انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 12:27pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 96  بعدی
 اى کاش ... 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

talar عزیز قسمت اول سوال شما رو باید جناب رستم پاسخ بدن که ظاهرا قسمتیش رو قبلا توضیح دادن. البته در خصوص اون ردیاب خاص فکر کنم توضیح من واضح بود! 25 پالس در ثانیه و طول هر پالس معادل طول موج یک سیکل از فرکانس ردیابی هدف مورد نظر! روی این عبارت فکر کنین اگر کمی آشنایی با بحث امواج داشته باشین متوجه خواهید شد.
در مورد ردیاب 35 هم بنده از قسمتهای منفی و صفر موج برای محاسبه وزن استفاده کردم که توضیح بیشتر از این هم نمیتونم بدم چون تکنیکی هست که صرفا توسط بنده در دنیای ردیابی استفاده شده و صرفنظر از خوب یا بد بودن یا هر انتقادی که دوستان بخوان نسبت بهش داشته باشن چیزی هست که جواب داده و تمایل به توضیح بیشتر هم ندارم. بهرحال بحث ردیاب 35 از این مبحث جداست.

شنبه 29 فروردین1394 - 9:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خدمت همه دوستان حاضر در این انجمن سلام علیکم
به امید خدا طرح اولیه PCB اعیده آقا رستم آماده شد
تقدیم به همه دوستان
امیدوارم دوستان با توجه کامل اشکالات کار را بگویند تا با کمک هم کار را به اتمام برسانیم

با آرزوی موفقیت

یا حق @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 30 فروردین1394 - 3:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منتظر نتايج شما هستيم .

یکشنبه 30 فروردین1394 - 3:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مرسى فريدون جان فقط جانمايى و شماره قطعات رو هم بزار تا بيشتر متوجه بشيم و واسه ساخت مشگلی نباشه

خدايا مددی کن

یکشنبه 30 فروردین1394 - 3:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان متشکرم بقیه کار داره انجام میشه فقط باید رستم چند تا راهنمایی بکنه تا PCB نهایی رم آماده کنم

یکشنبه 30 فروردین1394 - 4:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

غضنفر جان از کوچکی مدار راضی هستی

یکشنبه 30 فروردین1394 - 4:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
fereidon نوشته است:

لایک داره :ymhug:

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

یکشنبه 30 فروردین1394 - 4:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

fereidon نوشته است:

آره داداش عاليه ،ولی واسه من سوال شده شما دوستان که به الکترونيک زياد وارد هستيد چرا مثلا کارى نميکنيد که وقتی آنتن ها به سمت هدف چرخيد يه صدای کوچولو هم دستگاه از خودش در وکنه ؟
در هرصورت دم همه گرم هم شما هم رستم و هم بقيه دوستان

خدايا مددی کن

یکشنبه 30 فروردین1394 - 4:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز غضنفر جان چیزی که شما می خواهی مسئله ردیاب رو زیر سوال میبره و کلا با آنتن نمیشه این کارو کرد در دستگاههای دیکه هم با سنسورهای خاصی شبیه این کار انجام میشه مثل بیونیک 01 که از دو سنسور استفاده کرده که هر کدوم 4500 دلار پولشه بنابراین اکر شما این دستگاه رو آمادشو بخری به صرفه تره
موفق باشی

یا حق

یکشنبه 30 فروردین1394 - 5:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلامی دوباره حضور دوستان
رستم جان فایل PCB به این شکل طرح ریزی شد لطفا با دقت برسی کن و اشکلات آن را به من بگو
1 با حذف آن سه قطعه که گفته بودی قسمت 12 ولت ژنراتور پالس را هم حذف کردم و همینطور قطعات مربوط به آن
2 از آنجایی که تغذیه مدار تن ( پری آمپلی ) با سه ورودی مثبت ، صفر و منفی بود من برای تبدیل آن به دو ورودی مثبت ومنفی ، شاستی های مدار را به هم متصل کردم وآنها را به منفی مدار وصل کردم مانند شکل زیر

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 30 فروردین1394 - 5:19pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 96  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 64 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure