انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 1:31pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 ... 40  بعدی
 حقایق ردیابی و fpl35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kobani نوشته است:
سلام بر دوستان
اون ردیاب رفیقم که گفتم اسمش dfs است که از دبی خریده

خب؟!!! این DFS چکار کرده؟ چه نتیچه ای ازش گرفتید؟ درضمن خدمت دوستان عرض کنم توقع پیدا کردن اشیاء ریز در حد یه سکه از ردیاب نداشته باشید کار ردیاب پیدا کردن اهداف بزرگ مثل مقبره ها و دفینه ها که در دل کوه آرمیده و نشانه های آن با کمی دقت قابل فهم و درک هستند! بیخود وقت گرانبهاتون بابت پیدا کردن سکه های تک و اهداف تصادفی هدر ندید که موفقیت کمتر از اون چیزی هست که فکر میکنید این کار یه نقطه زن هست که تو عمق 30 تا 40 سانت بتونه سکه پیدا کنه اونم بشرطیکه سکه مورد نظر در منطقه رویت شده باشه!

سه شنبه 18 آذر1393 - 6:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Taaak نوشته است:
مهندس حمید اجازه میخوام تا تستهایی که آقای کاوشگر گفتن رو هم انجام بدم چون گفته های ایشون ذهنم رو مشغول کرد و بعد از حاصل شدن نتیجه هر انچه صلاح باشه همون کار رو بکنیم.... @};-

دوست عزیز تونستین تستها رو انجام بدین ؟
ما منتظریم @};- @};- @};-

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

سه شنبه 18 آذر1393 - 8:53am
کاربر فعال
کاربر فعال

kavoshgar نوشته است:
Taaak نوشته است:
مهندس حمید اجازه میخوام تا تستهایی که آقای کاوشگر گفتن رو هم انجام بدم چون گفته های ایشون ذهنم رو مشغول کرد و بعد از حاصل شدن نتیجه هر انچه صلاح باشه همون کار رو بکنیم.... @};-

دوست عزیز تونستین تستها رو انجام بدین ؟
ما منتظریم @};- @};- @};-

سلام بر دوستان عزیز:
به دلیل فوت ناگهانی دایی ام نتونستم هیچ کاری بکنم.به محض انجام تست نتایج رو خدمت اساتید و دوستان باز گو خواهم کرد.خدا اموات همه شما دوستان رو بیامرزه. @};-

چهارشنبه 18 آذر1393 - 12:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خداوندرحمتش کنه و روحش رو شاد کنه :YMPRAY: :YMPRAY:

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 18 آذر1393 - 1:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

چه آشفته بازاریه اینجا

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

یکشنبه 30 آذر1393 - 12:11pm

محل اقامت: کردستان
بعد از کلی وول خوردن تو پستها و تاپیکا به این نتیجه رسیدم که هر فلزیابی و ردیابی و..که ساخته شده , دوستان سریع اقدام به خرید کردن و بعد از چند صباحی هم شروع به انتقاد و گله و ...کردن
من نه ردیاب خریدم و نه فلزیاب , چرا ؟؟؟؟
چون هر جا میری همین اش و همین کاسه
دوستان یه فزیاب تی ال بسازید یا چنس ویا هر کوفت دیگه ای , با اون کار کنید و تمرین تا یاد بگیرید
یه روز میگید brn به به و چه چه
فرداش کلون , به به و چه چه
وای روبی امد به به و چه چه
چنس اومد , اونا بد هستن فقط چنس
تی ال اومد و هزار صفحه مطلب اخرشم مطالب و مقدارها وپی بی سی اشتباه
بخدا نمیدونم نسل جدید چرا تنوع طلب مطلق شده
هیجده ساله که با یک دستگاه کار میکنم
ساخت خودمه باثبات و فقط تو اوسیلاتورش تعقیرات دادم
به بعضی از سنگها حساسه ولی فوق العاده نفوذ داره
مدارشو اینجا دیدم که حتی یک نفر زحمت ساخت به خودش نداده بود
تا سه متر با میتر عقربه ای جواب گرفتم ازش
تفکیک هم نداره , اما مثل مرد کار میکنه
شما هم اگر چیزی خردید بهش وفا کنید تا وارد بشید
و انقدر گله از چنس وردیاب و...نکنید

جمعه 5 دی1393 - 1:39pm
YIM
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
پيام جان بهرحال تنوع مدار و پيشرفت روزبروز اون باعث ميشه كاربرا بيشتر مدارها رو تجربه كنن تا به ايده ال خودشون برسن.
راستي شما مداري كه گفتين كدومه ؟
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

جمعه 5 دی1393 - 7:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منتظریم

یکشنبه 14 دی1393 - 3:47pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

Kani نوشته است:
سلام
دوستان عزیزی که تا به امروز انشاهای منو تحمل کردید و خوندید و در آن هیچی نیافتید یه لطف دیگه کنید این انشارو هم تا پایان بخونید. پیشاپیش از زیاد بودن مطلب عذرخواهی میکنم.

ابتدا در مورد هدف از حضور کاربران و محتوای انجمن(انجمن بازی با کلمات) کمی توضیح بدم:
یکی میاد زالوت رو میندازه تو دهن بچه ها بعدش میگه اسرارشو نمیگم. یکی ماهواره ای رو یکی ردیاب مخصوص و با تفکیک 100 درصدی رو یکی کوتوله رو یکی تفاسیر دقیق علایم رو یکی سیستم لایو رو یکی نقطه زن رویایی رو یکی طرح محرمانه فانکشن ردیاب رو یکی تجارب خارق العاده ردیابی رو . همه و همه میان مطرح میکنن اخرشم میان میگن نمیگیم

اینجا این سوال برای من پیش میاد که ما برای چی اینجا هستیم؟ اومدیم پز دادن ها رو تماشا کنیم؟ اومدیم نظاره گر فروش باشیم؟ اومدیم نظاره گر آه و ناله کاربران باشیم؟اومدیم اینجا منت این و اون رو بکشیم که آقا توروخدا چیه به منم بگو؟
چقد خنده داره آخه. من آخرشم نتونستم جواب این سوالو پیدا کنم یا کلا دید و برداشت من با همه شما متفاوته. نمیدونم ؛ توش موندم.

در مورد این تایپک هم ظاهرا سرنوشت این مورد به سرنوشت موارد قبلی دچار شد و آقای مارتین فکر کنم دیگه تشریف نمیارن به خاطر اینهمه جو خوبی که تو سایت حاکمه. ولی من پست خودمو میزارم.
بگذریم که چه سختیهایی با 35 متحمل نشدیم. چه آبروهایی ریخته نشد. چه جاهایی که از دست ندادیم. چه هزینه هایی که تلف نشد و چه اعتراضاتی که نشد.همه مشخصه و احتیاج به دوباره گفتن نیست.

مهندس حمید عزیز شما اومدید درصد عدم موفقیت رو 99درصد اعلام کردید و من 90 که عدد خیلی مهم نیست فقط اینو میرسونه که اینهمه من دارم داد میزنم و از نارضایتیها میگم خود شما دارید تاییدش میکنید. اما نکته مهمش اینه که شما میگید بخش اعظمش مربوط به ردیابی نیست و این حرف از نظر من اصلا درست نیست.
با این سخنتون برام ثابت شد که چیزی از ردیابی و مسایل پیرامونش نمیدونید.شرح و توضیح بیشتر نمیدم.

این طرح آقای مارتین مال من نیست که در مقابل من اینقد جبهه گرفتید اما اون چیزی که ازش دیدم و تست کردم چیزیست که به خودم مربوطه و با این اوضاع اصلا لازم نمیبینم تعریفی چیزی کنم.هر چی هست خوب یا بد من واسه خودم یه چیزایی فهمیدم. پس بحثی نداریم و نخواهیم داشت در مورد تبلیغ یا اینکه افساری به گردنم انداختن و منو این سو و اون سو میبرن شما مختارید هرطور دلتون میخواد فکر کنید و بهم توهین کنید.
.
پیوست:
Snapshot_2014-12-02_111028.png

پیوست:
Snapshot_2014-12-02_110630.png

پیوست:
Snapshot_2014-12-02_110553.png

پیوست:
Snapshot_2014-12-02_110452.png

این عکس ردیابی هست که جناب مارتین بعنوان تست ساختن و برای من فرستادن . که البته فقط چند عکس کوچکه و وارد منوهای اصلیش نمیشم. و همچنین این یک ردیاب که دست منه فرکانس آزادش رو محدود کرده به همینی که می بینید.

بیش از 5 ماهه من دارم تستش میکنم. بارها خواستم بیام این موضوع رو مطرح کنم ولی تا به امروز صبر کردم و این مدت تا اونجا که تونستم و از عهده م برمیومد این ردیاب رو تست کردم. اوایل طرح این تایپک هم این موضوع رو نگفتم تا فقط در مورد بحث دقت و ثبات فرکانسی صحبت کنیم و عکس العملهارو ببینیم که دیدیم به کجا رسید. واقعا اگه از اول میگفتم چی میشد؟.

شما اومدید در بحث فنی محاسبه لبه پالس و فلان و فلان مطلبها نوشتید و محاسبات عجیب و غریب و تصاویر مختلف رو نشون دادید و سعی در اثبات یه مسئله فنی و علمی کردید و ظاهرا هم بچه ها پیروزی شمارو تبریک گفتند. با گذشت زمان ثابت میشه کدوم یک از اینا تا چه اندازه کاربردی هستن و در عمل جوابگو هستن و آیا این مسایل چیزی رو حل میکنند یا نه؟!!!
.
حمید نوشته است:
...
ولی جالبه که خیلی مدته افراد مدعی تشریف میارن بزرگان غیر فنی انجمن رو انتخاب میکنن و افساری به گردنشون میبندن و به هر سو خواستن میکشن! ببخشید ولی چرا اینجور مدعیان سراغ حتی یک ادم وارد و فنی نمیرن که ادعاشون رو مطرح کنن؟ دقیقا شماهایی که دانش کار رو ندارین رو باید انتخاب کنن؟ ماشالا نه عقلتون و نه دانشتون هم که اصلا قد نمیده اینا دارن چکار میکنن! حرصشو باید ما بخوریم و حرف و حدیثش رو هم ما بشنویم!
...

مهندس حمید عزیز من برای این سخن شما حدود یک صفحه جواب آماده کرده بودم اما به خاطراحترام بعضی دوستان عزیز صرف نظر کردم و جوابی نمیدم. فقط میخوام اینو بگم که در مدت حضورم یادم نمیاد به کسی بی احترامی کرده باشم که مستحق چنین سخنانی باشم.
هدف من این بود که برای اولین بار هم که شده برای حمید یه رقیب سرسخت گیربیارم تا رقابت سالمی شروع بشه در کنار ناصر و مجبور به کار روی طرح بهتری شود. اما برای خودم تاسف میخورم که من چقد بیخود و بیجهت فکر میکردم. با این غرور و خودخواهی ها باید میفهمیدم که این کار من بی فایده ست.

حال بحث فیلم و نشون دادن اون فرکانس که خوشحالی فراوان شمارو بهمراه داشت و بعضی افراد هم به به و چه چه کردن و بر طبل شادی نواختند.. نشون دادن اون فرکانس چه عمد و چه غیر عمد از بسیاری جهات خوب بود.اولا اینو بگم که هدف ایشون از این فیلم فقط این بود که میشه فرکانسهای بالا تولید کرد با اون دقت که حالا در بعضی فرکانسهاش از جمله 47کیلو قسمت منفیش بقول شما دچار مشکله. چقدم خوشحالتون کرد. جناب مارتین برای این قسمت هم جواب داشتن اما دیگه نیستن که توضیح بدن.

اما میخوام این رو خدمتتون عرض کنم که برای ردیابی و داشتن تفکیک مناسب احتیاج به فرکانس بالا در اون حد نیست. پس چندان برگ برنده ایی نیست که اینقد روش بحث کردید و خوشحال شدید از اینهمه محاسبات عجیب و غریب. اینقد بزرگش کردید که من خنده م گرفت هنوز مسائل بسیار مهم دیگه رو بازگو نکردم اینچنین رو این مسئله بحث میشود و حساسیت وجود دارد. خوب هم شد که بازگو نکردم.

شما پیروزیتونو رو جشن بگیرید زمان همه چیو معلوم میکنه و مشخص خواهد شد که این مسئله که روش زوم کردید تا چه اندازه در ردیابی مهمه و چرا من این بحث رو مطرح کردم. متاسفانه مجال برای ادامه نزاشتید و من از ارائه مسایل مهم و کلیدی بعدی معذورم.

در نهایت و با رو کردن این همه علم و نخبگی و پیاده کردن اینهمه نکات و محاسبات نتیجه رو در سیمای کاربران میتوان مشاهده کرد و این همه علم باید در عمل هم نتیجه دهد که احتیاجی نیست بیشتر توضیح دهم. هدفم این بود که طرح بهتری ارائه شود تا اینهمه کاربر ناراضی نیان و مدام بر طبل نارضایتی بکوبن. این هدف من هم به نفع سازنده ست هم خریدار که بازم از این بابت متاسفم که دنبال چنین کاری بودم باید میدونستم که با این جو و اخلاق و اهداف متفاوت چنین چیزی ممکن نیست و نخواهد بود.

من میخواستم ابتدا مسئله رو باز کنم و سپس در مورد مسایل بسیار مهم و حیاتی در ردیابی و به دنبالش چگونگی تفکیک قابل قبول فلزات اصلی و تشخیص راحت خطاها و داشتن سیستم وزن بهتر صحبت کنم و همچنین موارد بسیار جالب دیگه که جدا پشیمون شدم . هنوز پله اول بطور کامل مطرح نشد که نتیجه شو دیدیم به کجا رسید و همینجا کار و بحث رو خاتمه میدم و پشت دستمو داغ میکنم از این به بعد چنین حرکتهایی نکنم.
بعد از بیش از یکسال به حرف آریای عزیز رسیدم.

در پایان همین بس که بگویم من بیش از 5 ماهه که دارم ردیاب آقای فابین مارتین رو تست میکنم و بسیار با 35 آزمودم و مورد تایید من است.در واقع ابتدا حرف از فانکشن زدیم ببینیم واکنشها چطوره اما طرح ایشون یه ردیاب بسیار کامل و دقیق هستش و من بیهوده این بحث رو شروع نکردم که جنجال به پا کنم و کار به ناسزا و تخریب دیگری بیانجامد.هدف من ایجاد رقابت سالم و در نهایت حصول نتیجه قابل قبول برای ما کاربران بود. این خود شمایید که اینچنین میخواهید و بار اول و دوم شما هم نیست همیشه و هروقت همین بوده و همینطور خواهد موند.
از طرح و بیان امکانات ردیاب ایشون معذورم اما

در توضیح تستهای ردیاب آقای مارتین اینارو خدمتتون عرض میکنم که از جاهای بیشماری که با 35 و با طلا گرفته بودم با این ردیاب حفره سفال و استخوان تشخیص دادم. اینو با چندین حفاری برای حصول اطمینان از صحت موضوع بدست آوردم و عنوان میکنم.
از جمله تستهای مهم من دفن فلزات مختلف همراه با انواع عوامل خطا در عمق 280 سانتی و تستهای متعدد رو این مکان هستش از جمله تست وزن دقیق و تست عمق و .....

تست ها و محاسبات زیادی هم این مدت انجام دادیم تا بحث تفکیک و تشخیص رو به حد قابل قبول برسونیم.من انجام میدادم گزارش میکردم ایشون با تستهای خودشون مطابقت میداد و پیاده یا اصلاح میکرد هرچند که ایشون در نمونه ردیاب تست ساخته شده بسیاری موارد مهم رو حل کرده بودند.
من میخواستم بیام توضیح بدم که چرا آقای جعفر با 35 و با انواع فرکانسها همه ش حفره و تونل میزنند اما با دیدن بعضی رفتارها پشیمون شدم.
من اومدم بگم که چطور با نوع حرکت آنتن تشخیص بدید که چه فلزی گرفته ایید.
اومدم بگم که چطور مسیر و نقطه دقیقتر رو بیابید.
اومدم راه تشخیص آسان خطا رو به بچه ها یاد بدم .
من اومدم راهکارهایی بدم که با اینکارها خطا با 35 کمتر بشه .
من اومدم بگم بارهایی که با 35 زده شده بر اساس چی هست و چگونه این بارها زده شده تا ماهیت این موفقیت روشن شود و دید که آیا میتونیم اسمشو موفقیت بزاریم یا نه مشکلی این وسط وجود دارد که باید رفع شود. تا اینقد گول موفقیت خیالی رو نخوریم.
من اومدم بگم در رطوبت و برف و خیسی زمین میتونیم کار کنیم یا نه.
اما بابت همه ش پشیمون شدم.

واقعا در عجبم که مهندس حمید میگن بالاتر از 35 نمیشه تولید کرد. مهندس حمید عزیز شما از این پیروزیتون لذت ببرید و اینکه بهم توهین کردی نشنیده میگیرم و اگه با بعضی دوستان هم با تندی برخورد کردم عذر میخوام .

چه باور کنید چه باور نکنید برام مهم نیست و بیش از این روا نیست از تستها بگم فکر کنم که اخلاق و رفتار و منش من برای عده کثیری مشخصه و اگه شک و شبهه ایی به رفتار من دارید خیلی راحت میتونید باور نکنید و منو به گزافه گویی متهم کنید و خوشحال هم میشم که باور نکنید. زمان همه چیو حل خواهد کرد. این ردیابی هم که دست منه برای تست هستش بزودی تستهامو تکمیل میکنم و براشون میفرستم و ردیاب مال من نیست که بخوام براش تبلیغی چیزی کنم. واقعیتهایی بود که گفتم و تموم شد.

حال جناب صاحبخونه عزیز امیدوارم متوجه شده باشی دلیل حال ناخوشی من چی بود و از اینکه مدتی مارو تحمل کردی تشکر ویژه دارم.
از این به بعد جواب هیچ پستی در این موضوع رو نمیدم. هرچی دل تنگتون خواست بگید من جوابی نخواهم داد.
آرزوی قلبیم موفقیت تمام دوستان عزیز و مستحق است.
همه تون رو به خدای یکتا(احد و واحد) میسپارم. @};-

با درود
جناب کانی با اون همه جنجالی که به پا شد خیلی کنجکاویم تا بدونیم نتیجه کار شما با ردیاب اقای داستین هافمن به کجا رسید
ایا تونستید سفال ذرات استخوان و.... رد بدین ایا تونستید به تفکیکی که می گفتید برسین ؟ این سوال من و شاید خیلی از کسانی هست که تو این بحث بودن :-\

یکشنبه 24 اسفند1393 - 4:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود دوست من یک سوال ایا بهتر نیست این همه قضاوت و پیش نظری و وعده و وعیدهاتون رو کنار میذاشتید و بجای اینکه یک صفحه سخنرانی کنید در پست اول و روز اول این مدار رو قرار میدادی تا این همه مشکل به وجود نیاد برداشت من و دوستان دیگه اینطوره که شما نتنها قصد کمک در ساخت ندارید بلکه اینکار بازاریابی از طرف شما محسوب میشه یعنی جنابعالی منتظرین دوستان پیام خصوصی بدن تا از شما به مبلغی نقشه طرح احتمالی رو بگیرن بغیر از شما خیلیها اومدن زحمت کشیدن طرحهای مختلفی ارایه کردن ولی همه اول حسن نیتشون رو نشون دادن بعد شروع به خالی کردن جیب بچه ها کردن ولی متاسفانه ظاهرا مشکلات مالی شما بیشتره و عجلتون برای انجام این کار هم زیاده اگر واقعا اینطور نیست در پست بعدی اطلاعات مدار و توضیحات رو قرار دبد تا دوستان انجام بدن و نتیجه گیری بشه و خلاف گفته های بنده ثابت بشه تا نظر دوستان و من نسبت به شما عوض بشه در غیر اینصورت از ما دلگیر نشو

سه شنبه 26 اسفند1393 - 7:31am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 ... 40  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure