انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 8:49pm

پاسخ به موضوع  [ 236 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 24  بعدی
 Accurate Square wave generator 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب آقا سهیل تشکر از زحمات جنابعالی ما منتظر شماییم

یکشنبه 2 آذر1393 - 4:24pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

فرج نوشته است:
fabienmartin نوشته است:
حمید نوشته است:
دوست عزیز 2 مطلب هست مختصر عرض میکنم خواهشا پاسخ درست بدین تا بلکه به نکته ای بشه دست پیدا کرد.
1- لطفا نوع دقیق میکروی مورد استفاده و کریستال خودتون (نوع و مارک و فرکانس کریستال) رو عنوان کنین تا با محاسبه ریاضی ساده ای بشه متوجه شد حداکثر دقت تولید فرکانس بفرض بهترین برنامه نویسی ممکن چقدر هست. فکر نمیکنم اطلاعات محرمانه ای هم باشه!
2- شما که میفرمایین به این دقت رسیدین خب یعنی نمونه دستگاه رو ساختین! پس چرا به جای قرار دادن نتیجه تست بصورت فیلم و اندازه گیری با یک اسکوپ یا فرکانس متر پیشرفته ؛ فرمودین در صورت درخواست دوستان در قبال هزینه تازه شروع به طراحی میکنین؟! عزیز من شما اگر چنین چیزی رو به هر شکل در اختیار داشته باشی که دستگاه با ارزشی هست و دیگه نیاز به بازاریابی در اینجا هم نداره. خیلی از آزمایشگاهها طالبش هستن! دستگاه غیرمجازی هم نیست و میتونین در انواع سایتهای آگهی در اینترنت تبلیغ کنین و ببینین چقدر باهاتون تماس میگیرن! :D

باسلام ..ببخشید برای تاخیری که داشتم درگیر پروژه های کاری بودم..مدیر حمید من با میکرو 16 و کریستال 16 مگاهرتز به این دقتی که میخواستم رسیدم ..من برای پروژهای کاری خودم این فانکشن رو درست کردم و قصد تولیدش رو نداشتم ولی دیدم دوستان مشکل داشتند گفتم اگر کسی بخواهد میتونم براشون درست کنم اگر هم که بشه شکیل درستش کرد که چه بهتر به عنوان یک فانکشن با اپشنهای بهتر میشه ساختش...اگر سوالی بود در خدمتم... :-BD

دوست عزیز لطفا اینجا ادعاهای بیخودی نکنید ما نه از شما فانکشن میخریم و نه دوست د اریم شما اعلام نظر کنید هفته یی یک بار میای یه پست میدی ...ضمنا هیچ کدوم ماها آزمایشگاه نداریم :D

سلام
شما از کجا و بر چه اساسی و طبق چه عقل و هوش و منطقی تشخیص دادید که ایشون ادعای بیخود کردن. لطفا دلایل تشخیص خودتون رو بگید ما هم از این به بعد سریع تشخیص بدیم. منتظر لطفت هستم دوست عزیز ;)

یکشنبه 2 آذر1393 - 6:50pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
کاربر fabienmartin تصاویری برای بنده ارسال کردن که اولیشو میزارم بقیه شو در پست بعدی خواهم گذاشت.
پیوست:
1 (1).jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 2 آذر1393 - 10:11pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

تصاویر بعدی
پیوست:
1 (2).jpg

پیوست:
1 (3).jpg

پیوست:
1 (4).jpg

پیوست:
1 (5).jpg

یکشنبه 2 آذر1393 - 10:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باسلام..جناب حمید ممنون از پاسخی که دادید...به هر حال این نوع خطاهای که ذکر کردید فقط به نظر من برای یک برنامه نویس معمولی پیش میاد برای کسانی که حرفه ای کار میکنن اگر این خطاها که ذکر کردید پیش بیاد که فایده نداره...به هر حال همانطور که ما یک دکتر خوب داریم یک دکتر معمولی هم داریم یه مدیر خوب مدرسه داریم که همه دانش اموزها ازش راضی هستند یکی دیگه هم هست که بقیه ازش ناراضی هستند یک برنامه نویس معمولی داریم که فقط میتونه کارهای معمولی بکنه و یک برنامه نویس حرفه ای داریم که این مراحل معمولی رو پشت سر گذاشته کارهای بزرگ انجام میده...این بحث معمولی و حرفه ای بود..در کل من نتونستم عکسها رو اینجا بگذارم از یکی از مدیران درخواست کردم که عکسها رو اینجا بگذاره..مدار به صورت مونتاژ بسیار ابتدای روی برد سوراخ دار هست فقط برای نشان دادن اینکه میشه این کار رو کرد فقط از یک اتمگا 16 و کریستال 16 بهره گرفتم و یک برنامه خوب...از دو ولتمتر خوب هایوکی هم بهر گرفتم...فرکانسها هم به هیچ وجه در حافظه دخیره نشده چون این کار حرفه ای نیست..فرکانسها فقط توسط یک میکرو تولید میشه...سوالی بود در خدمتم... :-BD

یکشنبه 2 آذر1393 - 10:19pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

تصاویر بعدی
پیوست:
1 (6).jpg

پیوست:
1 (7).jpg

پیوست:
1 (8).jpg

پیوست:
1 (9).jpg

پیوست:
1 (10).jpg

یکشنبه 2 آذر1393 - 10:24pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

تصاویر بعدی
پیوست:
1 (11).jpg

پیوست:
1 (12).jpg

یکشنبه 2 آذر1393 - 10:28pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

شرمنده من سرعتم بیشتر بود زودتر پست رو گذاشتم . اینم از تصاویر.

یکشنبه 2 آذر1393 - 10:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینقدر گفتن نمیشه نمیشه نمیشه..خب مثل این که میشه و ادم حرفه ای میخواد..به قول معروف:
کار هر کس نیست خرمن کوفتن........گاو نر میخواهد مرد کهن
بعد از چند سال یکی پیدا شده که بتونه همچین چیزی بسازه.
موفق باشید دوست عزیز @};-

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

یکشنبه 2 آذر1393 - 10:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خیلی جالبه اما کاش فیلم میگرفتی کار تمیز نشون میدادی موفق باشید کارتون درسته

چاره ای نیست

این روزها طرح روی جلد آدمهاست

که پرفروششان میکند نه متنشان!

یکشنبه 2 آذر1393 - 10:56pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 236 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 24  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 59 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure