انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 10:32am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 437 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 44  بعدی
 fpl 35 تقویت و تغییرات 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
اما دلتا فورث عزیز
پیرمردی هست که سالها در روسیه و آلمان ساکن بوده ,و اونجا با مقوله ردیابی آشنا شده
و بعد از برگشتش به ایران سالها به ردیابی با آنتن اشتغال داشته , چهارده سال قبل من به ردیابش میخندیدم و کسانی که از دو تکه سیم و کاراش میگفتن رو به خرافاتی بودن متهم میکردم ,
بارها با همین آنتن ساده تونل و حفره و...کشف کرده بود
تا اینکه مهر ماه امسال کسی که اعتماد کامل دارم بهش گفت , شخصی دنبال دستگاه بوده و چون شهر ما حتی دستگاهای میلیاردی توش فراوانه , حتی با کبرای اصل زمیناشو گشته بودن و هیچی پیدا نکرده بودن
حالا جریان اون زمین مفصله که زمان قحطی پدربزرگ صاحب زمین از کنار تخته سنگی سکه های طلا خارج میکرده و به یهودیها میداده و اسب و قند و گندم و...به جاش میگرفته
و نوه همون فرد دنبال جای اون سکه ها بوده
خلاصه بیشتر از بیست نفر دستگاه میزنن که به نتیجه نمیرسن
اتفاقی این پیرمردو میبرن سر زمین و همون شب اول بارو میزنه و ...
این پیرمرد تجربیات زیادی رو به من یاد داد و علت اضافه شدن مس به دور دسته ها هم دلیل داره
تو روسیه با همین آنتن ها کارای زیادی میکنن
و دلیل قیچی آنتن به مغناطیس زمین و هاله های خاص بر میگرده معمولا حفره ها جاذبه و نیروی مغناطیسی خاصی دارن که آنتن ها از اون تبعیت میکنه
و فوت کوزه گری دسته های انجمن هم همین لوله مسی بود
یکی از کاربرای اینجا که تلفنی با من در ارتباط هست هم تو وایبر پیام داده که تو تست ها دسته هاش عالی کار میکنه
پس بساز و نترس ,

قسمت !

چهارشنبه 18 فروردین1394 - 12:26am
استاد
استاد

rot نوشته است:
استاد جاوید عزیز , حرفهای شما کاملا صحیحه , و تجربه ی بالایی در آنتن زدن دارید احسنت
ایکاش شما نزدیک من بودید !!!
امیدوارم روزی میزبان شما باشم !
استاد جاوید عزیز , من اول هم گفتم که آنتنها عالی هستن و بی نظیر نمیدون که آقا مجتبی این آنتن ها رو چطور به ذهنش رسیده که فوق العاده ست !
اصلا نباید حتی یک گرم از قسمت آنتنها کم بشه از هیچ کجای بالای آنتن و قسمتی که پیچ میشه و مفتول پاندول , فقط یک لوله مس خالص مثل روکش میاد روی دسته ها و باید هیچ ارتباطی با دسته و آنتن و بدن نداشته باشه
قسمت زیر دسته رو اگر بخوایم خوراک بدیم با مته شیش یه هفت از انتها سوراخ میکنیم و...
اما اگر بخوایم که خوراک ندیم فیش رو جدا میکنیم و یک تکه پنج یا هشت سانتی مفتول برنجی آلمانی نمره سه به ته دسته پیچ میکنیم , و لحیم کاری و هیچ چیزی نباید به جز برنجه که پیچ میشه ممنوعه و برای اتصال سیم مسی فیش ردیاب از ترمینال یا muove نمره چهار استفاده میکنیم و لوله مسی رو اگر مقدور بود با شارلاک عایق میکنیم که با دسته ارتباطی نداشته باشه ! و همینطور بدن
و آخر کار هم لوله مسی رو با وارنیش کامل میپوشانیم
امیدوارم واضح گفته باشم

درود بر شما
در ساخت طرح بعضی از انتنها دوتا اهن ربای ارمیچر های کوچک در داخل لوله مسی با چسب می چسبانند تا انتنهای ال شکل بین اون ها قرار بگیره و در ته دسته هم عایق میکنند که با لوله مسی تماس نداشته باشه ولی متاسفانه باز در قسمت بالای دسته بلبرینگ استفاده میکنند که باز بعنوان خوراک در انتن شناخته میشه هر چند که بین این بلبرینگ و دسته عایق گذاشته شده.اینچنین دسته ای انتن حتما باید اتصال به دست داشته باشند و روکش نباید دور لوله مسی باشه چون کارایی اون را کمتر میکنه حتی از انتنهای تلسکوپی استفاده میکنند و گاهی اهن ربای نودیم در نوک انتنها چند دونه به ترتیب میگذارند تا حساسیت بیشتری داشته باشند

چهارشنبه 19 فروردین1394 - 5:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

rot نوشته است:
استاد جاوید عزیز , حرفهای شما کاملا صحیحه , و تجربه ی بالایی در آنتن زدن دارید احسنت
ایکاش شما نزدیک من بودید !!!
امیدوارم روزی میزبان شما باشم !
استاد جاوید عزیز , من اول هم گفتم که آنتنها عالی هستن و بی نظیر نمیدون که آقا مجتبی این آنتن ها رو چطور به ذهنش رسیده که فوق العاده ست !
اصلا نباید حتی یک گرم از قسمت آنتنها کم بشه از هیچ کجای بالای آنتن و قسمتی که پیچ میشه و مفتول پاندول , فقط یک لوله مس خالص مثل روکش میاد روی دسته ها و باید هیچ ارتباطی با دسته و آنتن و بدن نداشته باشه
قسمت زیر دسته رو اگر بخوایم خوراک بدیم با مته شیش یه هفت از انتها سوراخ میکنیم و...
اما اگر بخوایم که خوراک ندیم فیش رو جدا میکنیم و یک تکه پنج یا هشت سانتی مفتول برنجی آلمانی نمره سه به ته دسته پیچ میکنیم , و لحیم کاری و هیچ چیزی نباید به جز برنجه که پیچ میشه ممنوعه و برای اتصال سیم مسی فیش ردیاب از ترمینال یا muove نمره چهار استفاده میکنیم و لوله مسی رو اگر مقدور بود با شارلاک عایق میکنیم که با دسته ارتباطی نداشته باشه ! و همینطور بدن
و آخر کار هم لوله مسی رو با وارنیش کامل میپوشانیم
امیدوارم واضح گفته باشم

سلام .این انتنها که میگید طرح اقا هوشی هستن و ایشون اولین بار این انتنها رو درست کردن
www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=35&t=1368

چهارشنبه 19 فروردین1394 - 8:36am
کاربر فعال
کاربر فعال

با درود
اقا ی روت میگن یه عکس بهتر از ۱۰۰صفحه نوشتاره اگه بزرگواری کنید ممنون میشم با تشکر

چهارشنبه 19 فروردین1394 - 10:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
رضا شاه نوشته است:
با درود
اقا ی روت میگم یه عکس بهتر از ۱۰۰صفحه نوشتاره اگه بزرگواری کنید ممنون میشم با تشکر

چهارشنبه 19 فروردین1394 - 11:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سعید جان من ادعای اختراع نکردم , و فقط اصلاح آنتن رو پیشنهاد دادم
و حتی تا به حال تاپیک این آقای هوشی رو من ندیده بودم
و من هم هوشی نیستم , به جدم قسم که نه من فروشنده هستم و نه هوشی و نه دلال , قصد من فقط کمک به بچه ها بوده و هست !
من هم بیشتر تجربیاتم رو تو این سایت در ضمینه ردیابی ,به آقامحمد مدیونم و همینجا دست ایشان رو میبوسم !
در کل بنده ادعای اختراع و ..ندارم و نداشتم
و اگر هم به نتیجه ای رسیدم , قصدم کمک بوده و هست ,

قسمت !

چهارشنبه 19 فروردین1394 - 11:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

رضاشاه عزیز , شما یک لوله مسی بکشی رو دسته انجمن حله , فرض کن شلنگ آب رو بخوای بکشی روی دسته , همین !!!
کار سختی نباید باشه , داداش خوب نمیخوایم که پروگرام کنیم , دو تا دسته ها رو لوله مسی میندازیم و عایق میکنیم , همین

قسمت !

چهارشنبه 19 فروردین1394 - 11:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
دسته های جدید منظورتونه؟؟
من با دسته های جدید قبلا تست کردم ولی اطلا تکون نمیخوردن و نتونستم باهاشون کار کنم

چهارشنبه 19 فروردین1394 - 11:59am
کاربر فعال
کاربر فعال

rot نوشته است:
رضاشاه عزیز , شما یک لوله مسی بکشی رو دسته انجمن حله , فرض کن شلنگ آب رو بخوای بکشی روی دسته , همین !!!
کار سختی نباید باشه , داداش خوب نمیخوایم که پروگرام کنیم , دو تا دسته ها رو لوله مسی میندازیم و عایق میکنیم , همین

من قسمت اتصال به سیم رابط رو دقیق متوجه نمیشم اون سوکتی که ته دسته برنجیه باید مسی گزاشت و سیم رابطی که الان استفاده میشه باید عوض بشه؟
اگه مسله دسته مسی باشی ظاهرا دسته های قدیمی مسی بوده ولی بازم خطا داشته

چهارشنبه 19 فروردین1394 - 12:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rot عزیز زحمت نباشه یه عکس بزار بعضی ها مثل خودم از سردرگمی دربیایم

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

چهارشنبه 19 فروردین1394 - 12:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 437 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 44  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure