انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 4:51am

پاسخ به موضوع  [ 6 پست ] 
 نیاز به مدار ردیاب با بودجه کم 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام به تمام استادها و مهندسین
از نظر کلی انجمن ها در هر جایی از دنیا برای کاربران حتی اگر vip باشه برای کاربران خودش ارزش کلی قائل است
جالب از زمانی که ردیاب انجمن از ورژن اول تا به حال در انجمن یه مدار ردیاب خوب ساخته نشده که تمام دوستانی که بودجه کافی ندارن بسازند و کسایی که در این کار وارد نیستن برای خرید اقدام کنند.
من وتمام دوستان از مدیران سایت برای اینکه نشون بدن برای فروش جنس خود این انجمن راه اندازی نکرده اند و برای همفکری و یه کار علمی این انجمن خوب ساخته شده .
اگر در توان است ورژن های قدیمی دستگاه های انجمن برای ساخت بزارن که این حرکت میتونه برای بد فکران که نظر بد به مدیران انجمن دارند جواب خوبی باشه
با تشکر

چاره ای نیست

این روزها طرح روی جلد آدمهاست

که پرفروششان میکند نه متنشان!

یکشنبه 1 تیر1393 - 7:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس حمید؟

چاره ای نیست

یکشنبه 1 تیر1393 - 8:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
سلام دوست عزیز این طور باشه که آخرشه ولی ردیابهای انجمن حاصل تلاش های مهندس حمید هست و کلا طراحی خود ایشون هستش پس نمیشه انتظار بیخود داشت که مثلا مدار 22رو عممی کنن موفق باشید

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

یکشنبه 1 تیر1393 - 8:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
l24nb0 نوشته است:
مهندس حمید؟

مهندس حمید مدیریت محترم و طراح ردیاب انجمن هستن

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

یکشنبه 1 تیر1393 - 8:41pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان ببینید واقعیتش بارها خواستم این کار رو بکنم ولی وقتی به آخر و عاقبتش فکر کردم کلا منصرف شدم! اون چیزی که شما رو شاید راضی بکنه خود ردیاب 35 هست و مشخصه که نمیشه مدار اون رو توی انجمن گذاشت! :D حتی در مورد ردیاب 22 هم این کار امکان نداره. ولی بهرحال من قبل اینکه به ردیاب 35 برسم شاید حدود 10 ردیاب ساختم یا کپی کردم! گذاشتن یک مدار ردیاب اینجا یا حتی یک طرح جدید که در عرض چند روز طراحی بشه واقعا برای من سادست. اما متاسفانه با حرف و حدیثهای زیادی که توی انجمن پیش میاد و پشتیبانی که من باید نسبت به هر مداری که میذارم داشته باشم ؛ بنظرتون شما اگر جای من بودین باز هم از این کارها میکردین؟ همه جور زحمت بکشیم و کمک بکنیم و انجمن رو هم اداره بکنیم ؛ اخرش همش حرف و حدیث و تهمت. دریغ از تشکر خشک و خالی! ببخشید یعنی من دیوانه هستم یا عقلم کم شده که از این به بعد کاری اینجا بصورت عام المنفعه انجام بدم؟ ماشالا فروشنده ها رو هم که میبینید! یا از مدار ما نون میخورن و به خودمون هم فحش میدن! یا بصورت موازی میان توی کار ساخت مدارات اختلال ایجاد میکنن یا میگن بدرد نمیخورده و ....! متاسفانه عدم حمایت کافی کاربران انجمن هم باعث دلسردی من شده و شاید شما فکر کنین بحث فروش و فروشگاهه اما من تا بازخورد مثبتی بابت کارهایی که تا اینجا کردم دریافت نکنم نه تنها بصورت عمومی بلکه حتی برای فروشگاه هم برنامه ای نخواهم داشت با اینکه طرحهای خوبی در اختیارم هست.
حالا جالبیش اینجاست من هر وقت مداری رو مطرح کردم فوری یک نفر دیگه هم اومده یک مدار مشابه دیگه مطرح کرده! حالا قصد خودشیرینی هست یا رقابته یا دشمنی بماند! ولی من میخوام از این دوستان خواهش کنم این بار قبل اینکه بنده چیزی توی انجمن بذارم پیش دستی کنن مدار خودشونو بذارن و کار ما رو هم راحت کنن! :D
بهرحال در حال حاضر مدار ژنراتور دیجیتال و چند مدار ردیاب دیگه هم توی انجمن هست که من عملکرد هیچکدومشون رو رد نمیکنم. میتونین زحمت بکشین روشون کار کنین. دیگه هم زیاد دنبال لقمه حاضر و آماده از سمت من نباشید که پشت دستمو داغ کردم!

یکشنبه 1 تیر1393 - 11:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس حمید مرسی

چاره ای نیست

یکشنبه 1 تیر1393 - 11:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 31 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure