انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 10:31am

پاسخ به موضوع  [ 942 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 75 , 76 , 77 , 78 , 79 , 80 , 81 ... 95  بعدی
 فانکشن دیجیتال برای ردیاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
reza.1286 نوشته است:
نه بابا تکون نمیخوره!!! سره کاریم :D

با هزارتا امید نشستم ساختمش :( پس انگار خبری نیست

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

سه شنبه 31 فروردین1394 - 1:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان عزیز این سیستم هم کار میکنه مثل تمام فانکشنهای دیگه.اما تا بهترین خروجی فرکانس هم از نظر موج وهم فرکانس رو نداشته باشین ردیابی فایده ایی نداره مگر اینکه بر اساس ازمون وخطا بتونین کار کنین. مثلا روی ال سی دی میده 50 هرتز اما خروجی 49 هرتز باشه همین یک هرتز اختلاف فاتحه :D پس باید توی خونه با انواع فلزات مدفون کار کنین تا رنج فرکانس دقیق رو داشته باشین وگرنه با یک انتن خالی هم میشه ردیابی کرد چه برسه به فرکانس دادن.راستی دوستانی که با ردیاب خوراکی کار کردن این تیپ ردیاب باید حرکت کنی تا استارت بخوره یا ایستاده هم میشه کار کرد مثل توماسی.البته جاش نبود بپرسم @};- :-ss

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 1 اردیبهشت1394 - 11:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
دوستان عزیز این سیستم هم کار میکنه مثل تمام فانکشنهای دیگه.اما تا بهترین خروجی فرکانس هم از نظر موج وهم فرکانس رو نداشته باشین ردیابی فایده ایی نداره مگر اینکه بر اساس ازمون وخطا بتونین کار کنین. مثلا روی ال سی دی میده 50 هرتز اما خروجی 49 هرتز باشه همین یک هرتز اختلاف فاتحه :D پس باید توی خونه با انواع فلزات مدفون کار کنین تا رنج فرکانس دقیق رو داشته باشین وگرنه با یک انتن خالی هم میشه ردیابی کرد چه برسه به فرکانس دادن.راستی دوستانی که با ردیاب خوراکی کار کردن این تیپ ردیاب باید حرکت کنی تا استارت بخوره یا ایستاده هم میشه کار کرد مثل توماسی.البته جاش نبود بپرسم @};- :-ss

حرف شما درست اقا ما اصلا نمیخوایم ردیابی کنیم فقط میخوایم یه تکون بخوره خیالمون راحت بشه شما یه فرکانس بگین که باهاش انتن هاتون تکون خورده من بزنم ببینم چی میشه بخدا خسته شدم دیگه :((

سه شنبه 1 اردیبهشت1394 - 11:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یادمه 4سال پیش یه ردیاب دیجیتالی ساده با مدار 555 متصل به آنتن داشتم که باید فلز مورد نظر دفن میکردم تا بتونم قویترین حساسیت آنتن به فلز با تغییر دادن ولوم مدار بدست بیارم و جالب اینکه من با همین ردیاب بار اول موفق به کشف مفرغ تو عمق 70 سانتی شدم برای بدست آوردن فرکانس حتما باید اینگونه تست ها انجام بشه

سه شنبه 1 اردیبهشت1394 - 12:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

adnistor_6 نوشته است:
بهرام نوشته است:

حرف شما درست اقا ما اصلا نمیخوایم ردیابی کنیم فقط میخوایم یه تکون بخوره خیالمون راحت بشه شما یه فرکانس بگین که باهاش انتن هاتون تکون خورده من بزنم ببینم چی میشه بخدا خسته شدم دیگه :((

این مربوط به فرکانس نمیشه چون در هر صورت یا فرکانس اشتباهی باید انتن به طرف یک جسمی بگرده.شما انتنهاتون روان هستن طریقه استارتون چطوری هست من احتمال میدم شما سعی میکنی انتن رو نگهداری واین باعث میشه انتن واکنش نداشته باشه وذهنیتتون هم بشدت دخیل هست وگرنه به قول دوستمون حتی با 555 تایمر هم میشه ردیابی کرد #-o

سه شنبه 1 اردیبهشت1394 - 12:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فرکانس 700 برای حفره هست میتونی باهاش جای چاه دستشویی رو پیدا کنی اگر نگرفت یکی بالا پایین کن میگیره البته فرکانس بالا هم میتونی استفاده کنی طلا 5500

سه شنبه 1 اردیبهشت1394 - 1:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

=)) مونده بود فرکانس دستشویی رو بدی

1864 سفال
1761 اهن
700.701.702 حفره یا همون چاه :D
5019 طلا بهتر میزنه
32هرتز طلا
345 هرتز طلا
612
530-817 طلا

466
417-577 نقره

اما همگی خطا میزنن متاسفانه زیاد به این فرکانسها دلخوش نباش فقط محض اینکه استارت بزنی ببینی با فلزات مختلف جواب میگیری یا نه

سه شنبه 1 اردیبهشت1394 - 3:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
=)) مونده بود فرکانس دستشویی رو بدی

1864 سفال
1761 اهن
700.701.702 حفره یا همون چاه :D
5019 طلا بهتر میزنه
32هرتز طلا
345 هرتز طلا
612
530-817 طلا

466
417-577 نقره

اما همگی خطا میزنن متاسفانه زیاد به این فرکانسها دلخوش نباش فقط محض اینکه استارت بزنی ببینی با فلزات مختلف جواب میگیری یا نه

بسیار ممنون امتحان میکنم امیدوارم یه تکون بخوره مدارو به روش توماسی درست کردن بسیار رونه تراز بگیرمش اصلا تکون نمیخوره که بخوام جلوشو بگیرم

سه شنبه 1 اردیبهشت1394 - 3:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا ساختمون ما دو تا چاه داره هیچکدومو نگرفت :D همه فرکانسا هم امتحان کردم فقط با ارزش دستم یک سانت تکون خورد دوستان مطمئن هستید چیز دیگه نباید اضافه بشه به این مدار ؟

سه شنبه 1 اردیبهشت1394 - 3:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چرا دوست من.احتیاج داره خوبشم داره این مدار به درد توماسی نمیخوره یعنی با همین مدار ساده نمیشه علتش رو هم میگم .خروجی مدار یک فرکانس وجریان ثابت ایجاد میکنه که این اصلا به خودی خودش باعث تحریک انتن نمیشه .فیزیک. وفقط باید حرکت کنید تا جواب بده ببینید به چپ و راست بردن جعبه انتن روی فرکانس مورد نظر روی فلز قفل میشه یا نه.اگه شد درسته واگر نشد باید دید اصلا خروجی دارین.
این طرح اگه واسه توماسی استفاده بشه باید شما یک مدار مدوله شونده درست کنید که قابلیت نفوذ رو در خاک واجسام داشته باشه وگرنه باید به همون شیوه متداول جفت انتن ردیابی کنید

سه شنبه 1 اردیبهشت1394 - 4:50pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 942 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 75 , 76 , 77 , 78 , 79 , 80 , 81 ... 95  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure