انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 3:28pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 92 , 93 , 94 , 95 , 96
 اى کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام

http://powercontrol.mihanblog.com/extrapage/2466

اغلب مردم به نیت فهمیدن گوش نمی دهند , آنها گوش میدهند که جواب دهند.

جمعه 20 شهریور1394 - 1:19pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب رستم هر چند تجربه نشون داده بحث با شما بی فایدست ولی باز قسمتی از حرفاتون رو که جدیده پاسخ میدم. دوستان متوجه باشن که ایشون برای چندمین بار از توضیح نکاتی که من عرض کردم طفره رفت!
1- اینکه شما دنبال فرضیه علمی هستی و مرتب توپ رو در زمین من میندازی همون بحثیه که من دارم! اصل حرف من اینه تقریبا اکثریت مسائل ردیابی بصورت تجربی بدست اومدن. در واقع قاعده علمی دقیقی برای ردیابی وجود نداره. مشکل ما همینه! هیچ فیزیکدانی هم مساله ردیابی رو از نظر علمی ثابت نکرده. شما منبع علمی دارین که مشخصا به ردیابی مربوط باشه خب معرفی کنین. وگرنه من چه منبعی معرفی کنم وقتی اصلا این موضوع رو علمی نمیدونم؟! هر قاعده علمی هم که ما در نظر میگیریم میبینیم در عمل جور دیگه جواب میده. پس بحث علمی بودن مشخصه. شما هم هر چه گفتی کپی از اینور و اونور بود. فکر نمیکنی دانشمندانی که به این علوم رسیدن میتونستن خیلی قبل شما توضیح دقیقی برای اصول ردیابی ارائه کنن؟ پس چرا نکردن؟ اگر کردن منبع شما چیه؟ چرا هیچ یکی از تولید کنندگان و مخترعین قدیمی ردیاب حتی یکی از استدلالات شما رو مطرح نمیکنن؟ یعنی فقط شما اینا رو بلدی؟ نهایتا هم با یک مدار ترکیبی از دیگران میخوای علم خودتو ثابت کنی؟! واقعا مسخرست!
2-در خصوص آنتن هم توضیح دادم طولش بیشتر به چه چیزهایی بستگی داره. در واقع برای ردیابی طول آنتن رو تجربه معین کرده نه محاسبه علمی! محاسبه شما هم مشخصا اشتباه بود. بحث ارتباط طول موج و طول آنتن در علم مخابرات بحثی مشخص و ابتداییه ولی برای ردیابی هیچ کاربردی نداره! ما هم یک دستگاه رادیویی نداریم. امیدوارم قادر به درک این موضوع باشین. اگر هم نیستین تست ضرایب مختلف برای طول آنتن میتونه عملا شما رو به نتیجه برسونه. همونطور که بنده و خیلی از دوستان هم تست کردیم. سایر دستگاههای ردیاب هم به همین شکل عمل میکنن و حتی یک ردیاب در دنیا بر اساس فرمول ارائه شده شما کار نمیکنه. اگر میگین غیر اینه مدل دقیق ردیاب رو بفرمایین!
3- بحث ردیاب 35 هیچ ارتباطی به این موضوع نداره. حتی اگر فکر غلط شما در خصوص بازار و این داستانها درست هم بود باز آیا شما این همه فرصت برای ارائه یک طرح شسته رفته نداشتین؟ کسی بخواد فکر بازارش رو بکنه همون اول جلو کار شما رو میگیره دیگه این همه صبر و مکث نمیکنه! پس مشکل شما چیز دیگست. بیخودی هم من یا دیگران رو متهم نکنین. کار فنی در هر زمینه ای توی این انجمن انجام شده. منم همیشه کمک کردم حتی در همین تاپیک! این شما هستی که هدف دیگری رو دنبال میکنی و به مرور مشخص میشه.
4- در مورد اینکه برنامه ردیاب 35 رو من نوشتم یا نه ؛ این هم مساله واقعا مسخره ایه! خوبه شما روند فلزیاب من رو دیدین و باید عرض کنم ردیاب حتی 10 درصد سختی برنامه نویسی فلزیاب رو نداره. ظاهرا شما از میزان توانایی من که جلو دیدگان شما و دیگران ثابت شده هم هست خیلی ناراحتی که با این بغض و حسادت مشخص در موردش برخورد میکنی. لازمه تاکید کنم شما هنوز هیچ مداری از خودت توی انجمن نذاشتی که بخوای ادعایی داشته باشی. تا اینجا صرفا مدارات دیگران بوده که حتی برای تغییر درش هم متوسل به توجیهات علمی کاملا بیربط شدی. نتیجه گیری دوستان هم نشون میده که علم شما داره کار رو پیش میبره یا چیز دیگری!
5- بنده از یک سال پیش بارها به همه عرض کردم محاله دیگه در میدان ردیابی با این وضعیتی که هست کاری صورت بدم. وانگهی وقتی توانایی کار در زمینه های بهتر رو دارم چرا مثل چند کم سواد برم روی مقوله ردیابی کار کنم که وقت و انرژی و تخصص خودم رو به هدر بدم و این همه حرف و حدیث بوجود بیاد؟ ردیاب 35 رو طراحی کردم اون هم کار اشتباهی بود و ارزش بخطر انداختن آبرو برای من نداشت! دیگه هم چنین کاری نمیکنم با اینکه بارها از من تقاضا شده. وگرنه اگر روزی بخوام دوباره سمت این موضوع برم مطمئنا از امثال شما با این افسانه هایی که در مورد ردیابی بافتین اطلاعات عملی بیشتری دارم که بتونم یک دستگاه بهتر طراحی کنم. اینم کاری نیست که از شما بر بیاد. کار شما نشستن و خواندن مقالات و کتابهاست تازه اگر بدونید که ربطش با موضوع مد نظر شما چیه! ولی کار من کمی مطالعه و سپس فقط طراحی و تست کردنه.
6- من دیگه در این تاپیک دخالتی نمیکنم. شما میدونین و مدارتون و دوستان علاقه مند. بازم تاکید میکنم کسی جلو شما رو نگرفته! بهترین ردیاب دنیا رو هم اگر اینجا بذارین فقط تشکر دیگران رو میبینین. حالا اینکه بنده توی دلم ناراحت بشم آیا برای شما مهمه؟! اگر مهمه باید بگم که من شخصا خوشحال هم میشم شما واقعا کاری صورت بدی که بدرد کسی بخوره. اما اگر بجای ارائه طرح ؛ دوباره کلاس فیزیک تشکیل بدی که بدرد هیچ کاوشگر و حتی طراحی هم نخوره خب معلومه در نهایت خودت رو مضحکه این و اون میکنی!

جمعه 20 شهریور1394 - 1:51pm
مدیر کل
مدیر کل

بعلت بی احترامی به اساتید این انجمن و مدیران این تاپیک قفل و تا 48 ساعت اینده حذف خواهد شد .
کلا بنده پیگیر تاپیکها هستم مثل اینکه فروشندگان حمله ور شدن به تاپیکها تا همدستی کنند به مقصود خودشون که فروشندگی هست برسن به ترفند های مختلف .
پیشاپیش از کسانیکه تو این تاپیک پست زدن عذر خواهی میشود . اخرش معلوم بود که نتایج این تاپیک به کجا می انجامد .
از این ببعد اگر احساس کنم کسی داره تو این انجمن تبلیغ یا فروش دستگاهی رو میکنه بدون چون و چرا فورا اخراج میشود .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

جمعه 20 شهریور1394 - 3:17pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 92 , 93 , 94 , 95 , 96

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: ali.h , khani و 59 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure