انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 8:03pm

پاسخ به موضوع  [ 50 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 کپی ردیاب FPL-22 توسط آقای صفایی! 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

حالا میپردازیم به جواب خط به خط در فشانی های این فروشنده متقلب و کم سواد! :D

نقل قول:
این ردیاب ردیاب fpl-22 ساخت انجمن فلزجو که
خیلی ها رو با این عوام فریبی گول زده اند و خیلی ها هم از این افراد
و ردیاب ناراضی هستند رو اینجا قرار میدم و ببینید این مدار
انقدر ساده است که حتی نمیشه اسم مهندسی معکوس رو
برای ساخت از روی آن گذاشت . و همین مدار ساده رو به قیمت
بالا دارند میفروشند و این مدار که فقط شامل یک میکرو کنترولر
بیشتر نیست چقدر ایراد اساسی داره من این ایراد خیلی
بزرگ از بهترین ردیاب دنیا توجه بفرمایید بهترین ردیاب دنیا رو اینجا نمیگم
که این افراد دروغگو اصلاح نکنند و فقط اصل مدار و برنامه میکرو کنترلر
و همچنین شماتیک و پی سی بی رو قرار میدم

ابتدا باید عرض کنم اصلا چرا شما باید بری سراغ کپی کردن مدار دیگری؟! مگه ما از این کارها تا حالا کردیم؟ اینجور کارها رو کسانی انجام میدن که خودشون چیزی در چنته نداشته باشن! واقعا خیلی جالبه ما اینجا هر کاری میکنیم طرح و برنامه و مدار خودمون هست. ولی امثال شما همش بدنبال کپی کردن مدار این و اون هستین! فکر میکنم همه عقل داشته باشن تشخیص بدن با این اوصاف شما سوادت به طراحی واقعی یک دستگاه ولو خیلی ساده میرسه یا نه!
در خصوص عوامفریبی واقعا متوجه نمیشم ؛ یک انجمن با این عظمت و با این همه کاربر و ترافیک جهانی و با درجه آزادی بالا میشه عوامفریبی ؛ اونوقت وبلاگ و سایت و تریبون یکطرفه شما لابد میشه ناجی صادق کاوشگران! خوبه داستان خریداران مالباخته دستگاههای چند میلیونی شما با اون روش های فریبکارانه تست همیشگیتون رو دهها بار چه در این انجمن و چه جاهای دیگه شنیدیم!
بهرحال ردیاب 22 که طرحی قدیمی مربوط به 2 سال قبل هست و در خصوصش دروغی گفته نشده و این لفظ بهترین ردیاب دنیا رو هم دیگران مرتبا تکرار کردن وگرنه من همیشه میگم جزو بهترینهاست و در واقع بین نمونه های دستساز شناخته شده تا الان مطلقا نمونه بهتری وجود نداشته. اگر داشته خب بیاین مطرحش کنین چرا زور میزنین مدار ما رو کپی کنین؟! :D این خودش مشخص میکنه که حتی طرح قدیمی و ساده تر ردیاب 22 حرفهای زیادی برای گفتن داشت و خوب و بدش بطور کامل و شفاف در همین انجمن مورد بحث قرار گرفت و دیگه لازم نیست کسی که اصلا از ردیاب و ردیابی چیزی نمیدونه بخواد در موردش نظر بده!
در مورد ایراد هم عرض کردم شما که چیزی از ردیابی نمیدونی در چه موردی میتونی نظر بدی؟ سواد و تجربه شما در همون نکته ای که در فایل تنظیم فیوز بیت گذاشتی مشخص شد!!! نحوه کپی کردن اشکالدار هم در بخش مدار و هم میکرو هم که بطور واضح حتی در شبیه سازی هم توسط هر فرد کم اطلاعی قابل فهم هست. حالا شما ایراد کار ما رو میخوای بگیری؟ اگر دلت برای کسی سوخته یا میتونی ایراد چیزی رو بگیری و درستش کنی نیاز به قرار دادن طرح کپی شده دیگران نیست. شما میتونی همین فلزیاب پالسی فلزجو رو بذاری توی وبلاگت و تا دلت میخواد ازش ایراد بگیری! نه اینکه مثل سایر فروشندگان کلاهبردار و کم سواد ؛ نون خوردن خودت رو در گرو لطمه وارد کردن به دیگران بدونی! حداقل این بازی رو بنده شروع نکرده بودم. ولی حالا که شما اصرار داری ادامه بدی من تا آخرش هستم و مطمئن باش به ضرر خود شماست وگرنه بنده منافع مالیم در زمینه بازار فلزیاب نیست و همه کسانی که کارهای من رو دیدن و میبینن میتونن متوجه بشن.

چهارشنبه 27 اسفند1393 - 5:31pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
حالا میپردازیم به جواب خط به خط در فشانی های این فروشنده متقلب و کم سواد! :D

نقل قول:
این ردیاب ردیاب fpl-22 ساخت انجمن فلزجو که
خیلی ها رو با این عوام فریبی گول زده اند و خیلی ها هم از این افراد
و ردیاب ناراضی هستند رو اینجا قرار میدم و ببینید این مدار
انقدر ساده است که حتی نمیشه اسم مهندسی معکوس رو
برای ساخت از روی آن گذاشت . و همین مدار ساده رو به قیمت
بالا دارند میفروشند و این مدار که فقط شامل یک میکرو کنترولر
بیشتر نیست چقدر ایراد اساسی داره من این ایراد خیلی
بزرگ از بهترین ردیاب دنیا توجه بفرمایید بهترین ردیاب دنیا رو اینجا نمیگم
که این افراد دروغگو اصلاح نکنند و فقط اصل مدار و برنامه میکرو کنترلر
و همچنین شماتیک و پی سی بی رو قرار میدم

ابتدا باید عرض کنم اصلا چرا شما باید بری سراغ کپی کردن مدار دیگری؟! مگه ما از این کارها تا حالا کردیم؟ اینجور کارها رو کسانی انجام میدن که خودشون چیزی در چنته نداشته باشن! واقعا خیلی جالبه ما اینجا هر کاری میکنیم طرح و برنامه و مدار خودمون هست. ولی امثال شما همش بدنبال کپی کردن مدار این و اون هستین! فکر میکنم همه عقل داشته باشن تشخیص بدن با این اوصاف شما سوادت به طراحی واقعی یک دستگاه ولو خیلی ساده میرسه یا نه!
در خصوص عوامفریبی واقعا متوجه نمیشم ؛ یک انجمن با این عظمت و با این همه کاربر و ترافیک جهانی و با درجه آزادی بالا میشه عوافریبی ؛ اونوقت وبلاگ و سایت و تریبون یکطرفه شما لابد میشه ناجی صادق کاوشگران! خوبه داستان خریداران مالباخته دستگاههای چند میلیونی شما با اون روش های فریبکارانه تست همیشگیتون رو دهها بار چه در این انجمن و چه جاهای دیگه شنیدیم!
بهرحال ردیاب 22 که طرحی قدیمی مربوط به 2 سال قبل هست و در خصوصش دروغی گفته نشده و این لفظ بهترین ردیاب دنیا رو هم دیگران مرتبا تکرار کردن وگرنه من همیشه میگم جزو بهترینهاست و در واقع بین نمونه های دستساز شناخته شده تا الان مطلقا نمونه بهتری وجود نداشته. اگر داشته خب بیاین مطرحش کنین چرا زور میزنین مدار ما رو کپی کنین؟! :D این خودش مشخص میکنه که حتی طرح قدیمی و ساده تر ردیاب 22 حرفهای زیادی برای گفتن داشت و خوب و بدش بطور کامل و شفاف در همین انجمن مورد بحث قرار گرفت و دیگه لازم نیست کسی که اصلا از ردیاب و ردیابی چیزی نمیدونه بخواد در موردش نظر بده!
در مورد ایراد هم عرض کردم شما که چیزی از ردیابی نمیدونی در چه موردی میتونی نظر بدی؟ سواد و تجربه شما در همون نکته ای که در فایل تنظیم فیوز بیت گذاشتی مشخص شد!!! نحوه کپی کردن اشکالدار هم در بخش مدار و هم میکرو هم که بطور واضح حتی در شبیه سازی هم توسط هر فرد کم اطلاعی قابل فهم هست. حالا شما ایراد کار ما رو میخوای بگیری؟ اگر دلت برای کسی سوخته یا میتونی ایراد چیزی رو بگیری و درستش کنی نیاز به قرار دادن طرح کپی شده دیگران نیست. شما میتونی همین فلزیاب پالسی فلزجو رو بذاری توی وبلاگت و تا دلت میخواد ازش ایراد بگیری! نه اینکه مثل سایر فروشندگان کلاهبردار و کم سواد ؛ نون خوردن خودت رو در گرو لطمه وارد کردن به دیگران بدونی! حداقل این بازی رو بنده شروع نکرده بودم. ولی حالا که شما اصرار داری ادامه بدی من تا آخرش هستم و مطمئن باش به ضرر خود شماست وگرنه بنده منافع مالیم در زمینه بازار فلزیاب نیست و همه کسانی که کارهای من رو دیدن و میبینن میتونن توجه بشن.

لایک مهندس :YMPEACE:

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 27 اسفند1393 - 5:38pm
مدیر کل
مدیر کل

نقل قول:
و اگر ببینم بازم
به این کارها ادامه میدهند

مدار ردیاب fpl-35 رو هم بزودی قرار میدم و همچنین هر مداری
که میزنند در این قسمت قرار میدم از لینک زیر
میتوانید دانلود بنمایید

بنده مشتاقانه منتظر کپی ردیاب 35 هم توسط شما هستم! :D واقعا دم شما گرم ؛ اگر اینجوری میخوای همین 2 تا دستگاه ما رو کپی کنی که لطف بزرگی میکنی چون جز اینکه بخودت زحمت بدی و اسم فلزجو رو بیشتر سر زبانها بیندازی هیچ منفعتی گیرت نمیاد ولی به نفع ماست! :D نکته جالب تر قضیه اینه که نه شما در زمینه ردیاب و دستگاههای ردیابی تجربه ای داری یا نون از این راه میخوری و نه بنده دیگه قصد دارم در زمینه ردیاب کاری صورت بدم! این رو هم ماههاست که همه بچه های انجمن میدونن. پس با این حساب این اصرار به کپی کردن ردیاب ما چه سودی برای شما داره یا چه ضرر خاصی برای شخص بنده داره واقعا نمیدونم! :D
در این مورد که هر مداری میزنیم شما در وبلاگ میذاری خب لابد همه باید بابت این حرکت فداکارانه و انسان دوستانه شما رو تحسین کنن! از این گذشته ما کجا قراره چیزی برای فروش بذاریم که حالا شما از الان بخوای ادعای کپی برداریشو بکنی؟ اونم با این وضع کپی کردن؟! از پس یه میکروی ساده هم بر نیومدی اسمشو گذاشتی مهندسی معکوس! :D بهرحال طرح فعلی من که همه میدونن فلزیاب پالسی فلزجو هست و بصورت عمومی هم منتشر شده و در اختیار همگان قرار داره و به کوری چشم دشمنان طبق تایید اکثریت سازندگان و مصرف کنندگان جواب خیلی خوبی هم داده. اگر از چیزی نمیترسی همین مداری که خودمون در اختیار همه گذاشتیم شما هم بذار توی وبلاگت ببین از فرداش حتی یک نفر حاضره پول مفت بابت اون اسباب بازیهای خوشگلی که درست میکنی پرداخت کنه یا نه!!! ;) :D

چهارشنبه 27 اسفند1393 - 5:42pm
مدیر کل
مدیر کل

نقل قول:
قبل از دانلود به چند نکته توجه بفرمایید دوستانی که میخواهند
در مورد فلزیاب و نحوه خرید آن تحقیق کنند به هیچ عنوان داخل انجمن های
فلزیاب مراجعه نکنند منظورم انجمنهای فلزیابی است که خودشان محصولی
برای فروش دارند و آن را تبلیغ میکنند که به طور حتم هیچوقت نمی آیند
از سیستم های کارا مد و فلزیابهای مطرح دنیا که همه افراد آگاه انها را
میشناسند معرفی کنند چون به ضرر آنها تمام میشود و دیگر نمی توانند
سیستمهای فاقد کارایی خود را بفروشند .

واقعا کاوشگران عزیز باید این نوشته های از سر خیرخواهی شما رو طلا بگیرن! انجمنی که محیط تبادل نظر عمومی بین همه کاربران و کاوشگران و اپراتورهای دستگاههای مختلف هست ؛ برای تحقیق مناسب نیست اونوقت وبلاگ شما و نظرات امثال شمایی که همون به اصطلاح راهنماییشون به سودهای چند میلیونی خودشون ربط داره میشه مرجع تحقیق درست؟! :D واقعا دیگه شماها ملت رو خیلی احمق فرض کردین. البته من کار با بعضی انجمنها ندارم شاید در مورد بعضیهاشون مطلب شما صدق بکنه ولی حداقل در فلزجو چنین چیزی وجود نداره. مثلا بطور خاص بیشترین انتقادات و ایرادگیری ها در خصوص همین ردیاب های 22 و 35 در همین انجمن فلزجو توسط کاربران خودمون مطرح شده! آیا شما میتونی حتی یک سایت یا انجمن غیر از خود اینجا نشون ما بدی که انتقادات بیشتری نسبت به ما کرده باشن؟؟؟ متاسفانه کسی مثل شما نه انصاف داری و نه فهم و شعور و بینش درست و حسابی که بخوای این چیزا رو متوجه بشی! همینجور هر دروغ و اراجیفی هست در وبلاگت مینویسی و به نظر من فقط خودت رو روز به روز پیش اهالی کاوش خراب تر میکنی.
در خصوص انواع سیستمها و دستگاهها و مدارات مختلفی که در دنیا وجود داشته و داره هم تا دلتون بخواد مطالب مختلف و مفید در همین انجمن هست. حداقل شمایی که هیچ مطلب بدردبخوری رو مجانی در اختیار کسی نذاشتی اصلا حق اظهار نظر در این زمینه ها رو پیدا نمیکنی! بغیر ردیاب ما در زمینه فلزیاب ها و سیستمهای زمین شناسی و آثار و نشانه ها و بسیاری مباحث دیگه صدها و هزاران مطلب مفید در این انجمن داریم که به همه کاوشگران بصورت رایگان اطلاعات ذیقیمتی داده و از طرف دیگه سودجویی فروشندگانی نظیر شما رو هم بشدت محدود کرده! علت دست و پا زدنهای هر از گاه یکی از شماها هم دقیقا همینه! وگرنه کارتون رو ول نمیکنین برین سراغ تخریب یک انجمن علمی و فنی مثل فلزجو.
نکته جالب تر اینجاست کسی این حرفها رو میزنه که حتی نمیتونه اجازه بده قسمت نظرات وبلاگش باز باشه! :D که اگر اون قسمت کامنتها رو آزاد بذاره خدا میدونه مالباختگان چه چیزهایی نثار ایشون میکنن! حالا از یک محیط انجمن آزاد و عمومی اینجور ایراد میگیرن!

چهارشنبه 27 اسفند1393 - 6:00pm
مدیر کل
مدیر کل

نقل قول:
در این انجمن ها افرادی با
قصد و نیت قبلی و با چند نام کاربری در شخصیت افراد دلسوز و
زیان دیده و همچنین به عنوان راهنما شما را در نهایت به خرید فلزیاب
و یا ردیاب انجمن خود راهنمایی میکنند و انقدر این کار را با مهارت
انجام میدهند که خودتون هم اخرش متوجه نمی شوید که چطور شد!
پس مراقب این گونه افراد روباه صفت باشید! و برای صدق
گفته های بنده از مدیر انجمن مورد نظر بخواهید ایپی های افراد
نظر دهنده یا پست دهنده انجمن را قرار بدهد که مطمئنن از این کار
امتناع میکند چون 90 % خود آنها با نام های کاربری متفاوت
و یا یک فرد با چندین نام کاربری و یا افراد وابسته به انجمن هستند.
متاسفانه در بعضی انجمن ها وضع به همین روال است.

بله دقیقا در انجمنها افرادی نظیر شما فروشندگان سودجو هم وجود دارن که وارد میشن و مسائلی رو مطرح میکنن که مربوط به کسب سود خودشون میشه! متاسفانه ما در این انجمن هم از روز اول با این فروشندگان درگیر بودیم و تا حد زیادی تونستیم جلو اینطور فعالیتهاشون رو بگیریم. ولی با این حال این مساله ربطی به حرف شما نداره! چون شما منظورت چیز دیگست! :D منظور شما اینه اگر در این انجمن شاید 50 کاربر هستن که از دستگاههای شخص جناب صفائی تجربه خوبی ندارن ؛ اینا همش دروغه و کار یک نفره! :D آدم واقعا میمونه بعضیها چقدر وقیحانه قصد دفاع از خودشون رو دارن. شما چند میلیون پول روی هر دستگاهی که میفروشی داری میخوری اونوقت خریدارت راضی نباشه انجمن فلزجو مقصره؟! :D جدی درجه حماقت دیگران رو در چه حد فرض کردی؟!
اگر هم منظور شما بنده باشم که بنده فقط دو ردیاب رو طراحی کردم و در اختیار اقا مجتبی گذاشتم تا ایشون بفروشه. بارها هم گفتم به هیچ کسی توصیه خرید ردیاب رو نمیکنم مگر اینکه از قبل اشنایی خوبی با داستان ردیابی داشته باشه. کاربران زیادی هستن در همین انجمن حتی بصورت خصوصی به بنده گفتن ردیاب 35 رو بخریم یا نه؟ بنده به خیلیهاشون گفتم نه بدرد شما نمیخوره! آیا شما یا دیگری اگر بود چنین حرفی میزد؟ دوستانی هستن که بتونن شهادت بدن و حرف من رو تایید کنن. اصولا من خودم رو هرگز با امثال شما از هیچ لحاظ قابل مقایسه نمیدونم.
در خصوص عمومی کردن ای پی ها هم این حرف در عین اینکه مسخره بود ؛ نشان از کم سوادی و دست و پا زدنهای بیهوده هم داره! از نظر حفظ حریم خصوصی طبیعیه مدیر متعهد در هیچ انجمنی نمیاد لیست ای پی کاربران رو در اختیار همه بذاره! از این گذشته اکثر دوستان با فیل شکن تشریف میارن و آی پیشون کلا عوض میشه و دیگه نشانه هویت خاصی نیست. اصولا این روش ردگیری اصلا درست و مطمئن نیست! کسی اگر اینکاره باشه از روش نوشتار هر کسی میتونه پی به ماهیتش ببره. شاید کسانی باشن که چند ایدی هم داشته باشن ولی تقریبا همه کاربران شناخته شده و پر کار این انجمن که دهها و صدها مطلب در انجمن قرار دادن هویتشون کاملا برای همه شناخته شدست. وانگهی مثلا بنده بیکارم جای چند نفر بیام مطلب بذارم؟! کسی هر مطلبی داره با ایدی خودش مطرح میکنه بقیه هم میخونن و اگر لازم باشه جواب میدن! دیگه اینکه همه انجمن یک نفر هست معنی نداره!

چهارشنبه 27 اسفند1393 - 6:15pm
مدیر کل
مدیر کل

نقل قول:
و چنانچه در مورد سیستمی
میخواهید تحقیق کنید فقط از افراد بی طرف و کسانی که با چند مدل
و یا لزوما یک مدل خاص کار و تجربه کسب کرده مشورت کنید و کمک
بخواهید و در آخر باز هم خودتان با یک فرد با تجربه در محل دستگاه
را تست خاک کنید و ببینید با گفته های فروشنده صدق میکند یا نه
بعد دستگاه را خریداری کنید

با تشکر مهندس صفایی

بله منظور شما اینه همه با شما مشورت کنن و بعد هم دستگاه خود شما رو بخرن! :D هر وقت شما گفتی برین فلان دستگاه شناخته شده رو بخرین بدون اینکه حتی فروشندشو معرفی کنی ؛ این میشه راهنمایی غیر مغرضانه. کاری که بنده شخصا همیشه سعی کردم انجام بدم! ولی مطمئنا شما چنین ادمی نیستی و حالا دست پیش هم گرفتی که همه چیز رو وارونه جلوه بدی!
در خصوص تست خاک هم که دوستان بارها به نحوه کلک زدن شما اشاره کردن! من نمیخواستم بعضی مسائلی رو که میدونستم عنوان کنم ولی ظاهرا مجبورم. چند سال پیش شخص اقا مجتبی برای خرید فلزیاب 8000 اومد پیش شما. موقع تست در خاک بهانه اوردی که هوا خرابه و تست نمیخواد و بفرمایین این باغچه هست و ...! :D بهرحال نظیر همین داستان رو تا الان 2-3 بار از دیگران هم شنیدم. خب مشخصه کسی که مرتبا ادعای تست در خاک میکنه و خیلی روش مانور میده لابد برای تست در خاک ترفندی در آستین داره! وگرنه نمونه های خیلی حرفه ای و چند ده میلیونی فلزیاب های معروف هم گاها در هر خاکی خوب عمل نمیکنن و این رو همه میدونن! نکته دیگه اینکه شما زمانی ادعا میکردی فلزیاب پالسی شما تنها پالسی دنیاست که قادر به تفکیک طلاست!!! اقا مجتبی این مساله رو هم تست کرد و با اینکه اوایل خیلی خوشحال بود ولی در نهایت به حرف من رسید که خیلی فلزات دیگه هم ممکنه به جای طلا شناسایی بشن و اصولا یک پالسی معمولی از نظر علمی و فنی نمیتونه فراتر از این هم باشه. جای دیگه هم اقا مجتبی با اون فلزیاب شما سفال سنس کردن که البته غیر عادی نبود ولی با ادعاهای شما تناقض داشت! لذا در نهایت ایشون فلزیاب شما رو به قیمت کمی به دیگران دادن! حالا هم که ظاهرا نوبت به یک اسباب بازی قشنگ دیگه رسیده به اسم کپی لورنز که بتونی سود های 1 میلیونی و 2 میلیونی قبلی رو یهو به سود چند میلیونی تبدیل کنی و بنوعی در این مسیر سودجویی ترقی داشته باشی! ;) اقای صفایی بنده که هیچ ؛ این همه کاربر و خریدار رو تا کی میخوای احمق فرض کنی و جیب این و اون رو خالی کنی؟ واقعیت اینه فلزیاب پالسی اگر خوبه و شما هم مهارت داری ؛ یک طرح کافیه! وگرنه همه میفهمن چندین طرح رنگ و وارنگ با تبلیغات متنوع فقط جنبه تجاری و سودجویی داره و امثال شما دلشون برای کسی نسوخته! بنده اگر ادعایی کنم کارنامه مفصل در زمینه مسائل فنی دارم. ولی شما هیچ کارنامه خوبی نداری حتی در زمینه فروش همون دستگاههای خاص خودت! پس همونطور که قبلا هم تذکر داده بودم سعی نکن بیش از این با من یا فلزجو در بیفتی. چون هم شخصا میتونم به دردسر بیندازمت و هم کاربران این انجمن هر حرف و نظرشون میتونه گوشه ای از اسکناسهای چاپیده شده شما رو مورد سایش قرار بده!!!

چهارشنبه 27 اسفند1393 - 6:31pm
مدیر کل
مدیر کل

خدمت دوستانی که احیانا ممکنه شک داشته باشن مدار به اصطلاح کپی شده توسط ایشون درست باشه و درست کار کنه این توضیح رو عرض کنم که قسمت مداری دارای ایرادات مهمی هست که طبیعتا هم بنده بدلیل اینکه علاقه ندارم یک طرح قدیمی که مخصوص فروشگاه در اون زمان بوده رو عمومی کنم نمیتونم بهشون اشاره داشته باشم. مطلب واضحی هم هست و سایرین هم اگر بودن این کار رو نمیکردن. اما نکته مهمتر در خصوص فایل هگز بود که بنده با وجود واضح بودن مطلب در شبیه سازی ؛ محض احتیاط فایل رو پروگرام و تست کردم و متوجه شدم امواج ردیابی کلا چیز دیگری هستن! من نمیدونم ایشون فایل هگز رو به چه صورتی بدست اورده ولی کدها و حتی حجم فایل هگز با نسخه اصلی متفاوت هست و این نشون میده ایشون موفق به کپی میکرو نشدن! این همه ادعا و در نهایت ناتوانی در کپی کردن یک میکرو؟! :D شاید این تصور بره که ایشون عمدا چنین کاری کرده باشن! ولی با توجه به زحماتی که برای تهیه فایلها کشیدن و با توجه به عدم امکان دستکاری عمدی در برنامه ؛ این احتمال منتفی هست و قطعا موفق به کپی نشدن.
تاکید من روی این مساله به این جهته که احتمالا دوستانی هستن که قصد دارن شانس خودشون رو ازمایش کنن ولی در نهایت وقت و انرژی و هزینشون به هدر خواهد رفت و بنده هم طبعا میل ندارم در نهایت گفته بشه پس ردیاب 22 کلا جواب نمیداد! خیر ؛ کسانی که ردیاب 22 رو داشتن و باهاش کار کردن و شاید حتی خروجیهاش رو تست کرده باشن میتونن حتی با همین فایلهای شبیه سازی متوجه تفاوت فاحش بشن.
در مورد امکان کپی ردیاب 35 هم بنظر من بلوفی بیش نبود و اگر کپی هم بشه و به این صورت باشه فقط وقت خود ایشون تلف میشه! وانگهی بنظر من ایشون اگر توانشو داشت از همون اول باید ردیاب 35 رو مطرح میکرد نه ردیاب 22 که مربوط به 2 سال قبل بوده و عملا خودمون خیلی مدته این طرح رو گذاشتیم کنار.
در خصوص شبهه ای هم که اقای صفایی به ردیاب 22 وارد کردن باید عرض کنم ردیاب 22 نمونه دیجیتال ردیاب های خارجی معروف بود که بصورن فرکانس ثایت بودن و دقتش تقریبا از همه اون ردیاب ها بالاتر بود و خود فرکانسها هم ارقامی بودن که در ردیاب های معتبری قبلا استفاده شده بودن. قیمت اون ردیاب هم نصف ردیاب 35 بود و عملا هیچ کس ردیابی به این دقت و قابلیت رو تا اون روز به این قیمت عرضه نکرده بود!!! پس فکر نکنم در این زمینه هم جای بحثی باشه.
در ضمن بنظرم قسمتی از توانایی فنی جناب صفایی در طراحی فیبر این مدار کپی شدشون مشخص شد! اقای صفایی شخصا دیگه خیلی از شما نا امید شدم. آموزش پروتئوس بصورت حرفه ای تر در همین انجمن موجوده میتونین استفاده کنین که فیبر به این کوچکی رو خیلی قشنگتر در بیارین! حالا اگر کاربران انجمن اینطور فیبر بزنن میگیم خوب بوده ولی کسی که لورنز رو کپی کرده باشه فیبر رو نباید به این صورت بزنه وگرنه عملکرد همون به اصطلاح لورنز شما فقط به لحاظ تکنیک طراحی فیبر ضعیفتون زیر سوال هست و مطمئنا در حد خوبی کار نخواهد کرد! ;) :D

چهارشنبه 27 اسفند1393 - 6:53pm
استاد
استاد

درود بر شما
اگر ردیاب 35 حتی 60 درصد قدرت تفکیک زیر خاک را داشت به صراحت میتونم بگم تمام ابر دستنگاهها هم جلوش زانو میزدند تفکیک زیر خاک عملا همه دستگاه های فلز یاب را فلج کرده از ضعیفترین تا قدرتمندترین که جی پی و لورنز هست و مطمعن باشید هیچ ردیابی دقت نقطه زنی اون را نداره و حتی عمق زنی اون را. طبعا ساخت اون روی حساب و کتاب بوده و هر کسی نمیتونه جای طراج اون را بگیره حداقل توی دو سال که از تولید اون میگذره کسی نتونسته ردیابی مثل اون بسازه
اقای صفای لطفا نه خودتون را خسته کنید و نه وقت دیگران را بگیرید اگه واقعا شما توان دارید یه ردیاب بیرون بدهید نه اینکه تازه یادت افتاده که از روی طرح دیگران کپی بزنی .تولیدات شما تا حالا نتونسته حداقل رضایت خریدارانتون را هم جلب کنه به جای اینکه وقت خودتون را بیهوده تلف کنید برید و مدارتون را که کپی کردی بهینه سازی کنید وباعث جلب رضایت مشتری خودتون بشید کاری هم به ردیاب این انجمن نداشته باشد نهایت اگه دوست داشتید یه دونه داشته باشید در قسمت فروشگاه میتونی یکی برای خودت گیر بیاری

چهارشنبه 27 اسفند1393 - 7:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس حمید عزیز ،این بظاهر مهندس فک کنم بازارش تخته شده و قشنگ ته جیبش معلومه.
الان میگه از این راه وارد بشم ،حداقل چند ادم ساده رو گول بزنم ،یه پول حرومی بزنم بجیب.
من یه سیروس ازش گرفتم ،چیز زیادی از دستگاه نمی دونستم،با ۵۰ تومن سرهم میشه.
الان هم داره با شما کل کل میکنه.
موقعیت خونشو میدونم،اگه خیلی ببینم بیشتر از دهنش داره حرف میزنه ،دیگه .....
بنظرم یه تاپیک با کلمات کلیدی و تگ توضیحات خوب ،تا تو همه سرچها صفحه اول باشه.اونطوری بدجور رسوا میشه.
ولی همینکه خواسته با مهندس دربیافته ،خداییش پر دل و جرات بوده .امیدوارم مابقی کلاهبردارها هم پرجرات بشن.
۳ ماه دیگه حسابای بانکیشون جالب میشه.

چهارشنبه 27 اسفند1393 - 8:56pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون از جاوید و کمال عزیز.
خب کمال جان ما چکار کنیم که ممکنه کفگیر ایشون ته دیگ خورده باشه و حالا گیر داده به ما؟! :D ما که با ایشون اصلا بحثی نداشتیم. ظاهرا چند نفر از خریداران دستگاههای ایشون در یک بازه زمانی طولانی در این انجمن نسبت به دستگاههای ایشون و روش برخورد و تست کردناشون اعتراض داشتن و راضی نبودن حالا ایشون از چشم ما میبینه! در صورتیکه محیط یک انجمن عمومی کلا به همین صورت هست و راه درست برای ایشون هم باید تلاش برای بهبود کیفیت کار خودش باشه تا رضایت خریدارانش رو جلب کنه نه اینکه برای ما شمشیر از رو ببنده! نظیر همین برخورد رو تا حالا از چندین فروشنده معلوم الحال دیگه از جمله اقای شیر محمدی هم دیدیم که چندی قبل ما رو متهم به کلاهبرداری و تهدید به پیگرد قانونی کردن! :D واقعا این افراد به کجا دارن میرن من نمیدونم.
از این گذشته من فکر نمیکنم ایشون خیلی هم ضرری کرده باشه! شاید میزان سودش کم شده باشه ولی قاعدتا با این طرح لورنز قلابی که متاسفانه باز هم بعضیها رو فریب میده میتونه جبران کنه. بهرحال همه که مطلع نیستن و وبلاگ و سایت ایشون رو تصادفا میبینن و بی خبر از همه جا ممکنه اقدام به خرید کنن و مثل خیلیهای دیگه پشیمون بشن و در نهایت باز از اینجا سر در بیارن! حداقل تا الان که به این صورت بوده. ولی امیدوارم حداقل وجود این مطالب به بعضی ها که در جریان قرار میگیرن کمک کنه که کمی بیشتر حواسشون رو جمع کنن.
بله آدرس و مشخصات ایشون رو ما میدونیم و برای من هم جالب هست ایشون پشتش به کجا قرصه که به این صورت با پر رویی هم میاد و برخورد میکنه! ظاهرا هنوز صابون بعضی چیزها به تنشون نخورده! :D
در خصوص توان فنی ایشون که فکر کنم خیلی داستان مشخص شد و در واقع بیشترین ضرر رو بدون اینکه بفهمه به خودش وارد کرد! احتمالا هم توقع چنین واکنشی رو اصلا از سمت من نداشت و فکر کرد به زعم خودش بینی ما رو به خاک آشنا کرده! :D غافل از اینکه یا نباید چیزی بگی یا باید جامع و کامل و مانع بگی! نه اینجوری با این وضعیت کپی کردن یک مدار ساده که همه جاش ایراد داره و لذا ما هم خیلی راحت میتونیم نتیجه بگیریم ایشون لورنز رو هم بهیچ وجه نمیتونه کپی کنه و دستگاه جدیدشون هم کارایی خوبی نمیتونه داشته باشه. شما فقط به طراحی فیبر ایشون دقت کنین متوجه میشین که سطح کاری ایشون در چه حدی هست و اصلا توان مقابله فنی هم با شخص بنده نداره چه برسه که به این صورت بخواد بلوف هم بزنه که مدار ایراد داشته و من ایرادش رو نمیگم که نرن درستش کنن!!! در حالیکه طرح ردیاب 22 رو ما نزدیک 2 سال پیش با وجود مزایایی که داشت از رده خارج کردیم و با 35 جایگزینش کردیم ؛ حالا ایشون که اصلا تا حالا آنتن هم دست نگرفته میخواد ایراد کار ما رو بگیره! یکی نیست بگه شما سیمکشی یه فیبر و حتی سوراخ پایه قطعات رو نتونستی در یک مدار منتشر شده درست در بیاری حالا با این اعتماد به نفس الکی اومدی جلو مثلا چی بگی جز اینکه آبروی خودت رو بردی؟! :D

چهارشنبه 27 اسفند1393 - 9:37pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 50 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 33 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure