انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 5 اردیبهشت1403 - 2:10am

پاسخ به موضوع  [ 43 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 شکل موج 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پیوست:
‏_♥♥♥♥0613.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

چهارشنبه 26 آذر1393 - 7:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان توجه کنید من طی ازمایشات در مورد چند نوع موج که گذاشتم متوجه شدم هر موجی خیلی متفاوت عمل میکنه.یکی حجم بالا میبره یکی برعکس . یکی روی فرکانسهای فلزات ضعیفه یکی اصلا نمیزنه ..من چند فرکانسی که توی همین سایت دوستان 35 زحمتش رو کشیدن تست کردم بعضیاشون که واسه من و35یا کار میکرد روی بعضی از فلزلات جواب نداد واصلا نمیزد نمونش29.29 که واسه من29.30و 29.26 نقطه میکرد با یکی از امواج اصلا واکنش نداشت واسه همین من روی یک فرکانس مس که مطمئن بودم وقبلا جواب گرفتم تست کردم ودیدم خیلی راحت مس رو زد ووزن رو دقیقا نصف اون چیزی که قبلا میزدم گرفت یعنی واسه من روی ولوم1 فلز دفن شده رو میزد الان روی حداقل ولوم میزنه واگه ولوم یک کنم قابلمه مسی رو میزنه...پس قضیه موجها رو جدی بگیریدموفق باشید :ymhug:

دوشنبه 1 دی1393 - 3:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عمق جنس چقدر بوده؟

دوشنبه 1 دی1393 - 6:37pm
استاد
استاد

بهرام نوشته است:
دوستان توجه کنید من طی ازمایشات در مورد چند نوع موج که گذاشتم متوجه شدم هر موجی خیلی متفاوت عمل میکنه.یکی حجم بالا میبره یکی برعکس . یکی روی فرکانسهای فلزات ضعیفه یکی اصلا نمیزنه ..من چند فرکانسی که توی همین سایت دوستان 35 زحمتش رو کشیدن تست کردم بعضیاشون که واسه من و35یا کار میکرد روی بعضی از فلزلات جواب نداد واصلا نمیزد نمونش29.29 که واسه من29.30و 29.26 نقطه میکرد با یکی از امواج اصلا واکنش نداشت واسه همین من روی یک فرکانس مس که مطمئن بودم وقبلا جواب گرفتم تست کردم ودیدم خیلی راحت مس رو زد ووزن رو دقیقا نصف اون چیزی که قبلا میزدم گرفت یعنی واسه من روی ولوم1 فلز دفن شده رو میزد الان روی حداقل ولوم میزنه واگه ولوم یک کنم قابلمه مسی رو میزنه...پس قضیه موجها رو جدی بگیریدموفق باشید :ymhug:

درود بر شما
راز اصلی در مگنت بدن هر فردی هست که متفاوت هست و فرکانسها متغییر عمل میکنند

دوشنبه 1 دی1393 - 7:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
درود بر شما

استاد جاوید این گفته شما رو کاملا تایید میکنم چرا که خودم اکثر فرکانسهایی رو که آقا کانی گذاشته بودن رو تست کردم معمولا برا من 0.02الی 0.04 هرتز همیشه کمتر از فرکانسهای اعلام شده جواب میداد مثلا همین فرکانس 50.38 رو برا من 50.35 بهتر جواب میده یعنی اینجوری بگم که سرعت حرکت آنتنها بیشتره و دقیقا روی فلز قیچی میشه

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

سه شنبه 1 دی1393 - 12:50am
استاد
استاد

kavoshgar نوشته است:
جاوید نوشته است:
درود بر شما

استاد جاوید این گفته شما رو کاملا تایید میکنم چرا که خودم اکثر فرکانسهایی رو که آقا کانی گذاشته بودن رو تست کردم معمولا برا من 0.02الی 0.04 هرتز همیشه کمتر از فرکانسهای اعلام شده جواب میداد مثلا همین فرکانس 50.38 رو برا من 50.35 بهتر جواب میده یعنی اینجوری بگم که سرعت حرکت آنتنها بیشتره و دقیقا روی فلز قیچی میشه

درود بر شما
شما میتونید یه تست دیگه هم بکنید.35 را با پراپ به زمین وصل کنید و فرکانس 50.38 را بهش بدهید و در 5 متری اون قرار بگیرد و با انتن خالی چند گرم طلا را که قبلا گذاشتید وزن گیری کنید و بعد فرکانسی که بهتر برای شما جواب داده با اون وزن گیری کنید و تفاوت را ببینید که در کنار و جدا بودن از 35 چه تاثیری داره

سه شنبه 2 دی1393 - 5:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kamal857 نوشته است:
عمق جنس چقدر بوده؟

یک فیبر مسی 15+15 رو در 80 سانتی دفن کردم...ولی وقتی فلز مدفون هست وزن چند برابر میشه واسه همین تا میتونیم باید وزن حقیقی تر کنیم وگرنه نمیتونیم تفکیک کنیم فلز ما چقدر حجم و وزن داره.

سه شنبه 2 دی1393 - 2:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kavoshgar نوشته است:
جاوید نوشته است:
درود بر شما

کاوشگر جان منم با صحبتهای شما استادای عزیز موافقم ولی منظور من این نبود.بزارین واضح تر بگم من فرکانس2929 استاد جاوید رو در حالت معمول با ردیاب روی 2930 و 2926 سنس کردم ولی با تغییر امواج به صورتهای مختلف متوجه شدم بعضی از امواج یا سنگین سنس میکنن یا اصلا سنس نمیکنن برخلاف موجی که من استفاده میکردم ومربعی بود.پس نمیشه به طور قطع گفت موج مربعی بهترین موج هست .در مورد مگنت هم من فکر میکنم مگنت بدن هیچ وقت ثابت نیست ومدام کم وزیاد میشه نه خیلی جدی \M/

سه شنبه 2 دی1393 - 2:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بهرام نوشته است:
kamal857 نوشته است:
عمق جنس چقدر بوده؟

یک فیبر مسی 15+15 رو در 80 سانتی دفن کردم...ولی وقتی فلز مدفون هست وزن چند برابر میشه واسه همین تا میتونیم باید وزن حقیقی تر کنیم وگرنه نمیتونیم تفکیک کنیم فلز ما چقدر حجم و وزن داره.

پس اینجور که معلومه هر چی فلز دفن شده در عمق بیشتری باشه باید وزن بیشتر بشه!!! و علتش هم ممکنه مقاوت خاک باشه!!! :-\

سه شنبه 2 دی1393 - 2:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود بر شما
شما میتونید یه تست دیگه هم بکنید.35 را با پراپ به زمین وصل کنید و فرکانس 50.38 را بهش بدهید و در 5 متری اون قرار بگیرد و با انتن خالی چند گرم طلا را که قبلا گذاشتید وزن گیری کنید و بعد فرکانسی که بهتر برای شما جواب داده با اون وزن گیری کنید و تفاوت را ببینید که در کنار و جدا بودن از 35 چه تاثیری داره[/quote]

استاد جاوید بحث مگنت بدن بیشتر واسه سنس اهداف وحجم اهداف هست که بهترین فرکانس با بدن مچ بشه ولی بحث موج رو هم نباید دست کم بگیریم که از چه نوع هست چون بعضی از موجها وزن رو کاهش میدن وبرعکس

سه شنبه 2 دی1393 - 2:28pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 43 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 43 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure