انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 1:40am

پاسخ به موضوع  [ 50 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5
 کپی ردیاب FPL-22 توسط آقای صفایی! 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم Ancient عزیز. ممنون از شما. :D
بنده در پست اول تاپیک توضیح دادم چرا به سرعت پیشقدم شدم و موشکافانه به این موضوع پرداختم! در واقع هم حرفها و این حرکت ناشایست اقای صفایی جای جواب مفصل داشت و هم باید خیلی از مسائل برای دوستان روشن میشد و هم اینکه بررسی میشد آیا اصلا این به اصطلاح کپی ایشون دارای صحت و اعتبار بوده یا نه؟! طی این چند روز هم متوجه شدم برخی دوستان در پی ساخت این طرح مثلا کپی شده هستن! ولی خب بنده توضیحات کافی رو بنظرم عرض کردم و دیگه حجت بر همه تمام شده. لذا بنده مسئول به هدر رفتن وقت و انرژی و هزینه دوستان در قبال این شیرین کاری اقای صفایی نخواهم بود! :D
البته ظاهرا قرار بود اقای صفایی آپدیتهای روزانه یا شبانه برای ردیاب 22 ما منتشر کنن که فعلا پشیمان شدن یا شاید به نتایج جدیدی نرسیدن! :D

چهارشنبه 5 فروردین1394 - 4:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
حمید نوشته است:
خواهش میکنم Ancient عزیز. ممنون از شما. :D
بنده در پست اول تاپیک توضیح دادم چرا به سرعت پیشقدم شدم و موشکافانه به این موضوع پرداختم! در واقع هم حرفها و این حرکت ناشایست اقای صفایی جای جواب مفصل داشت و هم باید خیلی از مسائل برای دوستان روشن میشد و هم اینکه بررسی میشد آیا اصلا این به اصطلاح کپی ایشون دارای صحت و اعتبار بوده یا نه؟! طی این چند روز هم متوجه شدم برخی دوستان در پی ساخت این طرح مثلا کپی شده هستن! ولی خب بنده توضیحات کافی رو بنظرم عرض کردم و دیگه حجت بر همه تمام شده. لذا بنده مسئول به هدر رفتن وقت و انرژی و هزینه دوستان در قبال این شیرین کاری اقای صفایی نخواهم بود! :D
البته ظاهرا قرار بود اقای صفایی آپدیتهای روزانه یا شبانه برای ردیاب 22 ما منتشر کنن که فعلا پشیمان شدن یا شاید به نتایج جدیدی نرسیدن! :D

ممنونم مهندس حمید گرامی بخاطر توضیحاتتون
والا آدم میمونه چی بگه ! طرف با اینهمه ادعا و ... هنوز یاد نگرفته رو ... مردم اسکی نره ! :-?
درهرحال بازم بنده حرفم همونه که گفتم ، واقعاااا حیف وقت شماست که با اینطور بحث ها تلف کنید!
فکر کنم تمام کسانی که شما رو میشناختن و نمیشناختن ، با دیدن کار شما روی " فلزیاب پالسی فلزجو " به ژرفای علم و دانش گسترده شما پی بردن و اگر شبهه ای هم داشتن ، الان دیگه به حقیقت یقین حاصل کردن .
بنده ردیاب 22 رو تیرماه سال 92 در بدو آشناییم با انجمن فلزجو تهیه کردم.اصلا هم پشیمون نیستم و واقعا هم راضی بوده و هستم ازش.با داشتنش نیازی هم ندیدم ردیاب 35 رو تهیه کنم چون همین 22 پاسخگوی نیازهام بوده و هست.موفقیت های خوبی هم باهاش به عمل آوردم.من که ازتون راضی هستم ، خدا هم راضی باشه انشاالله @};-
امیدوارم کسانی که برضدانجمن خدادوست فلزجو دسیسه میکنن و سر دشمنی دارن باهاش ، سزای کار خودشون رو ببین و همیشه رسوای عالم باشن ...
پاینده باشید @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

چهارشنبه 5 فروردین1394 - 5:03pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون از شما لطف دارین. ایشالا موفق باشین. :ymhug: :x

چهارشنبه 5 فروردین1394 - 5:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
جناب صفایی و دوستانش ...
من رشته م سخت افزاره و پنج ماهه که با دنیای فلزیاب آشنا شدم , البته چهارده ساله که مدارهای آنالوگ رو هم برای دوستام تعمیر میکنم اما پنج ماهه که مدام تو این سایتها چرخیدم اتفاقا به وبلاگ شما هم برخوردم اوایل , و داستان عمق و تفکیک و... اما هر کجا سخن از اعتماد است , دستگاهای ساخت شما فحش های ....میخورد
البته یکی از شما تعریف کرده بود که به لطف شما ضایعاتی راه انداخته و کلی قوطی کنسرو و حلبی جمع کرده , البته شما خدمت بزرگی به محیط زیست هم میکنید , و هر کسی که از شما دستگاه میخره به پاکسازی محیط زیست کمک خواهد کرد !
انقدر از کلاه برداریهای بی شرفانه ی شما شنیدیم که ...
شما انقدر ضعیف و ناتوانید که حتی عرضه ی کپی کردن را ندارید , همین دشمنی شما چهره زشتتان را رو کرد ,
لورنزززززز کپی میکنی !!!! زرررررررشک !!!!
بخدا خجالت دارد , در علم الکترونیک هم اندازه شما یک قطره , در مقابل دریای علم مهندس حمید هم نیست
من فکر میکنم شما روزگاری رادیو ساز بودید و اتفاقی دستگاهی برای تعمیر آمده و شدید صفایی لورنزی ,
حداقل gpx5000 کپی میکردی بدبخت , مدار کوچیک مهندس حمید قد لورنز میزنه , ...
میترسم لورنزتم مدار مهندس حمید باشه که یه ال سی دی نمایشی روش گزاشته باشی و ....
خیلی میسوزی .... بسوز
و از این عصبانیت بمیر

قسمت !

پنج شنبه 5 فروردین1394 - 1:49am
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
جناب صفایی اگه تونست ولوم دستگاههاش و حذف کنه و دیجیتالیشون کنه لورنزم کپی میکنه :D 8-}

پنج شنبه 6 فروردین1394 - 4:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به دوستان
آقای صفایی خیلی با صفایی واقعا دمت گرم خیلی خندیدیم اول سالی :)) =)) =))

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

شنبه 8 فروردین1394 - 12:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس صفایی و کپی برداری ~X( ~X( ~X( ~X(
تا 10 سال دیگه هم نمیتونه همچین کاری بکنه (-| (-| (-| (-| (-| (-

جمعه 14 فروردین1394 - 5:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر مهندس حميد.مهندس لين واقعان جواب ميده.و اگه جواب ميده نميشه كه پشت رو روي مدار و ليست قطعات رو بزارين

سه شنبه 20 مرداد1394 - 1:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس من معذرت ميخوام .اصلا متوجه نشدم كه اين كار صفايي هستش

سه شنبه 20 مرداد1394 - 2:12pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم عزیز من اشکالی نداره! :D
این مدار به اصطلاح کپی شده رو ظاهرا تا بحال تمام کسانی که با ما دشمنی داشتن با آب و تاب خاصی در چند سایت و انجمن هم گذاشتن ولی حتی یک نفر هم موفق نشده راهش بیندازه! طبیعی هم هست جناب صفایی ظاهرا ما رو خیلی دستکم گرفته بودن و تصور کردن به همین راحتی تونستن کپی کنن. البته من اولش هم توضیح دادم که کپی درست انجام نشده و به چه دلایلی جواب نمیده ؛ هرچند مثل همیشه خیلیا باور نکردن! بهرحال این قضیه بیشتر از این حیث اهمیت داشت که تکلیف صفایی و امثال صفایی ها و درستکاریشون و حتی تخصصشون خیلی بیشتر برای همه مشخص شد.

سه شنبه 20 مرداد1394 - 4:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 50 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: kambiz1985 و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure