انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 12 اردیبهشت1403 - 10:38pm

پاسخ به موضوع  [ 236 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 ... 24  بعدی
 Accurate Square wave generator 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

@tesla نوشته است:
Kani نوشته است:
ناصر جان من زود پست رو دادم مجبورم دوباره پست بدم.

حرف جالبی زدی بعد از ویرایش پستت. درست فهمیدم؟ گفتی صدم هرتز خیلی مهم نیست؟

متاسفانه دوستان براي خودشان با ردياب 35 سفسفه درست كرده اند يكي مياد ميگه من با دوصدم بهتر عمل كردم آقا اين حرفارو ول كنين باور كنين خارجيها كه به انجمن سر ميزنند مياند كلي ميخندند وميرند اين رو يكيشون در فرومهاي خارجي بهم ميگفت :-s #:-s :ymblushing:

:))
خیلی باحالی خدایی ناصر جان
مضحکه عالم هم شدیم دارن بهمون میخندن. من از همینجا به همون دوستای خارجیت اعلام میکنم که اگه فکر کردن صدم هرتزها کارایی ندارن و علافیه ارزشش و علم خودشونو زیر سوال بردن.

از اون دوستای خارجیت دعوت میکنم تشریف بیارن برای من تشریح کنند که با چه ترفندی تفکیک امکانپذیر خواهد بود؟
ناصر جان لطفا این مطلب منو براشون ترجمه کن :x ;)

آخرین بار توسط Kani در پنج شنبه 5 آذر1393 - 1:16am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 5 آذر1393 - 1:15am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام به همگی
واقعیتش اینه که 35 ردیاب خوبیه اما ضعف داره و بی نقص نیست و انطور که ازش تعریف و تمجید شد نبود,منتها ما هر وقت اومدیم و درباره ضعف هاش خواستیم حرف بزنیم یک عده اومدن و به القاب و عناوین مختلف ما رو متهم به همکاری با دشنمان انجمن و یا همکاری با جبهه فروشندگان و غیره کردند ولی نقصش رو کسایی دیدن که شبها تو کوه و بیابون عمر و قتشون رو هدر دادن و حتی جونشون رو هم امکان داشت از دست بدن.
به جرات میتونم بگم که بیشترین اسیب رو کسانی به ما میزنند که از ما تعریف و تمجید میکنند ,من با حرفهای استاد کانی موافق هستم و یقین دارم اگر نقد سازند های نباشه پیشرفتی هم حاصل نمیشه ,البته حساب کسایی که نقد سازنده میکنند با اونایی که هر چند یکبار میان و جو انجمن رو بهم میریزند فرق میکنه و همه رو نمیشه تو اون جبهه دید .اگر کسی از 22 انتقاد نمیکرد الان ما 35 رو نداشتیم و 35 هم اخر مسیر نیست ,باید استین ها رو بالا زد و با اتحاد و همدلی بسوی جلو و هدف اصلی حرکت کرد.

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

پنج شنبه 5 آذر1393 - 1:15am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

hoshi نوشته است:
سلام به همگی
واقعیتش اینه که 35 ردیاب خوبیه اما ضعف داره و بی نقص نیست و انطور که ازش تعریف و تمجید شد نبود,منتها ما هر وقت اومدیم و درباره ضعف هاش خواستیم حرف بزنیم یک عده اومدن و به القاب و عناوین مختلف ما رو متهم به همکاری با دشنمان انجمن و یا همکاری با جبهه فروشندگان و غیره کردند ولی نقصش رو کسایی دیدن که شبها تو کوه و بیابون عمر و قتشون رو هدر دادن و حتی جونشون رو هم امکان داشت از دست بدن.
به جرات میتونم بگم که بیشترین اسیب رو کسانی به ما میزنند که از ما تعریف و تمجید میکنند ,من با حرفهای استاد کانی موافق هستم و یقین دارم اگر نقد سازند های نباشه پیشرفتی هم حاصل نمیشه ,البته حساب کسایی که نقد سازنده میکنند با اونایی که هر چند یکبار میان و جو انجمن رو بهم میریزند فرق میکنه و همه رو نمیشه تو اون جبهه دید .اگر کسی از 22 انتقاد نمیکرد الان ما 35 رو نداشتیم و 35 هم اخر مسیر نیست ,باید استین ها رو بالا زد و با اتحاد و همدلی بسوی جلو و هدف اصلی حرکت کرد.

تشکر از هوشی دوست و برادر بسیار گرامیم :x :ymhug:

پنج شنبه 5 آذر1393 - 1:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

چی میگن مگه ناصر خان

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

پنج شنبه 5 آذر1393 - 1:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بابا تمومش کنید بس دیگه
سهیل جاااااااااااااااااان کجایی؟

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

پنج شنبه 5 آذر1393 - 1:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hoshi نوشته است:
سلام به همگی

سلام
هوشی جان خوبی خیلی وقته نیستی دلمون برات تنگ شده اقا
خدایش میگن حرف خق جواب نداره والا ما هم خیلی وقته داریم همین حرفو میزنیم که هر دفعه متهم به چیزی میشدیم .اولش که اپراتوریم به قول اساتید خوب نبود و همه مشکلاتو میذاشتن تو اپرتوری ضعیف و بهانه های دیگه و جالب اینجاست که هیچ چیزیو هم قبول نمیکنن و قط میگن ما راست میگیم .
البته زیاد نگران نباش باز هم میان همین حرفو میزنن و میگن همه شما دست به یکی کردین جو انجمنو بهم بریزین .بله همین ماهایی که کلی برای همین انجمن زحمت کشیدیم و ک لی هم به خاطرش از دیگران فحش خوردیم که تمام سنداشم موجوده ولی اخرش متهم میشیم که میخواییم جو انجمنو به هم میریزیم
.چرا چون داریم مشکلاتو میگیم دروغ گفتن بلد نیستیم . بلد نیستیم بیاییم فلزات تقلبیو جعلیو عکسشو بذاریم تو انجمن و بگیم این با 35 زدیم .بلد نیستیم بعد از 5 شب حفاری تو برف و سرما بیاییم بگیم زدیم وسط هدف .
من واقعا موندم چرا یکی که میاد میخواد یه چیز حوبی ارائه بده خیلیا با هم متحد میشن و هنوز حرف نزده بلایی سرش میارن که میذاره میره.
معمولا هم همین بوده . تو دعوا کسی که زورش نمیرسه فحش میده خوب اگه زورش میرسید که حرصش در نمیومد فحش بده.
این اقای فابین اومده یه طرحی داده که گویا حد اقل تو حرف چیز خوبی باید باشه .
حالا بهتر نیست به جای اینکه ببینیم حرف تا عمل این بنده خدا چقدر با هم فاصله دازه به جاش اومدیم داریم هی بهش تیکه میندازیم دروغگوش میکنیم متحمش میکنیم
اقا جان بذار اول کارشو ببین بعد بیا انتقاد کن
اولش که همه میگفتن با اتمگا 16 همچین چیزی نمیشه وقتی که فیلم گذاشت ثابت کرد که میشه .ا.ولش گفتن اوووو چه جالب مگه میشه . خوب دیدیم که شد
حالا بذار ید شاید چیزای جالتری هم باشن
این درست نیست که تا یکی انتقاد میکنه یا میگید پاچه خوار اینو اونه یا سواد نداره یا بلد کار نیست تا کی میخوایید از این حرفا بزنیید بسته دیگه تر خدا . بخدا خسته شدیم اینقدر تو این کوهو بیابون تو سرما و استرس تو گرماو بدبختی این همه گرفتاریو درد کشیدیم
به والا گناه داریم من خودمو میگم که نیان دوباره بگن کاسه داغتر از اش دیگران نشو .
بذارید کسی اگه چیزی میدونه و بلده و کاری از دستش بر میاد بیاد به همه کمک کنه چرا همش جبهه چرا همش تهمت
بسته دیگه اخه .

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

پنج شنبه 5 آذر1393 - 1:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:-o
[-X
:ymtongue: ~X(

اگه از اول میدونستم این تابیک اینجوری باعث بهم ریختن انجمن میشه هرگز این کارو نمیکردم. شرمنده.

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

پنج شنبه 5 آذر1393 - 2:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بچه ها صاحب تاپیک اومد فرار کنید

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

پنج شنبه 5 آذر1393 - 2:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اگه حرف ، حرف حساب ميشه بايد تا آخرش حرف اول باشه ،،همه از ردياب تعريف و تمجيد ميکردن از کانی گرفته تا هوشی و جعفر و معفر و و و و حالا که اون شد حرفها اين شد وای به روزيکه اين بشه آخرش چه شود ،،،کانی جان اگه حرفت اينه يا شما دروغ ميگی يا ردياب از پيدا کردن جنس و خيانت دوستانت و ديگر قضايا ، داداش من ردياب از اسمش پيداست و خطا پشت خطا اگه ردياب 35 خيلی بزرگ شد تعريف و تمجيد شما بود و اين دغل دوستان که الان طرف شما و با شما موافق هستند اونقدر وقت دارم که بخوام پست همه تعريف و تمجيد دوستان رو پيدا و دوباره آپ کنم پس لطفا يکطرفه به قاضی نريد اگه به شما اسم استادی ومديری داده شد هم به لحاظ تعاريف و صد البته زحمات شما برای به دست اوردن اپراتوری 35 هست ما آذری زبانها رک و بدونه ترس حرف ميزنيم ،تعاريف بنده هم سرجاشه و همچنان از 35 تعريف خواهم کرد چرا که از بيشتر مدارات شرکتی قويتر و دقيق تره در اين بين سودی هم برای من نداره کانی جان اگه يادت باشه خوبی شما هم شامل حال من شده در قبال دادن ردياب 22 به من بود رايگان هم ميدادی شايد باورت نشه اما با چشم خودم شاهد پيدا شدن جنس با 22 بودم که قيمت چندانی نداشت اما فقط با 22کشف شده بود نکته اينجاست که شما با اين سمت که داری هنوز متوجه نشدی که آخه بابا جاييکه باری چيزی نباشه مگه ميشه قيچی داشت ، بله بنده هم حفاری بى مورد داشتم جالبترينش هم حفاری به عفق 6 متر يه تپه دست ريز بود که فقط جنس آهن رو ميزد و حفره که بعد از 8 روز حفاری به اتاقک 3 *6 رسيدم و شاهد هفت هشت تا بيل و کلنگ پوسيده شدم ،بنابراين ردياب درست و دقيقه ادامه...

پنج شنبه 6 آذر1393 - 8:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در ضمن کانی جان احترام شما واجب چرا که اگه کسی به من سيد خوبی کنه تا آخرعمرم خوبيهاش رو فراموش نميکنم ، بنابراين بايد دوباره در ادامه عرايضم عارض بشم که اگه قرار باشه هرکسی با يه ردياب و يک نقطه زن بيفته تو بيابون و مثل شما فکرکنه با يکسال تلاش به بار ميزنه شديدا در اشتباهی چراکه اگه اينطور بود ديگه چيزی نمونده با اين همه ردياب و دستگاه و و و در هرصورت همه جوابها رو خودت توی امضات اوردی داداش من تلاش در کنار وقت و وقت در کنار دستگاه خوب و صد البته توقعات شما از کشف بايد مشخص بشه دنبال گنجی گشتم نبود نگرد که تا خدا از نيات پوچ دلت با خبره و به کسی ميده که اول و آخر نيتش به خاطر رضای خدا باشه ،،،دنبال تفريحی ،؟ تفريح و غير تفريح نداره جرم فلزيابى سنگينه ،،اگه دنبال نون در اوردن هستی از قبور گبری شروع کن و هزار راه و روش ديگه نکته آخر هرجا فلزى نباشه ردياب بدبخت به تشابهات جواب مثبت ميده چراکه شما فرکانس طلا رو داديد اون بدبختم بايد يک جارو نشون بده يانه؟ اگه نشون نده ميگيد خرابه ،اگه نشون داد شما که دوست داريد به جواب برسيد لااقل نقطه زن داشته باشيد که مثل ردياب مجبور نباشه به درخواست شما در نبود فلز از روى شرمندگى به تشابهات جواب مثبت بده ،ردياب يعنی کم کردن وقت به لحاظ رسيدن به محل بار ولى قول نميدة حتما باره بايد تست بشه با نقطه زن ،بنابراين توقع بيجا مانع از ...
ياحق

پنج شنبه 6 آذر1393 - 8:48am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 236 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 ... 24  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Saeed020 و 84 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure