انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 3:32pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 ... 96  بعدی
 اى کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mrmr16 نوشته است:
فریدون جان این عکس هایی که گذاشتید روی ال سی دی نوشته mfd
و تا جایی که من می دونم این نوع مدارات با دو پراپ به زمین وصل میشن .
و مدار دیگه ای هم به دسته وصل میشه .
نمیدونم این ردیاب هم مثل همون ردیاب قاسمی هست یا اینکه مدار تنها به دسته ها وصل میشه
لطف می کنی توضیح بدی .
ممنون

دوست گرامی این پغام روی LCD مال زمان روشن شدن قسمت فانکشنه و همون طور که گفتم فقط از قسمت فانکشن اون LRL برای قسمت فانکشن مدار ZOOM 7 استفاده شده واین هم به خاطر خروجی خوب اون فانکشنه شما اگر دوست ندارید از فانکشنهای دیگه ای هم میتونید استفاده کنید اما اطمینان دارم نتیچه به این خوبی خیلی کم پیدا میشه چون اکثر فرکانس هایی رو که به خورد ما دادن سر کاریه .
چند صفحه قبل یکی نوشته ما آرزو به دل موندیم این آنتن یه تکونی بخوره . یا این که مینویسن سما باید خیلی با ردیاب کار کنین تا بتونین تکون آنتن رو ببینین . در حالی که این مدار با تمام مدار هایی که قبلا دیدید فرق داره با این مدار آماتور ها هم میتونن به خوبی کار کنن . یعنی اون مدار ها فقط جنبه سر گرمی داره و فرکانسشون برای این کار مناسب نیست
هر فرکانس مناسب فقط با یک دیوتی سایکل مخصوص یون هارو تحریک می کنه

یکشنبه 28 تیر1394 - 2:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
fereidon نوشته است:
mrmr16 نوشته است:
فریدون جان این عکس هایی که گذاشتید روی ال سی دی نوشته mfd
و تا جایی که من می دونم این نوع مدارات با دو پراپ به زمین وصل میشن .
و مدار دیگه ای هم به دسته وصل میشه .
نمیدونم این ردیاب هم مثل همون ردیاب قاسمی هست یا اینکه مدار تنها به دسته ها وصل میشه
لطف می کنی توضیح بدی .
ممنون

دوست گرامی این پغام روی LCD مال زمان روشن شدن قسمت فانکشنه و همون طور که گفتم فقط از قسمت فانکشن اون LRL برای قسمت فانکشن مدار ZOOM 7 استفاده شده واین هم به خاطر خروجی خوب اون فانکشنه شما اگر دوست ندارید از فانکشنهای دیگه ای هم میتونید استفاده کنید اما اطمینان دارم نتیچه به این خوبی خیلی کم پیدا میشه چون اکثر فرکانس هایی رو که به خورد ما دادن سر کاریه .
چند صفحه قبل یکی نوشته ما آرزو به دل موندیم این آنتن یه تکونی بخوره . یا این که مینویسن سما باید خیلی با ردیاب کار کنین تا بتونین تکون آنتن رو ببینین . در حالی که این مدار با تمام مدار هایی که قبلا دیدید فرق داره با این مدار آماتور ها هم میتونن به خوبی کار کنن . یعنی اون مدار ها فقط جنبه سر گرمی داره و فرکانسشون برای این کار مناسب نیست
هر فرکانس مناسب فقط با یک دیوتی سایکل مخصوص یون هارو تحریک می کنه

احسنت بر شما دوست من @};-

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

یکشنبه 28 تیر1394 - 2:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان اطلاعات ساختش کجاست؟

یکشنبه 28 تیر1394 - 3:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آیا میشه این مدار رو توماسی ساختتتت

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

یکشنبه 28 تیر1394 - 4:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shakib نوشته است:

دوست عزیز صفحه 12

یکشنبه 28 تیر1394 - 5:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
fereidon نوشته است:
shakib نوشته است:

دوست عزیز صفحه 12

سلام
یعنی فقط همون فایل صفحه 12 رو بسازیم تمومه. دیگه مداری نداره؟!

یکشنبه 28 تیر1394 - 5:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
سلام اینم فیوز بیت برای نرم افزارeXtreme Burner - AVRو فایل هگز

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

یکشنبه 28 تیر1394 - 8:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

fereidon نوشته است:
shakib نوشته است:

دوست عزیز صفحه 12

سلام

ولوم های p3-p4-p5 کاربردشون چیه؟
بالای رگولاتور u2 یه خازن هست. مقدارش چنده؟
خروجی مدار به ترانسفورماتور می رود؟
آیا ترانس های کوچک با هسته فریت هم قابل استفاده اند. (مثل آنهایی که در مدار اولیه معرفی شده اند)

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
یا حق

یکشنبه 28 تیر1394 - 8:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز P3 کار حجم گیری P4 عمق و P5 برای برد دستگاه طراحی شده اون خازن کوچک بالای U2هم 100N هستش و خروجی هم به یک ترانس با هسته فریت EE55 یا EE65 باید باشه با نسبت سیم پیچ 1 به 100 تا 1 به 300 اگر مقدور نبود یک ترانس 220 ولت به 3 ولت قسمت 3 ولت به خروجی مدار وقسمت 220 ولت به آنتن ها وصل بشه

یکشنبه 28 تیر1394 - 9:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان عزیز سلام و درود بر شما
یکی از عزیزان دو تا سئوال به صورت خصوصی پرسیده بود که فکر می کنم بهتره عمومی جواب داده بشه
سلام
استاد عزیز 2 سوال دارم
این مدار مال مهدی قاسمی است؟؟؟
الان تغییرات داده شده؟؟؟
این قویتره یا فانکشن دیجیتال؟؟؟
ممنون
اما پاسخ این عزیز و سایر عزیزان
دوست گرامی قسمتی از این مدار ، از مداره xspoofer 3.2 استفاده شده که مهدی قاسمی هم از همون استفاده کرده و بقیه مدار از مدار ZOOM7 گرفته شده که این کار رو برادر رستم زحمتش رو کشیدن مدار مهدی قاسمی اشکالاتی داره . از جمله ضعف در مناطق کوهستانی و نداشتن جستجوی مناسب برای اهداف عمقیه اما با ترکیب این مدار با ZOOM7 این مشکل کاملا حل شده
اما در مورد فانکشن دیجیتال ، فانکشن دیجیتال یک تولید کننده موجه و به تنهایی ازش کاری بر نمیاد
اما در مورد قدرت این مدار یک مثال جالب این دستگاه رو یک ماه پیش یکی از دوستان از من امانت گرفت در حالی که اولین بار بود یک ردیاب رو از نزدیک می دید . جالب اینجاست که اون فقط با مختصری توضیحات تونسته بود باهاش کار کنه حالا شما اینو با دستگاههای دیگه مقایسه کنید که حتی حرفه ای ها هم با اونا مشکل دارن
دست رستم واقعا درد نکنه

یکشنبه 28 تیر1394 - 9:37pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 ... 96  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure