انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 6:12am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 40  بعدی
 حقایق ردیابی و fpl35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بنظر حقیر برای اینکه این موضوع کامل روشن شه هم اقا حمید و هم اقی فابین مارتین یک نسخه دمو با فرکانس های مشخص و یکسان اینجا قرار بدن تا دوستان ازمایش کنند و نتیجه معلوم شه

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

جمعه 6 آذر1393 - 1:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دعوت ميشه از چند تن از دوستان خبره و خاک خورده اين نرم افزار در رابطه با سوال استاد حميد اين افراد رو با تشويق گرمتون به جمع بحثمون مياريم تا جوابگوی سوال حميد جان باشن ،،،کانی عزيز،،جعفر،،،و مخترع اين طرح آقا سعيد عزيز بسم الله

جمعه 6 آذر1393 - 1:28am
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت اقای مهندس حمید عزیز:
مهندس من کسی هستم که هم ردیاب 35 رودارم و هم 22 رو قبلا داشتم که فروختم.در مواردی 35 راضی کننده بود و در مواردی هم نه.البته این چیزی از زحمات شما کم نمیکنه و همچنان ارادتمند شما هستیم.چون همه ما میدونیم که زیر زمین به قول معروف هزار رنگ داره.از شما خواهش میکنم برای اینکه به این پرسشها پاسخ داده بشه دقت فرکانسی رو در یک اسکوپ واقعی دیجیتال اندازه گیری کرده و در حد عکس در اختیار دوستان قرار بدین.چون همانطور که میدونین تست فرکانس در نرم افزار همیشه در حالت ایده آل انجام میگیره و در عمل اون چیری که باید باشه نیست. .ممنون از شما.فقط خواستم این کار رو انجام بدین تا برای همیشه این ماجرها پرونده اش بسته بشه .ممنونم و سپاس از شما @};- @};- @};-

جمعه 6 آذر1393 - 1:30am
مدیر کل
مدیر کل

نه دلتا فورس عزیز! این مطلب شما که در خصوص ردیاب 35 اصلا عملی نیست! من نمیتونم بهیچ عنوان چنین ریسکی بکنم چون ردیاب 35 هر چه هست یک نسخه تجاری بوده و امکان سوء استفاده از نسخه دمو بالاست! دستگاه واقعی هم دست خود دوستان هست. من خواهش کردم خودشون بر اساس روش اندازه گیری من عمل کنن. این راه مطمئن تری برای خود دوستان هم هست!
این تاپیک جای بحث دقت فانکشن ایشون هم نیست! اینجا قراره حقایق ردیاب 35 روشن بشه! :D من هم در اینجا نمیخوام ایشون از طرح خودشون صحبت کنن! هر وقت موقع بررسی طرح ادعایی ایشون رسید حتما تستهایی با روش مشابه رو درخواست میکنم که باید ارائه بدن. اون تاپیکی که جاش بود چند بار درخواست کردیم و هیچ پاسخ قانع کننده ای دریافت نکردیم!!!

جمعه 6 آذر1393 - 1:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان پشت صحنه اشاره کردند گويا فقط جعفر جان آن هستند جعفرجان بفرما داداش ،،از فابين هم خبری نشد از همکارانشون که صدامو دارند تقاضا ميکنم به گوش اين بزرگوار برسونن وقت برنامه اندکه هرچه سريعتر جوابگوی سوالات باشن مجری خوابش مياد

جمعه 6 آذر1393 - 1:36am
مدیر کل
مدیر کل

Taaak عزیز انیمیشنی که ملاحظه میکنین خروجی اسکوپ واقعی دیجیتال روی خروجی 1331.5 ردیاب 35 هست! اسکوپ بسیار خوبی هم هست! چطور فکر کردین این یک نرم افزاره؟! :D قبلا هم تستهای فرکانسی فلزیاب چنس رو با همین اسکوپ توی تاپیک مربوطه گذاشته بودم و حتما دوستان خاطرشون هست.

جمعه 6 آذر1393 - 1:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله تک جان يادمه بنده هم توی اون بحث مجری بودم و بحث حميد جان و ناصر جان بود و شکل موجها به درخواست ناصر جان ،توسط حميدجان و اسکوپ ديجيتال تصوير برداری و به دوستان ارائه شد ولی نرم افزار با اسکوپ سخت افزاری بحثش جداست تک جان

جمعه 6 آذر1393 - 1:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حميدجان ممنون که جوابگوی سوالات ارسالی دوستان بودی تيتراژ برنامه رفت حرفی اگه هست بسم الله وگرنه ياعلی و ياحق

جمعه 6 آذر1393 - 1:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تقديم به آذرآبادگانم
ﺧﻼﯾﻘﺪﻥ ﺟﻔﺎ ﮔﻮﺭﺩﻭﻡ ﺗﻤﺎﻣﺎً ﺑﯽﻭﻓﺎ ﮔﻮﺭﺩﻭﻡ
ﻭﻓﺎﺳﯿﺰ ﺁﺷﻨﺎﻟﺮﺩﻥ ﻋﺠﺎﺋﺐ ﻣﺎﺟﺮﺍ ﮔﻮﺭﺩﻭﻡ
ﺍﻭﻻﺭﮐﯽ ﻻﻑ ﯾﮏﺭﻧﮕﯽ ﻭﻭﺭﻭﺏ ﺁﺧﺮ ﺩﻭ ﺭﻧﮓ
ﺍﻭﻟﺪﯼ
ﺗﻤﺎﻡ ﺍﻗﺮﺑﺎﻟﺮ ﻋﻘﺮﺏ ﺍﻭﻟﺪﯼ ﺟﺎﻥﮔﺰﺍ ﮔﻮﺭﺩﻭﻡ
ﮐﯿﻤﻪ ﺑﯿﻞ ﺑﺎﻏﻼﺩﯾﻢ ﻗﻄﻊ ﺍﻭﻟﺪﯼ ﺍﻣﯿﺪﯾﻢ ﺑﻠﯿﻢ ﺳﯿﻨﺪﯼ
ﻓﻘﻂ ﺑﯿﺮ ﺁﺷﻨﺎ ﻋﻘﺮﺑﺎﺩﻩ ﺗﮏ ﺧﺪﺍ ﮔﻮﺭﺩﻭﻡ
ﻓﻘﻂ ﺑﯿﺮ ﺗﺨﻢ ﻣﺮﻏﯽ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﯾﮑﺮﻧﮓ ﺑﯿﻠﻤﯿﺸﺪﯾﻢ
ﺍﻭﻧﻮﻧﺪﺍ ﮐﻮﯾﻨﮕﯿﻦ ﺭﺩ ﺍﯾﻠﺪﯾﻢ ﺭﻧﮕﯿﻦ ﺩﻭ ﺗﺎ ﮔﻮﺭﺩﻭﻡ
ﺟﻬﺎﻧﺪﺍ ﻗﻮﺭﺧﻤﺎ ﺩﺷﻤﻨﻦ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺁﺷﻨﺎﺩﻥ ﻗﻮﺭﺥ
ﻧﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﺷﻨﺎﻧﻮﻥ ﺣﯿﻠﻪ ﻭ ﻣﮑﺮﯾﻦ ﺧﻔﺎ ﮔﻮﺭﺩﻭﻡ
ﺍﻟﻮﻧﻦ ﺍﻭﭘﺴﻪ ﺁﻻﻧﻤﺎ ﭼﮑﺮ ﺁﺧﺮ ﺍﯾﺎﻗﻮﻧﻦ
ﺳﻮ ﺍﻭﭘﺴﻪ ﭘﺎﯼ ﺩﯾﻮﺍﺭﻩ ﯾﯿﺨﯿﺐ ﻭﯾﺮﺍﻥ ﺳﺮﺍ ﮔﻮﺭﺩﻭﻡ
ﺯﻟﯿﺨﺎ ﺍﯾﺴﺘﻤﯿﺮﺩﯼ ﯾﻮﺳﻔﯽ ﺍﻭﺯ ﻧﻔﺴﯿﻦ ﺍﯾﺴﺘﯿﺮﺩﯼ
ﺣﺎﻣﯽ ﺍﻭﺯ ﻧﻔﺴﯿﻨﯿﻦ ﻣﺤﺒﻮﺑﯿﺪﻭﺭ ﺩﻧﯿﺎﻧﯽ ﻻ ﮔﻮﺭﺩﻭﻡ
ﺻﻤﯿﻤﯿﺖ ﻣﺤﺒﺖ ﻋﺸﻖ ﺑﺎﺯﯼ ﺍﯾﺘﺪﻩ ﮐﺎﻣﻠﺪﯼ
ﺑﻮ ﺣﯿﻮﺍﻧﯿﻦ ﻭﻓﺎﺳﯿﻦ ﺭﺍﻩ ﺣﻘﻪ ﺁﺷﻨﺎ ﮔﻮﺭﺩﻭﻡ
ﺷﺎﻋﺮ: ﻣﻨﻌﻢ

جمعه 6 آذر1393 - 1:58am
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
Taaak عزیز انیمیشنی که ملاحظه میکنین خروجی اسکوپ واقعی دیجیتال روی خروجی 1331.5 ردیاب 35 هست! اسکوپ بسیار خوبی هم هست! چطور فکر کردین این یک نرم افزاره؟! :D قبلا هم تستهای فرکانسی فلزیاب چنس رو با همین اسکوپ توی تاپیک مربوطه گذاشته بودم و حتما دوستان خاطرشون هست.

استاد حمید عزیز این رو جهت آگاهی خودم میپرسم:
تا اونجایی که من میدونم البته شاید هم اشتباه باشه آنچه که میدونم میپرسم:F=1/T و Tدوره تناوبه. در اسکوپ به این صورته که در یک سیکل کامل تعداد مربعات درجه بندی شده رو اسوکپ ضرب در تایم دیویژن میشه دوره تناوب یعنی T حالا در تصویری که گذاشتین ،دقیق دوره تناوب رو بر اساس این فرمول بیان میکنین تا ماجرا روشن بشه.باز عذرخواهی میکنم از حضرت عالی و ممنون از پاسخ شما @};- .

جمعه 6 آذر1393 - 1:58am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 40  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure