انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 9:20pm

پاسخ به موضوع  [ 236 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 24  بعدی
 Accurate Square wave generator 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

l24nb0 نوشته است:
خیلی جالبه اما کاش فیلم میگرفتی کار تمیز نشون میدادی موفق باشید کارتون درسته

چشم

یکشنبه 2 آذر1393 - 11:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود.

بسیار عالی.

این نهایت دقت یک میکرو هستش که شما به کار بردید.

فقط توی تصویر بنده مگا 16 رو ندیدم.

موفق باشید.

:ymapplause: :ymapplause:

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

یکشنبه 2 آذر1393 - 11:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Soheil2014 نوشته است:
درود.

بسیار عالی.

این نهایت دقت یک میکرو هستش که شما به کار بردید.

فقط توی تصویر بنده مگا 16 رو ندیدم.

موفق باشید.

:ymapplause: :ymapplause:

دوست عزیز از این هم میتونم بیشتر فرکانس تولید بکنم حتی تا 300 کیلوهرتز با دقت باز یک دهم ولی مصائب برد مدارچاپی داره..در ضمن میکرو زیر السیدی هست..خیالت راحت اخلاق حرفه ای این اجازه رو بهم نمیده که تو کارم کلک باشه فیلم هم نشون میدم که ببنی چه خبره برای شما که راضی نمیشی...

یکشنبه 2 آذر1393 - 11:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کارت درسته حرف نداری بابا من چیزی نگفتم که

چاره ای نیست

این روزها طرح روی جلد آدمهاست

که پرفروششان میکند نه متنشان!

یکشنبه 2 آذر1393 - 11:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دمت گرم فابين جان اما جواب من رو ندادى توی خصوصی با يه بله خير خوشحالم کن اما نه اينجا

یکشنبه 2 آذر1393 - 11:50pm
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین fabienmartin عزیز.
خیلی ممنون از شما. واقعا برای من خیلی جالبه که در این زمینه فقط دو سوال از شما کردم و هدفم ارزیابی امکان چنین مساله ای بود و به میکرو و کریستال مربوط میشد و عجیبه که دقیقا همین دو قطعه روی فیبر مدار شما دیده نمیشه!!! :D
بهرحال بحثی که من کردم یک بحث ساده بود اصلا ربطی به برنامه نویسی نداشت. شما میتونستی به صورت فنی حرف من رو رد کنی نه اینکه بگی شما خوب هستی من یا دیگری معمولی هستیم! بنده چه برنامه نویس معمولی باشم و چه خوب ؛ هیچوقت نمیتونم ادعا کنم مثلا کامپیوتری که با سرعت 1 گیگاهرتز کار میکنه رو میتونم روی 10 گیگاهرتز اورکلاک کنم و جواب بگیرم! شما و هیچ کسی هم نمیتونه. حالا کاری که شما در تصویر نشون دادین مشابه همین هست. البته اگر از قطعه خاص دیگری غیر از میکرو برای تولید فرکانس استفاده کرده باشین داستان میتونه فرق داشته باشه. ولی از اونجا که فرمودین با اتمگا16 این کار رو کردین و من هم به مختصات این میکرو اشنایی دارم عرض میکنم که محاله. حالا یک البوم عکس هم بذارین چیزی که امکانپذیر نیست خب نیست! اینکه در تصویر به ظاهر مساله درست میاد دیگه داستانش چیز دیگه ای هست که برای من هم قابل تشخیص نیست. از این گذشته شما اگر برنامه نویس خوبی هستی و ما معمولی هم باشیم ؛ اتفاقا خیلی پروژه های فانکشن ژنراتور با همین اتمگا16 توی نت وجود داره که دقتش حداکثر همونی هست که من عرض کردم! چطور کسی در دنیا نمیتونه با این میکروها چنین دقتی رو ایجاد کنه و شما تونستی؟ نه برادر یک جای کار جوری دیگه ای باید باشه!
بهرحال دوستانی که حرف بنده رو قبول ندارن و به ایشون اعتماد پیدا کردن ازشون خواهش میکنم یک نفر از افراد شناخته شده سفارش این مدار رو به ایشون بدن. البته تست درستی عملکرد فرکانسی با فرکانس متر بسیار مشکله و فقط یک اسکوپ کاملا حرفه ای نیاز داره. بخصوص جناب کانی اگر این کار رو بکنن که واقعا خوب میشه چون ظاهرا نیاز مبرم دارن! :D

دوشنبه 2 آذر1393 - 12:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
فبین مارتین جان ممنون بابت اطلاع رسونیتون
من یه خواهشی از شما دارم و اونم اینه که خواهشا این مورد که شروع شده را تا اخر ادامه بدین تا به یه نتیجه خوب و هدفمند برسیم
راستی جناب کانی که اگه این زحمتو بکشن که منت بر سر همه ما کاربرا میذارن
فقط جناب کانی نیستش که به این مدار نیاز داره بلکه خود بنده و بالای 99 درصد کاربرای همین انجمن به این مدار نیاز دارن اگه درست در بیاد
شما هم به جای اینکه با تعنه و متلک حرفاتو بزنی کمی رونتر حرف بزن برادر من .از شما بعیده اخه کارنامتون خیلی پر باره مدیر کل عزیز @-)

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

دوشنبه 2 آذر1393 - 1:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اگه یه فیلم بزاری ممنون میشیم
در ضمن اگه امکانش وجود داره توی فیلم ال سی دی رو در بیار تا میکرو مشخص بشه

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

دوشنبه 2 آذر1393 - 1:38am
مدیر کل
مدیر کل

جناب شایان ظاهرا من هر چه در تاپیک های مختلف جواب شما رو نمیدم شما بدتر ظاهر میشی! یک روز نوچه این میشی فردا نوچه دیگری! این اخرین اخطار من به شماست که نه در این مباحث به این شکل ورود کنین و نه با من اینطور صحبت کنین. در غیر این صورت بدون رودربایستی از انجمن اخراج میشین! صبر و تحمل هم حدی داره برادر من.
بنده نه متلکی گفتم و نه طعنه ای زدم. این کارها کار امثال شماست. کارنامه من رو هم فکر میکنم دوستان باید نظر بدن. هر چه هست از امثال شما خیلی خیلی درخشان تره. پس اگر زبان باز میکنین خوبه یک مقدار حرفتون رو مزه کنین!
اینکه این مدار درسته و یا تا چه حد بدرد شما میخوره بهتره بنده هیچ نظری ندم! این چیزیه که زمان مشخص میکنه. نه اینکه هنوز چیزی مشخص نیست شما و چند نفر هوایی شدین. بنده که مبحث ردیاب رو خیلی وقته گذاشتم کنار بخاطر همین داستانهای بی پایان. ولی امیدوارم دوستان در تلاشهای خودشون موفق باشن.
بحث دقت تولید فرکانس یک بحث کاملا مشخصیه. ولی این دوست ما ظاهرا تا این حد ما رو احمق فرض کرده که نمیاد در مورد میزان خطای همون کریستال توضیح بده. یکی نیست بگه دوست عزیز ملت میتونن براحتی برن دیتاشیت کریستال های معمولی رو ملاحظه کنن و ببینن که حتی دقت کریستال جوابگوی چنین دقت فرکانسی نیست و علاوه بر اون با گرم و سرد شدن کریستال تغییر کوچکی در فرکانسش ایجاد میشه که روی مقادیر اعشار تاثیر زیادی میذاره. حالا ژنراتور ساختن به کنار. علت اینکه هیچ فرکانس متری با میکرو و کریستال معمولی هنوز در دنیا ساخته نشده که بیش از 5 رقم معنادار نشون بده به سادگی همین هست! حالا دقت میکرو که دیگه هیچ! برای رقم ششم هم نیاز به کالیبریشن با منبع فرکانسی هست که خودش بیش از 6 رقم دقت داشته باشه. وقتی سخت افزار جوابگوی دقت مورد نظر نیست بحث ادعا در برنامه نویسی کاملا بی معنیه. اینا رو عرض میکنم که بگم همه این راهها رو رفتم. حتی روش کالیبرشن با فرکانس جی پی اس که 8 رقم دقت داره و دستگاهش رو در اختیار دارم! روزها و شبها نخوابیدم تا روی این مسائل کار کنم و حالا متاسفانه عده ای از دوستان کم لطفی هم میکنن! گذشت زمان واقعا خیلی چیزها رو ثابت خواهد کرد.
در مورد توانایی بنده هم زیاد نگران نباشین. تا حدود یک ماه دیگه طرحی از بنده بطور کامل و عمومی در انجمن منتشر خواهد شد که میخوام ببینم دیگه چه کسی در مورد اون میتونه حرف و حدیثی داشته باشه!!! ;)

دوشنبه 2 آذر1393 - 1:39am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

مهندس حمید عزیز ما با شما دعوایی نداریم
یه سری تصاویر و فیلم برای من فرستادن که تو سایت گذاشتم حالا راضیتون نکرده یا راضی نشدین نمیدونم چرا من باید مسخره بشم.
این حرف شما اگه تمسخر به من نبود و شما قصد تمسخر نداشتید ولی لحن صحبتتون من اینطور برداشت کردم که طعنه زدید.

بگذریم مهم نیست

حال فیلم رو هم میزارم ببینیم ولی یه کم حجمش زیاده باید ببینم کیفیتش چطور در میاد

دوشنبه 2 آذر1393 - 1:57am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 236 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 24  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 56 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure