انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 4:18pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 437 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 44  بعدی
 fpl 35 تقویت و تغییرات 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
delta force نوشته است:
خوب بود شما هم مثل آقا سعید و آقا هوشی و سایر دوستان که بخاطر بهتر شدن 35 تلاش کردند طرحت رو رایگان ارایه میکردی

لایک داره :-BD

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

یکشنبه 16 فروردین1394 - 11:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
دوست عزیز طرح منم کم از رایگان نداشت و فقط هزینه قطعات و لوازم و دستمزد دوروز کار رو میخواستم بگیرم
بعدشم دوست عزیز بخدا قسم که فوری همین طرح رو فروشنده ها اجرا میکردن و بالای چند میلیون میفروختن

قسمت !

یکشنبه 16 فروردین1394 - 11:13pm
استاد
استاد

rot نوشته است:
استاد بینای عزیز , تو پست تراسر من دوماه قبل اعلام کرده بودم که ردیابی رو ارایه خواهم داد برای بچه ها , ولی این مدار هم شیش ماه روش کار کردم و واقعا شیش ماهه مدام شبانه روز تو نتم و تحقیق میکنم و لپ تاپم بالای ده ها گیگ مقاله و نقشه و ..در مورد ردیابی جمع کردم
حتی مغازم رو جمع کردم به خاطر این مدار که مدام روش کار کنم
اما حالا میفهمم مهندس حمید چرا دنیای ردیابی رو بوسید گزاشت کنار
به نظرم کلاه بردار خوبی باشی بهتره از این که ...
بگزریم
انشالله اگر تو تست های زیر ده متر هم جواب داد , سعی میکنم مدار رو برای فروش بزارم !
اینجور بهتره !

درود بر شما
دوست گرامی همه ما دنبال یه مدار کار امد هستیم حالا اگه این مدار توسط شما طراحی شده و در عمل جوابگو هست چه اشکالی داره که شما فروشنده مدار باشید تازه بچه ها هم دیگه متحمل هزینه اضافی از وقت و یا قطعه و خرید اون نخواهند شد البته اگه مدار قیمت معقولی داشته باشه.با اومدن 35 عملا خرید و فروش ردیاب های دیگه به تعلیق در اومد و دیگه بعد از اون هم ردیاب دیگه بازاری نداره چون حتی این ردیاب هم نتونست انتظارات زیاد از حدکاربران را برا اورده کنه و دلیلی هم که مهندس حمید عقب نشینی کرد همین دلیل بود و دلیل دومش هم اینکه طرح بهتری نسبت به 35 فعلا نداره
اگه ردیاب بتونه حداکثر در 5 متری هم هدف های قدیمی را تشخیص بده و تفکیک بین اهداف قائل بشه تقریبا یک شاهکار هست اگر واقعا از نظر شما طرح شما این قابلیت را داره که حتی بتونه تفکیک بین فلزات و غیر فلزات در خاک نسبت به اهداف قدیمی تا عمق 5 متر هم داشته باشه و کاربرها را راضی نگه داره میتونید با مهندس حمید و اقا مجتبی صحبت کنید و بعد از موافقت اونها ردیابتون را در سایت به فروش بگذارید و هیچ مانعی هم برای فروش نداشته باشید
مسعله اصلی برای طرج شما کارامدی اون هست که باید یک دو نفر از اساتید اون را تست کنند و نتیجه را مثبت ارزیابی کنند و بعد از حصول نتیجه عملی از توان ردیاب شما اون را گزارش کنند تا کاربرها از بابت دستگاه مطمعن باشند که جوابگوی نیازها اونها هست

دوشنبه 17 فروردین1394 - 6:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ماکه 35 رو هم نداريم چه کنيم

خدايا مددی کن

دوشنبه 17 فروردین1394 - 9:08am
کاربر فعال
کاربر فعال

اقا روت بهتر نیست روش تقویت رو به کاربران بگی تا خودشون انجام بدن تا یک دعای خیر برای شما بکنن

دوشنبه 17 فروردین1394 - 11:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد جاوید عزیز
اگر یکی از بچه های انجمن که نزدیک کردستان باشه , و ردیابشو بیاره برای تست , من یک نسخه اضافی هم دارم الان اما قسمت تقویت فرکانس زمینش رو اضافه نکردم
مدار من همزمان قادره دو فرکانس مربعی و سینوسی رو به زمین و هوا ارسال کنه , و از فرکانس 5000hz تا 5500 رو به صورت اوج یا ثابت ارسال کنه
برای تست طلا من از فرکانس 605hz , 615hz به صورت اوج استفاده کردم که عالی جواب داد
تو این محدوده حتما طلا رو میزننه

قسمت !

دوشنبه 17 فروردین1394 - 12:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ﮐﺎﺭﺑﺮ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﯼ
ﺗﺎﺭﯾﺦ ﻋﻀﻮﯾﺖ: ﯾﮑﺸﻨﺒﻪ 8 ﺍﺭﺩﯾﺒﻬﺸﺖ 92 -
10:29pm
ﭘﺴﺖ: 207
:Re ﻃﺮﺍﺣﯽ ﺭﺩﯾﺎﺏ ﺑﺎ ﻓﺮﮐﺎﻧﺲ ﻃﻼﯾﯽ
ﺍﯾﻦ ﻓﺮﺳﺘﻨﺪﻩ ﺳﯿﮕﻨﺎﻝ ﯾﺎ ﺍﻣﻮﺍﺝ ﺑﺎﯾﺪ
ﻓﺮﮐﺎﻧﺲ ﭘﺎﯾﯿﻨﯽ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﮐﻪ ﺑﺘﻮﻧﻪ
ﻋﻤﻖ ﻧﻔﻮﺫ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﯾﻪ ﺃﯼ ﺳﯽ
8038 ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ ﻫﻢ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﯾﻪ ﻫﻤﭽﯿﻦ
ﻓﺮﮐﺎﻧﺴﯽ ﺭﺍ ﺑﺴﺎﺯﻩ ﺣﺎﻻ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺝ
ﺗﻮﻟﯿﺪ ﺷﺪﻩ ﺭﺍ ﺗﻘﻮﯾﺘﺶ ﮐﺮﺩ ﻭ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﺵ ﺗﻮ
ﺯﻣﯿﻦ ﺗﺎﮐﯿﺪ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺣﺘﻤﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﺵ ﺗﻮ
ﺯﻣﯿﻦ ﯾﻪ ﺭﻧﺞ ﻣﺘﻐﯿﺮ ﻣﺜﻞ 35 ﻫﻢ ﺑﺎﯾﺪ
ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﺭﺩﯾﺎﺏ 35 ﺍﺯ ﻟﺤﺎﻅ ﻓﺮﮐﺎﻧﺴﯽ
ﺩﻗﺖ ﺑﺎﻻﯾﯽ ﺩﺍﺭﻩ ﻭﻟﯽ ﺗﻮﺍﻥ ﺳﯿﮕﻨﺎﻟﺶ
ﺿﻌﯿﻔﻪ ﻭ ﻭﺍﺭﺩ ﺯﻣﯿﻦ ﻫﻢ ﻧﻤﯿﺸﻪ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ
ﻃﺮﺡ ﺗﺎ ﺣﺪﻭﺩﯼ ﻓﺮﺳﺘﻨﺪﻩ ﺗﮑﻤﯿﻞ ﻣﯿﺸﻪ
ﭼﻬﺎﺭﺷﻨﺒﻪ 10 ﺍﺭﺩﯾﺒﻬﺸﺖ93 - 1
من این کارو انجام دادم استاد جاوید
تازه میتونم کاری کنم که آنتنها موج و فرکانس رو دریافت کنن !
و موجی که سی و پنج میفرسته رو من با دسته ها بگیرم
هزینه اینکار یکم زیاده اما شدنیه و ثابت میکنم

قسمت !

دوشنبه 17 فروردین1394 - 1:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
rot نوشته است:
دوستان هر کسی خواست که ردیاب انجمن رو براش تبدیل کنم به ردیابی که دیپ فایندر پیشش لنگ بندازه بگه , ظرف 48 ساعت ردیابی رو بهش تحویل میدم که دیپ فایندر جلوش لنگ پهن کنه !
و کسایی که دیپ فایندر دارن بیان مسابقه !!!
اگر ردیابشون باخت , همونجا نفت بریزن و بسوزرنن این شرط مسابقه !

سلام دوست عزیز این عالیه اگه بتونید

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 17 فروردین1394 - 1:39pm
YIM
استاد
استاد

rot نوشته است:
استاد جاوید عزیز
اگر یکی از بچه های انجمن که نزدیک کردستان باشه , و ردیابشو بیاره برای تست , من یک نسخه اضافی هم دارم الان اما قسمت تقویت فرکانس زمینش رو اضافه نکردم
مدار من همزمان قادره دو فرکانس مربعی و سینوسی رو به زمین و هوا ارسال کنه , و از فرکانس 5000hz تا 5500 رو به صورت اوج یا ثابت ارسال کنه
برای تست طلا من از فرکانس 605hz , 615hz به صورت اوج استفاده کردم که عالی جواب داد
تو این محدوده حتما طلا رو میزننه

درود بر شما
متاسفانه فرکانس بالا سینوسی و یا حتی موج مربعی قدرت نفوذ در زمین های کوهستانی و سنگلاخی را نداره و برای دشت خوبه و صرفا فقط سطح را خوب پوشش میده تقریبا هر سه نمونه موج سینوسی و مربعی و سوزنی را تست کردم که فقط 35 با فرکانس پایین توی زمینهای کوهستانی جواب میده اون هم نهایت 50 متر البته که موج های فرکانس بالا زاویه 45 درجه هدف را خوب میزنه ولی قدرت نقطه زنی ندارند این ردیابها حتی قادر نیستند که هاله یونی و خود فلز زیر خاک را سنس کنند صرفا فقط زاویه 45 درجه که برای هدف قدیمی و جدید طبق مسیرمغناطیس زمین با توجه به عمق هدف میتونه که در مدار این دایره مغناطیس زمین قرار میگیره میتونه سنس کنه پس گرفتن هدف جتی با دو میله ساده ال شکل هم امکان پذیر هست مهم تفکیک بین اهداق هست که ردیاب بتونه انجام بده
هر موجی که در جیطه مدار ردیاب برای ردیابی باشه اگه در مجیط منتشر بشه اگه هدفی در زمین باشه میتونه اون را تجریک کنه و باعث بشه انتنها نسبت به اون عکس العمل داشته باشه و 35 هم از این قاعده مستثنی نیست توان با دقت بالا در فرستادن امواج تقریبا بهترین حالت موج برای سنس اهداف هست که متاسفانه تا اندازه خاصی میشه توان به فرکانسها داد و همین توان هم باید خیلی ازمایش و خطا کنی تا بتونی دست به اون پیدا کنی

دوشنبه 17 فروردین1394 - 1:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد جاوید عزیز , زمانی که مدار تولید فرکانس رو با چهار پراپ ولتاژ بالا به زمین وصل میکنم و فرکانس رو روی اوج انتخاب میکنم و همزمان دو حذف کننده هوایی و ارسال امواج رو به محیط شروع میکنم , ردیاب سی و پنج رو با فرکانس طلا به دسته ها میدم هر کسی که دسته ها رو به دست میگیره , قدرت فرکانس رو حس میکنه واقعا , با اینکه میله های ساخت آقا مجتبی خیلی سنگینه , به راحتی سمت هدف به گردش درمیاد !
حتی دوستی که تست میکرد کاملا احساس میکرد که قدرت چرخش چقدر زیاد شده !
من سعی میکنم که فیلمی تهیه کنم
در ضمن محیط ما کلا سنگ لاخ و کوهستانیه ,
قدرت امواج ارسالی به حدی بالاست , که باید کلید خاصی برای پراپ ها بزارم که تا وصل نکردی به زمین روشن نشه ,

قسمت !

دوشنبه 17 فروردین1394 - 2:19pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 437 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 44  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: amliome , Google , tisto و 27 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure