انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 12:03pm

پاسخ به موضوع  [ 942 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 82 , 83 , 84 , 85 , 86 , 87 , 88 ... 95  بعدی
 فانکشن دیجیتال برای ردیاب 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
همین افراط و تفریط هاست که کار رو خراب میکنه! یکی میگه کلا جواب نمیده که خب البته حرف اشتباهی هست و یکی میگه عین جارو برقی باهاش بار در میاد!!! :D اما دوست عزیز جناب سهند ؛ احتمالا جارو برقی اون چیزی هست که بعضی ها باهاش پول جیب مردم رو میبلعن! امیدوارم شما از این نوع جارو برقی ها درست نکرده باشین! چون سایر پستهای شما در تاپیکهای مختلف متاسفانه شک بر انگیزه!

سلام حمیدجان در مورد صحبت شما باید عرض کنم مختارید هر طوری که میخوای فکر کنی منتها بهتره این عینک بدبینیتون رو از روی چشمتون بردارید اگر هم فروشنده باشم مهم نیست من در اینجا هیچ پیغامی مبنی بر فروش ندارم برای کسی که این حرف رو شما میفرمایید بهتره دوستان قاضی باشن و بسازن بصورت توماسی سه انتنه با یه چوک قرمز در خروجی ببینن چی میشه شما هم به توصیه برادر کوچیکترت توجه کن دوست من مهم این نیست که طرف چکاره باشه مهم اینه راهنمایی میکنه خدارو شکر که همه دوستان انجمنمون هم عاقل هستن خودشون هم میدونن کی میفروشه و کی نه

پنج شنبه 30 مهر1394 - 10:26am
کاربر فعال
کاربر فعال

delta 1 نوشته است:
سهند نوشته است:
شما اشتباه گفتی دوست من عین جارو برقی دارن بچه ها با این فانکشن که بصورت توماسی ساخته میشه بار درمیارن ولتاژ خروجی ۲.۵ ولت dc هست و با قدرت ردیابی میکنه و چرخش روی بار و نقطه زنیش عالیه دوستان چند بار موفقیت هم با این ردیاب داشتن

برادر اینقدر دروغ برای چی؟
یعنی این فانکشن بیشتر از 35 کارایی داره؟
بقول مهندس حمید این مدار فقط جیب مردم بدبخت و بیچاره رو عین جارو برقی خالی میکنه. :D

دلتا۱ عزیز میخوای بساز و میخوای نساز دوست من اگر کسی راهنماییتون میکنه چیزی از شما نمیخواد پس نیازی نیست محکوم به دروغش کنید در ضمن مگه شما ساختید که کار نکرد و الان هم با اطمینان میگید دروغ میگم مهم نیست اشتباه از بنده بود که خواستم اطلاعات بدم بهتره با همون ۳۵ کار کنید موفق باشید

پنج شنبه 30 مهر1394 - 10:30am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بخدا قسم که من ساختم و جواب هم نگرفتم

پنج شنبه 30 مهر1394 - 12:11pm
مدیر کل
مدیر کل

سهند نوشته است:

سلام حمیدجان در مورد صحبت شما باید عرض کنم مختارید هر طوری که میخوای فکر کنی منتها بهتره این عینک بدبینیتون رو از روی چشمتون بردارید اگر هم فروشنده باشم مهم نیست من در اینجا هیچ پیغامی مبنی بر فروش ندارم برای کسی که این حرف رو شما میفرمایید بهتره دوستان قاضی باشن و بسازن بصورت توماسی سه انتنه با یه چوک قرمز در خروجی ببینن چی میشه شما هم به توصیه برادر کوچیکترت توجه کن دوست من مهم این نیست که طرف چکاره باشه مهم اینه راهنمایی میکنه خدارو شکر که همه دوستان انجمنمون هم عاقل هستن خودشون هم میدونن کی میفروشه و کی نه

خیر من حق ندارم و مختار نیستم هر طور میخوام فکر کنم! ولی حق دارم و باید بر اساس شواهد و مدارک مشخص و متعدد نظرم رو عرض کنم. فکر نمیکنم جایی برای توضیح بیشتر باشه چون ریتم پست های شما و تاپیکهایی که درش مطلب دارین کاملا مشخصه. در ضمن فروشندگی بد نیست و خیلیا هم فروشنده هستن. اما مخفی کاری و استفاده از الفاظ جذب کننده مثل اینکه این ردیاب مانند جاروبرقی بار پیدا میکنه خیلی جالبه! اصولا هیچ دستگاهی نمیتونه چنین تبلیغی رو یدک بکشه که حالا شما برای یک ردیاب اونو بکار میبرین. این خودش اگر تبلیغ نیست پس چیه؟ چه دلیلی داره اگر شما صرفا از یک مدار (نه تنها این مدار و در این تاپیک!) جواب گرفته باشین اینطور در موردش مثل فروشنده ها تبلیغ کنین؟!
دوست عزیز عملکرد این مدار رو قبل از اینکه شما استاد گرامی بخواین با جارو برقی مقایسه کنین بنده تایید کردم! چندین بار هم عمومی و خصوصی از من سوال شد خدمت دوستان عرض کردم جواب میده. حالا اگر تعدادی از دوستان نتونستن جواب بگیرن از نظر من مشکل از ساخت خودشون یا نا اشنایی به سیستم آنتنی بوده. پس در این خصوص بین من و شما بحثی نیست که بخوایم مناقشه کنیم. تنها تفاوت در این هست که شما دقیقا الفاظ تبلیغاتی فروشنده ها رو براش بکار میبرین ولی من از نظر فنی عرض میکنم جواب میده. همین!

پنج شنبه 30 مهر1394 - 5:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
حمید نوشته است:
سهند نوشته است:

خیر من حق ندارم و مختار نیستم هر طور میخوام فکر کنم! ولی حق دارم و باید بر اساس شواهد و مدارک مشخص و متعدد نظرم رو عرض کنم. فکر نمیکنم جایی برای توضیح بیشتر باشه چون ریتم پست های شما و تاپیکهایی که درش مطلب دارین کاملا مشخصه. در ضمن فروشندگی بد نیست و خیلیا هم فروشنده هستن. اما مخفی کاری و استفاده از الفاظ جذب کننده مثل اینکه این ردیاب مانند جاروبرقی بار پیدا میکنه خیلی جالبه! اصولا هیچ دستگاهی نمیتونه چنین تبلیغی رو یدک بکشه که حالا شما برای یک ردیاب اونو بکار میبرین. این خودش اگر تبلیغ نیست پس چیه؟ چه دلیلی داره اگر شما صرقا از یک مدار (نه تنها این مدار و در این تاپیک!) جواب گرفته باشین اینطور در موردش مثل فروشنده ها تبلیغ کنین؟!
دوست عزیز عملکرد این مدار رو قبل از اینکه شما استاد گرامی بخواین با جارو برقی مقایسه کنین بنده تایید کردم! چندین بار هم عمومی و خصوصی از من سوال شد خدمت دوستان عرض کردم جواب میده. حالا اگر تعدادی از دوستان نتونستن جواب بگیرن از نظر من مشکل از ساخت خودشون یا نا اشنایی به سیستم آنتنی بوده. پس در این خصوص بین من و شما بحثی نیست که بخوایم مناقشه کنیم. تنها تفاوت در این هست که شما دقیقا الفاظ تبلیغاتی فروشنده ها رو براش بکار میبرین ولی من از نظر فنی عرض میکنم جواب میده. همین!

با سلام
بنده یک ماه قبل گزاشتن این فایل تو انجمن تاییدشو از مهندس حمید گرفتم درسته که دقتش از 35 پایین تره ولی برای خودم و دوستان که توان خرید 35 رو ندارن عصای دست هست

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

پنج شنبه 30 مهر1394 - 10:00pm

محل اقامت: کرج
سلام دوستان و مهندسین عزیز و همچنین استاد حمید گل که ثابت شده هستند. به نظر شما فانکشن دیجیتال ad9833 با وضوح 28 بیت و اعشار تا .0001 مناسب هست? البته دیتاشیتش موجوده و من قبلنا برای پایان نامم از این ماژول استفاده کردم و خیلی بدرد بخوره. برای ارتباط با میکرو هم باید از ارتباط spi استفاده کنیم.

دوشنبه 25 آبان1394 - 2:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باسلام خدمت مهندس حمید عزیز و دیگر دوستان.من این فانکشن رو دو سه ماه قبل ساختم ولی با دسته هایی که قبلا درست کرده بودم اصلا کار نکرد فکرکنم دسته ها مشکل اساسی داشتن.ولی با این دسته های جدیدی که ساختم قشنگ کاز میکنه.دوستانی که ساختن و جواب نگرفتن مطمئنا مشکل از دسته هاشونه.برا من که قشنگ کار میکنه.باتشکر از دوستانی که زحمت کشیدن و این طرح رو به ثمر رسوندند

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

دوشنبه 25 آبان1394 - 6:30pm

محل اقامت: کرج
1426539 نوشته است:
باسلام خدمت مهندس حمید عزیز و دیگر دوستان.من این فانکشن رو دو سه ماه قبل ساختم ولی با دسته هایی که قبلا درست کرده بودم اصلا کار نکرد فکرکنم دسته ها مشکل اساسی داشتن.ولی با این دسته های جدیدی که ساختم قشنگ کاز میکنه.دوستانی که ساختن و جواب نگرفتن مطمئنا مشکل از دسته هاشونه.برا من که قشنگ کار میکنه.باتشکر از دوستانی که زحمت کشیدن و این طرح رو به ثمر رسوندند

سلام.از اینکه تجربتون رو در اختیار قرار میدی نهایت تشکر رو دارم :x
اگر امکانش هست اندازه قطعات رو هم زحمتش رو بکش ... :D

دوشنبه 25 آبان1394 - 10:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خواهش میکنم. قسمت دسته کلا دوازده سانته که از جنس برنج فسفریه و قسمت تعادل کلا هشت سانته که. یک سانتش مال قسمت جلوش که آنتن میره داخلش که از شمش شش گوش نمره 14 و داخلش رو خالی کردم برای خوراک. تیکه قسمت بالای دسته که بلبرینگ میره داخلش از ابزار فروشیها گرفتم فیش مادگی ترانس جوشه و تهش رو سوراخ 4 زدم که مثل بوش عمل کنه. قسمت شافت داخل بلبرینگ هم 5.5 سانته که سه ونیم سانتش میره داخل دسته دوسانتش هم مال قسمت بالا.

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

سه شنبه 26 آبان1394 - 8:25am

سلام . از دوستان کسی هست بتونه این فانکشن رو برای من بسازه ؟ لطفا اگه کسی مایل به همکاریه هزینه رو خصوصی کنه ممنون .

یکشنبه 22 آذر1394 - 3:16pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 942 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 82 , 83 , 84 , 85 , 86 , 87 , 88 ... 95  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: vashteh و 44 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure