انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 7:31pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 437 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 44  بعدی
 fpl 35 تقویت و تغییرات 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
مهندس حمید عزیز حرف شما رو کاملا قبول دارم !
منم حرف اولم همون تست بوده و مقایسه با هر ردیابی در مقابل ردیاب انجمن !
اما به پاس احترامی که برای شما قایلم مهندس حمید عزیز , اینجا روش تصیح آنتن های انجمن رو بیان میکنم
شرمنده که قادر نیستم عکس بزارم با موبایل میام و از سی باری که میفرستم به زور یک عکس میشه گزاشت
اما دسته های آقا مجتبی , بهترین دسته هایی که من دیدم
فقط یک کاری برای بالا رفتن حساسیتش باید انجام بدن دوستان !
اول باید فیش های متصل شده را جدا کنند و از زیر دسته ها با مته نمره سه یک یا دوسانت رو سوراخ کنند و قلاویز , پنج سانت میله نمره سه را هم حدیده کنند برای اتصال به آنتن و جنس میله هم برنجه آلمانی باشه بهتره
برای اتصال سیم انتقال سیگنال هم از یک فیش برنجی یا موو که از جنس مس خالصه استفاده کنن , و برای اتصال به ردیاب از سیم تلفن که مغزیش مسی باشه حتما استفاده کنن
اما اصل ماجرا دو تکه لوله مسی با ارتفاع سیزده سانته
و قطره دوازده , من از لوله مسی آبگرمکن دیواری استفاده کردم !
اما داخل هر دو لوله مسی رو با شارلاک بپوشونن و یا لوله رو تو شارلاک غرق کنن و دوتا رو در بیارن و به صورت ایستاده بزارن خشک بشه
زیر لوله حتما چیزی بزارید که کلی لاک خارج میشه جایی رو کثیف نکنه
بعد از خشک شدن یه وارنیش بکشن رو دسته انجمن تا از لحاظ اندازه با لوله مسی برابر بشه و در پایان یه وارنیش هم بکشن رو دسته ها که کامل تا ته اتصال نصب بشه !
حالا دسته ها رو تست کنید و ببینید که چکار میکنن !
و قدرتشون چقدر فرق کرده !
استاد جاوید شما اول امتحان کن , بعد بیا و نظر بده
در ضمن نه من استاد جاوید رو میشناسم و نه دیدمشون , قضاوتم با خودشون !

قسمت !

سه شنبه 18 فروردین1394 - 2:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اما مهندس عزیز , من با استفاده از امواج سی و پنج و دو موج دیگه که توسط یه مدار تولید میشه و اون مدار قابلیت هرنوع موجی رو فراهم میکنه هم زمان و طبق سلیقه خودتون
مثلا شما فرکانس 610 & 612 رو که میخواید بدید یک کانال سینوسی , و کانال دیگه مربعی , شروع کنید بدون هیچ ولومی فرکانس از 610 تا 612 با اعشار حتی , اوج میگیره ,
ویا بخواید ثابت باشه رو هر فرکانسی هم میشه !

قسمت !

سه شنبه 18 فروردین1394 - 3:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب rotیکم دیگه واضح تر توضیح میدین اون لوله مسی ها روی دسته انجمن قرار میگیره؟

سه شنبه 18 فروردین1394 - 3:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز طبق تجربه ای که داشتم دسته های ردیاب نباید بیش ازحد حساس باشند درسته که در این حالت امکان داره فلزات روی زمین زودتر سنس بشه ولی به احتمال خیلی زیاد در برخورد با ذرات به مقدار کم و نوع خاصی از خلاء دچار خطای بسیر زیادی خواهد شد

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

سه شنبه 18 فروردین1394 - 3:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یعنی حالت 2جداره پیدا میکنه؟

سه شنبه 18 فروردین1394 - 3:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دلتا عزیز شما مجبور نیستید ,امتحان کنید ,
همونجور که من مجبور نیستم مدار رو بزارم !،
استادی که بیست سال ردیابی میکنه وقتی راضیه و بزراش جواب داده و صدوبیست و دوتا سکه مفرقی کشیده بیرون , برام افتخاره که دوستی بعد از سالها موفق شده , گرچه ارزش سکه ها زیاد نیست اما منو به کارم امیدوار میکنه
حالا شما با همون دسته ها برو کاوش !

قسمت !

سه شنبه 18 فروردین1394 - 7:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کمانگیر عزیز بله روکشی از لوله مسی باید اضافه بشه
روش حساس کردن به طلا رو هم میگم که بدون فرکانس و خوراک به طلا حساس بشه !
اما تا دومتر ,و با فرکانس که دیگه محشر میشه !

قسمت !

سه شنبه 18 فروردین1394 - 7:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

در ضمن خطای ذهن با این روش کاملا برطرف میشه ,
حالا اگر بخوای به حفره حساسش کنی و برای حفره یابی بخوای استفاده کنی به دوتا آهن ربای داخل آرمیچر نیاز داری که هم اندازه باشه یکیش سمت راست , سمت بالا و یکی سمت چپ پایین , بعد بدون فرکانس برو حفره یابی کن حالشو ببر

قسمت !

سه شنبه 18 فروردین1394 - 7:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان میتونید که از ته دسته ها با مته درشت سوراخ کنید ,و داخل سوراخ رو با نمک , سرکبریت , سنگ کوراتز ,و مقداری طلای ریزشده و نقره ریزشده و کمی جیوه به نسبت مساوی پر کنید و حتما با برنجه پیچش,کنید
من تضمین میکنم موفق شید , و فقط به یک فرکانس اکتفا نکنید فراموش نکنید هر کس بدنش یه فرکانس داره !

قسمت !

سه شنبه 18 فروردین1394 - 7:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام روت عزیز ممنون میشم تصویر قرار بدید تا تمامی دوستان بدون کوچکترین اشتباه متوجه بشن

سه شنبه 18 فروردین1394 - 8:05pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 437 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 44  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , hg1898 و 34 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure