انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 5:32pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 437 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 44  بعدی
 fpl 35 تقویت و تغییرات 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

rot نوشته است:
استاد جاوید عزیز , زمانی که مدار تولید فرکانس رو با چهار پراپ ولتاژ بالا به زمین وصل میکنم و فرکانس رو روی اوج انتخاب میکنم و همزمان دو حذف کننده هوایی و ارسال امواج رو به محیط شروع میکنم , ردیاب سی و پنج رو با فرکانس طلا به دسته ها میدم هر کسی که دسته ها رو به دست میگیره , قدرت فرکانس رو حس میکنه واقعا , با اینکه میله های ساخت آقا مجتبی خیلی سنگینه , به راحتی سمت هدف به گردش درمیاد !
حتی دوستی که تست میکرد کاملا احساس میکرد که قدرت چرخش چقدر زیاد شده !
من سعی میکنم که فیلمی تهیه کنم
در ضمن محیط ما کلا سنگ لاخ و کوهستانیه ,
قدرت امواج ارسالی به حدی بالاست , که باید کلید خاصی برای پراپ ها بزارم که تا وصل نکردی به زمین روشن نشه ,

درود بر شما
ولتاز بالا در سنس اهداف و همین طور گردش سریع انتنها دخیل هست اما سرعت انتنها بیشتر مگنت بدن اپراتور هست شما زمانی به یک طرج کار امد میرسید که در یک منطقه بدون نشانه و علامت کاوش کنید و هدفی را با ردیاب بزنید و تفکیک کنید و پس از حفاری نتیجه همون باشه و یا لا اقل از 10 حفاری 7 موردحفاری اون فلز باشه.درسته که این چنین نتیجه برای یه ردیاب که به عموم جواب بده یه مسیرطولانی و پر هزینه داره اما کار نشد نداره

دوشنبه 17 فروردین1394 - 5:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا rotبا سلام ...وقت شما بخیر ممنون که داری تلاش میکنی انشاا...موفق باشی ..من تا چند روز پیش کردستان بودم کاش زودتر تاپیک میزدین..بحر حال اگه کسی نبود که بیاد واسه تست خبرم کنین تا چند روز دیگه بیام اونجا ....من 35 رو دارم حتی انتن هاش رو یکم سبک کردم و پراپ هم واسش ساختم ولی اون کششی که میخوام رو نداره...امیدوارم طرح اصلاحیتون انقلابی تو ردیابی بوجود بیاره..سپاس

دوشنبه 17 فروردین1394 - 6:27pm

محل اقامت: قروه- کردستان
سلام
بنده کردستان هستم، یکی از دوستانم ردیاب 35 رو داره. اگه قبول کنه میتونیم بیایم پیشتون مهندس. فقط لطفا قبلش هزینه رو بفرمایید. ممنون

دوشنبه 17 فروردین1394 - 7:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
سبحان جان من رشته م سخت افزاره و مهندس الکترونیک نیستم
اما , دوستان هرکس که سی و پنج رو داره و میتونه بیاد بریم تست
وقتی چندنفر که استاد ردیابی هستند , و اونام تست کردن و جواب همه یکی بود , اونوقت مدار رو اجرایی میکنیم و برآورد هزینه میکنیم
من برای بچه ها قیمت قطعات و دستمزد معقولی رو در نظر میگیرم و چشم طمع به کسی ندارم
همون دوروزی که جمع کردن و مونتاژ رو حساب کنید !
امیدوارم تو تست همه دوستان سربلند باشه !

قسمت !

دوشنبه 17 فروردین1394 - 8:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان خروجی فرکانس رو میتونم ثابت ,یا اوج بدم یعنی از شیش صد تا شیش صدو دوازده , یا سه ثانیه فرکانس بره سه ثانیه قطع و یا ...
حالا هر جوری که بهتر جواب داد همونو انجام میدیم

قسمت !

دوشنبه 17 فروردین1394 - 8:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

در ضمن سبحان جان نیازی به هزینه ای نیست فعلا
من یه نمونه از مدارو اضافه دارم , و برای تست فعلا خوبه
فقط یه سوال اگر آنتنهای سی و پنج زمانی که روشنه به هم بخوره مشگلی پیش نمیاد ؟؟؟

قسمت !

دوشنبه 17 فروردین1394 - 8:38pm
استاد
استاد

rot نوشته است:
در ضمن سبحان جان نیازی به هزینه ای نیست فعلا
من یه نمونه از مدارو اضافه دارم , و برای تست فعلا خوبه
فقط یه سوال اگر آنتنهای سی و پنج زمانی که روشنه به هم بخوره مشگلی پیش نمیاد ؟؟؟

درود بر شما
اگه انتنهای 35 یه هم بخورند اتفاق خاصی نمی افته مهندس حمید بهتر میتونن در این مورد اظهار نظر کنند در ضمن ردیاب 35 مولکول هدف را میزنه ولی ردیاب های یونی فقط یون را میگیرند به همین خاطر هم ردیاب های یونی فلز باید چند سالی زیر خاک مونده باشه که بتونه اون را سنس کنه. ردیابهای خوراکی هر بر اساس مغناطیس زمین و خوراک و مگنت بدن اپراتور عمل میکنند در ردیابهای یونی و خوراکی امکان نقطه زنی وجود نداره و باید با روشها لپراتور نقطه را تعیین کنه

دوشنبه 17 فروردین1394 - 10:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
من خودم به شخصه تا آقا حمید طرح را تایید نکنه تغییری تو 35 م نمیدم

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

سه شنبه 18 فروردین1394 - 6:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
مهندس حمید کجای لطفا نظرت رو بده.
اقای روت میشه حداقل عکس انتن و مدار جدید رو برای مهندس حمید بفرستی تا ببینیم ایشون نظرشون چیه

شنیدن کی بود مانند دیدن

سه شنبه 18 فروردین1394 - 1:05pm
YIM
مدیر کل
مدیر کل

بنده نه توضیح فنی تا الان مشاهده کردم ؛ نه عکسی و نه فیلمی و نه حتی تصویر شکل موجی! به حساب اینکه یک نفر در ردیابی برای خودش به نتیجه خوبی رسیده باشه که ما نمیتونیم نظری بدیم. هر چند من اصلا قرار هم نیست دیگه در مبحث ردیابی زیاد دخالت کنم. هر روشی که دوستان رو به موفقیت نزدیک تر کنه قطعا مورد تایید من هم هست. بشرطی که ثابت بشه! وگرنه از این "تعقیرات"(!!!) تا حالا زیاد انجام شده. :D
من شخصا در صورتیکه جناب جاوید که بنوعی کهنه کار اپراتوری ردیاب هستن نمونه ساخته شده رو تست و تایید کنن میتونم بگم که کار موفقیت آمیزی انجام شده. در غیر این صورت خیر.

سه شنبه 18 فروردین1394 - 2:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 437 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 44  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 31 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure