انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 28 فروردین1403 - 12:07am

پاسخ به موضوع  [ 5 پست ] 
 درخواست از استاد حمید عزیز 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام استاد قبل از هر چیزی ساخت fpi رو که با موفقیت انجام شد به شما و دیگر دوستان عضو انجمن تبریک میگم :ymapplause: قصد بنده از ایجاد این تاپیک اینه که باز هم مثل همیشه زحمتی رو به گردن شما نازنین بیندازیم و از شما در خواست کنم تا اگر امکانش هست یک مدار عالی ردیاب در حد موفقیت مدار پالسیتون و با همون کیفیت برای بچه ها زحمت طراحیشو بکشید تا در کنار یک نقطه زن دقیق به لطف شما یه ردیاب مناسب هم داشته باشن البته جسارت بنده حقیر رو ببخشید در مورد fpi هم بنده خودم دستگاه شما رو مونتاژ کردم واقعا عالیه و بابتش هم همیشه از شما سپاسگذاری میکنم با تشکر :-*

پنج شنبه 25 دی1393 - 3:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
2840644 نوشته است:
سلام استاد قبل از هر چیزی ساخت fpi رو که با موفقیت انجام شد به شما و دیگر دوستان عضو انجمن تبریک میگم :ymapplause: قصد بنده از ایجاد این تاپیک اینه که باز هم مثل همیشه زحمتی رو به گردن شما نازنین بیندازیم و از شما در خواست کنم تا اگر امکانش هست یک مدار عالی ردیاب در حد موفقیت مدار پالسیتون و با همون کیفیت برای بچه ها زحمت طراحیشو بکشید تا در کنار یک نقطه زن دقیق به لطف شما یه ردیاب مناسب هم داشته باشن البته جسارت بنده حقیر رو ببخشید در مورد fpi هم بنده خودم دستگاه شما رو مونتاژ کردم واقعا عالیه و بابتش هم همیشه از شما سپاسگذاری میکنم با تشکر :-*

داداش لایک داره بنده هم لنگه یه ردیابم ^:)^ :YMPRAY:

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

پنج شنبه 25 دی1393 - 3:58pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم شما لطف دارین. خیلی ممنون.
بنده که فعلا مشغول به طرح فلزیاب پالسی فلزجو هستم! حقیقتش هم با توجه به همه حرف و حدیثهایی که در این 2 سال وجود داشته بهیچ وجه تمایلی به کار کردن در زمینه ردیابی ندارم. وانگهی ظاهرا بسیاری از دوستان کارشناس ردیاب و طراح ردیاب هستن! میتونین از حاصل کار این دوستان استفاده کنین. بنده دیگه خودم رو در این مورد بازنشست کردم.

پنج شنبه 25 دی1393 - 4:58pm
مدیر سایت
مدیر سایت

2840644 نوشته است:

درود
دوست عزیز یعنی شما با علم به اینکه ردیاب 35 طراحی مهندس حمید هست باز همچین درخواستی دارید!؟
اینم از اون حرفاست #-o

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

پنج شنبه 25 دی1393 - 6:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام مجدد خدمت دوستان و همچنین استاد گلمون باید عرض کنم استاد حمید عزیز دارید شکسته نفسی میفرمایید از شما خواهش دارم تو این مرحله که واقعا نامبر وان شدین و با ساخت و طراحی کاملا حرفه ای و پیشرفتتون موفق شدید نتنها در داخل حتی در خارج از کشور نام ایران و ایرانی رو دوباره سر زبون بیگانگان بیندازید و باعث افتخار همه ایرانیها شدید در این مرحله خودتونو کنار نکشید تا به امید پروردگار و همت شما دیگه ایرانی نیازمند هیچ بیگانه ای نباشه و حرف اول رو بزنه در ضمن هیچوقت لطف شما رو بنده فراموش نمیکنم و همواره با هر بار روشن کردن دستگاه به اینکه طراحش ایرانی هست افتخار میکنم امیدوارم همیشه سرافراز و پیروز باشید :ymhug:

درمورد پست جناب کوهیار عزیز هم باید خدمت گلتون عارض بشم دوست من امتاز ردیاب 35 مختص جناب حمید عزیز و اقا مجتبی گله که بنده به هیچ عنوان جسارت نکردم ایشون طرحشون رو برای ساخت برای دوستان قرار بدن به همین جهت عرض کردم زحمت طراحی ردیاب رو بکشن با تشکر از شما دوست خوبم ;)

پنج شنبه 25 دی1393 - 6:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 5 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure