا و اگر شد با مزیت های بیشتر بگردید

با تشکر

یا حق @};- @};- @};-

جمعه 6 شهریور1394 - 4:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza68 نوشته است:
سلام
مدار رستم 2
تقدیم به استاد جاوید عزیز

آقا رضا دوست عزیز تبریک به شما
شما نسبت به من و حتی خیلی از دوستان دیگه در ساخت این مدار پیشی گرفتید که جای خوشحالی داره . برای شما زحتی داشتم . یکی از عزیزان در پیغام خصوصی از نحوه کارکرد 4017 از من سوال کرده بود. البته رستم جان زحمت کشیدن و برای این موضوع چند صفحه قبل فیلمی هم آپ کردن با این حال شما از نحوه کار با این آی سی و نحوه ریست برای دوستان توضیح جامعی بدین . از زحماتتون بی نهایت سپاسگزارم

یا حق @};- @};- @};-

جمعه 6 شهریور1394 - 4:19pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 62 , 63 , 64 , 65 , 66 , 67 , 68 ... 96  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 35 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure