انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 12:23pm

پاسخ به موضوع  [ 236 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 24  بعدی
 Accurate Square wave generator 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

فیلم با پسوند swf
با میدیا پلیر هم باز میشه اگه نشد تبدیلش کنید

http://s5.picofile.com/file/8153465292/ ... e.swf.html

دوشنبه 3 آذر1393 - 10:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باسلام...من مطالب دوستان عزیز رو خوندم..اگر جای تندی کردیم معذرت میخوام..در کل من تونستم و در مورد اینکه تو نت چیزی تو این دقت ندیدید خوب معلومه جای تعجب نداره کسی که کار حرفه ای میکنه نمیاد مدارشو رایگان تو نت بگذاره..مطمئن باشید مهندسین شرکت اتمل حتما راهکارهای برای برنامه نویسی دارن که هنوز من و شما از اونها بی خبریم ولی من یه کم از این متدها رو میدونم...بله به راحتی میشه فقط و فقط با یک اتمگا 16 و یک کریستال این کار رو کرد و شما دوستان نباید بیاد بگید نمیشه چون علم وسیع هست..در مورد دقت فرکانس تو ردیابی اگر دقت نباشه شما تفکیکی نخواهید داشت اگر حرف از تفکیک هست تو دقت اعشار هست ولی نه دیگه تا چند رقم وگرنه کلی فرکانس برای هر فلز هست فقط با اعشار میشه اینکار رو کرد...در مورد برنامه دمو و پرتئوس دموش امکان پذیر نیست و پرتئوس دقت یک هرتز داره دقت در اعشار نداره شاید من نمیدونم کجاست...در مورد اینکه از قطعات dds استفاده کرده باشیم که اینکار رو نکردم به راحتی میشه از ایسی ad9833 یا نظیر ان اینکار رو کرد ولی خروجی دامنش 0.6 ولت هست که خیلی پایین هست اگر تو عکسها دیده باشید دامنه دستگاه من 2.5 ولت هست..من اینقدر تسلط دارم که دیگه نیازی نشد از این ایسیها بهره بگیرم...یه فیلم دیگه هم تهیه کردم که روی بردبورد بستم قطعات منفصل هستند تا ببینید چه قطعاتی استفاده شده من برای گذاشتن عکس و فیلم تو سایت با مشکل مواجه هستم برای همین میدم به جناب کانی که این کار رو برام انجام بدن... :-BD

دوشنبه 3 آذر1393 - 10:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Soheil2014 نوشته است:
درود.

دوستان بابت تاخیر در مدار عذر منو بپذیرید.

اولین نسخه قابل ساخت حد اکثر تا 7 روز دیگه روی سایت اپلود میشه.

در ضمن از دو عدد میکرو جهت کنترل بهتر و مانور روی سایر نکات استفاده شده. و در نسخه های بعدی فقط و فقط فایل hex به روز خواهد شد.(البته با توجه به نظرات دوستان)

و توصیه بنده کمی صبوری هستش.

سلام دوست عزیز

دست مریزاد و تشکر از شما به خاطر زحماتتون.
منتظریم

دوشنبه 3 آذر1393 - 10:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ganbari نوشته است:
fabienmartin نوشته است:
باسلام..اگر کسی از دوستان یک فانکشن ژنراتور بخواهد اون هم حرفه ای من میتونم براش طراحی کنم ولی هزینه داره...فانکشنی که میتونم بسازم تو 100 کیلوهرتز با دقت دهم میدهم و 10 کیلوهرتز تا دقت صدم میدم و 1 کیلوهرتز هم با دقت یک هزارم و زیر 100 هرتز با دقت یک ده هزارم...این دقت ها فقط برای تک سیگنال هست که تک سیگنال تا 50 کیلوهرتز میدم و اگر دو سیگنال همزمان بشه تا 30 کیلوهرتز میتونم فرکانس تولید بکنم با دامنه قابل تنظیم...اگر کسی خواست در خدمتم.. ~O)

سلام درود. :-o :-o :-o
دوست عزیز این امکان نداره.حداقال این میدونم با یک مگا16 ویک کریستال 16این کار نمیشه.بنده خیلی وقت هست که تو نت دنبال یه فانکشین خوب می گردم که برخی از فانکشن هارو تو این بخش گذاشتم.مدارات زیادی دانلود کردم.ولی به نتیجه ای نرسیدم برای همین خودم دست به کار شدم یه مدار متوسط طراحی کنم.با تحقیقاتی که بنده انجام دادم با یک میکرو این کار عملی نیست مادام اینکه از قطعات دیگه ای برای این کار استفاده کرده باشین.
حرف شما مثل اینه که از یه کامپیوتر معمولی کار یه ابر کامپیوتر بکشین.این واقعا با عقل جور در نمیاد..

دوست عزیز این حرف شما مربوط به یک سال پیش من میشه که مثل شما هر کاری میکردم نمیشد نه دقت و نه فرکانس بالا... اینو بدون خواستن توانستن هست... شما برو بیشتر مطالعه بکن دوست عزیز حتما موفق میشید هر کاری یه سختی داره ولی کاری نشد نداره...

دوشنبه 3 آذر1393 - 10:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب دوست عزیز شما تونستی و قوانین اتمل رو زیر پا گذاشتی دمت گرم
ولی این تاپیک قرار توسط آقا سهیل عزیز یه مدار ارائه شه که بچه های انجمن استفاده کنن
قرار نیست چیزی که نمیخواد عمومی بشه رو اینجا بزارید
اگه از نظر دقت فرکانسی باشه شما میتونی 500 ببری پاساژ امجد بهترین مدار تولید فرکانس رو بگیری برداری بیای که تا چند رقم اعشار داره ولی به درد ردیابی نمیخوره
ولی مهم تکنیکهایی هست که مهندس حمید تو ساختار ردیاب 35 استفاده کرده
یه مشکل تو کار میبینم که اینشالا یه ایمیل بفرستم به شرکت اتمل ببینم چی برا گفتن دارن

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

دوشنبه 3 آذر1393 - 10:49pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ahoora94 نوشته است:
ولی این تاپیک قرار توسط آقا سهیل عزیز یه مدار ارائه شه که بچه های انجمن استفاده کنن
اگه از نظر دقت فرکانسی باشه شما میتونی 500 ببری پاساژ امجد بهترین مدار تولید فرکانس رو بگیری برداری بیای که تا چند رقم اعشار داره ولی به درد ردیابی نمیخوره
یه مشکل تو کار میبینم که اینشالا یه ایمیل بفرستم به شرکت اتمل ببینم چی برا گفتن دارن

اهورای عزیز
بهتره چیزی رو که نمیدونیم عنوان نکنیم. ;)

در ضمن کار بچه های دیگه از جمله سهیل عزیز هم در حد فانکشنه مگه نه؟

دوشنبه 3 آذر1393 - 10:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خوب این هم یک فیلم جدید که مدار رو روی برد بورد بستم قطعات هم مشخص هست با پسوند flv هست ... :-BD
http://s5.picofile.com/file/8153472850/ ... d.flv.html

دوشنبه 3 آذر1393 - 11:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Kani نوشته است:
ahoora94 نوشته است:

اهورای عزیز
بهتره چیزی رو که نمیدونیم عنوان نکنیم. ;)

در ضمن کار بچه های دیگه از جمله سهیل عزیز هم در حد فانکشنه مگه نه؟

کانی جان استاد عزیز کار سهیل جان درسته یک فانکشنه ولی داره برا بچه های انجمن این کار رو میکنه و این برا من و بچه های انجمن خیلی ارزش داره
چون داره بدون منت اطلاعات خودش رو به دوستان میده تا همه استفاده کنن
کانی جان من یه ایمیل به شرکت اتمل فرستادم ایشالا بعد از جواب دادن اون رو اینجا میزارم

دوشنبه 3 آذر1393 - 11:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arash99 نوشته است:
در ضمن تايپيک رو دوست خوبم سهيل جان ايجاد کردن و قرار شد مدارشون روآپ کنند اما انگار هنوز مدار آماده نشده اما مدارات دوستان هم فقط با تصاوير همراه بوده و قصد آپ کردن ندارند ،فابين جان هم به بنده پيشنهادی دادند که به دلايلی نشد قبول کنم پس دعوا و خصومت ها رو کنار بزاريد وفقط به پيش برد اهداف انجمن تلاش کنيد
ياحق

سلام فابين جان ،غرض از مزاحمت اين بود که خواستم براى اولين بار از شما درخواست اين فانکشن رو بکنم ، بنده به شما قول شرف ميدم مدارت فقط و فقط دست خودم باشه چون دارم روی يک ردياب با آناتومی توماسی کار ميکنم دنبال يک فانکشن با دقت ميگردم ،هر چند اعتماد کردن سخته و حق رو به شما ميدم که زحماتت رو به کسی ندی اما به جدم حسين (ع) قسم که مدارت رو اگه به منم هديه کنی مثل تخم چشمام ازش حفاظت ميکنم اگه قابل بدونى اگه واقعا اعتقادی به آقا و جدم حسين(ع) داری اين خوبی رو درحقم بکن واگر اعتمادی و اعتقادی نيست که،،،،،،
ياحق د

فکر کنم این پیام رو شما برای من فرستاده بودید من جای یادم نمیاد از شما درخواستی کرده باشم... [-X

دوشنبه 3 آذر1393 - 11:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اگه میشه یه فیلم با کیفیت بزار اینا که چیزی معلوم نیست توشون

دوشنبه 3 آذر1393 - 11:16pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 236 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 24  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 63 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure