انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 1:56pm

پاسخ به موضوع  [ 942 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 76 , 77 , 78 , 79 , 80 , 81 , 82 ... 95  بعدی
 فانکشن دیجیتال برای ردیاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
بهرام جان من داخل جعبه هم این مدارو گذاشتم و هم الکترسکوپ که با یک کلید میتونم عوضش کنم همه این کارارو کردم به جفت انتن هم وصل کردم البته از جنس مس هستش انتنهام اما هیچ حرکتی نمیکنن

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

سه شنبه 1 اردیبهشت1394 - 10:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مطمئنی خروجی داری روی پایه میکرو.چک کن ببین شماره فرکانسی که میدی با خروجی یکی هست یا نه البته تا حدودی مثلا 50 میدی 49 یا مثلا 51 باید باشه کمتر یا بیشتر خوب نیست.چک کن اگه مشکلی نبود انتن رو به یک نفر دیگه بده تا اپراتوری کنه تا مشخص بشه مدار سالمه یا نه البته بهش چیزی نگو وگرنه ذهنیت اونم بر اساس کارنکردن مدار هست و به نتیجه ایی میرسه که شما رسیدی.و اگر اون هم نشد دیگه باید بگم یک جای کار میلنگه مخصوصا توماسیها که بشدت به بالانس جعبه وتراز بودنش وابسته هست

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 1 اردیبهشت1394 - 10:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
مطمئنی خروجی داری روی پایه میکرو.چک کن ببین شماره فرکانسی که میدی با خروجی یکی هست یا نه البته تا حدودی مثلا 50 میدی 49 یا مثلا 51 باید باشه کمتر یا بیشتر خوب نیست.چک کن اگه مشکلی نبود انتن رو به یک نفر دیگه بده تا اپراتوری کنه تا مشخص بشه مدار سالمه یا نه البته بهش چیزی نگو وگرنه ذهنیت اونم بر اساس کارنکردن مدار هست و به نتیجه ایی میرسه که شما رسیدی.و اگر اون هم نشد دیگه باید بگم یک جای کار میلنگه مخصوصا توماسیها که بشدت به بالانس جعبه وتراز بودنش وابسته هست

بله دوست عزیز فرکانس سر انتن ها هست دقیق دقیقه مدار مشکلی نداره جعبه هم ترازه من فقط فکر میکنم یکم سنگین باشه شاید شانس ماست بدنمون استعداد ردیابی نداره

سه شنبه 1 اردیبهشت1394 - 11:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه اصلا ربطی به سنگینی نداره چون اگه با انتن کاملا باز نقطه سقل رو پیدا کنید یعنی همون نقطه صفر حتی اگه 5 کیلو هم باشه بازم انتن باید کارشو انجام بده.شما انتن رو به یک نفر دیگه بده تا ردیابی کنه ببینیم چی میشه اگه اونم نتونست به یکی دیگه بده اگه نشد بدون که مشکل داره سیستم واز شما نیست

چهارشنبه 1 اردیبهشت1394 - 12:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام جان نقطه ثقلش درسته من ردیاب رو به یک اپراتور دادم که با توماسی کارشو دیدم فرکانس رو ۶۲۰۰ با ۵۵۰۰ گذاشتم اما گفت تکون نمیخوره فقط همین دو فرکانسو با طرف امتحان کردم که دیگه دلسرد شدم

چهارشنبه 1 اردیبهشت1394 - 12:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خب عزیز منم گفتم که علتش چیه این مدار اگه به صورت توماسی درست بشه باید یک چیزایی بهش اضافه بشه تا راه بیفته وگرنه همینجوری که نمیشه.شما باید به صورت جفت انتن در بیاری واگه جواب نگرفتی به کسی دیگه بدین تا نتیجه رو ببینین واگر همچنان نشد پس مدارتون مشکل داره.شما با جفت انتن هم همین مشکل رو دارین با انتن خالی میتونی حفره بزنی تست کن انشاالله جواب میگیری فقط صبور باش وتمرین کن

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 9:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنونم بهرام جان پس میریم که دوباره شروع کنیم اما ای کاش دوستان زودتر میگفتن به ما

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 11:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اشکال نداره منم دوست شما چه فرقی میکنه.فقط جفت انتن رو با انتن برنجی با دسته عایق بساز وبعد دنبال حفره بگرد توی خونه اگه دیدی نگرفت یک نوع پارچه پنبه ایی هست که مخصوص تمیز کردن اجاق گازها هست اونو بخر وبه اندازه دسته دورش بپیچون دوباره تست کن واگه نتیجه نداد که من شک دارم کار نده باید یک فکر دیگه بکنیم :-? @};-

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 11:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
اشکال نداره منم دوست شما چه فرقی میکنه.فقط جفت انتن رو با انتن برنجی با دسته عایق بساز وبعد دنبال حفره بگرد توی خونه اگه دیدی نگرفت یک نوع پارچه پنبه ایی هست که مخصوص تمیز کردن اجاق گازها هست اونو بخر وبه اندازه دسته دورش بپیچون دوباره تست کن واگه نتیجه نداد که من شک دارم کار نده باید یک فکر دیگه بکنیم :-? @};-

شما اقایب بهرام جان پس باید حتما برنجی باشه خود انتن؟من وایرلس کارم تو خونمون کابل های انتن های وایرلس زیاد جنسشونم مس خالصه به قطر ۳ میل ازونا قبلا استفاده کردم برای دستگیره هم از لوله استیل که داخل خودش واشر پلاستیکی داره و انتن اتصالی به بدنه نداره استفاده کرده بودم دستگیره هم عوض کنم؟

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 1:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

از اون هم میشه استفاده کرد من خودم با تلسکوپی حفره میزنم فقط دسته مهمه که عایق باشه ومگنت بدن رو کمتر به انتن هدایت کنه.واسه همین الیاف پنبه ایی یا پشمی رو پیشنهاد دادم که باعث میشه الکتریسیته ساکن بدن رو به خودش جذب کنه وتداخلی توی روند حفره زنی با انتن نداشته باشیم با خیالت راحت بساز فقط اون دسته استیل رو با یک لوله اب عوضش کنی بهتر هم هست

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 2:03pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 942 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 76 , 77 , 78 , 79 , 80 , 81 , 82 ... 95  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 69 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure