انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 9 اردیبهشت1403 - 2:08am

پاسخ به موضوع  [ 236 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 24  بعدی
 Accurate Square wave generator 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آنگار خبری از دوستان نشد منم که سه ماهه متولد شدم عجله دارم شديد ،،،احتياجم به طرح 3 آنتنه عليرضا جان هم فوتی فوريتيه

سه شنبه 27 آبان1393 - 3:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:((

سه شنبه 27 آبان1393 - 3:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود.

آرش عزیز چرا عجله میکنین؟؟

جسارت نشه ولی بنده هم بیکار نیستم که شب تا روز با این مشغله درسی و کاری و....بشینم سر این فانکشن.

تولید یه فانکشن که بتونه فرکانس دقیق و با حساب شده بده اون با میکرو avr با فرکانس کاری 16 مگا کار راحتی نیست. عملا فقط میشه تو فرکانس های پایین تا 100 هرتز دقت صدم هرتز داشت. بالاتر که بری چنین چیزی امکان نداره.

در نهایت بنده نیز تمام تلاشم رو میکنم تا دقیق ترین موج تولید بشه. ولی اگه مثلا چند تا فرکانس خاص مورد نیاز باشه به راحتی میشه تولیدش کرد مثلا تو بگو 90.40 هرتز میشه تولید کرد. و بازه فرکانسی هم از 1 تا 100 هرتز دارای دقت صدم خواهد بود و با افزاش فرکانس اجبارا دقت کاهش پیدا میکنه........

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

سه شنبه 27 آبان1393 - 8:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باسلام..اگر کسی از دوستان یک فانکشن ژنراتور بخواهد اون هم حرفه ای من میتونم براش طراحی کنم ولی هزینه داره...فانکشنی که میتونم بسازم تو 100 کیلوهرتز با دقت دهم میدهم و 10 کیلوهرتز تا دقت صدم میدم و 1 کیلوهرتز هم با دقت یک هزارم و زیر 100 هرتز با دقت یک ده هزارم...این دقت ها فقط برای تک سیگنال هست که تک سیگنال تا 50 کیلوهرتز میدم و اگر دو سیگنال همزمان بشه تا 30 کیلوهرتز میتونم فرکانس تولید بکنم با دامنه قابل تنظیم...اگر کسی خواست در خدمتم.. ~O)

سه شنبه 27 آبان1393 - 10:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

fabienmartin نوشته است:
باسلام..اگر کسی از دوستان یک فانکشن ژنراتور بخواهد اون هم حرفه ای من میتونم براش طراحی کنم ولی هزینه داره...فانکشنی که میتونم بسازم تو 100 کیلوهرتز با دقت دهم میدهم و 10 کیلوهرتز تا دقت صدم میدم و 1 کیلوهرتز هم با دقت یک هزارم و زیر 100 هرتز با دقت یک ده هزارم...این دقت ها فقط برای تک سیگنال هست که تک سیگنال تا 50 کیلوهرتز میدم و اگر دو سیگنال همزمان بشه تا 30 کیلوهرتز میتونم فرکانس تولید بکنم با دامنه قابل تنظیم...اگر کسی خواست در خدمتم.. ~O)

میتونی برا حرفهایی که زدی یه مدرک اثبات کننده هم نشون بدی؟ :)

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

سه شنبه 27 آبان1393 - 10:45pm

جالب شد دوست عزيز شما که بلدين چرا يه خوبی در حق دوستانت انجام نميدی واين فانکشن رو به صورت رايقان به بچه ها هديه نميدی ،هرچند بعيده چراکه چشم همه فقذ فقذ رسيدن به پول رو انتظار وکشه
درودبر همه

سه شنبه 27 آبان1393 - 11:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز گفتم اگر کسی بخواهد براش میسازم و هزینه داره من کاری رو مجانی انجام نمیدم شما اگر چیزی رایگان میخواهید دنیای اینترنت هست کلی هم مدار میتونید بسازید با دقت خوب دیگه هم نمیخواهد هزینه پرداخت بکنی...سند و مدرک اگر کسی خواست با خریدار توافق میکنیم و من مدار رو براش میسازم... ~O)

سه شنبه 27 آبان1393 - 11:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

fabienmartin نوشته است:

:-o
=)) =))

طبق محاسبات سر انگشتی بنده شما به فرکانس کاری هزار گیگا هرتز نیاز داری تا چنین فرکانسی رو تولید کنی....... =)) =))

بیخودی تاپیک رو به انحراف نکشونید...........

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

چهارشنبه 27 آبان1393 - 12:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
Soheil2014 نوشته است:
fabienmartin نوشته است:

:-o
=)) =))

طبق محاسبات سر انگشتی بنده شما به فرکانس کاری هزار گیگا هرتز نیاز داری تا چنین فرکانسی رو تولید کنی....... =)) =))

بیخودی تاپیک رو به انحراف نکشونید...........

سهیل جان هر تاپیکی میخاد نتیجه بده یکی میاد ادعای بیخودی میکنه داداش شما ثابت شده یی با تشکر از زحمات شما

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

چهارشنبه 27 آبان1393 - 1:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Soheil2014 نوشته است:
درود.

آرش عزیز چرا عجله میکنین؟؟

جسارت نشه ولی بنده هم بیکار نیستم که شب تا روز با این مشغله درسی و کاری و....بشینم سر این فانکشن.

تولید یه فانکشن که بتونه فرکانس دقیق و با حساب شده بده اون با میکرو avr با فرکانس کاری 16 مگا کار راحتی نیست. عملا فقط میشه تو فرکانس های پایین تا 100 هرتز دقت صدم هرتز داشت. بالاتر که بری چنین چیزی امکان نداره.

در نهایت بنده نیز تمام تلاشم رو میکنم تا دقیق ترین موج تولید بشه. ولی اگه مثلا چند تا فرکانس خاص مورد نیاز باشه به راحتی میشه تولیدش کرد مثلا تو بگو 90.40 هرتز میشه تولید کرد. و بازه فرکانسی هم از 1 تا 100 هرتز دارای دقت صدم خواهد بود و با افزاش فرکانس اجبارا دقت کاهش پیدا میکنه........

خب این کاملا منطقی و صحیح هست
همون دقت صدم هرتز در فرکانس های زیر 100 هرتز خیلی عالیه
حالا از 100 هرتز که بری بالا دقت دهم هرتز هم خوبه
دیگه بیشتر از این خودتو اذیت نکن داداش دقت بیشتر از این شدنی نیست :x @};-
اون دوستی که همچین ادعایی کرد فقط در حد ادعاست :D

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

چهارشنبه 28 آبان1393 - 11:29am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 236 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 24  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 65 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure