انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 5:12pm

پاسخ به موضوع  [ 55 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 فانکشن تمام دیجیتال حرفه ای برای ردیابی با lcd لمسی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ببین دوست من فانکشن فرکانس تولید میکنه
و هر چیزی فرکانس تولید کنه میشه با اون ردیاب درست کرد ولی همیشه دقت فرکانسی مهم نیست
حالا شما اگه میتونی با این سیستم ردیابی کنی میتونی بگیری و ازش استفاده کنی
یا حق

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

سه شنبه 4 آذر1393 - 6:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داداش دمت گرم :YMPEACE: . دوست عزیز دقت فرکانسی فانکشن بیشتر باشه بهتره یا کمتر؟

چهارشنبه 5 آذر1393 - 4:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این دیگه از اون سوالا بود رفیق

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

چهارشنبه 5 آذر1393 - 4:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

delta force نوشته است:

delta force داداش بخدا قسط اذیت کردن ندارم. انقدر با این دستگاهای جیوه ای حفاری کردیم نتیجه نگرفتیم دیگه خسته شدیم. گفتم حداقل سیستمو عوض کنیم. متاسفانه بودجه زیادی ندارم این فانکشن ها هم قیمتشون زیاد نیست میشه خرید ولی اطلاعات کافی ندارم نمیدونم کدوم مدلاشون با چه فرکانسی بهتره از دوستان خواهش میکنم راجع به این فانکشن ها یکمی بیشتر توضیح بدن ممنون X_X

چهارشنبه 5 آذر1393 - 5:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان دمتون گرم شرمنده کردید :ymapplause:

شنبه 8 آذر1393 - 4:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

چقدر جواب :-o @-)

یکشنبه 16 آذر1393 - 3:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

milad7 نوشته است:
delta force نوشته است:

delta force داداش بخدا قسط اذیت کردن ندارم. انقدر با این دستگاهای جیوه ای حفاری کردیم نتیجه نگرفتیم دیگه خسته شدیم. گفتم حداقل سیستمو عوض کنیم. متاسفانه بودجه زیادی ندارم این فانکشن ها هم قیمتشون زیاد نیست میشه خرید ولی اطلاعات کافی ندارم نمیدونم کدوم مدلاشون با چه فرکانسی بهتره از دوستان خواهش میکنم راجع به این فانکشن ها یکمی بیشتر توضیح بدن ممنون X_X

سلام دوست عزیز.بهتره که شما برای شروع اگه یک موبایل انرویدی داشته باشید برنامش رو که( تو انجمن هم هست )بگردید و پیدا کنید.برای شروع بهتره.بعدا اگه احتیاج به فرکانس های دقیقتر داشتید از این فانکشن ها تهیه کنید.این دستگاه ها همه فرکانس های موج سینوسی رو تولید میکنه.البته در حد کیلو هرتز.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستانی که وارد به ساختن این دستگاه باشن میتونن با هزینه حدود 100 تومن این دستگاه رو بسازن.قطعاتش به راحتی پیدا میشه.سورس هاش هم که هست.pcb رو هم میتونید بدید با لیزر و دقیق براتون بزنند.از السی دی های موبایل های خراب هم میتونید استفاده کنید.
از اقای کیورد هم تشکر میکنم.

یکشنبه 26 بهمن1393 - 12:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

m.aliyavary نوشته است:
milad7 نوشته است:
delta force نوشته است:

سلام دوست عزیز.بهتره که شما برای شروع اگه یک موبایل انرویدی داشته باشید برنامش رو که( تو انجمن هم هست )بگردید و پیدا کنید.برای شروع بهتره.بعدا اگه احتیاج به فرکانس های دقیقتر داشتید از این فانکشن ها تهیه کنید.این دستگاه ها همه فرکانس های موج سینوسی رو تولید میکنه.البته در حد کیلو هرتز.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستانی که وارد به ساختن این دستگاه باشن میتونن با هزینه حدود 100 تومن این دستگاه رو بسازن.قطعاتش به راحتی پیدا میشه.سورس هاش هم که هست.pcb رو هم میتونید بدید با لیزر و دقیق براتون بزنند.از السی دی های موبایل های خراب هم میتونید استفاده کنید.
از اقای کیورد هم تشکر میکنم.

خواهش می کنم لطف دارید

یکشنبه 18 مرداد1394 - 10:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب کی برد شما این فانکشن رو ساختید . دقتش چطوره . دیوتی سایکل برا موج مربعی داره

دوشنبه 18 مرداد1394 - 12:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mrmr16 نوشته است:
جناب کی برد شما این فانکشن رو ساختید . دقتش چطوره . دیوتی سایکل برا موج مربعی داره

سلام دوست عزیز حقیقتش نساختم ولی از امکاناتش مشخصه که دقت بالایی داره

چهارشنبه 1 مهر1394 - 4:24pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 55 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure