انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 17 اردیبهشت1403 - 12:14am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 96  بعدی
 اى کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
دوستان مدار اول ردیاب دیجیتال فایل هگز داره تنظیم فیوزبیتش چی ؟

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

یکشنبه 23 خرداد1394 - 12:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا فريدون از شما خواهش کردم عکسی از مدار يافيلمی ارائه بدی و نتايج تستها در محيط واقعی برامون توضيح بدين

خدايا مددی کن

یکشنبه 24 خرداد1394 - 5:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من بيشتر قطعاپ رو دارم اما به خاطر مشغله زياد نتونستم بسازمش اما ميسازمش سر فرصت فقط نتايج شما هم برام مهمه

خدايا مددی کن

یکشنبه 24 خرداد1394 - 5:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
غضنفر نوشته است:
من بيشتر قطعاپ رو دارم اما به خاطر مشغله زياد نتونستم بسازمش اما ميسازمش سر فرصت فقط نتايج شما هم برام مهمه

سلام آقا غضنفر عزیز من ردیاب آقا مهدی را دوسال پیش ساختم مدارش فوق العاده بود یک انگشتر 1 گرمی را از 30 متری یا بیشتر می گیره البته خیلی خوبه ووقت زیادی از من و رفقیم گرفت ردیابیش عالی ولی فکر کنم توی نفطه زنی کمی ضعیف است تازه تونل و چاله را هم خیلی خوب می زد اگه وقتی شد و چند تا عکس خوب ازش پیدا کردم برات می زارم شاید بدردت بخورد .البته الان دست رفیقمه
اینم بگم چند جا را بکمک دوستم اپراتوری که کردیم یکی از دوستان می گفت که یک بنده خدایی که دستگاه تصویری داشت با کمی تفاوت هم همان اطلاعات را بهش داده بود :YMPEACE:

یکشنبه 24 خرداد1394 - 8:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

orginal نوشته است:
غضنفر نوشته است:

سلام آقا غضنفر عزیز من ردیاب آقا مهدی را دوسال پیش ساختم مدارش فوق العاده بود یک انگشتر 1 گرمی را از 30 متری یا بیشتر می گیره البته خیلی خوبه ووقت زیادی از من و رفقیم گرفت ردیابیش عالی ولی فکر کنم توی نفطه زنی کمی ضعیف است تازه تونل و چاله را هم خیلی خوب می زد اگه وقتی شد و چند تا عکس خوب ازش پیدا کردم برات می زارم شاید بدردت بخورد .البته الان دست رفیقمه
اینم بگم چند جا را بکمک دوستم اپراتوری که کردیم یکی از دوستان می گفت که یک بنده خدایی که دستگاه تصویری داشت با کمی تفاوت هم همان اطلاعات را بهش داده بود :YMPEACE:

دمت گرم اما چون آقا رستم اين مدارو تغيير دادن ميخوام دقيقا از مدار و کارکردش توسط آقا فريدون چند عکس و فيلم داشته باشم تا بعد

خدايا مددی کن

یکشنبه 24 خرداد1394 - 9:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ای کاش .....

خدايا مددی کن

دوشنبه 25 خرداد1394 - 12:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
میکرو ردیاب avrهست تنظیم فیوزبیت نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

دوشنبه 25 خرداد1394 - 12:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
میبینم که این تایپیک هم قبرستون شد :-? :-? :-?
چیزهایی رو بهتون گفتم که هیچ کس این کارو نمیکرد =(( تمامی فایلهای ارسالیمو پاک کردم :-s از مدیریت تقاضا دارم تایپیکهای مربوط به من رو حذف کنن ^:)^
موفق باشید :-H

یکشنبه 7 تیر1394 - 11:13pm
مدیر کل
مدیر کل

رستم جان بنده به نوبه خودم از شما تشکر میکنم. حالا دوستان اگر استفاده لازم رو نبردن یا از کم بصیرتی خودشون بوده و یا شاید واقعا بدردشون نخورده باشه! من فکر نمیکنم باید توقع داشته باشیم که حتما هر کاری میکنیم همه استقبال کنن. استقبال عمومی در هر زمینه ای بستگی به خیلی چیزها داره. بهرحال بنظر من این تاپیک هم در نوع خودش تاپیک مفیدی بوده و اطلاعات خوبی درش ارائه شده و واقعا معنی نداره که بخوایم حذفش کنیم.

دوشنبه 7 تیر1394 - 12:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
رستم جان بنده به نوبه خودم از شما تشکر میکنم. حالا دوستان اگر استفاده لازم رو نبردن یا از کم بصیرتی خودشون بوده و یا شاید واقعا بدردشون نخورده باشه! من فکر نمیکنم باید توقع داشته باشیم که حتما هر کاری میکنیم همه استقبال کنن. استقبال عمومی در هر زمینه ای بستگی به خیلی چیزها داره. بهرحال بنظر من این تاپیک هم در نوع خودش تاپیک مفیدی بوده و اطلاعات خوبی درش ارائه شده و واقعا معنی نداره که بخوایم حذفش کنیم.

خدا به هر دو بزرگوار سلامتی و عمر با عزت بده @};-

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

دوشنبه 8 تیر1394 - 11:03am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 96  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: ali.h , jafar1151 و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure