انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 8:23am

پاسخ به موضوع  [ 942 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 80 , 81 , 82 , 83 , 84 , 85 , 86 ... 95  بعدی
 فانکشن دیجیتال برای ردیاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
سلام
الان تو همه موجها فرکانس دارم ولی حرکتی نمیکنه!
احتمالا مشگل از آنتن ها هستش. من از آنتن مودم استفاده کردم. ولی یکی از بچه ها آنتن تلسکوپی فلزی زده بود و یصورت توماسی درست کرده و کار میکنه.
دیروز با انتن تلسکوپی یه تستی گرفتم و بالاخره کار کرد. ولی آنتنهای خوبی نبود. ولی مطمعن شدم که مشگل از آنتن مودم هست و با آنتن تلسکوپی جواب بهتری میده

دوشنبه 25 خرداد1394 - 9:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
داداش الان شما حركت داريد ؟؟؟
خوب تست كردين ؟؟ يعني مطمئنيد كه حركتي كه ميكنه درسته و به سمت هدف ميره؟ امكانش هست فيلم بگيرين؟
من و خيلياي ديگه اين مدارو ساختيم و حتي مدارهاي ديگه اما كوچكترين حركتي نديديم

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

دوشنبه 25 خرداد1394 - 11:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

adnistor_6 نوشته است:
خوب تست كردين ؟؟ يعني مطمئنيد كه حركتي كه ميكنه درسته و به سمت هدف ميره؟ امكانش هست فيلم بگيرين؟

بله حرکت داشت
آنتن مناسب که پیدا کردم حتما فیلم میزارم
یه نکته دیگه اینکه توی مدار محلی که برای تغذیه مدار مشخص شده اشتباهه و باید 9 ولت رو قبل از رگولاتور به مدار داد

سه شنبه 26 خرداد1394 - 8:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان..
دیوتی سایکل رو چ عددی باشه بهترین جوابرو میده؟

سه شنبه 26 خرداد1394 - 10:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
reza68 نوشته است:
adnistor_6 نوشته است:

بله حرکت داشت
آنتن مناسب که پیدا کردم حتما فیلم میزارم
یه نکته دیگه اینکه توی مدار محلی که برای تغذیه مدار مشخص شده اشتباهه و باید 9 ولت رو قبل از رگولاتور به مدار داد

داداش بيا من كلي انتن دارم بيا بدم بهت زود فقط ميخوام ببينم اين حركت كردنتو اينقدر كه واسه ما ثابته كلافه شديم
بعد از رگولاتور ٩ ولت بدي كه ميكرو اسيب ميبينه

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

سه شنبه 26 خرداد1394 - 11:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان
از اونجایی که آنتن تلسکوپی مناسب واسه اینکه از فانکشن بصورت توماسی استفاده کنم نداشتم از آنتن و دسته های 35 استفاده کردم
و خوشبختانه جواب خوبی هم داد که تو خونه آنتن ها واکنش خوبی به انگشتر 4 گرمی طلا داشت.
دوستانی که فرکانسمتر ندارن برای تست فانکشن نوک آنتن هارو به زبونشون بزنن اگه گزش داشت مطمعن باشید که تو خروجی فرکانس دارید.
و نکته دیگه اینکه شاید بعضی از دوستان به اون توجه نمیکنند اینه که بعد از تنظیم فرکانس باید فرکانس رو تایید کنند وگرنه تو خروجی هیچ فرکانسی ندارید.

جمعه 5 تیر1394 - 7:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
reza68 نوشته است:
سلام دوستان
از اونجایی که آنتن تلسکوپی مناسب واسه اینکه از فانکشن بصورت توماسی استفاده کنم نداشتم از آنتن و دسته های 35 استفاده کردم
و خوشبختانه جواب خوبی هم داد که تو خونه آنتن ها واکنش خوبی به انگشتر 4 گرمی طلا داشت.
دوستانی که فرکانسمتر ندارن برای تست فانکشن نوک آنتن هارو به زبونشون بزنن اگه گزش داشت مطمعن باشید که تو خروجی فرکانس دارید.
و نکته دیگه اینکه شاید بعضی از دوستان به اون توجه نمیکنند اینه که بعد از تنظیم فرکانس باید فرکانس رو تایید کنند وگرنه تو خروجی هیچ فرکانسی ندارید.

سلام رضا جان خوشحالم که جواب داد @};- روی فرکانسها کار کنید مخصوصا هدف رو زیره یه ظرف چینی قرار بدید تا بتونید خطاهاتونو رفع کنید مثالش اینه که چنتا ظرف چینی بزارید و زیره یکی از اون هدف باشه و شما ندونید که زیره کدومه تا بتونید نوع حرکت آنتنهارو روی هدف واقعی تشخیص بدید

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

جمعه 5 تیر1394 - 12:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان ظاهرا فایل ساخت از صفحه اول پاک شده لطفا یکی از دوستان زحمت دوباره اپلود رو بکشه با تشکر

جمعه 5 تیر1394 - 8:29pm
مدیر کل
مدیر کل

در مورد تبدیل http , https برای بعضی لینکهای مستقیم در انجمن بارها توضیح دادم. با این همه لینک اخر پست اول رو طوری تصحیح کردم که هر کسی بتونه بدون مشکل دانلود کنه. دقت کنین دو لینک اخر پست معادل هم هستن و هر کسی بسته به نوع ورودش به انجمن میتونه یکی رو دانلود کنه.

جمعه 5 تیر1394 - 10:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
در مورد تبدیل http , https برای بعضی لینکهای مستقیم در انجمن بارها توضیح دادم. با این همه لینک اخر پست اول رو طوری تصحیح کردم که هر کسی بتونه بدون مشکل دانلود کنه. دقت کنین دو لینک اخر پست معادل هم هستن و هر کسی بسته به نوع ورودش به انجمن میتونه یکی رو دانلود کنه.

تشکر مهندس حمید عزیز @};-

شنبه 6 تیر1394 - 11:26am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 942 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 80 , 81 , 82 , 83 , 84 , 85 , 86 ... 95  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 49 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure