انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 10:18pm

پاسخ به موضوع  [ 236 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 24  بعدی
 Accurate Square wave generator 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آره فابين جان منظور من درخواست ساخت مدار برای من بود که شما توی عمومی گفتی اما کارت رو با گذاشتن خصوصی من اينجا واقعا بی ارزش کردی اگه قرار باشه خصوصی های هرکس رو بشه که واويلاست خلاصه دم شما گرم

دوشنبه 3 آذر1393 - 11:19pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ahoora94 نوشته است:
اگه میشه یه فیلم با کیفیت بزار اینا که چیزی معلوم نیست توشون

فیلم 30 مگ رو دان کن

دوشنبه 3 آذر1393 - 11:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Kani نوشته است:
ahoora94 نوشته است:
اگه میشه یه فیلم با کیفیت بزار اینا که چیزی معلوم نیست توشون

فیلم 30 مگ رو دان کن

من هر دوتاش رو دانلود کردم کیفیت نداره
لطفا اون لینک رو بفرست

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

دوشنبه 3 آذر1393 - 11:29pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

واقعا دیگه حرف نداری اهورا جان
http://s5.picofile.com/file/8153472850/ ... d.flv.html

دوشنبه 3 آذر1393 - 11:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون اقای مارتین
فیلم واضح و روشن همه چیز رو مشخص کرد.خسته نباشی

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

دوشنبه 3 آذر1393 - 11:38pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

fabienmartin نوشته است:
arash99 نوشته است:
در ضمن تايپيک رو دوست خوبم سهيل جان ايجاد کردن و قرار شد مدارشون روآپ کنند اما انگار هنوز مدار آماده نشده اما مدارات دوستان هم فقط با تصاوير همراه بوده و قصد آپ کردن ندارند ،فابين جان هم به بنده پيشنهادی دادند که به دلايلی نشد قبول کنم پس دعوا و خصومت ها رو کنار بزاريد وفقط به پيش برد اهداف انجمن تلاش کنيد
ياحق

سلام فابين جان ،غرض از مزاحمت اين بود که خواستم براى اولين بار از شما درخواست اين فانکشن رو بکنم ، بنده به شما قول شرف ميدم مدارت فقط و فقط دست خودم باشه چون دارم روی يک ردياب با آناتومی توماسی کار ميکنم دنبال يک فانکشن با دقت ميگردم ،هر چند اعتماد کردن سخته و حق رو به شما ميدم که زحماتت رو به کسی ندی اما به جدم حسين (ع) قسم که مدارت رو اگه به منم هديه کنی مثل تخم چشمام ازش حفاظت ميکنم اگه قابل بدونى اگه واقعا اعتقادی به آقا و جدم حسين(ع) داری اين خوبی رو درحقم بکن واگر اعتمادی و اعتقادی نيست که،،،،،،
ياحق د

فکر کنم این پیام رو شما برای من فرستاده بودید من جای یادم نمیاد از شما درخواستی کرده باشم... [-X

آرش جان میشه بگی جناب مارتین دقیقا چه درخواستی از شما کرد و قبول نکردی؟ بگو ما هم بدونیم قضیه چیه

دوشنبه 3 آذر1393 - 11:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

fabienmartin نوشته است:
خوب این هم یک فیلم جدید که مدار رو روی برد بورد بستم قطعات هم مشخص هست با پسوند flv هست ... :-BD
http://s5.picofile.com/file/8153472850/ ... d.flv.html

جناب مارتین ممنون کاملا واضحو گویا
فکر نکنم دیگه حرفی برای گفتن باشه لطفا به کارتون ادامه بدید تا نتیجه خوبی از این در بیاد
:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

سه شنبه 3 آذر1393 - 12:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حالا ایشون برنامه نویس حرفه ای
این آقا که قرار نیست برا شما رایگان این کار رو انجام بده
من یه ایمیل برا شرکت اتمل فرستادم ببینم جواب چی میشه به همه دوستان اطلاع خواهم داد
شما هم برنامه نویس خوبی هستی دس خوش ایشالا بتونی تا 20 رقم اعشار رو هم بزنی
موفق باشی

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

سه شنبه 3 آذر1393 - 1:03am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ahoora94 نوشته است:
حالا ایشون برنامه نویس حرفه ای
این آقا که قرار نیست برا شما رایگان این کار رو انجام بده
من یه ایمیل برا شرکت اتمل فرستادم ببینم جواب چی میشه به همه دوستان اطلاع خواهم داد
شما هم برنامه نویس خوبی هستی دس خوش ایشالا بتونی تا 20 رقم اعشار رو هم بزنی
موفق باشی

اهورا جان بحث این نیست که مدار در اختیار بزارن یا نزارن این به خودشون مربوطه
اومدن یه بحثی رو مطرح کردن که یه سری گفتن نمیشه و امکان نداره ایشون هم فیلم گذاشتن برای اثبات

نمیدونم این چرا باید باعث بدبینی یا سوتفاهم بشه. والا من تو کار این بچه ها موندم. منم که متهم شدم . عجبا عجب

سه شنبه 3 آذر1393 - 1:10am
مدیر کل
مدیر کل

fabienmartin نوشته است:
باسلام...من مطالب دوستان عزیز رو خوندم..اگر جای تندی کردیم معذرت میخوام..در کل من تونستم و در مورد اینکه تو نت چیزی تو این دقت ندیدید خوب معلومه جای تعجب نداره کسی که کار حرفه ای میکنه نمیاد مدارشو رایگان تو نت بگذاره..مطمئن باشید مهندسین شرکت اتمل حتما راهکارهای برای برنامه نویسی دارن که هنوز من و شما از اونها بی خبریم ولی من یه کم از این متدها رو میدونم...بله به راحتی میشه فقط و فقط با یک اتمگا 16 و یک کریستال این کار رو کرد و شما دوستان نباید بیاد بگید نمیشه چون علم وسیع هست..در مورد دقت فرکانس تو ردیابی اگر دقت نباشه شما تفکیکی نخواهید داشت اگر حرف از تفکیک هست تو دقت اعشار هست ولی نه دیگه تا چند رقم وگرنه کلی فرکانس برای هر فلز هست فقط با اعشار میشه اینکار رو کرد...در مورد برنامه دمو و پرتئوس دموش امکان پذیر نیست و پرتئوس دقت یک هرتز داره دقت در اعشار نداره شاید من نمیدونم کجاست...در مورد اینکه از قطعات dds استفاده کرده باشیم که اینکار رو نکردم به راحتی میشه از ایسی ad9833 یا نظیر ان اینکار رو کرد ولی خروجی دامنش 0.6 ولت هست که خیلی پایین هست اگر تو عکسها دیده باشید دامنه دستگاه من 2.5 ولت هست..من اینقدر تسلط دارم که دیگه نیازی نشد از این ایسیها بهره بگیرم...یه فیلم دیگه هم تهیه کردم که روی بردبورد بستم قطعات منفصل هستند تا ببینید چه قطعاتی استفاده شده من برای گذاشتن عکس و فیلم تو سایت با مشکل مواجه هستم برای همین میدم به جناب کانی که این کار رو برام انجام بدن... :-BD

خیلی ممنون fabienmartin عزیز.
البته بحث مدارات رایگان توی نت هم نیست! نمونه های تجاری با همین سخت افزار وجود داره که چنین دقتی ندارن. حالا اگر شما میفرمایین از متدهای محرمانه مهندسین اتمل اطلاع دارین من دیگه حرفی ندارم! چون من از چیز محرمانه ای در خصوص این میکروها مطلع نیستم.
در خصوص تاثیر دقت فرکانس در ردیابی نظر خودم رو بارها عرض کردم و ترجیح میدم چیزی نگم تا استاتید ردیابی نظر بدن.
خب این جالبه که شما حاضر به ارائه یک نسخه دمو نیستین! بنظر من اگر این داستان واقعی باشه و شما بخواین جای حرف باقی نذارین خیلی کار راحتی هست. کافیه کریستال رو 16 مگاهرتز در نظر بگیرین و فقط دو فرکانس 100 هزار و 100 هزار و 100 رو بصورت ثابت قرار بدین. نه کیبورد نیاز هست و نه دقت دهم هرتزی! از شما هم بعید بود بگین با پروتئوس نمیشه دقیق اندازه گرفت! با اسکوپ پروتئوس براحتی میشه با دقت بالا فرکانس رو اندازه گیری کرد. طبیعتا همونطور که فرکانس متر معمولی زیاد دقیق نیست فرکانس شمار پروتئوس هم اصلا دقت خوبی نداره. ولی اندازه گیری دقیق همیشه راه خاص خودش رو میطلبه که نمونش رو عرض کردم!
من خیلی دوست داشتم جواب شبهات فنی خودم رو بصورت یک پاسخ فنی بشنوم. ولی ظاهرا شما فقط بصورت کلی قصد دارین بگین خیلی وارد هستین! پس بحث فنی نمیشه کرد. دوستان علاقه مند هم که زیاد فنی نیستن و متوجه حرفهای من نمیشن. پس حرف من در این بین هیچ خریداری نمیتونه داشته باشه. مهم هم نیست چون اگر قضیه واقعیت داشته باشه برای دوستان عملکرد نهاییه که مهمه.
بهرحال من فیلم شما رو هم دیدم و مشکل خاصی بنظرم نیومد. اون چیزی که دیده میشه این هست که که طبق نمایش مولتی متر شما فرکانس درسته. پس وارد جزئیات دیگه نمیشم! فقط این رو عرض میکنم که ممکنه شما از تکنیک محرمانه ای در این میکروها استفاده کرده باشین که امثال من خبر نداشته باشن. ولی آیا با برنامه نویسی میتونین از خطای عادی یک کریستال عبور کنین؟! این دیگه خارج از مساله میکرو هست! حتما هم قبول دارین که تمام تایمینگها و فرکانسها در میکرو رابطه مستقیم با دقت کریستال داره. حالا اگر کریستال عادی 20 میلیونیوم خطا داشته باشه ؛ میزان خطا روی 100 هزار هرتز حدود 2 هرتز و روی 8 هرتز حدود 0.0002 هرتز خواهد بود. دقت فرکانس متر شما هم این خطا رو مشخص نمیکنه. باید حداقل از فرکانس متر 6 رقمی استفاده بشه تا این خطا مشخص بشه. کلا هر سیستمی که بر اساس تایمینگ یک کریستال معمولی کار میکنه مجموع اعداد نمایش یافتش حداکثر 5 رقم میتونه دقت داشته باشه که رقم پنجم 1 الی 2 شماره خطا داره. حالا شما این کریستالها رو به هر میکرویی ببندین و هر کاری هم باهاش بکنین داستان همینه. اگر در خصوص اینکه این خطا هم وجود نداره باز بحث دارین بنده در خدمت هستم! وگرنه دوستان میتونن روی همین میزان دقت حساب کنن که البته در نوع خودش باز هم عالی محسوب میشه.

سه شنبه 3 آذر1393 - 1:14am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 236 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 24  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 40 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure