انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 6:37pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 ... 96  بعدی
 اى کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

fereidon نوشته است:
با عرض سلام خدمت دوستان
رستم جان در مورد برگشت گزینه ها با همان کلید فکری به نظرم رسید تو شبیه سازی هم جواب داده نظرت جیه ؟

آقا فريدون بلاخره با ردياب به کجا رسيدين آيا جواب خوبی دادن ؟
لطفا نتايج تستها رو بيان کنيد

خدايا مددی کن

چهارشنبه 13 خرداد1394 - 9:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز من به تازگی تعدادی تست و آزمایش گرفتم که بعضی از اونا رضایت بخش و بعضی دیگه مورد تایید نبود از اونجایی که نمی خوام مدیون کسی بشم تا تست بعدی به من کمی فرصت بدید .
یک سوال هم از آقا رستم داشتم که جوابش خیلی مهم و گره گشاست . دوست عزیز آقا رستم در مورد حذف املاح و رگه های معدنی شما چطور عمل می کنی ؟

یا حق @};- @};- @};-

پنج شنبه 14 خرداد1394 - 3:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دمت گرم داداش از مدارت هم يه عکس کوچولو بزار
مرسی

خدايا مددی کن

جمعه 15 خرداد1394 - 8:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
سلام به همه ی دوستان به نظر من مدار آقا مهدی رااگه بسازیم خیلی خوبه فقط مشکلش برد کوچکش است که ورژن اولش فوق العاده پر مصرف بود اصلاحیه اش خیلی قوی تره از لحاظ شوک و... که اگه یکی از دوستان روی برد کوچکش بتونه کار کنه به طوری که بدون ژنراتور خوب کار کنه و بااستفاده از ژنراتور که عالی بشه موفقیت صد در صدی میاره مطمئن باشید توی ردیابی که خیلی خوبه ولی توی نقطه زنی کمی خطا داره به طوری که من چند جا را باهش زدم هر اطلاعاتی که به یکی از دوستان می دادم اون دوستمان می گفت که یکی دیگه از دوستاش که دستگاه تصویری داشته همان اطلاعات را با تفاوت خیلی کم بهش قبلا داده
برای سلکتورش هم دوستان نگران نویز نباشند یک مدل 12 حالته وجود داره که بدنه اش پلاستیکیه و خیلی هم خوب جواب می ده
البته خود من یک ردیاب خیلی خوب را قبلا دست یک آدم خیلی عوضی دیده بودم که ژنراتورش یک پراپ ییشتر نداشت lcd نداشت ولی برد کوچکش چنان قوی بوده که بدون ژنراتورش خوب کار می کرد بطوری که یکی از آنتن هاش مسیر را نشان می داده و آنتن دیگش مثل فرفره می چرخیده وبا توجه به تعداد چرخشش وشکی که آنتنش میده فاصله وعمق وحتی وزن تقریبی بار را می داده دستگاه فوق العاده ای بوده وخیلی ناراحتم که تا حالا نتونستم مدارش را پیدا کنم
اینم میدونم که توی یکی از دسته هاش فکر کنم یارو طلا گذاشته بود

جمعه 15 خرداد1394 - 7:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

orginal نوشته است:
سلام به همه ی دوستان به نظر من مدار آقا مهدی رااگه بسازیم خیلی خوبه فقط مشکلش برد کوچکش است که ورژن اولش فوق العاده پر مصرف بود اصلاحیه اش خیلی قوی تره از لحاظ شوک و... که اگه یکی از دوستان روی برد کوچکش بتونه کار کنه به طوری که بدون ژنراتور خوب کار کنه و بااستفاده از ژنراتور که عالی بشه موفقیت صد در صدی میاره مطمئن باشید توی ردیابی که خیلی خوبه ولی توی نقطه زنی کمی خطا داره به طوری که من چند جا را باهش زدم هر اطلاعاتی که به یکی از دوستان می دادم اون دوستمان می گفت که یکی دیگه از دوستاش که دستگاه تصویری داشته همان اطلاعات را با تفاوت خیلی کم بهش قبلا داده
برای سلکتورش هم دوستان نگران نویز نباشند یک مدل 12 حالته وجود داره که بدنه اش پلاستیکیه و خیلی هم خوب جواب می ده
البته خود من یک ردیاب خیلی خوب را قبلا دست یک آدم خیلی عوضی دیده بودم که ژنراتورش یک پراپ ییشتر نداشت lcd نداشت ولی برد کوچکش چنان قوی بوده که بدون ژنراتورش خوب کار می کرد بطوری که یکی از آنتن هاش مسیر را نشان می داده و آنتن دیگش مثل فرفره می چرخیده وبا توجه به تعداد چرخشش وشکی که آنتنش میده فاصله وعمق وحتی وزن تقریبی بار را می داده دستگاه فوق العاده ای بوده وخیلی ناراحتم که تا حالا نتونستم مدارش را پیدا کنم
اینم میدونم که توی یکی از دسته هاش فکر کنم یارو طلا گذاشته بود

کاملا با شما موافقم اما اصلاحات آقا رستم جواب داده بايد منتظر آقا فريدون باشيم تا بعد

خدايا مددی کن

جمعه 15 خرداد1394 - 8:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

fereidon نوشته است:
دوست عزیز من به تازگی تعدادی تست و آزمایش گرفتم که بعضی از اونا رضایت بخش و بعضی دیگه مورد تایید نبود از اونجایی که نمی خوام مدیون کسی بشم تا تست بعدی به من کمی فرصت بدید .
یک سوال هم از آقا رستم داشتم که جوابش خیلی مهم و گره گشاست . دوست عزیز آقا رستم در مورد حذف املاح و رگه های معدنی شما چطور عمل می کنی ؟

یا حق @};- @};- @};-

با سلام و با تشکر از شما
دوست من خواهش میکنم مطالبی را که نوشتم خوب مطالعه کنید من اینهمه در مورد نحوه کار ردیابها توضیح دادم ولی باز هم دوستان همون تعریف اشتباه قدیمی رو دنبال میکنن
دوستان عزیز شما با ردیاب نمیتونید موجی بسازید که از زمین عبور کنه و به جنس برخورد کنه اینرو خوب به خاطر بسپارید
و بدونید که هر ذره ای که در خاک و سطح خاک و زیر خاک وجود داره خودش دارای میدان هست با بسماد خودش
مگر شما میخواهید که یک رگه فسفاتی رو از یک رگه سولفاتی جدا کنید که دنبال حذف این میدان هستید
شما جنسی محبوس در خاک دارید که حداقل از نظر ساختاری 50 درصد با اطراف خودش فرق داره و مطمعن باشید که اون جنس و اطرافش که در زمان قرار دادن جنس به وجود اومده دارای ارتعاش برای موازی شدن با میدان زمینه که این میدان قابل آشکار شدنه حالا اگر هزار تا هم رگه و ذرات و یا میدانهای ثابت دیگه هم باشه هیچ ربطی به کار شما نداره و شما حتی میتونید با یک چوب هم اون میدان رو آشکار کنید
و اما در رابطه با مدار کوچک به اون نیازی نیست چون به نظر من هیچ کارایی مثبتی نداره و جز تخریب امواج مغناطیسی هدف و تشدید میدانهای ثابت کاری انجام نمیده
موفق باشید

شنبه 16 خرداد1394 - 11:40am

سلام دوستان کسی مدار حفره زن سراغ داره اگر داشتیدبرام بزارید ممنون میشم

یکشنبه 17 خرداد1394 - 11:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ساما نوشته است:
سلام دوستان کسی مدار حفره زن سراغ داره اگر داشتیدبرام بزارید ممنون میشم

دوست عزیز بعید می دونم ردیاب در کشف حفره به شما کمکی بکنه البته من هنوز این مساله رو تست نکردم ولی مدار زمین شناسی که تو همین انجمنه در این مورد عالی عمل میکنه
موفق باشید

یا حق @};- @};- @};-

سه شنبه 19 خرداد1394 - 4:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام آقا فريدون
آقا اگه زحمتی نيست يک عکس خوب از مدارت آپ کن و در صورت امکان لطف کن باز هم از نتايج تستها برامون بگو

خدايا مددی کن

جمعه 22 خرداد1394 - 11:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا فريدون پس چی شد داداش منتظريم ها

خدايا مددی کن

جمعه 22 خرداد1394 - 3:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 ... 96  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: hg1898 و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure