انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 5:52pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 437 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 44  بعدی
 fpl 35 تقویت و تغییرات 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
روت جان فیلم که نداری حداقل یه عکسی بزار ببینیم چه کردی؟
همه ردیابها فلز بیرون خاک رو راحت میزنن ! مهم اینه که تو خاک هم جواب بده!

یکشنبه 16 فروردین1394 - 6:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
دوست عزیز این مدار که اضافه میشه همزمان سه موج خروجی میده و فرکانسهای طلا و نقره و مفرق و فرکانسهای شخصی شما رو میشه بهش داد
و دو پراپ پر قدرت هم به زمین وصل میشه برای حذف کننده که یک پراپ حامل موج سینوسی , و پراپ بعدی مربعی با قدرت بالاست و موج سوم با موج ردیاب سی وپنج آنتن و حذف کننده هوایی میشه
بیشتر نمیتونم توضیح بدم
اما فاصله دو پراپ مثبت زمین بین دو تا ده متر بسته به زمین فاصله داره و پراپهای منفی هر دو هم به فاصله دو تا پنج متر
اما روش نصب پراپها یکی شمالی یکی جنوبی و پراپ منفی هر کدام به شرق و غرب وصل میشه
و بعد از وصل کردن پراپ مدار باید روشن بشه
مدار با +24 &+36 ولت هم کار میکنه و قدرت خروجی بسته به محیط از صد متر تا دو کیلومتر هم قابل استفاده ست
تو خاک هم تست شده عزیز و جواب داده !

قسمت !

یکشنبه 16 فروردین1394 - 8:49pm
استاد
استاد

rot نوشته است:
دوستان نیازی به پیام خصوصی نیست , ردیاب سی وپنج عجوبه ایه و یکی از مشتریای آقا مجتبی ردیابشو با یه فلزیاب سوخته ترایسر آورد , فلزیابشو تعمیر کردم و تقویت
اما ردیابش برنامه میکرو پریده بود
که اقا مجتبی تعویض یا تعمیر کرد
این بنده خدا از ردیاب راضی بود فقط میگفت با فرکانس ۵۵٠٠ طلا بیشتر سفال و خشت و زغال میزنه , و البته حجم رو تقریبا دقیق میگه
من هم دسته رو یه چیزایی اضافه کردم و هم دستگاهی مجزا برای ردیابش که با استفاده از فرکانسهای دقیق ردیاب سی وپنج و مدار خودم براش چیزی ساختم که طلا رو حتی بیرون از خاک میزد
و من چون طرف با دوستم رفیق فاب بود براش درست کردم
من امکان فیلمبرداری ندارم , اما موقع تحویل خودتون تست کنید , اگر گفته هام درست نبود مچم رو قطع میکنم
تو عمل باید انجام بشه نه حرف

درود بر شما
دوست گرامی ردیاب 35 که بالاتر از 2000 هرتز دیگه بهش نمیشه فرکانس دستی داد.در ضمن طرف حساب ما ذرات و مواد معدنی و جنس اصلی در زیر خاک و هاله اطراف اون هست که همه فرکانسها و ردیابها را زمین گیر کرده مطمعنا به این سادگی نمیشه هاله را دور زد ممکنه که طرح شما برای فلزات جدید خوب جواب بده ولی برای فلزات قدیمی اونچنان کارایی نداره چونکه دیگه ناشناخته ها زیر خاک فرمانروایی میکنندو با حساب و کتاب علمی هم تقریبا هیچ میونه ای نداره پس با یه طرح ساده و دوتا انتن چند تکه سیم نمیشه به نتیجه دلخواه رسید مگر اینکه اینقدر ازمایش و خطا بشه و مدار را تکمیل کرد که هیچ کدوم از اعضای سایت همچنین توانایی نداره.پس خواهشا طرحتون را بررسی و تست عملی با فلزات قدیمی در خاک کنید و بعد از حصول نتیجه مثبت در سایت اعلام کنید

یکشنبه 16 فروردین1394 - 9:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود استاد جاوید
حرف شما کاملا صحیحه
این مدار هم دست یکی از دوستانه گرچه راضیه و به قول خودشون قدرت ردیابی بی نظیر شده و خطا ها کم , اما شاید به گروه خونی و شانس اون طرف بستگی داره و شاید خودشون ماهر هستند
منم سعی میکنم تا با چندین نفر دیگه از دوستانم تست بگیریم و ببینیم چه خواهد شد
و من از دوستان عذر خواهی میکنم , و منتفی اعلام میکنم قضیه رو ,
من تاپیک ردیاب انگلیسی رو خوندم و دیدم که ردیاب انجمن فرکانسهای محشری داره و مداری که من اضافه کرده بودم عالیترش کرده بود
و گفتم برای دوستان هم بسازم چون هزینه قطعات زیاد نبود !
اما باز هم عذرخواهی میکنم , و منتفی بشه بهتر هست
به بزرگواری خودتون ببخشید !

قسمت !

یکشنبه 16 فروردین1394 - 9:45pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
روت عزيز ممنون از شما
حالا نميشه اين طرح رو اينجا بذاري تا هركي خواست درستش كنه؟
موفق باشي
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 16 فروردین1394 - 10:09pm
استاد
استاد

rot نوشته است:
درود استاد جاوید
حرف شما کاملا صحیحه
این مدار هم دست یکی از دوستانه گرچه راضیه و به قول خودشون قدرت ردیابی بی نظیر شده و خطا ها کم , اما شاید به گروه خونی و شانس اون طرف بستگی داره و شاید خودشون ماهر هستند
منم سعی میکنم تا با چندین نفر دیگه از دوستانم تست بگیریم و ببینیم چه خواهد شد
و من از دوستان عذر خواهی میکنم , و منتفی اعلام میکنم قضیه رو ,
من تاپیک ردیاب انگلیسی رو خوندم و دیدم که ردیاب انجمن فرکانسهای محشری داره و مداری که من اضافه کرده بودم عالیترش کرده بود
و گفتم برای دوستان هم بسازم چون هزینه قطعات زیاد نبود !
اما باز هم عذرخواهی میکنم , و منتفی بشه بهتر هست
به بزرگواری خودتون ببخشید !

درود بر شما
قصدم از زدن پست در این تایپیک دلسرد کردن شما و دوستان دیگر نبود و نیست همه ما دنبال یه کور سوی نور درعالم خاموش ردیابی هستیم که بتونیم خطاهای اون را کمتر کنیم از هر روشی که میشه نتیجه گرفت باید استفاده کرد حتی اگه اون یک مدار بسیار ساده باشه منتهی بدون شناخت موارد خطا نمیشه مداری طراحی کرد که جوابگو باشه ما هر چه بتونیم ردیاب و عملکرد اون و خطاها را در قالب علم و تجربه بیاریم درصد موفقیت ما بیشتر هست در حقیقت عملکرد ردیاب به روش علمی هنوز پذیرفته نشده دلیلش هم تحقیق کم در مورد ناشناخته ها در عالم ردیابی هست پس در وحله اول ما باید پی به ناشناخته ها ببریم و بعد به فکر تسلط بر اون و طراحی ردیاب

یکشنبه 16 فروردین1394 - 10:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد بینای عزیز , تو پست تراسر من دوماه قبل اعلام کرده بودم که ردیابی رو ارایه خواهم داد برای بچه ها , ولی این مدار هم شیش ماه روش کار کردم و واقعا شیش ماهه مدام شبانه روز تو نتم و تحقیق میکنم و لپ تاپم بالای ده ها گیگ مقاله و نقشه و ..در مورد ردیابی جمع کردم
حتی مغازم رو جمع کردم به خاطر این مدار که مدام روش کار کنم
اما حالا میفهمم مهندس حمید چرا دنیای ردیابی رو بوسید گزاشت کنار
به نظرم کلاه بردار خوبی باشی بهتره از این که ...
بگزریم
انشالله اگر تو تست های زیر ده متر هم جواب داد , سعی میکنم مدار رو برای فروش بزارم !
اینجور بهتره !

قسمت !

یکشنبه 16 فروردین1394 - 10:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فقط باید رو فرکانسهای طلای قدیم وفرکانس ذرات کار کرد اگه فرکانسها رو داشته باشیم شاید بشه رو برنامه نویسی نتایج بهتری گرفت
البته این نظر منه
بجای طراحی سخت افزاری فکر میکنم اساتید رو برنامه نویسی وقت بزارند 35 انجمن روزی بشه تنها ردیاب نمونه تو دنیا بشه
از مهندس حمید عزیز باید تشکر ویژه داشت

علم اگر درثریا بود مردانی از سرزمین پارس بدان دست پیدا میکردن

پیامبراکرم(ص)

یکشنبه 16 فروردین1394 - 10:41pm
YIM
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام مجدد
ممنون روت عزيز
برات آرزوي موفقيت ميكنم.
ياحق
@};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 16 فروردین1394 - 10:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب بود شما هم مثل آقا سعید و آقا هوشی و سایر دوستان که بخاطر بهتر شدن 35 تلاش کردند طرحت رو رایگان ارایه میکردی

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

یکشنبه 16 فروردین1394 - 10:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 437 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 44  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 31 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure